http://kariera.mk

Google Duo tani në Android

para 11 muajve - Lajmi.net

Google Duo tani është pjesë e Android. Kjo do të bëjë që të realizohen thirrjet përmes Duos në tri aplikacione, Android Messages, Contacts dhe Phone. Integrimi i Duo në Phone, Contacts dhe Android Messages...

Google Duo tani në Android

para 11 muajve - Indeks online

Google Duo tani është pjesë e Android. Kjo do të bëjë që të realizohen thirrjet përmes Duos në tri aplikacione, Android Messages, Contacts dhe Phone. Integrimi i Duo në Phone, Contacts dhe Android Messages...

Google Duo tani në AndroidGoogle Duo tani në Android

para 11 muajve - Indeks online

Google Duo tani është pjesë e Android. Kjo do të bëjë që të realizohen thirrjet përmes Duos në tri aplikacione, Android Messages, Contacts dhe Phone. Integrimi i Duo në Phone, Contacts dhe Android Messages...

Pse duhet të përdorni Messenger Lite në vend të Messenger?

para 11 muajve - Zhurnal

Messenger Lite ishte një aplikacion i cili nuk duhej të stresonte harduerin e telefoni tuaj e as planin tarifor celular sa i përket konsumit të të dhënave mobile. Ai u krijua fillimisht për vendet me infrastruktura...

Lajm i keq, ndërpriten aplikimet për Lotarinë Amerikane?

para 12 muajve - Almakos

Bllokohet aplikimi për Lotarinë Amerikane. Serveri ka lënë në baltë gjithë të interesuarit që janë dyndur në faqen www.dvlottery.state.gov , për të aplikuar për një mundësi drejt tokës së premtuar. Nëse...

Facebook me shumë ndryshime në shërbimin e Messenger

para 12 muajve - Medial

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Facebook Messenger sjell ndryshimin e madh

para 12 muajve - Te Sheshi

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë vende,...

Vjen një ndryshim i madh i ‘Facebook Messenger’

para 12 muajve - Infokusi

“Messengeri” i Facebook-ut ka një opsion të fshehur, shumë më të mirë nga ky që njohim të gjithë. Dhe me siguri do filloni ta përdorni menjëherë.  Facebook ka bërë aplikacionin Messenger Lite, të disponueshëm...

Facebook me shumë ndryshime në shërbimin e Messenger

para 12 muajve - Ina

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Ndryshim i madh në Facebook Messenger

para 12 muajve - BalkanWeb

Facebook ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion në shumë vende, duke u dhënë mundësi të gjithëve që të përdorin një version më të shpejtë dhe më efikas të aplikacionit të tij. Versioni...

Facebook Messenger rrit efikasitetin e aplikacionit

para 12 muajve - Sovrani

Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë vende, duke ua mundësuar të gjithëve që ta përdorin një version më të shpejtë dhe më efikas të aplikacionit të tij. Versioni...

Vjen një ndryshim i madh i ‘Facebook Messenger’

para 12 muajve - Gazeta Express

“Messengeri” i Facebook-ut ka një opsion të fshehur, shumë më të mirë nga ky që njohim të gjithë. Dhe me siguri do filloni ta përdorni menjëherë.  Facebook ka bërë aplikacionin Messenger Lite, të disponueshëm...

Vjen një ndryshim i madh i ‘Facebook Messenger’

para 12 muajve - Arbresh

“Messengeri” i Facebook-ut ka një opsion të fshehur, shumë më të mirë nga ky që njohim të gjithë. Dhe me siguri do filloni ta përdorni menjëherë.  Facebook ka bërë aplikacionin Messenger Lite, të disponueshëm...

Ndryshim i madh në Facebook Messenger

para 12 muajve - Gazeta e re

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Facebook Messenger po përgatit një ndryshim të madh

para 12 muajve - Klan

Messengeri i Facebook -ut ka një opsion të fshehur, shumë më të mirë nga ky që njohim të gjithë. Dhe me siguri do filloni ta përdorni menjëherë. Facebook ka bërë aplikacionin Messenger Lite, të disponueshëm...

Vjen një ndryshim i madh i ‘Facebook Messenger’

para 12 muajve - Syri

“Messengeri” i Facebook-ut ka një opsion të fshehur, shumë më të mirë nga ky që njohim të gjithë. Dhe me siguri do filloni ta përdorni menjëherë.  Facebook ka bërë aplikacionin Messenger Lite, të disponueshëm...

Facebook Messenger sjell ndryshimin e madh

para 12 muajve - Portalb

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Facebook Messenger sjell ndryshimin e madh

para 12 muajve - Albeu

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Facebook Messenger sjell ndryshimin e madh

para 12 muajve - Indeks online

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

“Facebook” me shumë ndryshime në shërbimin e Messenger

para 12 muajve - BalkanWeb

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. “Facebook” e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Ndryshim i madh në Facebook Messenger

para 12 muajve - Ina

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Ndryshim i madh në Facebook Messenger

para 12 muajve - Lajmi.net

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Facebook me shumë ndryshime në shërbimin e Messenger

para 12 muajve - Telegrafi

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Facebook Messenger sjell ndryshimin e madh

para 12 muajve - Fol

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

“Facebook” shumë ndryshime në shërbimin e Messenger

para 12 muajve - Java News

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. “Facebook” e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Ndryshim i madh në Facebook Messenger

para 12 muajve - Gazeta Express

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Ndryshim i madh në Facebook Messenger

para 12 muajve - Periskopi

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Facebook me shumë ndryshime në shërbimin e Messenger

para 12 muajve - Almakos

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Ndryshim i madh në Facebook Messenger

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Ndryshim i madh në Facebook Messenger

para 12 muajve - Infokusi

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

Ndryshim i madh në Facebook Messenger

para 12 muajve - Tetova Sot

Ekziston një version i fshehur dhe më i mirë i Facebook Messenger – dhe do të doni që të filloni ta përdorni menjëherë. Facebook e ka bërë aplikacionin e tij Messenger Lite në dispozicion për më shumë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK