http://kariera.mk

“Moody`s” për Shqipërinë – Vlerësimi mbetet i pandryshuar në B1

para 11 muajve - Medial

Gjiganti botëror i vlerësimeve, Moody`s, nuk ka ndryshuar mendim për notën e vlerësimit të borxhit sovran të Shqipërisë. Vlerësimi mbetet i pandryshuar në B1 me perspektivë të qëndrueshme, thuhet në analizën...

“Moody’s” për Shqipërinë: Vlerësimi i borxhit mbetet i pandryshuar në B1

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Gjiganti botëror i vlerësimeve, Moody’s, nuk ka ndryshuar mendim për notën e vlerësimit të borxhit sovran të Shqipërisë. Vlerësimi mbetet i pandryshuar në B1 me perspektivë të qëndrueshme, thuhet...

“Moody’s” flet për sfidat ekonomike të Shqipërisë: Vlerësimi i borxhit mbetet i pandryshuar

para 11 muajve - Gazeta Tema

Gjiganti botëror i vlerësimeve, Moody’s, nuk ka ndryshuar mendim për notën e vlerësimit të borxhit sovran të Shqipërisë. Vlerësimi mbetet i pandryshuar në B1 me perspektivë të qëndrueshme, thuhet në analizën...

“Moody’s” për Shqipërinë: Vlerësimi i borxhit mbetet i pandryshuar në B1

para 11 muajve - Mapo

Gjiganti botëror i vlerësimeve, Moody’s, nuk ka ndryshuar mendim për notën e vlerësimit të borxhit sovran të Shqipërisë. Vlerësimi mbetet i pandryshuar në B1 me perspektivë të qëndrueshme, thuhet në analizën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK