http://kariera.mk

Haradinaj: Do të obligojmë BE-në të na jap liberalizimin

para 9 muajve - Syri

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Ato që i premton AAK, i realizon

para 9 muajve - Telegrafi

Kryeministri i vendit dhe njëherësh kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, në tubimin elektoral që partia e tij mbajti në Duzhnje të Gjakovës, u premtoi  banorëve të kësaj ane se ato që do t’i premtojnë...

Haradinaj: Do ta obligojmë BE-në të na jap liberalizimin

para 9 muajve - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Ato që i premton AAK, i realizon

para 9 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i vendit dhe njëherësh kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, në tubimin elektoral që partia e tij mbajti në Duzhnje të Gjakovës, u premtoi  banorëve të kësaj ane se ato që do t’i premtojnë...

Haradinaj: Do ta obligojmë BE-në të na jap liberalizimin

para 9 muajve - Politiko

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Do ta obligojmë BE-në të na jap liberalizimin

para 9 muajve - Lajmi.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Do ta obligojmë BE'në të na jap liberalizimin

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Me zbatimin e MSA-së do ta obligojmë BE-në të na jap liberalizimin

para 9 muajve - Indeks online

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Me zbatimin e MSA-së do ta obligojmë BE-në të na japë liberalizimin

para 9 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Me zbatimin e MSA-së do ta obligojmë BE-në të na japë liberalizimin

para 9 muajve - Indeks online

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

AAK tubim zgjedhor në Skivjan të Gjakovës (Drejtpërdrejt)

para 9 muajve - Indeks online

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban tubim elektoral me qytetarët në Skivjan të Gjakovës. Në këtë tubim, përveç kandidatit për kryetar Ardian Gjini, po merr pjesë edhe kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj.

Haradinaj: Do ta obligojmë BE’në të na japë liberalizimin

para 9 muajve - Tetova Sot

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Do ta obligojmë BE-në të na jap liberalizimin

para 9 muajve - Almakos

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Do ta obligojmë BE’në të na japë liberalizimin

para 9 muajve - Gazeta Liria

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Ato që i premton AAK, i realizon

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri i vendit dhe njëherësh kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, në tubimin elektoral që partia e tij mbajti në Duzhnje të Gjakovës, u premtoi banorëve të kësaj ane se ato që do t’i premtojnë edhe...

Haradinaj: Do ta obligojmë BE’në të na japë liberalizimin

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj nuk do të jetë më kryeministër i Kosovës?!

para 9 muajve - GazetaBlic

Njohësi i çështjeve politike në vend Behlul Beqaj, është shprehur pesimist sa i përket liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Beqaj ka komentuar deklaratën e fundit të dhënë nga kryeministri...

Megjithëse reagimit nga Brukseli, Haradinaj jep një lajm të mirë për vizat

para 9 muajve - Bota Press

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj tregon se si do të bindet BE-ja që të na jap liberalizimin e vizave

para 9 muajve - Insajderi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Me zbatimin e MSA-së do ta obligojmë BE-në të na japë liberalizimin

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Me zbatimin e MSA do ta obligojmë BE të na japë liberalizimin

para 9 muajve - 10minuta

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Me zbatimin e MSA-së do ta obligojmë BE-në të na japë liberalizimin

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Do ta obligojmë BE-në të na jap liberalizimin

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Ja si do ta obligojmë BE-në që të na japë liberalizimin e vizave

para 9 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Me zbatimin e MSA do ta obligojmë BE të na japë liberalizimin

para 9 muajve - Gazeta e re

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se shpejt do të gjendet e vërteta e shënimit të vijës kufitare me Malin e Zi, e që është kusht i BE-së për procesin e liberalizimit. Ai theksoi se me...

Haradinaj: Me zbatimin e MSA do ta obligojmë BE të na japë liberalizimin

para 9 muajve - KosovaPress

Ai theksoi se me zbatimin e MSA-së, do ta detyrojnë BE-në, që të ketë lëvizje përpara për liberalizimin e vizave. Këto komente kryeministri dhe njëherësh kryetari i AAK-së i bëri në tubimin elektoral që...

AAK tubim zgjedhor në Skivjan të Gjakovës (Drejtpërdrejt)

para 9 muajve - Gazeta e re

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban tubim elektoral me qytetarët në Skivjan të Gjakovës. Në këtë tubim, përveç kandidatit për kryetar Ardian Gjini, po merr pjesë edhe kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj./kp/

AAK tubim zgjedhor në Duzhnjë të Gjakovës (Drejtpërdrejt)

para 9 muajve - Gazeta e re

Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës mban tubim elektoral me qytetarët në Duzhnje të Gjakovës. Në këtë tubim merr pjesë edhe kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj./kp/

Behlul Beqaj ironizon me deklaratën e Ramush Haradinajt për liberalizimin e vizave

para 9 muajve - Infokusi

Njohësi i çështjeve politike në vend Behlul Beqaj, është shprehur pesimist sa i përket liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës. Beqaj ka komentuar deklaratën e fundit të dhënë nga kryeministri...

Behlul Beqaj ironizon me deklaratën e Ramush Haradinajt për liberalizimin e vizave

para 9 muajve - Sovrani

Njohësi i çështjeve politike në vend Behlul Beqaj, është shprehur pesimist sa i përket liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës.Beqaj ka komentuar deklaratën e fundit të dhënë nga kryeministri i...

Sonte në Rubikon analizë e fushatës zgjedhore

para 9 muajve - Koha.net

Në Rubikon sonte vazhdon analiza e fushatës zgjedhore, premtimeve dhe strategjive të partive politike. Cili ishte fokusi i kësaj jave? Cilat ishin mesazhet e liderëve politikë dhe si u interpretuan ato?...

Haradinaj: Në fund të vitit e marrim vesh kur mund të hiqen vizat për kosovarët

para 9 muajve - BalkanWeb

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për kushtet që është duke i plotësuar Kosova për çështjen e liberalizmit të vizave. Ai ka thënë se janë duke punuar që kosovarët mos të presin gjatë për...

Haradinaj: Në fund të vitit e marrim vesh kur mund të hiqen vizat për kosovarët

para 9 muajve - Koha Jone

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për kushtet që është duke i plotësuar Kosova për çështjen e liberalizmit të vizave. Ai ka thënë se janë duke punuar që kosovarët mos të presin gjatë për...

Haradinaj shpjegon mesazhin e Amerikës dhe Ramës për demarkacionin

para 9 muajve - Politiko

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një intervistë për Rubikon të KTV-së ka thënë se kërkesa e vetme e shtetit amerikan është zbatimi i marrëveshjes së demarkacionit. Sipas tij, ata asnjëherë nuk...

Haradinaj: Në fund të vitit e marrim vesh kur mund të hiqen vizat

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për kushtet që është duke i plotësuar Kosova për çështjen e liberalizmit të vizave. Ai ka thënë se janë duke punuar që kosovarët mos të presin gjatë për...

Haradinaj shpjegon mesazhin e Amerikës dhe Ramës për demarkacionin

para 9 muajve - Koha.net

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një intervistë për Rubikon të KTV-së ka thënë se kërkesa e vetme e shtetit amerikan është zbatimi i marrëveshjes së demarkacionit. Sipas tij, ata asnjëherë nuk...

Haradinaj tregon se kur do të kandidojë Kosova në BE

para 9 muajve - GazetaBlic

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka thënë se Kosova ka një kontratë me BE-në dhe MSA-në që sa më shpejtë të jetë anëtare e BE-se, transmeton Gazeta Blic. “Vitin që vjen jemi të interesuar që të...

Haradinaj thotë se s’ka ndryshuar qëndrim për demarkacionin

para 9 muajve - Koha.net

Kundërshtimi i kryeministrit, Ramush Haradinaj karshi marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi nuk ka ndryshuar. Ai edhe më tutje nuk i beson marrëveshjes së kaluar. “Nëse duam të gjejmë të vërtetën...

Haradinaj: Nuk i besoj Marrëveshjes së Demarkacionit

para 9 muajve - Albeu

Kundërshtimi i kryeministrit, Ramush Haradinaj , karshi marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi nuk ka ndryshuar. Ai edhe më tutje nuk i beson marrëveshjes së kaluar. “ E di cila është e vërteta. Për...

Haradinaj: Në fund të vitit e marrim vesh kur mund të hiqen vizat

para 9 muajve - Tetova Sot

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për kushtet që është duke i plotësuar Kosova për çështjen e liberalizmit të vizave. Ai ka thënë se janë duke punuar që kosovarët mos të presin gjatë për...

Haradinaj për Demarkacionin: Ta dini, kufiri është në Qakorr

para 9 muajve - Politiko

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj i cili njëherit është dhe Kryeministër i Kosovës, në tubimin e sotëm në Klinë në kuadër të fushatës zgjedhore, ka thënë se shumë shpejt do të bëhet liberalizimi i vizave....

Haradinaj për Demarkacionin: Ta dini, kufiri është në Qakorr, liberalizimi do ndodhë shpejt

para 9 muajve - Klan Kosova

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj i cili njëherit është dhe Kryeministër i Kosovës, në tubimin e sotëm në Klinë në kuadër të fushatës zgjedhore, ka thënë se shumë shpejt do të bëhet liberalizimi i vizave....

Haradinaj: Nuk i besoj Marrëveshjes së Demarkacionit

para 9 muajve - GazetaBlic

Kundërshtimi i kryeministrit, Ramush Haradinaj, karshi marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi nuk ka ndryshuar. Ai edhe më tutje nuk i beson marrëveshjes së kaluar. “E di cila është e vërteta. Për...

Haradinaj: Nuk i besoj Marrëveshjes së Demarkacionit

para 9 muajve - Ora news

Kundërshtimi i kryeministrit, Ramush Haradinaj, karshi marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi nuk ka ndryshuar. Ai edhe më tutje nuk i beson marrëveshjes së kaluar. “E di cila është e vërteta. Për...

Haradinaj: Nuk i besoj Marrëveshjes së Demarkacionit

para 9 muajve - Gazeta Express

Kundërshtimi i kryeministrit, Ramush Haradinaj, karshi marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi nuk ka ndryshuar. Ai edhe më tutje nuk i beson marrëveshjes së kaluar. “ E di cila është e vërteta. Për...

Haradinaj reagon prapë për Demarkacionin

para 9 muajve - Ina

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj i cili njëherit është dhe Kryeministër i Kosovës, në tubimin e sotëm në Klinë në kuadër të fushatës zgjedhore, ka thënë se shumë shpejt do të bëhet liberalizimi i vizave....

Haradinaj për Demarkacionin: Kufiri është në Çakorr, liberalizimi do ndodhë shpejt

para 9 muajve - Lajmi.net

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj i cili njëherit është dhe Kryeministër i Kosovës, në tubimin e sotëm në Klinë në kuadër të fushatës zgjedhore, ka thënë se shumë shpejt do të bëhet liberalizimi i vizave....

Haradinaj nuk i beson Marrëveshjes së Demarkacioni

para 9 muajve - Koha.net

Përfaqësimi i Kosovës në dialogun me Serbinë nga presidenti Hashim Thaçi është vetëm një vazhdimësi e një procesi, i cili, sipas kryeministrit Ramush Haradinaj, ka humbur përmbajtjen dhe nuk ka alternativë,...

Haradinaj: Në fund të vitit e marrim vesh kur mund të hiqen vizat

para 9 muajve - Infokusi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për kushtet që është duke i plotësuar Kosova për çështjen e liberalizmit të vizave. Ai ka thënë se janë duke punuar që kosovarët mos të presin gjatë për...

Haradinaj tregon në fund të vitit se kur do të hiqen vizat

para 9 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për kushtet që është duke i plotësuar Kosova për çështjen e liberalizmit të vizave. Në një intervistë në emisionin “Rubikon” ai ka thënë se janë duke punuar...

Haradinaj: Nuk i besoj Marrëveshjes së Demarkacionit

para 9 muajve - Tetova Sot

Kundërshtimi i kryeministrit, Ramush Haradinaj, karshi marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi nuk ka ndryshuar. Ai edhe më tutje nuk i beson marrëveshjes së kaluar. “ E di cila është e vërteta. Për...

Ramush Haradinaj tregon kur do të marrim liberalizimin e vizave

para 9 muajve - Bota Press

Botapress, 11 Tetor Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ishte mysafir në “Rubikon” te Adriatik Kelmendi, shkruan Botapress. Ramush Haradinaj tha që jemi nëproces të liberalizimit të vizave dhe nuk...

Ramush Haradinaj tregon kur do të kemi liberalizimin e vizave

para 9 muajve - Bota Press

Botapress, 11 Tetor Kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ishte mysafir në “Rubikon” te Adriatik Kelmendi, shkruan Botapress. Ramush Haradinaj tha që jemi nëproces të liberalizimit të vizave dhe nuk...

Haradinaj tregon në fund të vitit se kur do të hiqen vizat

para 9 muajve - Insajderi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për kushtet që është duke i plotësuar Kosova për çështjen e liberalizmit të vizave. Në një intervistë në emisionin “Rubikon” ai ka thënë se janë duke punuar...

Haradinaj: Në fund të vitit e marrim vesh kur mund të hiqen vizat

para 9 muajve - Arbresh

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për kushtet që është duke i plotësuar Kosova për çështjen e liberalizmit të vizave. Ai ka thënë se janë duke punuar që kosovarët mos të presin gjatë për...

Haradinaj befason me këtë deklaratë për Edi Ramën pas reagimit të tij për Demarkacionin

para 9 muajve - Bota Press

Kundërshtimi i kryeministrit, Ramush Haradinaj, karshi marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi nuk ka ndryshuar. Ai edhe më tutje nuk i beson marrëveshjes së kaluar. “ E di cila është e vërteta. Për...

Haradinaj tregon kërkesën e Amerikës për demarkacionin

para 9 muajve - Insajderi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një intervistë për Rubikon të KTV-së ka thënë se kërkesa e vetme e shtetit amerikan është zbatimi i marrëveshjes së demarkacionit. Sipas tij, ata asnjëherë nuk...

Haradinaj: Në fund të vitit e marrim vesh kur mund të hiqen vizat

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për kushtet që është duke i plotësuar Kosova për çështjen e liberalizmit të vizave. Ai ka thënë se janë duke punuar që kosovarët mos të presin gjatë për...

Haradinaj shpjegon mesazhin e Amerikës dhe Ramës për demarkacionin

para 9 muajve - Sovrani

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një intervistë për Rubikon të KTV-së ka thënë se kërkesa e vetme e shtetit amerikan është zbatimi i marrëveshjes së demarkacionit. Sipas tij, ata asnjëherë nuk...

Kryeministri Haradinaj tregon se kur do të kandidojë Kosova në BE

para 9 muajve - Sovrani

Kryeministri i vendit, Ramush Haradinaj ka thënë se Kosova ka një kontratë me BE-në dhe MSA-në që sa më shpejtë të jetë anëtare e BE-së. “Vitin që vjen jemi të interesuar që të nxjerrim më shumë prej MSA-së...

Haradinaj për Demarkacionin: S’guxojmë të bëjmë hajgare

para 9 muajve - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka thënë se Kosova ka humbur shumë kohë me Demarkacionin, shkruan Periskopin. Në Rubikon të KTV’së, Haradinaj ka thënë se shkaku i Demarkacionit, liberalizimi...

Haradinaj befason me këtë deklaratë për Edi Ramën pas reagimit të tij për Demarkacionin

para 9 muajve - Periskopi

Kundërshtimi i kryeministrit, Ramush Haradinaj, karshi marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi nuk ka ndryshuar. Ai edhe më tutje nuk i beson marrëveshjes së kaluar. “ E di cila është e vërteta. Për...

Haradinaj tregon se a ka ndryshuar qëndrim për demarkacionin

para 9 muajve - Sovrani

Kundërshtimi i kryeministrit, Ramush Haradinaj karshi marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi nuk ka ndryshuar. Ai edhe më tutje nuk i beson marrëveshjes së kaluar. “Nëse duam të gjejmë të vërtetën...

Haradinaj flet për reagimin e Ramës rreth demarkacionit

para 9 muajve - Insajderi

Kundërshtimi i kryeministrit, Ramush Haradinaj, karshi marrëveshjes së demarkacionit me Malin e Zi nuk ka ndryshuar. Ai edhe më tutje nuk i beson marrëveshjes së kaluar. “ E di cila është e vërteta. Për...

Haradinaj sërish thotë se kufiri është në Çakorr, jep një lajm për liberalizimin e vizave

para 9 muajve - Periskopi

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj i cili njëherit është dhe Kryeministër i Kosovës, në tubimin e sotëm në Klinë në kuadër të fushatës zgjedhore, ka thënë se shumë shpejt do të bëhet liberalizimi i vizave....

Haradinaj për Demarkacionin: Kufiri është në Çakorr, liberalizimi do ndodhë shpejt

para 9 muajve - Arbresh

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj i cili njëherit është dhe Kryeministër i Kosovës, në tubimin e sotëm në Klinë në kuadër të fushatës zgjedhore, ka thënë se shumë shpejt do të bëhet liberalizimi i vizave....

Haradinaj reagon prapë për Demarkacionin

para 9 muajve - Sovrani

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj i cili njëherit është dhe Kryeministër i Kosovës, në tubimin e sotëm në Klinë në kuadër të fushatës zgjedhore, ka thënë se shumë shpejt do të bëhet liberalizimi i vizave....

Sonte në Rubikon i ftuar Ramush Haradinaj

para 9 muajve - Koha.net

Në Rubikon sonte flet kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj. Cilat janë rezultatet e punëve të para? Cilat janë synimet e tij? Me çka do të mund të mburret Haradinaj pas 100 ditëve të para? Çka me marrëveshjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK