http://kariera.mk

Serbia mbron kriminelët e dënuar të luftës

para 9 muajve - Alsat-M

Ministri serb i Punëve të jashtme. Ivica Daçiç, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihet në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Serbia mbron kriminelët e dënuar të luftës

para 9 muajve - Opinion

Ministri serb i Punëve të jashtme. Ivica Daçiç, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihet në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 9 muajve - Telegrafi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve shtetërorë të Serbisë....

“Serbia po provokon tensione”

para 9 muajve - Aktuale

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 9 muajve - Politiko

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve shtetërorë të Serbisë....

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 9 muajve - GazetaBlic

Zëvendës kryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 9 muajve - Gazeta Express

Zëvendës kryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

“Serbia po provokon tensione”

para 9 muajve - Lajmi.net

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Hoxhaj: Serbia po provokon tensione

para 9 muajve - Koha.net

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Serbi: Ministri e përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 9 muajve - Portalb

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan nnë Beograd për postimin e tij kritik...

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 9 muajve - Indeks online

Zëvendës kryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Vlerësoi arkitektin e masakrës ndaj shqiptarëve, ministri serb nuk ndalet…

para 9 muajve - Java News

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të lufte, reagim që vjen pas kritikave të ambasadorit amerikan. Ministri Vulin e ka lavdëruar...

Vulin përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 9 muajve - Telegrafi

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan nnë Beograd për postimin e tij kritik...

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 9 muajve - Tetova Sot

Zëvendës kryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Serbia mbron kriminelët e dënuar të luftës

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Ministri serb i Punëve të jashtme, Ivica Daçiç, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihet në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Serbi: Ministri e përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 9 muajve - Klan Kosova

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan në Beograd për postimin e tij kritik...

Flet Ministri i jashtëm serb Daçiç

para 9 muajve - ABC News

Pas mesazhit në Tuiter të ambasadorit amerikan në Beograd Kajl Skot. ku kritikonte ministrin serb të mbrojtjes Vulin se mbështet kriminelët e luftës, ka reaguar ashpër Ivica Daçiç. Ministri i jashtëm serb...

Serbi: Ministri e përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 9 muajve - Indeks online

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan nnë Beograd për postimin e tij kritik...

“Serbia po provokon tensione”

para 9 muajve - Tetova1

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 9 muajve - Almakos

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve shtetërorë të Serbisë....

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 9 muajve - Almakos

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve shtetërorë të Serbisë....

Daçiq: Ambasadorët të mos ndërhyjnë në punët e brendshme të Serbisë

para 9 muajve - Klan Kosova

Ministri i Jashtëm serb Ivica Daçiq tha sot se ambasadori i SHBA në Beograd Kyle Scott dhe ambasadorë të tjerë në Serbi nuk duhet të ndërhyjnë në punët e brendshme të Serbisë. “Ambasadorët tanë në botë...

Serbi: Ministri e përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 9 muajve - Indeks online

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan nnë Beograd për postimin e tij kritik...

Serbia mbron kriminelët e dënuar të luftës

para 9 muajve - Ora news

Ministri serb i Punëve të jashtme. Ivica Daçiç, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihet në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Serbi: Ministri e përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan nnë Beograd për postimin e tij kritik...

Enver Hoxhaj: Serbia po provokon tensione

para 9 muajve - Te Sheshi

Zv. kryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj, është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një postim...

Vulin përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 9 muajve - Almakos

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan nnë Beograd për postimin e tij kritik...

Serbia mbron kriminelët e dënuar të luftës

para 9 muajve - Zëri i Amerikës

Ministri serb i Punëve të jashtme. Ivica Daçiç, tha të enjten se ambasadori amerikan sikurse edhe ambasadorët e tjerë nuk duhet të përzihet në punët e brendshme të Serbisë. Ai i bëri këto komente pas reagimit...

Ministri Serb Riathekson Vlerësimin për Kriminelët e Liruar të Luftës

para 9 muajve - Kallxo

Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin, sulmoi ambasadorin amerikan në Beograd pasi diplomati e kritikoi atë për vlerësimin publik që bëri për dy kriminelë të dënuar lufte. Ministri serb i Mbrojtjes,...

Hoxhaj: Serbia po provokon tensione

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

“Serbia po provokon tensione”

para 9 muajve - Gazeta e re

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

“Serbia po provokon tensione”

para 9 muajve - Bota Press

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Hoxhaj: Lartësimi i kriminelëve të luftës tregon se Serbia kurrë nuk është penduar

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Zëvendës kryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Hoxhaj: Për të ikur nga fajësia e krimeve, Serbia po provokon

para 9 muajve - Insajderi

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj është shprehur i shqetësuar nga mungesa e reagimit të komunitetit ndërkombëtar ndaj lartësimit të kriminelëve të luftës nga ana e liderëve të Serbisë. Në një...

Daçiq mbron kriminelin serb që vrau shqiptarët, përmend Ramush Haradinajn

para 9 muajve - GazetaBlic

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq ka thënë se ambasadori i SHBA-ve në Serbi, Kyle Scott si dhe të gjithë ambasadorët tjerë nuk duhet të ndërhyjnë në punët e brendshme të Serbisë. Daçiq ka thënë se deklaratat...

Hoxhaj kërkon reagim dhe dënim të kriminelëve serbë nga ndërkombëtarët

para 9 muajve - Sovrani

Zëvendëskryeministri i Kosovës, Enver Hoxhaj ka thënë se ndihet i shqetësuar me rehabilitimin që kriminelët e luftës po marrin nga Qeveria e Serbisë, transmeton Sovrani.info Ai ka kërkuar reagim dhe dënim...

Edhe Daçiq mbron kriminelin serb që vrau shqiptarët, përmend Ramush Haradinajn

para 9 muajve - Lajmi.net

Ministri i Jashtëm serb, Ivica Daçiq ka thënë se ambasadori i SHBA-ve në Serbi, Kyle Scott si dhe të gjithë ambasadorët tjerë nuk duhet të ndërhyjnë në punët e brendshme të Serbisë. Daçiq ka thënë se deklaratat...

Dacici frymëzohet nga Erdogani, kritikon Ambasadorin Amerikan

para 9 muajve - Albeu

Ministri serb i Punëve të jashtme Ivica Daçiq është përfshirë në replikat e ambasadorit të SHBA-së në Beograd Kyle Scot me ministrin e Mbrojtjes të Serbisë Aleksandar Vulin. Daçiq , madje, ia ka dhënë...

Daçiq polemizon me Ambasadorin amerikan për kriminelin Llazareviq, e përfshin edhe Ramush Haradinajn

para 9 muajve - Gazeta Express

Ministri serb i Punëve të jashtme Ivica Daçiq është përfshirë në replikat e ambasadorit të SHBA-së në Beograd Kyle Scot me ministrin e Mbrojtjes të Serbisë Aleksandar Vulin. Daçiq, madje, ia ka dhënë “një...

Lazareviq e ka kryer burgun, Haradinajn e pret burgu, sipas Daçiqit

para 9 muajve - Koha.net

Ministri serb i Punëve të jashtme Ivica Daçiq është përfshirë në replikat e ambasadorit të SHBA-së në Beograd Kyle Scot me ministrin e Mbrojtjes të Serbisë Aleksandar Vulin. Daçiq, madje, ia ka dhënë “një...

Vulin përsëriti mbështetjen për të dënuarin për krime të luftës në Kosovë

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Ministri i mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, e ka përsëritur mbështetjen e tij për personin e dënuar për krime të luftës, duke e denoncuar ambasadorin amerikan në Beograd për postimin e tij kritik...

Ambasadori amerikan në Beograd kritikon ashpër Vulinin

para 9 muajve - Indeks online

Ambasadori amerikan në Beograd, Kyle Scott, dje e ka paralajmëruar Serbinë se ministri i saj i mbrojtjes po i dëmton marrëdhëniet e Serbisë me SHBA. Ai në llogarinë e vet në Twitter e ka publikuar tekstin...

Ambasadori amerikan në Beograd kritikon ashpër Vulin-in

para 9 muajve - Gazeta Express

Ambasadori amerikan në Beograd Kyle Scott dje e ka paralajmëruar Serbinë se ministri i mbrojtjes së saj po i dëmton marrëdhëniet e Serbisë me SHBA. Ai në llogarinë e vet në Twitter e ka publikuar tekstin...

Daçiq polemizon me Ambasadorin amerikan për kriminelin Llazareviq, e përfshin edhe Ramush Haradinajn

para 9 muajve - Bota Press

Ministri serb i Punëve të jashtme Ivica Daçiq është përfshirë në replikat e ambasadorit të SHBA-së në Beograd Kyle Scot me ministrin e Mbrojtjes të Serbisë Aleksandar Vulin. Daçiq, madje, ia ka dhënë “një...

Daçiq polemizon me Ambasadorin amerikan për kriminelin Llazareviq, e përfshin edhe Ramush Haradinajn

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Ministri serb i Punëve të jashtme Ivica Daçiq është përfshirë në replikat e ambasadorit të SHBA-së në Beograd Kyle Scot me ministrin e Mbrojtjes të Serbisë Aleksandar Vulin. Daçiq, madje, ia ka dhënë “një...

Krenarë me kriminelë lufte

para 9 muajve - Koha.net

Para syve të botës Serbia lartëson kriminelët e luftës si Vladimir Llazareviqin. Autoritetet e Kosovës heshtin – ose llomotisin për pajtim. Në Nish, rreth 100 kilometra afër kufirit me Kosovën, të dielën,...

Vulin përplaset me ambasadorin amerikan për Kosovën

para 9 muajve - GazetaBlic

Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandar Vulin është përpjekur të hedhë poshtë kritikat e ambasadorit amerikan në Beograd Kyle Sccot lidhur me qëndrimin e tij ndaj të dënuarit nga Haga për krime lufte në Kosovë,...

‘Haradinajn e pret burgu’

para 9 muajve - Periskopi

Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, është përfshirë në replikat e ambasadorit të ShBA-së në Beograd, Kyle Scot me ministrin e Mbrojtjes të Serbisë, Aleksandar Vulin. Madje Daçiq ia ka dhënë...

Daçiq: Lazareviq e kreu burgun, tash Haradinajn e pret burgu

para 9 muajve - Insajderi

Ministri serb i Punëve të Jashtme, Ivica Daçiq, është përfshirë në replikat e ambasadorit të ShBA-së në Beograd, Kyle Scot me ministrin e Mbrojtjes të Serbisë, Aleksandar Vulin. Madje Daçiq ia ka dhënë...

Ambasadori amerikan në Beograd kritikon ashpër Vulin-in

para 9 muajve - Bota Press

Ambasadori amerikan në Beograd Kyle Scott dje e ka paralajmëruar Serbinë se ministri i mbrojtjes së saj po i dëmton marrëdhëniet e Serbisë me SHBA. Ai në llogarinë e vet në Twitter e ka publikuar tekstin...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 9 muajve - Tetova1

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Për Kosovën, Vulin bëhet trim me ambasadorin amerikan në Beograd

para 9 muajve - Java News

Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandar Vulin është përpjekur të hedhë poshtë kritikat e ambasadorit amerikan në Beograd Kyle Sccot lidhur me qëndrimin e tij ndaj të dënuarit nga Haga për krime lufte në Kosovë,...

Vulin përplaset me ambasadorin amerikan për Kosovën

para 9 muajve - Periskopi

Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandar Vulin është përpjekur të hedhë poshtë kritikat e ambasadorit amerikan në Beograd Kyle Sccot lidhur me qëndrimin e tij ndaj të dënuarit nga Haga për krime lufte në Kosovë,...

Rreth Kosovës, Vulin “ia kthen fjalën” ambasadorit amerikan në Beograd

para 9 muajve - Koha.net

Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandar Vulin është përpjekur të hedhë poshtë kritikat e ambasadorit amerikan në Beograd Kyle Sccot lidhur me qëndrimin e tij ndaj të dënuarit nga Haga për krime lufte në Kosovë,...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 9 muajve - Indeks online

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 9 muajve - Telegrafi

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 9 muajve - Albeu

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 9 muajve - GazetaBlic

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 9 muajve - Gazeta Express

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Vulin vazhdon glorifikimin e kriminelit serb që vrau shqiptarët, ja si i përgjigjet ambasadorit amerikan

para 9 muajve - Lajmi.net

Ministri i Mbrojtjes në Serbi, Aleksandar Vulin nuk ka hequr dorë së lavdëruari personat që kanë kryer krime gjatë viteve 1998-1999 në Kosovë. Ditë më parë Vulin i ka thurrur lavde ish-gjeneralit, Vladimir...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 9 muajve - Tetova Sot

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 9 muajve - Almakos

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 9 muajve - Infokusi

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 9 muajve - Periskopi

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Serbia nuk ka turp për krimet e luftës

para 9 muajve - Sovrani

Çfarë do të thoshte për shoqërinë serbe nëse të jesh kriminel i dënuar i luftës ose i dyshuar, nuk ju bën të refuzuar, por në fakt mund t’ju ndihmojë të nisni një karrierë politike? Ndihma dhe mbështetja...

Evropë, këto nuk janë vlerat e përbashkëta!

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Nga Frank SHKRELI Fund javën që kaloi, një numër gazetash amerikane botuan lajmin e përhapur nga agjencia amerikane e lajmeve, Asosiejted Pres, se Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandër Vulin lavdëroi ish-gjeneralin...

Europë, këto nuk janë vlerat e përbashkëta!

para 9 muajve - Illyria

Frank Shkreli Fund javën që kaloi, një numër gazetash amerikane botuan lajmin e përhapur nga agjencia amerikane e lajmeve, Asosiejted Pres, se Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin lavdëroi ish-gjenralin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK