http://kariera.mk

Kabineti “Rambo 2”

para 9 muajve - Telegrafi

A e dini atë fabulën për atë qenin e gjahut i cili e kishte zënë lepurin dhe po sillej çuditshëm ndaj tij? Ndoshta në këtë rast, fjala “çuditshëm” nuk është e mjaftueshme për të shprehur gjithçka që po...

Adresat e qarta: Kualiteti i vetëm politik

para 10 muajve - Lajmi.net

. Është mirë që në politikën tonë u rivendosën raportet e mirëfillta në mes të Qeverisë dhe opozitës. Duket që kjo vjeshtë do të jetë më e rëndësishme në këtë politikë që nga ajo e vitit 2010, kur nisi...

Sallova: Pa dialog me opozitën, do të kemi vetëm një kornizë të Qeverisë Haradinaj

para 10 muajve - Indeks online

3 muaj pas zgjedhjeve qendrore të parakohshme, tashmë është arritur krijimi i Qeverisë së Ramush Haradinajt. Mirëpo, kjo Qeveri e sapokrijuar mund të mos shkojë as në gjysmë të mandatit të saj nëse do...

Kabineti “Rambo 2”

para 10 muajve - Lajm

FADIL LEPAJA E dini atë fabulën për atë qenin e gjahut i cili e kishte zanë lepurin dhe po sillej çuditshëm ndaj tij? Ndoshta në këtë rast, fjala “quditshëm” nuk është e mjaftueshme për të shprehur gjithçka...

Pse duhet mbështetur Ramush Haradinaj nga VV dhe LDK?

para 10 muajve - BalkanWeb

Nga Enver BYTYÇI Kosova e mbylli një process problematik për formimin e institucioneve të saj. Ky proces prodhoi një qeveri të kryesuar nga Ramush Haradinaj, i cili në rendjen pas postit të kryeministrit...

Pse duhet mbështetur Ramush Haradinaj nga VV dhe LDK?

para 10 muajve - Tetova Sot

Nga Enver Bytyçi Kosova e mbylli një process problematik për formimin e institucioneve të saj. Ky proces prodhoi një qeveri të kryesuar nga Ramush Haradinaj, i cili në rendjen pas postit të kryeministrit...

NJË QEVERI E DËSHTUAR, QË NË ZANAFILLËN E VET!

para 10 muajve - Lajm

Sulejman ABAZI Sigurisht, më mirë me qeveri, se sa pa të. Kjo që u bë dje në Parlamentin e Kosovës, ishte një zgjidhje e nevojëshme, por jo zgjidhje e domosdoshme me interesa të qëndrueshme. Gjithçka...

Milazim Maraj: U zgjodh Qeveria e Kosovës

para 10 muajve - Bota Press

Pas një kohe  stërzgjatje të negociatave. Lutjeve, kërkesave, premtimeve, kërcënimeve, përfoljeve, nëpërkëmbjeve, u zgjodh Qeveria Haradinaj 2. A do të jetë kjo qeveri e suksesit? A do të arrij kjo qeveri...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK