http://kariera.mk

Pakistan, çlirohen pengjet me fëmijë në robëri

para 11 muajve - Top Channel

Ushtarët pakistanezë çliruan një familje me 5 pjesëtarë nga Amerika e Veriut, që mbaheshin peng nga talebanët afganë prej 5 vitesh. Ata u shpëtuan pas informacioneve të dhëna nga Shtetet e Bashkuara dhe...

Trupat pakistaneze lirojnë familjen e kidnapuar nga talebanët

para 11 muajve - Telegrafi

Ushtarë pakistanez kanë liruar një familje pesë anëtarëshe, që vjen nga Amerika Veriore, të cilët ishin duke u mbajtur peng nga Talebanët afgan. Kanadezi Joshua Boyle dhe bashkëshortja e tij amerikane,...

Trupat pakistaneze lirojnë familjen e kidnapuar nga talebanët

para 11 muajve - Klan Kosova

Ushtarë pakistanez kanë liruar një familje pesë anëtarëshe, që vjen nga Amerika Veriore, të cilët ishin duke u mbajtur peng nga Talebanët afgan. Kanadezi Joshua Boyle dhe bashkëshortja e tij amerikane,...

Lirohet çifti pas 5 viteve pengmarrje nga talibanët

para 11 muajve - Gazeta Express

Ushtarët pakistanezë e kanë liruar sot një familje pesë-anëtarësh nga Amerika Veriore i cili po mbahej peng nga talibanët afganë. Kanadezi Joshua Boyle dhe bashkëshortja e tij Caitlan Coleman u rrëmbyen...

Lirohet çifti pas 5 viteve pengmarrje nga talibanët

para 11 muajve - Tetova Sot

Ushtarët pakistanezë e kanë liruar sot një familje pesë-anëtarësh nga Amerika Veriore i cili po mbahej peng nga talibanët afganë. Kanadezi Joshua Boyle dhe bashkëshortja e tij Caitlan Coleman u rrëmbyen...

Ushtarët shpëtojnë familjen e mbajtur peng prej 5 vitesh

para 11 muajve - Ora news

Ushtarët pakistanezë kanë shpëtuar nga pengmarrja një çift amerikano verior së bashku me fëmijët e tyre të cilët mbaheshin peng nga grupet terroriste talebane prej më shumë së 5 vjetësh. Sipas një informacioni...

Lirohet pas 5 vitesh robëri nga talebanët familja amerikano-kanadeze

para 11 muajve - Ora news

Ushtarët pakistanezë kanë liruar një familje pesë anëtarësh nga Amerika e Veriut  që ishin penga nga talebanët afganë. Joshua Boyle kanadez dhe gruaja e tij amerikane Caitlan Coleman u rrëmbyen, ndërsa...

Trupat pakistaneze lirojnë familjen e kidnapuar nga talebanët

para 11 muajve - Tetova1

Ushtarë pakistanez kanë liruar një familje pesë anëtarëshe, që vjen nga Amerika Veriore, të cilët ishin duke u mbajtur peng nga Talebanët afgan. Kanadezi Joshua Boyle dhe bashkëshortja e tij amerikane,...

Lirohet pas 5 vitesh robëri nga talebanët familja amerikano-kanadeze

para 11 muajve - Antpress

Ushtarët pakistanezë kanë liruar një familje pesë anëtarësh nga Amerika e Veriut që ishin penga nga talebanët afganë. Joshua Boyle kanadez dhe gruaja e tij amerikane Caitlan Coleman u rrëmbyen, ndërsa...

Ushtarët shpëtojnë familjen e mbajtur peng prej 5 vitesh

para 11 muajve - Periskopi

Ushtarët pakistanezë kanë shpëtuar nga pengmarrja një çift amerikano verior së bashku me fëmijët e tyre të cilët mbaheshin peng nga grupet terroriste talebane prej më shumë së 5 vjetësh. Sipas një informacioni...

Lirohet çifti pas 5 viteve pengmarrje nga talibanët

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Ushtarët pakistanezë e kanë liruar sot një familje pesë-anëtarësh nga Amerika Veriore i cili po mbahej peng nga talibanët afganë. Kanadezi Joshua Boyle dhe bashkëshortja e tij Caitlan Coleman u rrëmbyen...

Lirohet një familje pas pesë viteve pengmarrjeje nga talibanët

para 11 muajve - Arbresh

Një grua amerikane me bashkëshortin kanadez dhe tre fëmijët e tyre janë liruar pas pesë viteve në mbajtje nga rrjeti terrorist i talibanëve. Caitlan Coleman, 32 vjeçe është dorëzuar tek komanda amerikane...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK