http://kariera.mk

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube

para 11 muajve - Gazeta Express

“Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë që ka arritur 4 miliardë shikime në YouTube. Kënga ka arritur që të thyej rekordin më të madh...

Despacito sërish nuk ndalet, trondit Youtube

para 11 muajve - Albeu

Kënga “ Despacito ” është bërë tashmë fenomenale dhe ka arritur rreth 4,002,705,832 shikime shkruan Forbes dhe sigurisht do të vazhdojë të klikohet dhe të dëgjohet. Pavarësisht faktit se kënga është në...

Despacito, videoja e parë me 4 miliardë shikime

para 11 muajve - GazetaBlic

“Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë që ka arritur 4 miliardë shikime në YouTube. Kënga ka arritur që të thyej rekordin më të madh...

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube

para 11 muajve - TV Koha

“Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë që ka arritur 4 miliardë shikime në YouTube. Kënga ka arritur që të thyej rekordin më të madh...

Despacito sërish nuk ndalet, trondit Youtube

para 11 muajve - Fol

Kënga “Despacito” është bërë tashmë fenomenale dhe ka arritur rreth 4,002,705,832 shikime shkruan Forbes dhe sigurisht do të vazhdojë të klikohet dhe të dëgjohet. Pavarësisht faktit se kënga është në gjuhën...

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube

para 11 muajve - Aktuale

“Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë që ka arritur 4 miliardë shikime në YouTube. Kënga ka arritur që të thyej rekordin më të madh...

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube

para 11 muajve - Gazeta Monitor

“Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë që ka arritur 4 miliardë shikime në YouTube. Kënga ka arritur që të thyej rekordin më të madh...

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... “Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë që ka arritur 4 miliardë shikime në YouTube. Kënga ka arritur që të thyej rekordin...

'Despacito' thyen rekordet botërore, duke u bërë videoja e parë me 4 miliardë shikime në Youtube

para 11 muajve - 10minuta

Kënga e famshme "Despacito" e Luis Fonsit dhe Daddy Yanke, ka shkruar historinë duke arritur të thyej rekordin më të madh në Youtube. Videoja e kësaj këngë është videoja e parë në botë që ka arritur 4...

“Despacito” thyen rekordin në YouTube, bëhet videoja e parë që merr katër miliardë shikime

para 11 muajve - Telegrafi

Në fillim të gushtit, kënga latine “Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee u kurorëzua si videoja më të shikuar në historinë e YouTube me 3 miliardë shikime. Shumë njerëz parashikuan se popullariteti...

Hiti veror “Despacito” arrin 4 miliardë klikime

para 11 muajve - Indeks online

“Despacito” mbanë emrin hiti i sezonës që e lamë pas, e kemi dëgjuar në çdo kënd dhe të paktën refreni është futur në kokën tonë dhe nuk do ta harrojmë kurrë. Kjo është edhe arsyeja e cila ka bërë që kjo...

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube

para 11 muajve - Syri

“Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë që ka arritur 4 miliardë shikime në YouTube. Kënga ka arritur që të thyej rekordin më të madh...

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube

para 11 muajve - Gazeta Express

“Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë që ka arritur 4 miliardë shikime në YouTube. Kënga ka arritur që të thyej rekordin më të madh...

“Despacito” thyen rekordin në YouTube, bëhet videoja e parë që merr katër miliardë shikime

para 11 muajve - Tetova1

Në fillim të gushtit, kënga latine “Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee u kurorëzua si videoja më të shikuar në historinë e YouTube me 3 miliardë shikime. Shumë njerëz parashikuan se popullariteti...

“Despacito” nuk ndalet, këtë herë ka thyer një tjetër rekord

para 11 muajve - Blitz

Kënga që na ka shoqëruar për gjithë vitin dhe duket se akoma po na shoqëron, këtë herë mund të themi se ka shkruar historinë. Ajo ka arritur që të ketë në You Tube 4 miliardë shikime. Despacito e Luis...

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube

para 11 muajve - Antpress

“Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë që ka arritur 4 miliardë shikime në YouTube. Kënga ka arritur që të thyej rekordin më të madh...

“Despacito” thyen rekordin në YouTube, bëhet videoja e parë që merr katër miliardë shikime

para 11 muajve - Almakos

Në fillim të gushtit, kënga latine “Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee u kurorëzua si videoja më të shikuar në historinë e YouTube me 3 miliardë shikime. Shumë njerëz parashikuan se popullariteti...

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube

para 11 muajve - Infokusi

“Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë që ka arritur 4 miliardë shikime në YouTube. Kënga ka arritur që të thyej rekordin më të madh...

Despacito bëhet videoja e parë në botë me 4 miliardë shikime në YouTube

para 11 muajve - Arbresh

“Despacito” e Luis Fonsit dhe Daddy Yankee ka shkruar historinë, kjo pasi ajo është videoja e parë në botë që ka arritur 4 miliardë shikime në YouTube. Kënga ka arritur që të thyej rekordin më të madh...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK