http://kariera.mk

Shefi i Windows 10 kalon në Android

para 9 muajve - Albeu

Kur prezantoi Windows 10, Microsoft trumpetoi fort edhe versionin mobile të këtij sistemi operimi, i cili gjithsesi nuk arriti që të joshë klientët përtej kufijve të versionit paraardhës, Windows Mobile...

Shefi i Windows 10 kalon në Android

para 9 muajve - Sovrani

Kur prezantoi Windows 10, Microsoft trumpetoi fort edhe versionin mobile të këtij sistemi operimi, i cili gjithsesi nuk arriti që të joshë klientët përtej kufijve të versionit paraardhës, Windows Mobile...

Shefi i Windows 10 kalon në Android

para 9 muajve - Lajmi.net

Kur prezantoi Windows 10, Microsoft trumpetoi fort edhe versionin mobile të këtij sistemi operimi, i cili gjithsesi nuk arriti që të joshë klientët përtej kufijve të versionit paraardhës, Windows Mobile...

Microsoft nuk mbështet më Windows 10 1511 dhe Office 2007

para 9 muajve - Indeks online

Përditësimi i katërt pritet të debutojë më 17 Tetor. Sa i takon Office 2007, Microsoft ofron mbështetje për suitat e produktivitetit për të paktën 10 vite. Mbështetja e Microsoft për versionin 1511 të...

Shuhet Windows Phone

para 9 muajve - Te Sheshi

Microsoft do të ndalojë zhvillimin e aplikacioneve dhe harduerit të ri për Windows Phone. Gjatë fundjavës, Joe Belfiore nga Microsoft ka njoftuar përmes rrjetit social Twitter se do të ndërpritet zhvillimi...

Microsoft dorëzohet, shefi i Windows 10 kalon në Android

para 9 muajve - Gazeta e re

Kur prezantoi Windows 10, Microsoft trumpetoi fort edhe versionin mobile të këtij sistemi operimi, i cili gjithsesi nuk arriti që të joshë klientët përtej kufijve të versionit paraardhës, Windows Mobile...

Shuhet Windows Phone

para 9 muajve - Albeu

Microsoft do të ndalojë zhvillimin e aplikacioneve dhe harduerit të ri për Windows Phone . Gjatë fundjavës, Joe Belfiore nga Microsoft ka njoftuar përmes rrjetit social Twitter se do të ndërpritet zhvillimi...

Microsoft dorëzohet, shefi i Windows 10 kalon në Android

para 9 muajve - Indeks online

Kur prezantoi Windows 10, Microsoft trumpetoi fort edhe versionin mobile të këtij sistemi operimi, i cili gjithsesi nuk arriti që të joshë klientët përtej kufijve të versionit paraardhës, Windows Mobile...

Microsoft dorëzohet, shefi i Windows 10 kalon në Android

para 9 muajve - Tetova Sot

Kur prezantoi Windows 10, Microsoft trumpetoi fort edhe versionin mobile të këtij sistemi operimi, i cili gjithsesi nuk arriti që të joshë klientët përtej kufijve të versionit paraardhës, Windows Mobile...

Microsoft dorëzohet, shefi i Windows 10 kalon në Android

para 9 muajve - Gazeta e re

Kur prezantoi Windows 10, Microsoft trumpetoi fort edhe versionin mobile të këtij sistemi operimi, i cili gjithsesi nuk arriti që të joshë klientët përtej kufijve të versionit paraardhës, Windows Mobile...

Shuhet Windows Phone

para 9 muajve - Lajmi.net

Microsoft do të ndalojë zhvillimin e aplikacioneve dhe harduerit të ri për Windows Phone. Gjatë fundjavës, Joe Belfiore nga Microsoft, përmes rrjetit social Twitter ka njoftuar se do të ndërpritet zhvillimi...

Shuhet Windows Phone

para 9 muajve - Gazeta Express

Microsoft do të ndaloj zhvillimin e aplikacioneve dhe harduerit të ri për Windows Phone. Gjatë fundjavës, Joe Belfiore nga Microsoft, përmes rrjetit social Twitter ka njoftuar se do të ndërpritet zhvillimi...

Shuhet Windows Phone

para 9 muajve - Infokusi

Microsoft do të ndaloj zhvillimin e aplikacioneve dhe harduerit të ri për Windows Phone. Gjatë fundjavës, Joe Belfiore nga Microsoft, përmes rrjetit social Twitter ka njoftuar se do të ndërpritet zhvillimi...

Dorëzohet kompania e Bill Gates

para 9 muajve - Sovrani

Duket se kompania e Bill Gates është dorëzuar dhe nuk do ta ketë më prioritet sistemin mobile të saj. Deklarata është bërë nga vetë shefi i sektorit “Windows 10” të Microsoft, Joe Belfiore, që përmes rrjeteve...

Microsoft dorëzohet, shefi i Windows 10 kalon në Android

para 9 muajve - Fol

Kur prezantoi Windows 10, Microsoft trumpetoi fort edhe versionin mobile të këtij sistemi operimi, i cili gjithsesi nuk arriti që të joshë klientët përtej kufijve të versionit paraardhës, Windows Mobile...

Microsoft Windows Phone 10 Mobile shuhet përfundimisht

para 9 muajve - Infokusi

Microsoft ka lënë Windows Phone/ 10 Mobile në ujë dhe do të përkujdeset vetëm për fundosjen e tij, duke ofruar vetëm përditësime të sigurisë, derisa funksione të reja, opsione dhe aplikacione nuk do të...

Windows Phone/10 Mobile, i vdekur edhe zyrtarisht

para 9 muajve - Periskopi

Microsoft ka lënë Windows Phone/ 10 Mobile në ujë dhe do të përkujdeset vetëm për fundosjen e tij, duke ofruar vetëm arnime të sigurisë, derisa funksione të reja, opsione dhe aplikacione nuk do të ketë,...

Windows Phone/10 Mobile është i vdekur edhe zyrtarisht

para 9 muajve - Gazeta e re

Microsoft ka lënë Windows Phone/ 10 Mobile në ujë dhe do të përkujdeset vetëm për fundosjen e tij, duke ofruar vetëm arnime të sigurisë, derisa funksione të reja, opsione dhe aplikacione nuk do të ketë....

Windows Phone/10 Mobile është i vdekur edhe zyrtarisht

para 9 muajve - KosovaPress

Në fund, kjo nënkupton se Windows Phone me kohë do të zhduket vetvetiu. Këtë e ka konfirmuar Joe Belfiore përmes Twitterit. Temat: Windows Phone zyrtar mobile Kjo web faqe mirëmbahet dhe menaxhohet nga...

Microsoft: Windows Phone ka vdekur

para 9 muajve - Zhurnal

Në një seri cicërimash, Joe Belfiore i Microsoft tha se gjigandi i softuerit nuk do të zhvillojë më Windows 10 Mobile dhe as ndërtojë harduer për të. Ndërsa përdoruesit kanë shpresuar se Microsoft do të...

Microsoft: Windows Phone ka vdekur

para 9 muajve - Tetova Sot

Në një seri cicërimash, Joe Belfiore i Microsoft tha se gjigandi i softuerit nuk do të zhvillojë më Windows 10 Mobile dhe as ndërtojë harduer për të. Ndërsa përdoruesit kanë shpresuar se Microsoft do të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK