http://kariera.mk

Rrjetet e mëdha sociale Facebook dhe Instagram kanë rënë nga rrjeti

para 11 muajve - Sovrani

Rrjetet e mëdha sociale Facebook dhe Instagram kanë rënë nga rrjeti për shumë përdorues në botë. Shumë përdorues të këtyre rrjeteve sociale kanë shfrytëzuar Twitterin dhe rrjetet tjera për të treguar se...

Facebooku dhe Instagrami bien nga sistemi

para 11 muajve - Gazeta Express

Rrjetet e mëdha sociale Facebook dhe Instagram kanë rënë nga rrjeti për shumë përdorues në botë. Shumë përdorues të këtyre rrjeteve sociale kanë shfrytëzuar Twitterin dhe rrjetet tjera për të treguar se...

Avari globale për Facebook dhe Instagram

para 11 muajve - Medial

Nëse keni patur probleme për t’u futur në Facebook dhe Instagram këtë pasdite të së mërkurës, nuk është problemi i internetit, por duket se është një avari globale e rrjetit social më të madh në botë....

Nuk mund të kyqeni në Facebook dhe Instagram? Ja çfarë ka ndodhur

para 11 muajve - Lajmi.net

Nëse keni patur probleme për t’u futur në Facebook dhe Instagram këtë pasdite të së martës, nuk është problemi i internetit, por duket se është një avari globale e rrjetit social më të madh në botë. Miliona...

Avari globale për Facebook dhe Instagram

para 11 muajve - Alsat-M

Nëse keni patur probleme për t’u futur në Facebook dhe Instagram këtë pasdite të së martës, nuk është problemi i internetit, por duket se është një avari globale e rrjetit social më të madh në botë. Miliona...

Rënia e “Facebook” dhe “Instagram” shkakton shumë probleme

para 11 muajve - Albinfo

Rrjetet e mëdha sociale “Facebook” dhe “Instagram” kanë rënë nga rrjeti për shumë përdorues në botë. Shumë përdorues të këtyre rrjeteve sociale kanë shfrytëzuar “Twitterin” dhe rrjetet tjera për të treguar...

Facebooku dhe Instagrami bien nga sistemi

para 11 muajve - RTV 21

Rrjetet e mëdha sociale Facebook dhe Instagram kanë rënë nga rrjeti për shumë përdorues në botë Shumë përdorues të këtyre rrjeteve sociale kanë shfrytëzuar Twitterin dhe rrjetet tjera për të treguar se...

Bllokohen dy rrjetet më të mëdha sociale

para 11 muajve - Ora news

Facebook dhe Instagram janë dy rrjetet më të mëdha sociale në të gjithë botën, por kanë disa orë që janë jashtë funksionit. Problemet filluan rreth orës 4 të pasdites me Facebook, gjë që shkaktoi panik...

Facebooku dhe Instagrami bien nga sistemi

para 11 muajve - Koha.net

Rrjetet e mëdha sociale Facebook dhe Instagram kanë rënë nga rrjeti për shumë përdorues në botë. Shumë përdorues të këtyre rrjeteve sociale kanë shfrytëzuar Twitterin dhe rrjetet tjera për të treguar se...

Facebook jashtë funksionit, tronditen përdoruesit

para 11 muajve - Ora news

Mijëra përdorues të Facebook e kanë të pamundur që të lundrojnë në rrjetin më të madh social nëpërmjet celularëve apo kompjuterave. Shumë prej tyre raportuan se ky rast është ‘blackout’ pasi nuk arrijnë...

Facebook jashtë funksionit

para 11 muajve - Lajmi.net

Rreth gjysmë ore më parë rrjeti social "Facebook" ka dalur jashtë funksionit. Ende nuk kanë dalur shpjegime për këtë mosfunksionim të Facebookut, por duket se është problem global, transmeton lajmi.net...

Facebooku dhe Instagrami bien nga sistemi

para 11 muajve - Fol

Rrjetet e mëdha sociale Facebook dhe Instagram kanë rënë nga rrjeti për shumë përdorues në botë. Shumë përdorues të këtyre rrjeteve sociale kanë shfrytëzuar Twitterin dhe rrjetet tjera për të treguar se...

Facebook jashtë funksionit

para 11 muajve - Bota Press

Rreth gjysmë ore më parë rrjeti social “Facebook” ka dalur jashtë funksionit. Ende nuk kanë dalur shpjegime për këtë mosfunksionim të Facebookut, por duket se është problem global. Përdoruesit janë irrituar...

Facebooku dhe Instagrami bien nga sistemi

para 11 muajve - Insajderi

Rrjetet e mëdha sociale Facebook dhe Instagram kanë rënë nga rrjeti për shumë përdorues në botë. Shumë përdorues të këtyre rrjeteve sociale kanë shfrytëzuar Twitterin dhe rrjetet tjera për të treguar se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK