http://kariera.mk

OAK dhe INECO bashkojnë potencialet për interes të biznesit

para 11 muajve - Telegrafi

Oda e Afarizmit të Kosovës ka nënshkruar sot një memorandum mirëkuptimi me Institutin Ekologjik (INECO). Memorandumi është nënshkruar nga drejtori ekzekutiv i OAK Ismet Mulaj dhe drejtori ekzekutiv në...

OAK dhe INECO bashkojnë potencialet për interes të biznesit

para 11 muajve - Indeks online

Oda e Afarizmit të Kosovës ka nënshkruar sot një memorandum mirëkuptimi me Institutin Ekologjik (INECO). Memorandumi është nënshkruar nga drejtori ekzekutiv i OAK Ismet Mulaj dhe drejtori ekzekutiv në...

OAK dhe INECO bashkojnë potencialet për interes të biznesit

para 11 muajve - Gazeta e re

Oda e Afarizmit të Kosovës ka nënshkruar sot një memorandum mirëkuptimi me Institutin Ekologjik (INECO). Memorandumi është nënshkruar nga drejtori ekzekutiv i OAK Ismet Mulaj dhe drejtori ekzekutiv në...

OAK dhe INECO bashkojnë potencialet për interes të biznesit!

para 11 muajve - KosovaLive360

Oda e Afarizmit të Kosovës (OAK) dhe Instituti Ekologjik-Prishtinë (INECO), nënshkruan një Memorandum Mirëkuptimi dhe Bashkëpunimi, sot më 12/10/2017, në zyret e OAK-së. Ky Memorandum bashkëpunimi u nënshkrua...

OAK dhe INECO bashkojnë potencialet për interes të biznesit

para 11 muajve - KosovaPress

Memorandumi është nënshkruar nga drejtori ekzekutiv i OAK Ismet Mulaj dhe drejtori ekzekutiv në INECO Besim Dobruna. Në një komunikatë për media të Odës së Afarizmit thuhet se memorandumi si qëllim kryesor...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK