http://kariera.mk

Gjykata liron bandën e drogës/ KLD nis verifikimin ndaj gjyqtarit

para 11 muajve - Syri

Këshilli i Lartë i Drejtësisë nisi verifikimet në Gjykatën e Vlorës ndaj vendimit të gjyqtarit Arqile Basho dhe mënyrës sesi ai liroi një të arrestuar për pesë tonë drogë. KLD i kërkon gjykatës si është...

Lirimi i trafikantit, KLD hetim vendimit të gjyqtarit të Vlorës

para 11 muajve - Top Channel

Këshilli i Lartë i Drejtësisë nisi verifikimet lidhur me vendimin e gjyqtarit të Vlorës, Arqile Basho dhe mënyrës se si ai ka liruar një të arrestuar për 5 tonë drogë në fshatin Llakatund. Mësohet se inspektorët...

Liroi trafikantin me 5 ton drogë, KLD nis hetimet

para 11 muajve - Albeu

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka kërkuar sot të nisë verifikimi dhe hetimi mbi vendimin e gjyqtarit Arqile Basha që liroi trafikantin në Vlorë. Rakip Arapaj i arrestuar pas akuzave për trafikun e 5 tonëve...

Liroi trafikantin, KLD hetim vendimit të gjyqtarit të Vlorës

para 11 muajve - Gazeta Tema

Këshilli i Lartë i Drejtësisë nisi verifikimet lidhur me vendimin e gjyqtarit të Vlorës, Arqile Basho dhe mënyrës se si ai ka liruar një të arrestuar për 5 tonë drogë në fshatin Llakatund. Mësohet se inspektorët...

Lirimi i të arrestuarit për 5 tonë hashash

para 11 muajve - ABC News

Vendimi i Gjykatës së Vlorës për lirimin nga qelitë e paraburgimit të një të arrestuari për 5 tonë hashash në fshatin Llakatund të këtij rrethi do të kalojë në filtrat e Këshillit të Lartë të Drejtësisë....

Lirimi i trafikantit që u kap me 5 ton drogë, KLD: Vendimi i gjykatës, problem serioz me ligjin

para 11 muajve - BalkanWeb

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka reaguar lidhur me lirimin nga ambientet e paraburgimit të Rakip Arapajt, që u kap me 5 ton drogë. Në një njoftim për shtyp, KLD thekson se vendimin për lirim e ka dhënë...

Lirimi i të ndaluarit për 5 tonë drogë, KLD heton vendimin e gjykatës së Vlorës

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Këshilli i Lartë i Drejtësisë thotë se ka ndjekur me vëmendje informacionet e transmetuara në median e shkruar dhe vizive mbi lirimin nga paraburgimi të Rakip Arapaj, i hetuar në masë sigurie arrest me...

Lirimi i të ndaluarit për 5 tonë drogë, KLD: Vendimi i gjykatës, problem me ligjin

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Këshilli i Lartë i Drejtësisë thotë se ka ndjekur me vëmendje informacionet e transmetuara në median e shkruar dhe vizive mbi lirimin nga paraburgimi të Rakip Arapaj, i hetuar në masë sigurie arrest me...

U kap me 5 ton drogë por u la i lirë, KLD: Hetim ndaj gjyqtarit, vendimi ka probleme ligjore!

para 11 muajve - Gazeta Express

Këshilli i Lartë i Drejtësisë përmes një njoftim për mediat ka reaguar lidhur me lirimin e Rakip Arapajt, i cili u arrestua nga policia pasi u kap me 5 ton drogë. Ka qenë vendimi i gjyqtarit të Vlorës,...

Liroi trafikantin me 5 ton drogë/ KLD: Të hetohet gjyqtari Arqile Basha

para 11 muajve - Opinion

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka kërkuar sot të nisë verifikimi dhe hetimi mbi vendimin e gjyqtarit Arqile Basha që liroi trafikantin në Vlorë. Rakip Arapaj i arrestuar pas akuzave për trafikun e 5 tonëve...

Lirimi i të ndaluarit për 5 ton drogë, KLD: Vendimi i gjykatës, problem me ligjin

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Këshilli i Lartë i Drejtësisë thotë se ka ndjekur me vëmendje informacionet e transmetuara në median e shkruar dhe vizive mbi lirimin nga paraburgimi të Rakip Arapaj, i hetuar në masë sigurie arrest me...

Lirimi i trafikantit që u kap me 5 ton drogë, KLD nis verifikimin

para 11 muajve - Koha Jone

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka reaguar lidhur me lirimin nga ambientet e paraburgimit të Rakip Arapajt, që u kap me 5 ton drogë. Në një njoftim për shtyp, KLD thekson se vendimin për lirim e ka dhënë...

Lirimi i trafikantit që u kap me 5 ton drogë, KLD: Vendimi i gjykatës, problem serioz me ligjin

para 11 muajve - Mapo

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka reaguar lidhur me lirimin nga ambientet e paraburgimit të Rakip Arapajt, që u kap me 5 ton drogë. Në një njoftim për shtyp, KLD thekson se vendimin për lirim e ka dhënë...

Lirimi i të ndaluarit për 5 ton drogë, KLD: Vendimi i gjykatës, problem serioz me ligjin

para 11 muajve - NOA

Këshilli i Lartë i Drejtësisë thotë se ka ndjekur me vëmendje informacionet e transmetuara në median e shkruar dhe vizive mbi lirimin nga paraburgimi të Rakip Arapaj, i hetuar në masë sigurie arrest me...

KLD reagon për lirimin e trafikantit të drogës: Ka vend për verifikimin e vendimit të gjyqtarit

para 11 muajve - Sot News

Pas lirimit të trafikantit të drogës Rakip Arapajt nga ambientet e paraburgimit i cili u kap me 5 ton drogë, vjen reagimi i Këshillit të Lartë të Drejtësisë. KLD thekson se vendimin për lirim e ka dhënë...

Verifikim gjyqtarit Arqile Basho

para 11 muajve - Vizion Plus

Këshilli i Lartë i Drejtësisë do të nisë verifikimin mbi vendimin e marrë nga gjyqtari Arqile Basho, pas vendimit për të lënë të lirë Rakip Arapajn. Ky i fundit ishte ndaluar pasi në një godinë shumë pranë...

Liroi të arrestuarin për 5 ton drogë, nis verifikimi për gjyqtarin

para 11 muajve - Ora news

Këshilli i Lartë i Drejtësisë nisi verifikimin ndaj një gjyqtari të Gjykatës së Vlorës, Arqile Basho i cili mori vendim për lirimin e Rakip Arapajt i arrestuar për sekuestrimin e 5 tonëve drogë në Llakatund...

KLD: Të verifikohet urgjent si u lirua trafikanti i 5 tonëve drogë në Vlorë

para 11 muajve - Syri

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka ndjekur me vëmendje informacionet e transmetuara në median e shkruar dhe vizive mbi lirimin nga paraburgimi të shtetasit R.A të hetuar, në masë sigurie arrest me burg,...

KLD hetim gjyqtarit që liroi trafikantin me 5 ton drogë

para 11 muajve - Shqiptarja

KLD të nis hetimi për vendimin e gjyqtarit Arqile Basha që liroi trafikantin në Vlorë, që u kap me 5 ton drogë. Ndalohet riprodhimi i shkrimit!

Si u lirua trafikanti me 5 ton drogë, verifikim gjyqtarit që dha vendimin

para 11 muajve - Respublica

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka nisur verifikimin për të gjithë dokumentacionin lidhur me vendimin që gjyqtari i Vlorës, Arqile Basho ka dhënë për lirimin e trafikantit të drogës Rakip Arapaj, i cili...

Policia e arrestoi pasi gjeti 5 tonë drogë: gjykata e liron nga akuzat, KLD nis hetimet…

para 11 muajve - Te Sheshi

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka reaguar lidhur me lirimin e Rakip Arapajt, i cili u arrestua nga policia pasi u kap me 5 ton drogë. Ka qenë vendimi i gjyqtarit të Vlorës, Arqile Basho, i cili ka lënë...

KLD heton gjyqtarin Basho pasi liroi Arapajn nga Llakatundi me 5.2 ton drogë

para 11 muajve - Illyria

Këshilli i Lartë i Drejtësisë filloi verifikimin ndaj gjyqtarit të Gjykatës së Vlorës, Arqile Basho, i cili ndryshoi pak ditë me parë masën e sigurisë për të pandehurin Rakip Arapaj i arrestuar për sekuestrimin...

Liruan trafikantin që u kap me 5 ton drogë, KLD zbarkon në Gjykatën e Vlorës

para 11 muajve - Java News

Lirimi nga paraburgimi i nje trafikanti qe ishte kapur me 5 ton droge, ka bere qe KLD te nis nje inspektim te thelluar ne Gjykaten e Vlores. Këshilli i Lartë i Drejtësisë shprehet se ka ndjekur me vëmendje...

Lirimi i të arrestuarit me 5 ton drogë, KLD: Vendimi i gjykatës, problem serioz me ligjin

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka reaguar lidhur me lirimin nga ambientet e paraburgimit të Rakip Arapajt, që u kap me 5 ton drogë në Llakatund të Vlorës. Në një njoftim për shtyp, KLD thekson se vendimin...

Kryetari i Gjykatës së Vlorës: Trafikantët “çanë” rrjetën

para 11 muajve - Lajme.al

Pak ditë më parë, Skënder Haluci ngriti shqetësimin se në gjykatë përfundojnë vetëm peshqit e vegjël. Por lirimi i një të arrestuari për mbi 5 tonë hashash vërtetoi të kundërtën, duke e vënë atë dhe gjykatën...

Skandali i Gjykatës së Vlorës, kryetari: Trafikantët “çanë” rrjetën

para 11 muajve - Top Channel

Pak ditë më parë, Skënder Haluci ngriti shqetësimin se në gjykatë përfundojnë vetëm peshqit e vegjël. Por lirimi i një të arrestuari për mbi 5 tonë hashash vërtetoi të kundërtën, duke e vënë atë dhe gjykatën...

Skandali i Gjykatës së Vlorës, kryetari: Trafikantët “çanë” rrjetën

para 11 muajve - BalkanWeb

Pak ditë më parë, Skënder Haluci ngriti shqetësimin se në gjykatë përfundojnë vetëm peshqit e vegjël. Por lirimi i një të arrestuari për mbi 5 tonë hashash vërtetoi të kundërtën, duke e vënë atë dhe gjykatën...

Skënder Haluci: Peshkaqenët e drogës çanë rrjetën e Gjykatës

para 11 muajve - Sot News

Vendimi për të liruar një të arrestuar për 5 tonë hashash ka vënë në një pozitë të vështirë kreun e Gjykatës së Vlorës, pasi ai ngriti shqetësimin se në gjykatë përfundojnë vetëm peshqit e vegjël. Ky veprim...

Deklarata e kryegjyqtarit të Vlorës: "Rrjeta" e gjykatës është çarë nga "peshkaqenët" e drogës

para 11 muajve - Gazeta Express

Pak ditë më parë, Skënder Haluci ngriti shqetësimin se në gjykatë përfundojnë vetëm peshqit e vegjël. Por lirimi i një të arrestuari për mbi 5 tonë hashash vërtetoi të kundërtën, duke e vënë atë dhe gjykatën...

Skandali i Gjykatës së Vlorës, kryetari: Trafikantët “çanë” rrjetën

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Pak ditë më parë, Skënder Haluci ngriti shqetësimin se në gjykatë përfundojnë vetëm peshqit e vegjël. Por lirimi i një të arrestuari për mbi 5 tonë hashash vërtetoi të kundërtën, duke e vënë atë dhe gjykatën...

Skandali i Gjykatës së Vlorës, kryetari: Trafikantët “çanë” rrjetën

para 11 muajve - Mapo

Pak ditë më parë, Skënder Haluci ngriti shqetësimin se në gjykatë përfundojnë vetëm peshqit e vegjël. Por lirimi i një të arrestuari për mbi 5 tonë hashash vërtetoi të kundërtën, duke e vënë atë dhe gjykatën...

Skandali i Gjykatës së Vlorës, liroi trafikantin që u arrestua me 5 ton hashash

para 11 muajve - Java News

Pak ditë më parë, Skënder Haluci ngriti shqetësimin se në gjykatë përfundojnë vetëm peshqit e vegjël. Por lirimi i një të arrestuari për mbi 5 tonë hashash vërtetoi të kundërtën, duke e vënë atë dhe gjykatën...

Vendimi: Si u la i lirë i dyshuari si pronar i 5 tonëve hashash

para 12 muajve - Mapo

Droga u kap në banesën e vëllait të Rakip Arapaj, që sipas Prokurorisë së Vlorës është vetëm 7 metra larg banesës së tij. Vëllai i të dyshuarit kishte vdekur prej kohësh. Gjykata e Vlorës ka liruar një...

Me 5 tonë hashash, i lirë

para 12 muajve - Top Channel

Fajin e kanë të vdekurit ose fqinjët. Kjo është ajo çfarë kupton nga ky vendim i Gjykatës së Vlorës, e cila ka liruar një të arrestuar për mbi 5 tonë drogë, tre muaj pasi policia sekuestroi në fshatin...

20 ton drogë në Vlorë Gjykata liron 9 të arrestuarit

para 12 muajve - Syri

Një superaksion i policisë së Vlorës në bashkëpunim me strukturat qendrore të Policisë së Shtetit, kanë mundur në korrik të 2017 të zbulojnë, dy magazina ku ishte fshehur një sasi e madhe droge. Operacioni...

?Faji është i vëllait të vdekur?, gjykata liron të arrestuarin për 5 tonë drogë

para 12 muajve - Albeu

Gjykata e Vlorës ka lënë të lirë një të arrestuar për mbi 5 tonë drogë, tre muaj pasi policia sekuestroi në fshatin Llakatund një sasi rekord prej 15 tonë hashash. Bëhet fjalë për Rakip Arapajn, 58 vjeç,...

U kap me mbi 5 ton hashash në Vlorë, Gjykata liron 58-vjeçarin e arrestuar

para 12 muajve - Sot News

Një aksion i policisë së Vlorës në bashkëpunim me strukturat qëndrore të Policisë së Shtetit, kanë mundur të shtrijnë aksionin antidrogë në disa fshatra të këtij qarku, ku më konkretisht në zonën e Llakatundit...

Policia e arreston me 5 ton hashash, Gjykata e Vlorës e liron…

para 12 muajve - Indeks online

Fajin e kanë të vdekurit ose fqinjët. Kjo është ajo çfarë kupton nga ky vendim i Gjykatës së Vlorës, e cila ka liruar një të arrestuar për mbi 5 tonë drogë, tre muaj pasi policia sekuestroi në fshatin...

Skandali/20 ton drogë në Vlorë Gjykata liron tetë të arrestuarit

para 12 muajve - Shqiptarja

Një superaksion i policisë së Vlorës në bashkëpunim me strukturat qëndrore të Policisë së Shtetit, kanë mundur në korrik të 2017 të zbulojnë, dy magazina ku ishte fshehur një sasi e madhe droge. Operacioni...

Policia e arreston me 5 ton hashash, Gjykata e Vlorës e liron…

para 12 muajve - Gazeta Tema

Fajin e kanë të vdekurit ose fqinjët. Kjo është ajo çfarë kupton nga ky vendim i Gjykatës së Vlorës, e cila ka liruar një të arrestuar për mbi 5 tonë drogë, tre muaj pasi policia sekuestroi në fshatin...

Lirohet i arrestuari për mbi 5 tonë drogë

para 12 muajve - Tetova Sot

Fajin e kanë të vdekurit ose fqinjët. Kjo është ajo çfarë kupton nga ky vendim i Gjykatës së Vlorës, e cila ka liruar një të arrestuar për mbi 5 tonë drogë, tre muaj pasi policia sekuestroi në fshatin...

20 ton drogë në Vlorë Gjykata liron 9 të arrestuarit

para 12 muajve - Tetova Sot

Një superaksion i policisë së Vlorës në bashkëpunim me strukturat qendrore të Policisë së Shtetit, kanë mundur në korrik të 2017 të zbulojnë, dy magazina ku ishte fshehur një sasi e madhe droge. Operacioni...

Tonelatat e drogës në Llakatund, manovra që nxori nga qelia të dyshuarin kryesor

para 12 muajve - Java News

Fajin e kanë të vdekurit ose fqinjët. Kjo është ajo çfarë kupton nga ky vendim i Gjykatës së Vlorës, e cila ka liruar një të arrestuar për mbi 5 tonë drogë, tre muaj pasi policia sekuestroi në fshatin...

Policia e arreston me pesë ton hashash, gjykata e liron

para 12 muajve - Arbresh

Fajin e kanë të vdekurit ose fqinjët. Kjo është ajo çfarë kupton nga ky vendim i Gjykatës së Vlorës, e cila ka liruar një të arrestuar për mbi 5 tonë drogë, tre muaj pasi policia sekuestroi në fshatin...

Vlonjati me 5 ton drogë ja hedh drejtësisë me vëllain e vdekur...

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Fajin e kanë të vdekurit ose fqinjët. Kjo është ajo çfarë kupton nga ky vendim i Gjykatës së Vlorës, e cila ka liruar një të arrestuar për mbi 5 tonë drogë, tre muaj pasi policia sekuestroi në fshatin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK