http://kariera.mk

Bërnabiq: Serbia s’e ndryshon pozicionin neutral të ushtrisë

para 11 muajve - Politiko

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Serbia është partner i besueshëm i NATO-s, porse nuk do të ndryshojë pozicionin neutral të ushtrisë. Në forumin e sigurisë në Beograd, Bërnabiq tha se Serbia...

Bërnabiq: Serbia s’e ndryshon pozicionin neutral të ushtrisë

para 11 muajve - Lajmi.net

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se Serbia është partner i besueshëm i NATO-s, porse nuk do të ndryshojë pozicionin neutral të ushtrisë. Në forumin e sigurisë në Beograd, Bërnabiq tha se Serbia...

Brnabiq: Serbia s'e ndryshon pozicionin neutral të ushtrisë

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq, tha se Serbia është partner i besueshëm i NATO-s, porse nuk do të ndryshojë pozicionin neutral të ushtrisë. Në forumin e sigurisë në Beograd, Brnabiq tha se Serbia...

NATO pranon që Serbia të jetë neutrale në aspektin ushtarak

para 11 muajve - Tetova Sot

NATO e pranon përcaktimin e Serbisë të jetë neutrale në aspekt ushtarak. Këtu nuk ka asgjë kontestuese dhe nuk paraqet pengesë për zhvillimin e bashkëpunimit me Serbinë në sfera të shumta, deklaroi sot...

Brnabiq: Serbia s`e ndryshon pozicionin neutral të ushtrisë

para 11 muajve - Gazeta e re

Kryeministrja e Serbisë, Ana Brnabiq, tha se Serbia është partner i besueshëm i NATO-s, porse nuk do të ndryshojë pozicionin neutral të ushtrisë. Në forumin e sigurisë në Beograd, Brnabiq tha se Serbia...

Brnabiq mundohet ta bind NATO-n për neutralitetin e Serbisë

para 11 muajve - Indeks online

Ne kemi bashkëpunim të shkëlqyeshëm me NATO-n dhe ne mirëpresim që ata të kuptojnë neutralitetin tonë ushtarak, thotë kryeministrja Ana Brnabiq, transmeton Indeksonline. Ana Brnabiq ka thënë sot gjatë...

Brnabiq mundohet ta bind NATO-n për neutralitetin e Serbisë

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Ne kemi bashkëpunim të shkëlqyeshëm me NATO-n dhe ne mirëpresim që ata të kuptojnë neutralitetin tonë ushtarak, thotë kryeministrja Ana Brnabiq, transmeton Indeksonline. Ana Brnabiq ka thënë sot gjatë...

Bërnabiq flet për NATO’n, ky është qëndrimi i shtetit serb

para 11 muajve - Periskopi

Ne kemi bashkëpunim të shkëlqyeshëm me NATO’n dhe ne mirëpresim që ata të kuptojnë neutralitetin tonë ushtarak, thotë Kryeministrja Ana Bërnabiq. Ajo në Forumin e Sigurisë së Beogradit tha se me nënpresidentin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK