http://kariera.mk

Ky është Chilli, telefoni më i vogël i ndërtuar si një spiner

para 9 muajve - Infokusi

Një nga lodrat më popullore këtë vit është padyshim është një spiner, dhe tani kjo ide është kthyer në një telefon celular spiner i cili i u shfaq në tregun e Indisë. Telefoni i vogël i telefonit të Chilli...

Ky është Chilli, telefoni më i vogël i ndërtuar si një spiner

para 9 muajve - Tetova1

Një nga lodrat më popullore këtë vit është padyshim është një spiner, dhe tani kjo ide është kthyer në një telefon celular spiner i cili i u shfaq në tregun e Indisë. Telefoni i vogël i telefonit të Chilli...

Ky është Chilli, telefoni më i vogël i ndërtuar si një spiner

para 9 muajve - Zhurnal

Një nga lodrat më popullore këtë vit është padyshim është një spiner, dhe tani kjo ide është kthyer në një telefon celular spiner i cili i u shfaq në tregun e Indisë.Telefoni i vogël i telefonit të Chilli...

Ky është Chilli, telefoni më i vogël i ndërtuar si një spiner

para 9 muajve - Ina

Një nga lodrat më popullore këtë vit është padyshim është një spiner, dhe tani kjo ide është kthyer në një telefon celular spiner i cili i u shfaq në tregun e Indisë. Telefoni i vogël i telefonit të Chilli...

Ky është Chilli, telefoni më i vogël i ndërtuar si një spiner

para 9 muajve - Indeks online

Një nga lodrat më popullore këtë vit është padyshim është një spiner, dhe tani kjo ide është kthyer në një telefon celular spiner i cili i u shfaq në tregun e Indisë. Telefoni i vogël i telefonit të Chilli...

Ky është Chilli, telefoni më i vogël i ndërtuar si një spiner

para 9 muajve - Tetova Sot

Një nga lodrat më popullore këtë vit është padyshim është një spiner, dhe tani kjo ide është kthyer në një telefon celular spiner i cili i u shfaq në tregun e Indisë. Telefoni i vogël i telefonit të Chilli...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK