http://kariera.mk

Dovizioso: Do të jap maksimumin deri në fund

para 9 muajve - Medial

Gjithçka është gati për Çmimin e Madh të Japonisë, ndalesa e parë për fazën e përtej oqeanit në Moto GP, me dy garat e tjera që do të zhvillohen në Australi e më pas në Malajzi. Ky takim i Botërorit mund...

Jemi gati

para 9 muajve - Tetova Sot

Gati për Çmimin e Madh të Japonisë, ndalesa e parë për fazën e përtej oqeanit në MotoGP, me dy garat e tjera që do të zhvillohen në Australi e më pas në Malajzi. Ky takim i Botërorit mund të konkretizojë...

Doviciozo: “Motegi e preferuara ime.  Do të tentojmë deri në fund për titullin! “

para 9 muajve - SuperSport

Gjithshka është gati për Cmimin e Madh të Japonisë, ndalesa e parë për fazën e përtej oqeanit në Motogp, me dy garat e tjera që do të zhvillohen në Australi e më pas në Malajzi. Ky takim i Botërorit mund...

Marc Marquez gati për ndalesën e Motegi

para 9 muajve - SuperSport

Marc Marquez gati për ndalesën e Motegi. Piloti spanjoll i Hondas në prag të garës së radhës të botërorit të Moto Gran Pree ka shpalosur dhe objektivat e tij kur kanë mbetur edhe pak xhiro nga fundi i...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK