http://kariera.mk

Cili është rrjeti social më i preferuar i amerikanëve?

para 11 muajve - Lajmi.net

Kur amerikanët futen në Google, gjëja e parë që hapin është një rrjet social. Kjo ndodh kudo, në fakt, apo jo? Si te ne, në fund të fundit. E keni pyetur ndonjëherë veten se cili është rrjeti social më...

Cili është rrjeti social më i preferuar i amerikanëve?

para 11 muajve - Infokusi

Kur amerikanët futen në Google, gjëja e parë që hapin është një rrjet social. Kjo ndodh kudo, në fakt, apo jo? Si te ne, në fund të fundit. E keni pyetur ndonjëherë veten se cili është rrjeti social më...

Ky është rrjeti social më i preferuar i amerikanëve

para 11 muajve - Gazeta Express

Kur amerikanët futen në Google, gjëja e parë që hapin është një rrjet social. Kjo ndodh kudo, në fakt, apo jo? Si në Shqipëri, në fund të fundit. E keni pyetur ndonjëherë veten se cili është rrjeti social...

Cili është rrjeti social më i preferuar i amerikanëve?

para 11 muajve - Arbresh

Kur amerikanët futen në Google, gjëja e parë që hapin është një rrjet social. Kjo ndodh kudo, në fakt, apo jo? Si te ne, në fund të fundit. E keni pyetur ndonjëherë veten se cili është rrjeti social më...

Ky është rrjeti social më i preferuar i amerikanëve

para 11 muajve - Fol

Kur amerikanët futen në Google, gjëja e parë që hapin është një rrjet social. Kjo ndodh kudo, në fakt, apo jo? Si në Shqipëri, në fund të fundit. E keni pyetur ndonjëherë veten se cili është rrjeti social...

Cili është rrjeti social më i preferuar i amerikanëve?

para 11 muajve - Albeu

Kur amerikanët futen në Google, gjëja e parë që hapin është një rrjet social . Kjo ndodh kudo, në fakt, apo jo? Si në Shqipëri, në fund të fundit. E keni pyetur ndonjëherë veten se cili është rrjeti social...

Cili është rrjeti social më i preferuar i amerikanëve?

para 11 muajve - Te Sheshi

Kur amerikanët futen në Google, gjëja e parë që hapin është një rrjet social. Kjo ndodh kudo, në fakt, apo jo? Si në Shqipëri, në fund të fundit. E keni pyetur ndonjëherë veten se cili është rrjeti social...

Kush është rrjeti social më i preferuar i amerikanëve?

para 12 muajve - BalkanWeb

Kur amerikanët futen në Google, gjëja e parë që hapin është një rrjet social. Kjo ndodh kudo, në fakt, apo jo? Si në Shqipëri, në fund të fundit. E keni pyetur ndonjëherë veten se cili është rrjeti social...

A e dini cili është rrjeti social më i preferuar në SHBA?

para 12 muajve - Sovrani

Kur amerikanët futen në Google, gjëja e parë që hapin është një rrjet social. E keni pyetur ndonjëherë veten se cili është rrjeti social më i preferuar në SHBA? Përgjigjja është e pritshme: Facebook ka...

Cili është rrjeti social më i preferuar i amerikanëve?

para 12 muajve - Indeks online

Kur amerikanët futen në Google, gjëja e parë që hapin është një rrjet social. Kjo ndodh kudo, në fakt, apo jo? Si në Shqipëri, në fund të fundit. E keni pyetur ndonjëherë veten se cili është rrjeti social...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK