http://kariera.mk

Mësohet çmimi i BlackBerryt të ri

para 11 muajve - Gazeta Express

BlackBerry së fundmi prezantoi telefonin e mençur të quajtur Motion, i cili pritet të dalë në shitje në Europë. Pajisja e re tashmë ka filluar të shpërndahet nëpër dyqanet europiane dhe do të kushtojë...

Mësohet çmimi i BlackBerryt të ri

para 11 muajve - Zhurnal

BlackBerry së fundmi lansoi telefonin e mençur të quajtur BlackBerry Motion, i cili pritet të dalë në shitje në Europë. Pajisja e re tashmë ka filluar të shpërndahet nëpër dyqanet europiane dhe do të kushtojë...

BlackBerry promovon më në fund tipin smart

para 11 muajve - Java News

BlackBerry së fundmi lançoi telefonin e mençur të quajtur BlackBerry Motion, i cili pritet të dalë në shitje në Europë. Pajisja e re tashmë ka filluar të shpërndahet nëpër dyqanet europiane dhe do të kushtojë...

Mësohet çmimi i BlackBerryt të ri

para 11 muajve - Tetova Sot

BlackBerry së fundmi lansoi telefonin e mençur të quajtur BlackBerry Motion, i cili pritet të dalë në shitje në Europë. Pajisja e re tashmë ka filluar të shpërndahet nëpër dyqanet europiane dhe do të kushtojë...

Mësohet çmimi i BlackBerryt të ri

para 11 muajve - Koha.net

BlackBerry së fundmi lansoi telefonin e mençur të quajtur BlackBerry Motion, i cili pritet të dalë në shitje në Europë. Pajisja e re tashmë ka filluar të shpërndahet nëpër dyqanet europiane dhe do të kushtojë...

BlackBerry Motion pa tastierë

para 11 muajve - Infokusi

Ndonjëherë kthehen. Dhe tashmë ka dalë dhe BlackBerry Motion, smartphone i dytë me firmën kanadeze por produktin kinez të Tcl, që ka blerë të drejtat e emrit. Ndryshe nga modeli i parë, KeyOne, pajisja...

Specifikat e harduerit të BlackBerry Motion: Trup metalik dhe ekran 5.5 inç Full HD

para 12 muajve - Zhurnal

Telefoni më i fundit nga BlackBerry ka mbërritur, por cila janë specifikat e harduerit të cilat kompania nuk i publikoi në momentin e prezantimit dhe që ja vlejnë ti keni në konsideratë? Pas na dha një...

Këto janë specifikat e BlackBerry Motion

para 12 muajve - Sovrani

Telefoni më i fundit nga BlackBerry ka mbërritur, por cila janë specifikat e harduerit të cilat kompania nuk i publikoi në momentin e prezantimit dhe që ja vlejnë ti keni në konsideratë? Pas na dha një...

Vjen BlackBerry Motion, nuk ka tastierë

para 12 muajve - Gazeta Express

Ndonjëherë kthehen. Dhe tashmë ka dalë dhe BlackBerry Motion, smartphone i dytë me firmën kanadeze por produktin kinez të Tcl, që ka blerë të drejtat e emrit. Ndryshe nga modeli i parë, KeyOne, pajisja...

Vjen ‘BlackBerry Motion’, nuk ka tastierë

para 12 muajve - Mapo

Ndonjëherë kthehen. Dhe tashmë ka dalë dhe BlackBerry Motion, smartphone i dytë me firmën kanadeze por produktin kinez të Tcl, që ka blerë të drejtat e emrit. Ndryshe nga modeli i parë, KeyOne, pajisja...

Vjen BlackBerry Motion, nuk ka tastierë

para 12 muajve - Infokusi

Ndonjëherë kthehen. Dhe tashmë ka dalë dhe BlackBerry Motion, smartphone i dytë me firmën kanadeze por produktin kinez të Tcl, që ka blerë të drejtat e emrit. Ndryshe nga modeli i parë, KeyOne, pajisja...

Prezantohet zyrtarisht BlackBerry Motion

para 12 muajve - Aktuale

Prej mëse 12 muajsh BlackBerry është shkëputuar nga prodhimi i harduerit për tu fokusuar vetëm në siguri dhe softuerë biznesi. Telefoni i dytë BlackBerry nën hijen e TCL i pajisur vetëm me ekran me prekje,...

Prezantohet zyrtarisht BlackBerry Motion [Foto]

para 12 muajve - Indeks online

Prej mëse 12 muajsh BlackBerry është shkëputuar nga prodhimi i harduerit për tu fokusuar vetëm në siguri dhe softuerë biznesi. Telefoni i dytë BlackBerry nën hijen e TCL i pajisur vetëm me ekran me prekje,...

Prezantohet zyrtarisht BlackBerry Motion [Foto]

para 12 muajve - Gazeta Monitor

Prej mëse 12 muajsh BlackBerry është shkëputuar nga prodhimi i harduerit për tu fokusuar vetëm në siguri dhe softuerë biznesi. Telefoni i dytë BlackBerry nën hijen e TCL i pajisur vetëm me ekran me prekje,...

Prezantohet zyrtarisht BlackBerry Motion me ekran 5.5 inç dhe bateri 4,000 mAh

para 12 muajve - Insajderi

Telefoni i dytë BlackBerry nën hijen e TCL i pajisur vetëm me ekran me prekje, BlackBerry Motion, debutoi ditën e sotme në shfaqjen elektronike të Dubai dy ditë pasi insajderi i industrisë Evan Blass na...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK