http://kariera.mk

Sipas shkencës, ngjyra e syve thotë shumë për ju

para 11 muajve - Tetova Sot

Sipas shkencës, ngjyra e syve tuaj tregon shumë rreth karakterit tuaj. Sytë e kaltër Ju jeni modest, i turpshëm, egoist, konkurrues, i fuqishëm fizikisht dhe shpirtërisht, e menaxhoni mirë stresin dhe...

Sipas shkencës, ngjyra e syve thotë shumë për ju

para 11 muajve - Lajmi.net

Sipas shkencës, ngjyra e syve tuaj tregon shumë rreth karakterit tuaj. Sytë e kaltër Ju jeni modest, i turpshëm, egoist, konkurrues, i fuqishëm fizikisht dhe shpirtërisht, e menaxhoni mirë stresin dhe...

Sipas shkencës, ngjyra e syve thotë shumë për ju

para 11 muajve - Gazeta Express

Sipas shkencës, ngjyra e syve tuaj tregon shumë rreth karakterit tuaj. Sytë e kaltër Ju jeni modest, i turpshëm, egoist, konkurrues, i fuqishëm fizikisht dhe shpirtërisht, e menaxhoni mirë stresin dhe...

Sipas shkencës, ngjyra e syve thotë shumë për ju

para 11 muajve - Infokusi

Ju jeni modest, i turpshëm, egoist, konkurrues, i fuqishëm fizikisht dhe shpirtërisht, e menaxhoni mirë stresin dhe dhimbjen. Sytë e zi I lindur për të qenë udhëheqës, i mban sekretet, jeni misterioz,...

Katër tendenca të bukura grimi për këtë vit

para 11 muajve - Sovrani

Nëse mendoni se tashmë dini si të grimoheni dhe nuk keni nevojë për këshilla, atëherë hidhini një sy këtyre 4 tendencave të bukura makeup-i. Ato krijojnë një pamje trend, moderne dhe unike. 1-Magjia e...

Pesë këshillat kryesore për të zbuluar lëkurën tuaj dhe nuancat ideale!

para 12 muajve - Telegrafi

Njohja e karakterit të lëkurës është thelbësor nëse po përpiqeni të gjeni numrin ideal të nuancës që do të duket sikur nuk keni vendosur asgjë në lëkurë dhe nuk do të dallojë nga qafa apo pjesët e tjera...

Hapa të thjeshtë për lëkurë të shkëlqyer të fytyrës

para 12 muajve - Klan Kosova

Lëkura e shëndetshme është çelësi i një grimi të bukur, transmeton Klan Kosova. Disa vajza zgjedhin kozmetikën më të famshme dhe më të shtrenjtë, ndjekin blogerët e modës dhe provojnë produkte të reja....

Çfarë buzëkuqi do të përdoret këtë vjeshtë?

para 12 muajve - Arbresh

Me ardhjen e vjeshtës, përpos ngjyrave në natyrë, ndryshon edhe situata në çantat tona kozmetike, meqë jemi më të prira ndaj përdorimit të një grimi më intensiv. Buzëkuqi është produkti i preferuar kozmetik...

5 ngjyrat e flokëve që mund të provoni këtë dimër

para 12 muajve - Vizion Plus

E kuqe e thelle Bjonde e ngrohte Kafe e ngrohte E zeze e ftohte Rose

Tendenca e vjeshtës, ngjyra e kungullit

para 12 muajve - Arbresh

Paleta e portokalltë e ngjyrave është ideale për ditët e vjeshtës, sepse u rrinë shkëlqyeshëm damave me lëkurë vezulluese, të cilën të gjithë e kemi gjatë kësaj periudhe. Krahas kësaj, duhet të jeni të...

Flokët “nude” janë mjaft në modë

para 12 muajve - Infokusi

Siç na kanë mësuar artistët e mëdhenj të make up-it, Christian Louboutin, ka një ngjyrë “nude” për këdo prej nesh. Ashtu si fondotinta që i përshtatet lëkurës, edhe flokët nga bjondë në gështenjë marrin...

Ngjyra e kungullit: Nuanca hit për vjeshtë

para 12 muajve - Ina

Paleta e portokalltë e ngjyrave është ideale për ditët e vjeshtës, sepse u rrinë shkëlqyeshëm damave me lëkurë vezulluese, të cilën të gjithë e kemi gjatë kësaj periudhe. Krahas kësaj, duhet të jeni të...

Ngjyra e kungullit: Nuanca hit për vjeshtë

para 12 muajve - Telegrafi

Paleta e portokalltë e ngjyrave është ideale për ditët e vjeshtës, sepse u rrinë shkëlqyeshëm damave me lëkurë vezulluese, të cilën të gjithë e kemi gjatë kësaj periudhe. Krahas kësaj, duhet të jeni të...

Ngjyra e kungullit: Nuanca hit për vjeshtë

para 12 muajve - Infokusi

Paleta e portokalltë e ngjyrave është ideale për ditët e vjeshtës, sepse u rrinë shkëlqyeshëm damave me lëkurë vezulluese, të cilën të gjithë e kemi gjatë kësaj periudhe. Krahas kësaj, duhet të jeni të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK