http://kariera.mk

E tmerrshme: 19-vjeçari plagos me thikë gjyshërit e tij

para 11 muajve - GazetaBlic

Një 19-vjeçar plagosi sot me thikë gjyshërit e tij, pranë zonës së Freskut, në Qesarakë. Dyshohet se Beniamin Kaso ishte nisur t’i vriste gjyshërit e tij, Shaban dhe Hajrie Aga, 80 e 77 vjeç. Ngjarja ndodhi...

19-vjeçari plagos me thikë gjyshërit e tij

para 11 muajve - Indeks online

Një 19-vjeçar plagosi sot me thikë gjyshërit e tij, pranë zonës së Freskut, në Qesarakë. Dyshohet se Beniamin Kaso ishte nisur t’i vriste gjyshërit e tij, Shaban dhe Hajrie Aga, 80 e 77 vjeç. Ngjarja ndodhi...

Theri gjyshërit me thikë në Tiranë, në polici 19 vjeçari jep një arsye qesharake

para 11 muajve - Gazeta Express

Këtë të enjte, një 19 vjeçar i identifikuar si Beniamin Kaso ka goditur me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij në rrugën Muhamet Deliu në Tiranë. Shaban Agai, 80 vjeçar dhe Hajrie Agai, 70 vjeçe kanë mbetur...

Tiranë /Goditi gjyshërit me thikë, i riu habit me dëshminë e tij

para 11 muajve - Lajmi.net

. Autori i identifikuar nga policia është Beniamin Kaso, i cili u ndalua pak minuta pas ngjarjes. 19-vjeçari plagosi me thikë gjyshin nga nëna, Shaban Agai 80 vjeç dhe gjyshen Hajrie Agai 70 vjeç, të cilët...

Goditi gjyshërit me thikë, i riu habit me dëshminë e tij

para 11 muajve - Syri

Një 19-vjeçar plagosi me thikë gjyshin dhe gjyshen rreth orës 13:00 në rrugën “Muhamet Deliu” në kryeqytet. Autori i identifikuar nga policia është Beniamin Kaso, i cili u ndalua pak minuta pas ngjarjes....

Plagos gjyshërit me thikë, arrestohet te “Fresku” nipi

para 11 muajve - Top Channel

Një 19-vjeçar plagosi me thikë gjyshin dhe gjyshen në rrethana të paqarta. Ngjarja ndodhi mesditën e së enjtes rreth orës 13:00 në rrugën “Muhamet Deliu” në kryeqytet. Autori i identifikuar nga policia...

19-vjeçari plagos me thikë gjyshërit e tij

para 11 muajve - Infokusi

Një 19-vjeçar plagosi sot me thikë gjyshërit e tij, pranë zonës së Freskut, në Qesarakë. Dyshohet se Beniamin Kaso ishte nisur t’i vriste gjyshërit e tij, Shaban dhe Hajrie Aga, 80 e 77 vjeç. Ngjarja ndodhi...

Theri gjyshërit me thikë në Tiranë, në polici 19 vjeçari jep një arsye qesharake

para 11 muajve - Tetova Sot

Këtë të enjte, një 19 vjeçar i identifikuar si Beniamin Kaso ka goditur me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij në rrugën Muhamet Deliu në Tiranë. Shaban Agai, 80 vjeçar dhe Hajrie Agai, 70 vjeçe kanë mbetur...

Plagos gjyshërit për para, arrestohet nipi

para 11 muajve - RTV 21

19 vjeçari është arrestuar nga policia, gjyshërit janë jashtë rrezikut për jetë Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot banorët në zonën e Freskut në Tiranë . Nipi plagosi me thikë gjyshërit e tij, pas një...

Qëlloi me thikë gjyshërit në Tiranë, i riu habit policinë me deklaratën

para 11 muajve - Java News

Këtë të enjte, një 19 vjeçar i identifikuar si Beniamin Kaso ka goditur me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij në rrugën Muhamet Deliu në Tiranë. Shaban Agai, 80 vjeçar dhe Hajrie Agai, 70 vjeçe kanë mbetur...

Habit 19-vjeçari që plagosi gjyshen dhe gjyshin: I qëllova se më tallnin

para 11 muajve - Opinion

Mesditën e sotme 19-vjeçari Benjamin Kaso ka qelluar me thikë gjyshen e tij Hajrie Agai 70-vjeç dhe gjyshin e tij Shaban Agai 80-vjeç, duke i plagosur në gjendje kritike. Ngjarja ka ndodhur në banesën...

Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen. Detajet

para 11 muajve - Syri

Një ngjarje e rënda ka ndodhur pak minuta në Tiranë, ku nipi ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen.  Ngjarja ka ndodhur në zonën e ‘Freskut’. Dy të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital,ku po...

Plagos gjyshërit për 200 lekë, arrestohet nipi

para 11 muajve - Vizion Plus

Një ngjarje e rëndë tronditi banorët në zonën e Freskut në kryeqytet këtë të mërkurë. Nipi plagosi me thikë gjyshërit e tij, pas një konflikti. Sipas policisë, 19 vjecari i ka kërkuar gjyshërve, Hajrie...

E tmerrshme: 19-vjeçari plagos me thikë gjyshërit e tij

para 11 muajve - Periskopi

Një 19-vjeçar plagosi sot me thikë gjyshërit e tij, pranë zonës së Freskut, në Qesarakë. Dyshohet se Beniamin Kaso ishte nisur t’i vriste gjyshërit e tij, Shaban dhe Hajrie Aga, 80 e 77 vjeç. Ngjarja ndodhi...

Tiranë: Goditi gjyshërit me thikë, i riu habit me dëshminë e tij

para 11 muajve - Arbresh

Një 19-vjeçar plagosi me thikë gjyshin dhe gjyshen rreth orës 13:00 në rrugën “Muhamet Deliu” në kryeqytet. Autori i identifikuar nga policia është Beniamin Kaso, i cili u ndalua pak minuta pas ngjarjes....

Tmerr në Tiranë, 19-vjeçari drogaxhi ther me thikë gjyshen e gjyshin

para 11 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tiranë ku një i ri ka qëlluar me thikë gjyshin e gjyshen e tij në banesën e këtyre të fundit. Autori i ngjarjes së rëndë është Beniamin Kasa. Mësohet se i riu është...

E tmerrshme/ 19 vjeçari plagos gjyshërit për 200 lekë, arrestohet

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm A ka lidhje atentati ndaj të afërmve të Aldo Bares me krimet e bandës? 10 hours ago Dritan Prifti është në gjendje kritike: Doja të isha me ju, por nuk mundem fizikisht 21 hours ago...

Tiranë: Nipi plagos me thikë gjyshërit

para 11 muajve - Lajmi.net

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet, ku një 19-vjeçar ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij. Policia bën të ditur se është njoftuar për ngjarjen rreth orës 13:00, se në ...

Theri gjyshërit me thikë në Tiranë, 19-vjeçari jep një arsye qesharake

para 11 muajve - Lajme.al

Këtë të enjte, një 19 vjeçar i identifikuar si Beniamin Kaso ka goditur me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij në rrugën Muhamet Deliu në Tiranë. Shaban Agai, 80 vjeçar dhe Hajrie Agai, 70 vjeçe kanë mbetur...

Theri gjyshërit me thikë në Tiranë, në polici 19 vjeçari jep një arsye qesharake

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Këtë të enjte, një 19 vjeçar i identifikuar si Beniamin Kaso ka goditur me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij në rrugën Muhamet Deliu në Tiranë. Shaban Agai, 80 vjeçar dhe Hajrie Agai, 70 vjeçe kanë mbetur...

Plagosi gjyshin e gjyshen, ja emri i autorit nga Tirana

para 11 muajve - Indeks online

Beniamin Kasa është autori i plagosjes se dyfishte sot ne zonën e Freskut ne Tirane. Ai qëlloi me thike gjyshin dhe gjyshen e tij ne banesën e këtyre te fundit. I riu është arrestuar menjëherë pas ngjarjes...

LAJMI I FUNDIT/ E rëndë në Tiranë, nipi sulmon me thikë gjyshin dhe gjyshen. Dërgohen me urgjencë në spital

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet pak pas mesditës së sotme. Një i ri ka sulmuar me thikë duke i plagosur rëndë gjyshin dhe gjyshen e tij. Dyshohet se shkak është bërë një mosmarrëveshje...

Zbulohet identiteti i të riut që plagosi me thikë gjyshërit në Tiranë

para 11 muajve - Sot News

Identifikohet i riu që plagosi me thikë gjyshen dhe gjyshin e tij në Tiranë. Bëhet fjalë për 19-vjeçarin B. K., i cili u arrestua nga policia. Informacioni paraprak Më datë 12.10.2017, rreth ora 13:00,...

Goditi gjyshërit me thikë, i riu habit me dëshminë e tij

para 11 muajve - Bota Press

Një 19-vjeçar plagosi me thikë gjyshin dhe gjyshen rreth orës 13:00 në rrugën “Muhamet Deliu” në kryeqytet. Autori i identifikuar nga policia është Beniamin Kaso, i cili u ndalua pak minuta pas ngjarjes....

Krim në Tiranë/ Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen. Detajet

para 11 muajve - Mapo

Një ngjarje e rënda ka ndodhur pak minuta në Tiranë, ku nipi ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen.  Ngjarja ka ndodhur në zonën e ‘Freskut’. Dy të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital,ku po...

Krim në familje në Tiranë

para 11 muajve - ABC News

Një krim i rëndë brenda familjes është regjistruar pak pas mesditës së sotme në periferi te kryeqytetit. Nipi 19 vjecar ka qëlluar me thikë dy gjyshërit e tij. Ngjarja ka ndodhur rreth prës 13.00 në rrugën...

E FUNDIT/ E rëndë në Tiranë, nipi ther për vdekje gjyshin e gjyshen

para 11 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë. Nga të dhënat e para mësojmë se një i ri ka qëlluar me thikë gjyshen dhe gjyshin e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në kryeqytet në zonën e njohur si “Fresku”....

Krim në familje, nipi plagos gjyshërit me thikë

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një plagosje e dyfishtë  ka ndodhur  mesditën e kësaj të enjte në Tiranë. Nga të dhënat paraprake raportohet se nipi ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen në banesë. Ngjarja është regjistruar rreth ...

Krim në Tiranë/ Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen. Detajet

para 11 muajve - Koha Jone

Një ngjarje e rënda ka ndodhur pak minuta në Tiranë, ku nipi ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen.  Ngjarja ka ndodhur në zonën e ‘Freskut’. Dy të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital,ku po...

Krim në familje në Tiranë, djali i ngul thikën gjyshit dhe gjyshes

para 11 muajve - NOA

Një krim në familje ka ndodhur mesditën e sotme, ku një djalë i ri ka plagosur me thikë gjyshërit e tij. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e “Freskut” në kryeqytet, në banesën e të moshuarve. Më konkretisht...

E rëndë në Tiranë, nipi plagos me thikë gjyshen dhe gjyshin

para 11 muajve - Opinion

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e “Freskut” në Tiranë. Mësohet se një shtetas ka plagosur me thikë dy shtetas të tjerë në një banesë. Shtetasi B.K, 19 vjeç ka plagosur me thikë...

Tiranë, godet me thikë gjyshërit, arrestohet autori

para 11 muajve - Sot News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, në zonën e njohur si Fresku. Sipas burimeve të dhëna një person u arrestua nga policia, pasi ka qëlluar me thikë gjyshen dhe gjyshin, të cilët janë dërguar me...

Nipi plagos me thikë gjyshin dhe gjyshen në Tiranë

para 11 muajve - Ora news

Nipi plagos me thikë gjyshin dhe gjyshen në banesë. Ngjarja është regjistruar në zonën e Freskut, në Tiranë. Të plagosurit ndodhen në spital /Oranews.tv/ Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Oranews.tv në Facebook dhe në Twitter

Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen me thikë pasi nuk i dhanë lekë

para 11 muajve - Shqiptarja

Një plagosje me thikë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në zonën e Freskut. Mësohet se nipi, i cili është arrestuar nga policia, ka qëlluar me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij pasi janë konfliktuar me...

Tronditëse në Tiranë, nipi u ngul thikën gjyshes dhe gjyshit

para 11 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku nipi ka plagosur me thikë gjyshen dhe gjyshen. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, e cila ka ndodhur në zonën e Freskut. Mësohet se të plagosurit...

Krim në Tiranë/ Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen. Detajet

para 11 muajve - Syri

Një ngjarje e rënda ka ndodhur pak minuta në Tiranë, ku nipi ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen.  Ngjarja ka ndodhur në zonën e ‘Freskut’. Dy të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital,ku po...

Çmendet nipi në Tiranë, qëllon me thikë gjyshin dhe gjyshen

para 11 muajve - InfoShqip

Një ngjarje e rendë ka ndodhur në Tiraeë në zonën njohur si Fresku. Nga te dhenat e para mesohet se nipi ka qelluar me thke gjyshen dhe gjyshin, te cilet jane derguar me urgjence ne spital ne gjendje te rende.

Çmendet nipi në Tiranë, thikë gjyshit dhe gjyshes

para 11 muajve - InfoShqip

Një ngjarje e rendë ka ndodhur në Tiraeë në zonën njohur si Fresku. Nga te dhenat e para mesohet se nipi ka qelluar me thke gjyshen dhe gjyshin, te cilet jane derguar me urgjence ne spital ne gjendje te rende.

Çmendet nipi, sulmon me thikë gjyshin dhe gjyshen në Tiranë

para 11 muajve - Java News

Një plagosje ,me thikë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në zonën e Freskut. Mësohet se nipi, i cilië shtë arrestuar nga policia, ka qëlluar me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij pasi janë konfliktuar me...

Shqiptari 19-vjeçar plagos me thikë gjyshërit

para 11 muajve - Insajderi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në kryeqytet, ku një 19-vjeçar ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij. Policia bën të ditur se është njoftuar për ngjarjen rreth orës 13:00, se në ...

Nipi plagos me thikë gjyshin dhe gjyshen, arrestohet 19-vjeçari

para 11 muajve - AlbPress

Nipi plagos me thikë gjyshin dhe gjyshen. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, në zonën e Freskut, ndërsa policia ka arrestuar autorin e ngjarjes së rëndë. Sipas një informacioni zyrtar, rreth  ora 13:00, policia...

Çmendet nipi, sulmon me thikë gjyshin dhe gjyshen në Tiranë

para 11 muajve - Fol

Një plagosje ,me thikë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në zonën e Freskut. Mësohet se nipi, i cilië shtë arrestuar nga policia, ka qëlluar me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij pasi janë konfliktuar me...

Nipi plagos me thikë gjyshin dhe gjyshen, arrestohet 19-vjeçari

para 11 muajve - Te Sheshi

Nipi plagos me thikë gjyshin dhe gjyshen. Ngjarja ka ndodhur në Tiranë, në zonën e Freskut, ndërsa policia ka arrestuar autorin e ngjarjes së rëndë. Sipas një informacioni zyrtar, rreth  ora 13:00, policia...

Nipi plagos gjyshin dhe gjyshen me thikë pasi nuk i dhanë lekë

para 11 muajve - Illyria

Një plagosje me thikë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë në zonën e Freskut. Mësohet se nipi, i cili është arrestuar nga policia, ka qëlluar me thikë gjyshin dhe gjyshen e tij pasi janë konfliktuar me...

Nuk i dhanë lekë, nipi plagos gjyshin dhe gjyshen në Tiranë

para 11 muajve - Lajme.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Tiranë, ku nipi ka plagosur me thikë gjyshin dhe gjyshen. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, e cila ka ndodhur në zonën e Freskut, por dyshohet se nipi ...

E rëndë në Tiranë, nipi sulmon me thikë gjyshin dhe gjyshen. Dërgohen me urgjencë në spital

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytet pak pas mesditës së sotme. Një i ri ka sulmuar me thikë duke i plagosur rëndë gjyshin dhe gjyshen e tij. Dyshohet se shkak është bërë një mosmarrëveshje për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK