http://kariera.mk

Milan do mesfushorin e Real

para 11 muajve - Klan Kosova

Skuadra italiane është e interesuar të sigurojë shërbimet e mesfushorit të Los Blancos, megjithëse lojtari tek në verë u transferuar në Santiago Bernabeu Milan është duke e përcjellë me kujdes mesfushorin...

Giroud kërkohet nga gjiganti italian

para 11 muajve - Klan Kosova

Skuadra kampione e Italisë është duke bërë gati një ofertë për sulmuesin francez të Topçinjve Juventus është duke shqyrtuar mundësitë për të transferuar sulmuesin e Arsenal, Olivier Giroud, në fund të...

​Wenger nuk përjashton mundësinë e largimit të Ozil dhe Sanchez

para 11 muajve - RTV 21

Trajneri i Arsenalit Arsene Wenger duket se është dorëzuar për dy yjet e tij.

Real ofron tre yje për Kane

para 11 muajve - Klan Kosova

Skuadra kampione e Spanjës dhe Europës është gati të ofrojë tre futbollistë, për të siguruar nënshkrimin me asin anglez të Spurs Real Madrid është gati të ofrojë Gareth Bale, Luka Modriq dhe Karim Benzema,...

Real Madrid ofroi Balen, Modriçin dhe Benzeman për Kane, por shikojeni çfarë ka bërë Mourinho

para 11 muajve - GazetaBlic

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, është tejet i interesuar për sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane. Tabloidi anglez The Sun shkruan se United është gati që të ofrojë 170 milionë funte për ta...

E papritur: Barcelona shet sulmuesin për 20 milionë euro

para 11 muajve - Lajmi.net

Barcelona do ta shesë sulmuesin e saj. Bëhet fjalë për Gerard Deulofeun, i cili nuk po kalon në formë aspak të mirë te katalunasit. Barca ka vendosur që ta shesë sulmuesin, përcjellë “Lajmi.net”. Sipas...

Barcelona rivalizohet nga gjigantët anglezë për Danilon

para 11 muajve - Telegrafi

Interesimi për të fituar shërbimet e mesfushorit portugez të Portos, Danilo Pereira, dita ditës po rritet edhe më shumë. Mesfushori Danilo është lojtari kryesor i Portos në vitet e fundit, ku është bërë...

Ozil do të largohet nga Arsenal

para 11 muajve - Klan Kosova

Gjiganti anglez tashmë ka vendosur që ta lë gjermanin të largohet, pasi një marrëveshje me të duket të mos jetë afër Arsenal është gati ta shesë Mesut Ozil në janar, me Manchester United që ka shprehur...

Wenger: Sanchez dhe Ozil mund të largohen në dimër

para 11 muajve - Alsat-M

Largimi gjatë merkatos së dimrit i yjeve të Arsenalit, Alexis Sanchez dhe Mesut Özil është “i mundshëm”, ka deklaruar të enjten trajneri i tyre, Arsène Wenger, ndërkohë që kontratat e tyre përfundojnë...

Mourinho ka një plan për transferimin e Ivan Rakitic

para 11 muajve - Indeks online

Jose Mourinho thuhet se është i hapur për shkëmbimin e Anthony Martial me yllin e Barcelonës Ivan Rakitiç siç raporton ''The Sun''. United tani po përballet me probleme në mesfushë nga lëndimet e Paul...

Lamtumirë Arsenal, zbulohet skuadra e re e Ozil

para 11 muajve - Lajmi.net

. Mesut Ozil nuk do të mbetet te Arsenali. Lajmi u konfirmua indirekt sot nga trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger. Ai u shpreh që Ozil dhe Alexis Sanchez mund të largohen në janar, përcjellë “Lajmi.net”....

E papritur: Barcelona shet sulmuesin për 20 milionë euro

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona do ta shesë sulmuesin e saj. Bëhet fjalë për Gerard Deulofeun, i cili nuk po kalon në formë aspak të mirë te katalunasit. Barca ka vendosur që ta shesë sulmuesin, përcjellë “Lajmi.net”. Sipas...

Askush nuk largohet nga Anglia

para 11 muajve - Top Channel

Jose Mourinho, Juan Mata dhe Mesut Ozil duket se nuk kanë destinacion tjetër përveçse Premier League. Sipas asaj që publikohet në tabloidin “The Sun”, Manchester United po mendon për rinovimin e kontratës...

Milani e do Dani Ceballos! Real Madridi i kthen përgjigjie zyrtare

para 11 muajve - Infokusi

Real Madridi ka marr vendim zyrtar për të ardhmen e Dani Ceballos. Mesfushori spanjoll në këtë verë u transferua tek madrilenët nga Real Betisi, por që nuk është duke gjetur shumë hapësirë, ku ka luajtur...

Manchester United “blindon” Mourinhon, kontratë pesëvjeçare dhe 14 milionë në sezon

para 11 muajve - Gazeta Tema

E ardhmja e trajnerit, Jose Mourinho, është e lidhur me klubin e Manchester United, kjo pasi drejtuesit e skuadrës kanë besim absolut tek portugezi i cili është duke bërë një punë të madhe me “Djajtë e...

Mourinho ka një plan për transferimin e Ivan Rakitic

para 11 muajve - Infokusi

Jose Mourinho thuhet se është i hapur për shkëmbimin e Anthony Martial me yllin e Barcelonës Ivan Rakitiç siç raporton ”The Sun”. United tani po përballet me probleme në mesfushë nga lëndimet e Paul Pogba...

Transferimi i vitit: Kane te gjiganti i Premierligës për shumë rekorde

para 11 muajve - Infokusi

Harry Kane është bërë i shumëkërkuar në futbollin evropian. Forma e jashtëzakonshme ka bërë që ai të marrë disa oferta. Sipas mediave angleze, Manchester United do të bëjë gjithçka në verë për të marrë...

Barcelona rivalizohet nga gjigantët anglezë për Danilon

para 11 muajve - Almakos

Interesimi për të fituar shërbimet e mesfushorit portugez të Portos, Danilo Pereira, dita ditës po rritet edhe më shumë. Mesfushori Danilo është lojtari kryesor i Portos në vitet e fundit, ku është bërë...

Barcelona ofron 120 milionë euro për yllin e Premier Ligës

para 11 muajve - GazetaBlic

Barcelona është e gatshme të bëjë ofertë të re për Philippe Coutinho-n, që në afatin kalimtar të janarit Edhe përkundër kësaj shefi ekzekutiv i ekipit spanjoll, Oscar Grau ka bërë të ditur se ‘Katalanët’...

Juventusi dhe Interi në ‘luftë’ për yllin e Premier Ligës

para 11 muajve - Infokusi

Oliver Giroud nuk është duke kaluar momente të mira në këtë sezon tek Arsenali. Sulmuesi francez në këtë verë ishte shumë afër që të transferohet tek Evertoni, por që Arsene Wenger e ndaloi largimin e...

Jose e kërkon e me çdo kusht Kanen, United ofron 188 milionë euro

para 11 muajve - Telegrafi

Manchester United ka marr dritën e gjelbër nga Jose Mourinhon që të bëjë ofertë për sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane. The Sun shkruan se Mourinho ka kërkuar që të thyhet rekordi botëror duke ofruar...

Transferimi i vitit: Kane te gjiganti i Premierligës për shumë rekorde

para 11 muajve - Lajmi.net

. Harry Kane është bërë i shumëkërkuar në futbollin evropian. Forma e jashtëzakonshme ka bërë që ai të marrë disa oferta. Sipas mediave angleze, Manchester United do të bëjë gjithçka në verë për të marrë...

188 milionë euro për Harry Kane

para 11 muajve - GazetaBlic

Manchester United ka marr dritën e gjelbër nga Jose Mourinhon që të bëjë ofertë për sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane. The Sun shkruan se Mourinho ka kërkuar që të thyhet rekordi botëror duke ofruar...

Lamtumirë Arsenal, zbulohet skuadra e re e Ozil

para 11 muajve - Infokusi

Mesut Ozil nuk do të mbetet te Arsenali. Lajmi u konfirmua indirekt sot nga trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger. Ai u shpreh që Ozil dhe Alexis Sanchez mund të largohen në janar, përcjellë “Lajmi.net”....

​Barcelona me ofertë të re për Coutinho-n

para 11 muajve - RTV 21

Barcelona është e gatshme të bëjë ofertë të re për Philippe Coutinho-n, që në afatin kalimtar të janarit

‘Shpërthen’ Milan ! Po e transferon futbollistin më të dashur nga tifozët

para 11 muajve - Infokusi

Sipas Mundo Deportivo, Barcelona ka konfirmuar se Gerard Deulofeu  është në treg dhe ka vendosur çmimin e shitjes në 20 milionë euro, transmeton ORAinfo. Milan, i cili dëshiron ta sjellë atë në Itali,...

Wenger nuk përjashton mundësinë e largimit të Ozil dhe Sanchez

para 11 muajve - KosovaPress

Mesut Ozil dhe Alexis Sanchez, pritet të largohen nga Arsenali gjatë afatit kalimtar të dimrit. Dy futbollistët nuk kanë pranuar të vazhdojnë kontratat e tyre me klubin, të cilat skadojnë në përfundim...

Deulofeu drejt rikthimit te Milani

para 11 muajve - Sovrani

Gerard Deulofeu mund të rikthehet në Serinë A, në ekipin ku shkëlqeu vitin e kaluar. Pavarësisht se u rible nga Barcelona në verë, sulmuesi spanjoll nuk gjen hapësira te katalanasit dhe për të luajtur...

Wenger i hap deren largimit te Sanchez e Ozil

para 11 muajve - SuperSport

Arsene Wenger deklaron se mundësia e largimit në janar për Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil është konkrete. Të dy lojtarët kanë kontrata me prag skadence fundin e këtij sezoni në stadiumin Emirates dhe shumë...

Mata i refuzon milionat kineze

para 11 muajve - RTV 21

Pritet kontrata e re me Manchester United-in Mesfushori i Manchester United-it, Juan Mata ka refuzuar një ofertë multi-milionëshe nga një ekip i Super Ligës kineze.Kontrata aktuale e spanjollit skadon...

Manchester United – Barcelona, po ndodh shkëmbimi gjigant

para 11 muajve - Infokusi

Jose Mourinho është i gatshëm që ta largoj Anthony Martialin. Sulmuesi francez nuk është duke pasur shumë mundësi tek ‘Djajtë e Kuq’, andaj trajneri portugez dëshiron që ta largoj atë. Mourinho është i...

‘Çmenden’ te Manchester United, ofrojë 170 milionë euro për këtë futbollist

para 11 muajve - Arbresh

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, është tejet i interesuar për sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane, transmeton arbresh.info nga mediat angleze. Tabloidi anglez The Sun shkruan se United është...

Mata refuzon kinezët për të vazhduar me United-in

para 11 muajve - Medial

Mesfushori i Manchester United-it, Juan Mata ka refuzuar një ofertë multi-milionëshe nga një ekip i Super Ligës kineze. Kontrata aktuale e spanjollit skadon në fund të këtij sezoni, dhe thuhet se ai do...

Wenger: Ozil dhe Sanchez mund të shiten që në janar

para 11 muajve - Klan Kosova

Menaxheri i Arsenal, Arsene Wenger ka folur mbi yjet Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil dhe mundësinë e shitjes së tyre. Francezi ka thënë se nëse nuk arrihet deri në janar që të arrihet ndonjë marrëveshje...

Eksperti spanjoll: Barcelona nuk lëshon pe për Coutinhon

para 11 muajve - Telegrafi

Eksperti spanjoll i futbollit, Guillem Balague, thotë se Barcelona nuk do të dorëzohet për shërbimet e Philiippe Coutinhos. Shefi i Barcës, Oscar Grau, ka konfirmuar se ata kanë hapësirë në buxhetin e...

Lajm i mirë për fansat e United dhe Mourinhos

para 11 muajve - Klan Kosova

Manchester United po kalon në formë të mirë në fillim të këtij sezoni, dhe këtë vikend do të përballen me Liverpoolin në sfidën e parë serioze sivjet. Megjithatë, fansat e United që përkrahin menaxhimin...

72 milion euro për Mourinho

para 11 muajve - Koha Jone

Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të kënaqur me punën që po bën Jose Mourinho pasi i kanë vendosur mbi tavolinë rinovimin e kontratës. Sipas tabloidit britanik “The Sun”, Jose Mourinho është shumë...

Barcelona e gatshme për të nënshkruar me Coutinhon

para 11 muajve - Infokusi

Shefi ekzekutiv i Barcelonës, Oscar Grau thotë se klubi spanjoll është i gatshëm për të nënshkruar me mesfushorin e Liverpoolit, Philippe Coutinho gjatë janarit, transmeton zeri.info “Ne jemi të gatshëm...

Mata refuzon kalimin në Kinë

para 11 muajve - Klan Kosova

Hapat e Oscar, Paulinhos dhe Carlos Tevez duket se nuk i ka ndjekur ylli i Manchester United, Javier Mata. Ai ka refuzuar një ofertë luksoze nga Kina për të mbetur te Manchester United, pohon The Mirror,...

Mourinho ‘çmend’ Perezin, kjo është arsyeja

para 11 muajve - Sovrani

Të gjithë e mbani mend epokën e Jose Mourinhos tek Real Madridi që filloi në vitin 2010 dhe nuk zgjati më shumë se dy vite dhe kjo për shkak se bordi nuk ishte i kënaqur me të dhe skuadra nuk e mbështeste...

Wenger e pranon që Sanchez dhe Ozil mund ta lënë Arsenalin që në janar

para 11 muajve - Albeu

Arsene Wenger thotë se Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil mund ta lënë Arsenalin që në janar. Dyshja janë në vitin e fundit të kontratës me klubin nga Emirates Stadium dhe disa klube janë të interesuar për...

Wenger: Sanchez dhe Ozil mund të largohen që në janar

para 11 muajve - Telegrafi

Arsene Wenger thotë se Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil mund ta lënë Arsenalin që në janar. Dyshja janë në vitin e fundit të kontratës me klubin nga Emirates Stadium dhe disa klube janë të interesuar për...

Mourinho, rinovim “faraonik” për 5 sezone

para 11 muajve - SuperSport

Manchester United kërkon të blindojë Portugezin Jose Mourinhon me mega kontratën prej 75 milionë eurosh deri në vitin 2022. Tekniku i djajve të kuq nuk duket të ketë kundërshtime dhe pritet të firmosë...

‘Tronditë’ United, po ia rrëmben nga duart yllin Real Madridit

para 11 muajve - Infokusi

Manchester United thuhet se ka përgatitur një ofertë prej 170 milionë funtesh për yllin e  Tottenhamin, Harry Kane, transmeton ORAinfo. Djajtë e kuq ishin të interesuar në Kane disa vite më parë, por u...

Jose e kërkon e me çdo kusht Kanen, United ofron 188 milionë euro

para 11 muajve - Almakos

Manchester United ka marr dritën e gjelbër nga Jose Mourinhon që të bëjë ofertë për sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane. The Sun shkruan se Mourinho ka kërkuar që të thyhet rekordi botëror duke ofruar...

Wenger konfirmon lajmin e keq për Ozilin dhe Sanchezin

para 11 muajve - Lajmi.net

. Arsene Wenger ka konfirmuar se Mesut Ozil dhe Alexis Sanchez mund të largohen nga Arsenal, gjatë afatit kalimtar të janarit. Mesfushori dhe sulmuesi kanë hyrë në vitin e fundit të kontratës në Emirates...

Wenger e pranon: Ozil largohet nga Arsenali nëse...

para 11 muajve - Syri

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger pranon se Mesut Ozil mund të shitet në janar nëse ai nuk nënshkruan kontratën e re me skuadrën e Arsenalit. Bosi i “Gunners” thotë se fituesi i Kupës së Botës mund të...

Wenger: Ozil largohet në janar

para 11 muajve - Indeks online

Arsene Wenger ka pranuar për herë të parë se mund të shesë Mesut Ozilin në janar nëse nuk arrin të angazhohet për një marrëveshje të re në Arsenal. Agjenti i Ozilit zbuloi se futbollisti ka mbajtur bisedime...

Wengeri pranon se mund ta shesë Ozilin në janar

para 11 muajve - Koha.net

Arsene Wenger ka pranuar se mund ta shesë Mesut Ozilin gjatë janarit nëse ai nuk vazhdon kontratën me Arsenalin. Wengeri dëshiron që ta mbajë gjermanin në skuadër, por 28-vjeçari ende nuk ka vazhduar kontratën,...

Wenger konfirmon lajmin e keq për Ozilin dhe Sanchezin

para 11 muajve - Infokusi

Arsene Wenger ka pranuar se ekziston rreziku i largimit të tyre në janar. Arsene Wenger ka konfirmuar se Mesut Ozil dhe Alexis Sanchez mund të largohen nga Arsenal, gjatë afatit kalimtar të janarit. Mesfushori...

Manchester Unitedi e shpërblen Mourinhon me vlerë 72 milionë

para 11 muajve - GazetaBlic

Manchester Unitedi dhe Jose Mourinho duket se kanë arritur marrëveshje për kontratën e re, e cila do të ketë vlerën e 72 milionë eurove. Sipad mediave në ishull, klubi është i gatshëm t’i ofrojë Mourinhos...

Eksperti spanjoll: Barcelona nuk lëshon pe për Coutinhon

para 11 muajve - Almakos

Eksperti spanjoll i futbollit, Guillem Balague, thotë se Barcelona nuk do të dorëzohet për shërbimet e Philiippe Coutinhos. Shefi i Barcës, Oscar Grau, ka konfirmuar se ata kanë hapësirë në buxhetin e...

Manchesteri ofron kontratën e re, Mourinho gati të bëhet “Fergusoni” i ri

para 11 muajve - Indeks online

Manchester United janë të kënaqur me punën që po bën Hose Mourinho dhe i kanë ofruar rinovimin e kontratës. Portugezi nënshkroi kontratë tre vjeçare në vitin 2016, duke u bërë trajneri më i paguar në futboll...

Martial tek Barcelona është një mundësi reale që pret vendimin e katalanasve

para 11 muajve - Albeu

Trajneri i Manchester United , Jose Mourinho , i është përgjigjur interesimit të Barcelonës për Anthony Martialin. Barca dhe Arsenal janë vënë në kontakt me Unitedin për yllin francez. Sa i përket interesimit...

Coutinho-Liverpool, po ndodh ‘çmenduria’ tani

para 11 muajve - Infokusi

Coutinho,beson se ka një marrëveshje me Liverpoolin për ta lënë atë të bashkohet me Barcelonën në janar, sipas disa informatave në Spanjë, transmeton ORAinfo. Pas bisedimeve të përballjes me shefin Klopp,...

Manchester United gati kontratën ‘faraonike’. Ja sa miliona fiton Mourinho

para 11 muajve - Syri

Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të kënaqur me punën që po bën Jose Mourinho pasi i kanë vendosur mbi tavolinë rinovimin e kontratës. Sipas tabloidit britanik “The Sun”, Jose Mourinho është shumë...

Wenger: Ozil dhe Sanchez mund të shiten që në janar

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Menaxheri i Arsenal, Arsene Wenger ka folur mbi yjet Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil dhe mundësinë e shitjes së tyre. Francezi ka thënë se nëse nuk arrihet deri në janar që të arrihet ndonjë marrëveshje...

Mourinho i tregon çmimin Barcelonës për Martialin, por ia jep edhe një mundësi shkëmbimi

para 11 muajve - Telegrafi

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, i është përgjigjur interesimit të Barcelonës për Anthony Martialin. Barca dhe Arsenal janë vënë në kontakt me Unitedin për yllin francez. Sa i përket interesimit...

Manchester United ka gati 170 milionë euro për super sulmuesin

para 11 muajve - Sovrani

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho dëshiron të nënshkruaj në vitin 2018 me yllin e Tottenhamit, Harry Kane. ‘The Sun’ thotë që Mourinho është duke kërkuar transferimin rekord prej 170 milionë...

Manchester United ia gjen ilaçin Mourinhos, në kontratën e re i fusin “një kleçkë”

para 11 muajve - Portalb

Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit. Sipas The Sun, United duan ta ‘lidhin’ Mourinhon me një kontratë të re që vlen për pesë vite. Ai pritet...

Manchester United ofertë 170 milionëshe për superyllin Harry Kane

para 11 muajve - Arbresh

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho dëshiron të nënshkruaj në vitin 2018 me yllin e Tottenhamit, Harry Kane. ‘The Sun’ thotë që Mourinho është duke kërkuar transferimin rekord prej 170 milionë...

​Kontratë pesë vjeçare dhe 14 milionë euro në sezon për Mourinhon

para 11 muajve - Gazeta Express

Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të kënaqur me punën që po bën Jose Mourinho E ardhmja e trajnerit portugez, Jose Mourinho është e lidhur me Manchester Unitedin, sepse drejtuesit e klubit besojnë...

“Barcelona nuk është dorëzuar për Coutinhon”

para 11 muajve - Zhurnal

Eksperti i futbollit spanjoll, Guillem Balague, ka thënë se Barcelona nuk është dorëzuar për mesfushorin e Liverpoolit, Philippe Coutinhon. Ditë më parë shefi i Barcës, Oscar Grau, ka thënë se nëse shtabi...

Mourinho edhe pesë vite te United, me kontratë të re paguhet 72 milionë euro

para 11 muajve - Zhurnal

Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit. Sipas The Sun, United duan ta ‘lidhin’ Mourinhon me një kontratë të re që vlen për pesë vite. Ai pritet...

Jose e kërkon e me çdo kusht Kanen, United ofron 188 milionë euro

para 11 muajve - Gazeta e re

Manchester United ka marr dritën e gjelbër nga Jose Mourinhon që të bëjë ofertë për sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane. The Sun shkruan se Mourinho ka kërkuar që të thyhet rekordi botëror duke ofruar...

​United e dëshiron yllin e Barcelonës për Martial

para 11 muajve - Gazeta Express

Manchester United është i gatshëm të shes anësorin francez, Anthony Martial Barcelona është duke u interesuar për francezin Anthony Martial, i cili po kalon momente jo të mira këtë edicion. Vet lojtari...

Wenger: Sanchez dhe Ozil mund të largohen që në janar

para 11 muajve - Almakos

Arsene Wenger thotë se Alexis Sanchez dhe Mesut Ozil mund ta lënë Arsenalin që në janar. Dyshja janë në vitin e fundit të kontratës me klubin nga Emirates Stadium dhe disa klube janë të interesuar për...

United jep yllin e skuadrës për Rakitic

para 11 muajve - Klan Kosova

Jose Mourinho është fans i madh i ylli të Barcelonës, dhe mund të jetë në gjendje ta japë Anthony Martial-in për të. Manchester United po përgatitet t’ia ofrojë Barcelonës Anthony Martial-in në shkëmbim...

Arsenal s’i ka ofruar kontratë të re Ozil-it

para 11 muajve - Klan Kosova

Mesut Ozil mbetet i hapur për një qëndrim të mëtejmë në Arsenal, por që është duke mbajtur të gjitha opsionet mbi tavolinë, ndonëse klubi nuk i ka bërë një ofertë të re ende. Sipas disa burimeve të ESPN,...

Barcelona bëhet pishman për Deulofeun, ia sugjeron sërish Milanit

para 11 muajve - Albeu

Gerard Deulofeu mund të rikthehet në Serinë A, në ekipin ku shkëlqeu vitin e kaluar. Pavarësisht se u kthye tek Barcelona në verë, sulmuesi spanjoll nuk gjen hapësira te katalanasit dhe për të luajtur...

United ofron Martial për mesfushorin e Barcelonës

para 11 muajve - Klan Kosova

Manchester United është gati të bëjë një kompromis me Barcelonën. Ata janë të gatshëm që shkëmbejnë kokë më kokë sulmuesin francez Anthony Martial me mesfushorin e katalanasve, Ivan Rakitic, shkruan ESPN,...

“Barcelona nuk është dorëzuar për Coutinhon”

para 11 muajve - Telegrafi

Eksperti i futbollit spanjoll, Guillem Balague, ka thënë se Barcelona nuk është dorëzuar për mesfushorin e Liverpoolit, Philippe Coutinhon. Ditë më parë shefi i Barcës, Oscar Grau, ka thënë se nëse shtabi...

Manchester United ia gjen ilaçin Mourinhos, në kontratën e re i fusin "një kleçkë"

para 11 muajve - Albeu

Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit. Sipas The Sun, United duan ta ‘lidhin’ Mourinhon me një kontratë të re që vlen për pesë vite. Ai pritet...

Mourinho edhe pesë vite te United, me kontratë të re paguhet 72 milionë euro

para 11 muajve - Telegrafi

Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit. Sipas The Sun, United duan ta ‘lidhin’ Mourinhon me një kontratë të re që vlen për pesë vite. Ai pritet...

Askush nuk largohet nga Anglia

para 11 muajve - Periskopi

Jose Mourinho, Juan Mata dhe Mesut Ozil duket se nuk kanë destinacion tjetër përveçse Premier League. Sipas asaj që publikohet në tabloidin “The Sun”, Manchester United po mendon për rinovimin e kontratës...

United e dëshiron yllin e Barcelonës për Martial

para 11 muajve - Infokusi

Manchester United është i gatshëm të shes anësorin francez, Anthony Martial. Barcelona është duke u interesuar për francezin Anthony Martial, i cili po kalon momente jo të mira këtë edicion. Vet lojtari...

Manchesteri ofron kontratën e re, Mourinho gati të bëhet “Fergusoni” i ri

para 11 muajve - Infokusi

Manchester United janë të kënaqur me punën që po bën Hose Mourinho dhe i kanë ofruar rinovimin e kontratës. Portugezi nënshkroi kontratë tre vjeçare në vitin 2016, duke u bërë trajneri më i paguar në futboll...

Barcelona del ‘jashtë kontrollit’! Ofron një ‘mal’ me para për ‘bishën’

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona ka kthyer interesimin te ylli i Liverpoolit  dhe do të ofrojë 120 milionë funte për Philippe Coutinho përsëri në janar, përcjell ORAinfo. Coutinho mbetet në axhendën e Barcelonës dhe ata treguanofertwn...

Askush nuk largohet nga Anglia

para 11 muajve - Lajme.al

Jose Mourinho, Juan Mata dhe Mesut Ozil duket se nuk kanë destinacion tjetër përveçse Premier League. Sipas asaj që publikohet në tabloidin “The Sun”, Manchester United po mendon për rinovimin e kontratës...

Kontratë pesë vjeçare dhe 14 milionë euro në sezon për Mourinhon

para 11 muajve - Infokusi

Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të kënaqur me punën që po bën Jose Mourinho. E ardhmja e trajnerit portugez, Jose Mourinho është e lidhur me Manchester Unitedin, sepse drejtuesit e klubit besojnë...

Wenger e pranon: Ozil largohet nga Arsenali nëse…

para 11 muajve - Gazeta Liria

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger pranon se Mesut Ozil mund të shitet në janar nëse ai nuk nënshkruan kontratën e re me skuadrën e Arsenalit. ______________________________________________________________________________________...

​Mata i refuzon milionat kineze, pritet kontrata e re me Manchester United-in

para 11 muajve - Gazeta e re

Mesfushori i Manchester United-it, Juan Mata ka refuzuar një ofertë multi-milionëshe nga një ekip i Super Ligës kineze. Kontrata aktuale e spanjollit skadon në fund të këtij sezoni, dhe thuhet se ai do...

Mourinho i tregon çmimin Barcelonës për Martialin, por ia jep edhe një mundësi shkëmbimi

para 11 muajve - Almakos

Trajneri i Manchester United, Jose Mourinho, i është përgjigjur interesimit të Barcelonës për Anthony Martialin. Barca dhe Arsenal janë vënë në kontakt me Unitedin për yllin francez. Sa i përket interesimit...

United ofron Martial për mesfushorin e Barcelonës

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Manchester United është gati të bëjë një kompromis me Barcelonën. Ata janë të gatshëm që shkëmbejnë kokë më kokë sulmuesin francez Anthony Martial me mesfushorin e katalanasve, Ivan Rakitic, shkruan ESPN....

Menaxheri i Ozilit zbulon emrin e klubit me të cilin janë në bisedime

para 11 muajve - Lajmi.net

E ardhmja e Mesut Ozil pritet të jetë ende në Arsenal. Mesut Ozil nuk do të largohet nga Arsenal. Pas shumë spekulimeve në lidhje me të ardhmen e tij. Menaxheri i mesfushorit gjerman ka bërë të ditur se...

Man United-Jose Mourinho gati rinovimi, £65 milionë për pesë vjet

para 11 muajve - Gazeta e re

Manchester United dhe Jose Mourinho do të nënshkruajnë kontratën e re të bashkëpunimit. “The Sun” bën me dije se klubi i “Djajve të Kuq” dëshiron të blindojë trajnerin portugez të cilit i ka ofruar 65...

“Ozil dhe Sanchez mund të largohen në janar”

para 11 muajve - Arbresh

Trajneri i Arsenalit, Arsene Wenger është në dijeni që klubi mund të shes dy yjet, Mesut Ozilin dhe Alexis Sanchez, gjatë merkatos së muajit janar. Dyshja kanë më pak se një vit të mbetur në kontratën...

Wenger tregon të ardhmen e Ozilit, befason të gjithë

para 11 muajve - Sovrani

Arsene Wenger ka pranuar për herë të parë se mund të shesë Mesut Ozilin në janar nëse nuk arrin të angazhohet për një marrëveshje të re në Arsenal, shkruan Indeks. Agjenti i Ozilit zbuloi se futbollisti...

Mourinho edhe pesë vite te United, me kontratë të re paguhet 72 milionë euro

para 11 muajve - Tetova1

Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit. Sipas The Sun, United duan ta ‘lidhin’ Mourinhon me një kontratë të re që vlen për pesë vite. Ai pritet...

United jep yllin e skuadrës për Rakitic

para 11 muajve - Infokusi

Jose Mourinho është fans i madh i ylli të Barcelonës, dhe mund të jetë në gjendje ta japë Anthony Martial-in për të. Manchester United po përgatitet t’ia ofrojë Barcelonës Anthony Martial-in në shkëmbim...

Mata i refuzon milionat kineze, pritet kontrata e re me Manchester United-in

para 11 muajve - KosovaPress

Kontrata aktuale e spanjollit skadon në fund të këtij sezoni, dhe thuhet se ai do të nënshkruajë kontratë të re me ‘Djajtë e Kuq’, raporton KosovaPress. Që nga emërimi i Jose Mourinho-s në postin e menaxherit...

E pranon Wenger: Arsenali mund të shes në janar një superyll

para 11 muajve - Arbresh

Arsene Wenger ka pranuar për herë të se mund të shes mesfushorin Mesut Ozil në janar nëse dështon për të nënshkruar marrëveshje të re te Arsenali. Wenger dëshiron të mbajë në klub fituesin e Kampionatit...

“Barcelona nuk është dorëzuar për Coutinhon”

para 11 muajve - Almakos

Eksperti i futbollit spanjoll, Guillem Balague, ka thënë se Barcelona nuk është dorëzuar për mesfushorin e Liverpoolit, Philippe Coutinhon. Ditë më parë shefi i Barcës, Oscar Grau, ka thënë se nëse shtabi...

Kontratë pesë vjeçare dhe 14 milionë euro në sezon për Mourinhon

para 11 muajve - Insajderi

Drejtuesit e Manchester Unitedit janë të kënaqur me punën që po bën Jose Mourinho. E ardhmja e trajnerit portugez, Jose Mourinho është e lidhur me Manchester Unitedin, sepse drejtuesit e klubit besojnë...

Mourinho edhe pesë vite te United, me kontratë të re paguhet 72 milionë euro

para 11 muajve - Almakos

Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit. Sipas The Sun, United duan ta ‘lidhin’ Mourinhon me një kontratë të re që vlen për pesë vite. Ai pritet...

Mourinho edhe pesë vite te United, me kontratë të re paguhet 72 milionë euro

para 11 muajve - Infokusi

Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit. Sipas The Sun, United duan ta ‘lidhin’ Mourinhon me një kontratë të re që vlen për pesë vite. Ai pritet...

Mourinho nënshkruan me klubin e madh nga Liga e Kampionëve

para 11 muajve - Periskopi

Me kontratën e re, Jose Mourinho do të përfitojë 65 milionë funte. Jose Mourinho është i gatshëm të konfirmojë të ardhmen e tij në Manchester United. “The Sun” shkruan se “Red Devils” dëhsirojnë të finalizojnë...

Coutinho – Barcelona, ky është lajmi i fundit

para 11 muajve - Sovrani

Barcelona do të rikthejë përsëri vëmendjen tek Coutinho në afatin kalimtar të janarit. Klubi katalunas ka dërguar tre oferta për lojtarin në verë, por të gjitha janë refuzuar nga klubi anglez, shkruan...

Jose Mourinho, trajneri më i paguar në botë

para 11 muajve - Arbresh

Portugezi ka impresionuar drejtorët e klubit me transformimin e “Djajve të Kuq” dhe do të shpërblehet me një kontratë të re të jashtëzakonshme. Manchester United do t’i ofroj Jose Mourinhos një marrëveshje...

Barcelona me ofertë të re për Coutinho-n

para 11 muajve - KosovaPress

‘Blaugranët’ dështuan ta transferojnë brazilianin gjatë verës, pasi ekipi anglez i refuzoi katër oferta të tyre, edhe pse vetë lojtari e dëshironte transferimin në ‘Camp Nou’, raporton KosovaPress. Edhe...

Barcelona – Manchester United, vjen shkëmbimi i madh i lojtarëve

para 11 muajve - Sovrani

Skuadra e Manchester United mund të bëjë një shkëmbim të Martialit me Barcelonës. Lojtari pëlqehet nga Barcelona dhe mund të përdoret që skuadra angleze të arrijë deri tek Ivan Rakitic, shkruan Sovrani.info...

Nuk do ta besoni sa para do të fitojë Mourinho me kontratën e re

para 11 muajve - Sovrani

Jose Mourinho është shumë afër që të nënshkruajë kontratë të re me klubin e Manchester Unitedit. Sipas The Sun, United duan ta ‘lidhin’ Mourinhon me një kontratë të re që vlen për pesë vite. Ai pritet...

Ylli i Manchester United refuzon super ofertë nga Kina

para 11 muajve - Arbresh

Kontratat luksoze në Super Ligën e Kinës nuk janë të mjaftueshme për të joshur yllin e Manchester United për transferim në Lindje të Largët. Juan Mata do të mbetet pa kontratë në fund të sezonit, prandaj...

Juve dhe Interi pas sulmuesit të Arsenalit

para 11 muajve - Arbresh

Juventusi dhe Interi janë duke menduar transferimin e sulmuesit të Arsenalit, Olivier Giroud, në fund të sezonit aktual. 31-vjeçari francez ka qenë mjaftë i limituar në formacionin startues qysh pas arritjes...

Grau: Mund ta blejmë Coutinhon, kemi para të mjaftueshme

para 11 muajve - Medial

Oscar Grau, drejtori ekzekutiv i Barcelonës, ka një lajm të mirë për tifozët.Barcelona ka para që të blejë lojtar në afatin kalimtar të janarit, çoftë edhe yllin e Liverpoolit, Philippe Coutinho. “Ne kemi...

Milani i interesuar për Ceballos

para 11 muajve - Medial

Milani është i interesuar për transferimin e mesfushorit të Real Madrid-it, Dani Ceballos. Sipas Sport, ‘Rosonerët’ dëshirojnë që Ceballos të jetë lideri i mesfushës së tyre, edhe pse ai u transferua nga...

Skuadra e Ozil për sezonin e ri është një befasi e madhe

para 11 muajve - Lajmi.net

. Agjenti i mesfushorit ka zbuluar se lojtari dëshiron të mbetet në Premier League për “dy deri në tre sezone” të ardhshëme, mes interesimit të Manchester United. Agjenti i Mesut Ozil, Erkut Sogut ka zbuluar...

Agjenti i Ozil bënë të qartë të ardhmen e Gjermanit

para 11 muajve - Albeu

Agjenti i mesfushorit ka zbuluar se lojtari dëshiron të mbetet në Premier League për "dy deri në tre sezone" të ardhshëme, mes interesimit të Manchester United Agjenti i Mesut Ozil , Erkut Sogut ka zbuluar...

Çmenduria e afatit kalimtar, Reali ofron tre lojtarë për Harry Kane

para 11 muajve - GazetaBlic

Real Madridi është gati të ofrojë tre futbollistë në shkëmbim të sulmuesit të Tottenhamit, Harry Kane. Sipas mediave në Spanjë, Reali është duke u bërë gati të ofrojë tre prej super yjeve të skuadrës,...

Deulofeu drejt rikthimit te Milani

para 11 muajve - Syri

Gerard Deulofeu mund të rikthehet në Serinë A, në ekipin ku shkëlqeu vitin e kaluar. Pavarësisht se u rible nga Barcelona në verë, sulmuesi spanjoll nuk gjen hapësira te katalanasit dhe për të luajtur...

Çmendet Florentino Perez, ofron tre lojtarë për Harry Kane

para 11 muajve - Medial

Florentino Perez e dëshiron me çdo kusht verën e ardhshme në skuadrën e tij sulmuesin e Tottenhamit Harry Kane. Për këtë Florentino Perez ofron tre lojtarë të formacionit bazë për sulmuesin e rrezikshëm...

Milan pas Dani Ceballos

para 11 muajve - Telegrafi

Milan ka qenë gjatë afatit kalimtar të verës klubi më i përforcuar në radhët e klubeve më të mëdha evropiane. Por, duket se kuqezinjtë nuk dëshirojnë të ndalen dhe po interesohen edhe për lojtarë të tjerë....

Barça e gatshme të transferojë Coutinhon

para 11 muajve - Koha.net

Barcelona është duke bërë gati një lëvizje të re për Philippe Coutinhon e Liverpoolit, ka konfirmuar drejtori i klubit. Ekipi katalonas dështoi të transferonte brazilianin gjatë verës pasi Liverpooli nuk...

Rivalët e Serie A pas yllit të Arsenalit

para 11 muajve - Indeks online

Oliver Giroud kërkon të luajë si titullar dhe të ndihet i rëndësishëm, ndaj kërkon të largohet nga Arsenal, ku këtë sezon e nis gjithnjë ndeshjen nga stoli, duke qenë zëvendësuesi i Lacazette. Jo vetëm...

Godet Milani, merr super-lojtarin e Realit

para 11 muajve - Lajmi.net

. Milani kërkon një futbollist të Real Madridit. Kuqezinjtë planifikojnë të bëjnë edhe disa transferime. Milani planifikon transferimin e Dani Ceballos, përcjellë “Lajmi.net”. Mesfushori i Real Madridit...

Çmenduria e afatit kalimtar, Reali ofron tre lojtarë për Harry Kane

para 11 muajve - Infokusi

Real Madridi është gati të ofrojë tre futbollistë në shkëmbim të sulmuesit të Tottenhamit, Harry Kane. Sipas mediave në Spanjë, Reali është duke u bërë gati të ofrojë tre prej super yjeve të skuadrës,...

Milani vihet pas Ceballos

para 11 muajve - Koha.net

Milani është i interesuar për transferimin e mesfushorit të Real Madridit, Dani Ceballos. Sipas Sport, ‘Rosonerët’ dëshirojnë që Ceballos të jetë lideri i mesfushës së tyre, edhe pse ai u transferua nga...

Deulofeu drejt rikthimit te Milani

para 11 muajve - SuperSport

Gerard Deulofeu mund të rikthehet në Serinë A, në ekipin ku shkëlqeu vitin e kaluar. Pavarësisht se u rible nga Barcelona në verë, sulmuesi spanjoll nuk gjen hapësira te katalanasit dhe për të luajtur...

“Barcelona ka para që ta blejë Coutinhon në janar”

para 11 muajve - GazetaBlic

Oscar Grau, drejtori ekzekutiv i Barcelonës, ka një lajm të mirë për tifozët. Barcelona ka para që të blejë lojtar në afatin kalimtar të janarit, çoftë edhe yllin e Liverpoolit, Philippe Coutinho. “Ne...

Përparime pozitive në bisedimet mes Ozilit dhe Arsenalit

para 11 muajve - Telegrafi

Mesut Ozil mund të mbetet edhe për disa vjet në radhët e skuadrës së Arsenalit. Kështu së paku ka pohuar se agjenti i mesfushorit, Erkut Sogut, i cili ka pohuar se ka përparime në bisedimet për vazhdimin...

Deulofeu drejt rikthimit te Milani

para 11 muajve - Gazeta Liria

Gerard Deulofeu mund të rikthehet në Serinë A, në ekipin ku shkëlqeu vitin e kaluar. Pavarësisht se u rible nga Barcelona në verë, sulmuesi spanjoll nuk gjen hapësira te katalanasit dhe për të luajtur...

Ylli i Arsenalit me ekip të ri

para 11 muajve - Arbresh

Agjenti i mesfushorit ka zbuluar se lojtari dëshiron të mbetet në Premier League për “dy deri në tre sezone” të ardhshëme, mes interesimit të Manchester United. Agjenti i Mesut Ozil, Erkut Sogut ka zbuluar...

Milan pas Dani Ceballos

para 11 muajve - Almakos

Milan ka qenë gjatë afatit kalimtar të verës klubi më i përforcuar në radhët e klubeve më të mëdha evropiane. Por, duket se kuqezinjtë nuk dëshirojnë të ndalen dhe po interesohen edhe për lojtarë të tjerë....

Mourinho komenton lëndimet e Lukakut dhe Fellainit: Kemi lojtarët të tjerë, nuk do t’i vajtojmë të lënduarit

para 11 muajve - Telegrafi

Jose Mourinho i ka përgënjeshtruar sugjerimet se lëndimet e Romelu Lukakut dhe Marouane Fellainit do të ndikojnë në rezultatin e ndeshjes ndërmjet Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. Sulmuesi, i cili...

Rivalët e Serie A pas yllit të Arsenalit

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Oliver Giroud kërkon të luajë si titullar dhe të ndihet i rëndësishëm, ndaj kërkon të largohet nga Arsenal, ku këtë sezon e nis gjithnjë ndeshjen nga stoli, duke qenë zëvendësuesi i Lacazette. Jo vetëm...

Milan do Ceballos

para 11 muajve - Klan Kosova

Milan po ndjek talentin e Real Madrid, mesfushorin Dani Ceballos, sipas një raporti nga Sport, transmeton Klan Kosova. Ish-ylli i Real Betis është po ashtu cak i Arsenalit dhe Liverpoolit, pavarësisht...

Rivalët e Serie A pas yllit të Arsenalit

para 11 muajve - Gazeta e re

Oliver Giroud kërkon të luajë si titullar dhe të ndihet i rëndësishëm, ndaj kërkon të largohet nga Arsenal, ku këtë sezon e nis gjithnjë ndeshjen nga stoli, duke qenë zëvendësuesi i Lacazette. Jo vetëm...

Ozil në bisedime “pozitive” për të mbetur tek Arsenali

para 11 muajve - Koha.net

Erkut Sogut, agjenti i mesfushorit të Arsenalit, Mesut Ozil, ka thënë se bisedimet për kontratë të re janë duke ecur pozitivisht. Kontrata e reprezentuesit gjerman me klubin e Emiratesit skadon në fund...

Mourinho komenton lëndimet e Lukakut dhe Fellainit: Kemi lojtarë të tjerë, nuk do t’i vajtojmë të lënduarit

para 11 muajve - Tetova Sot

Jose Mourinho i ka përgënjeshtruar sugjerimet se lëndimet e Romelu Lukakut dhe Marouane Fellainit do të ndikojnë në rezultatin e ndeshjes ndërmjet Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. Sulmuesi, i cili...

Milan do Ceballos

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Milan po ndjek talentin e Real Madrid, mesfushorin Dani Ceballos, sipas një raporti nga Sport. Ish-ylli i Real Betis është po ashtu cak i Arsenalit dhe Liverpoolit, pavarësisht që 21 vjeçari ka nënshkruar...

Përparime pozitive në bisedimet mes Ozilit dhe Arsenalit

para 11 muajve - Almakos

Mesut Ozil mund të mbetet edhe për disa vjet në radhët e skuadrës së Arsenalit. Kështu së paku ka pohuar se agjenti i mesfushorit, Erkut Sogut, i cili ka pohuar se ka përparime në bisedimet për vazhdimin...

Përparime pozitive në bisedimet mes Ozilit dhe Arsenalit

para 11 muajve - Infokusi

Mesut Ozil mund të mbetet edhe për disa vjet në radhët e skuadrës së Arsenalit. Kështu së paku ka pohuar se agjenti i mesfushorit, Erkut Sogut, i cili ka pohuar se ka përparime në bisedimet për vazhdimin...

Çka po ndodh me Ozilin?

para 11 muajve - Zhurnal

Asnjë skuadre nuk është e gatshme t’ia paguaj pagën Mesut Ozil Mesut Ozil në fund të sezonit do të jetë lojtar i lirë, pasi i skadon kontrata me skuadrën e Arsenalit. Bisedimet mes Arsenalit dhe Ozilit...

Mourinho komenton lëndimet e Lukakut dhe Fellainit

para 11 muajve - Infokusi

Jose Mourinho i ka përgënjeshtruar sugjerimet se lëndimet e Romelu Lukakut dhe Marouane Fellainit do të ndikojnë në rezultatin e ndeshjes ndërmjet Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. Sulmuesi, i cili...

“Mund ta blejmë Coutinhon që në janar”

para 11 muajve - Telegrafi

Barcelona është e gatshëm ta bëjë edhe një përpjekje që ta ofrojë në skuadër Philippe Coutinhon, dhe këtë e konfirmon CEO i klubit, Oscar Grau. Klubi nga Camp Nou u mundua që ta blejë lojtarin gjatë verës,...

“Barcelona ka para që ta blejë Coutinhon në janar”

para 11 muajve - Infokusi

Oscar Grau, drejtori ekzekutiv i Barcelonës, ka një lajm të mirë për tifozët. Barcelona ka para që të blejë lojtar në afatin kalimtar të janarit, çoftë edhe yllin e Liverpoolit,  Philippe Coutinho. “Ne...

Saga Coutinho vazhdon, ajo merr fund në janar me kalimin tek Barcelona

para 11 muajve - Albeu

Philippe Coutinho (25 vjeç) ka një as nën mëngë për të kryer nënshkrimin e tij të hershëm me Barcelonën më shpejt se sa më vonë. Në fakt, futbollisti brazilian shpreson ta përdorë atë në merkaton e ardhshme...

Juventusi po e transferon super-talentin e Barcelonës

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona tashmë është klub i njohur për talentët e rinj që ka në skuadrën e dytë ‘Barcelona B’. Klubi katalonas në skuadër ka shumë lojtar të talentuar, andaj Juventusi e dëshiron transferimin e njërit...

Ylli madh ‘tronditë’ Barcelonën e Arsenalin me këtë deklaratë

para 11 muajve - Infokusi

Ylli i Manchester United, Anthony Martial është i lumtur në Old Trafford, e nuk e ka ndërmend të largohet nga ky ekip,transmeton ORAinfo. Arsenali ishte  duke e kërkuar për të zëvendësuar Alexis Sanchez...

Rose e pëlqen më shumë Unitedin se Chelsean

para 11 muajve - Medial

Danny Rose është i vendosur që ta refuzojë Chelsea-n, pasi dëshiron të transferohet në Manchester United. Sipas Starsport, mbrojtësi anglez do të largohet nga Tottenham Hotspur gjatë verës, dhe ‘Old Trafford’...

Real Madridi me ofertë të parezistueshme për Tottenhamin, ofron dy tre yje për Harry Kanen

para 11 muajve - Zhurnal

Real Madridi e ka shumë seriozisht transferimin e sulmuesit anglez Harry Kane nga Tottenhami. Për këtë Florentino Perez ofron tre lojtarë të formacionit bazë për sulmuesin. Në listë janë ish dyshja e Tottenhamit...

Reali i "sëmurë" pas Kane-s, ofron 3 yje për të

para 11 muajve - Albeu

Real Madridi e ka shumë seriozisht transferimin e sulmuesit anglez Harry Kane nga Tottenhami. Për këtë Florentino Perez ofron tre lojtarë të formacionit bazë për sulmuesin. Në listë janë ish dyshja e Tottenhamit...

Mourinho komenton lëndimet e Lukakut dhe Fellainit: Kemi lojtarët të tjerë, nuk do t’i vajtojmë të lënduarit

para 11 muajve - Almakos

Jose Mourinho i ka përgënjeshtruar sugjerimet se lëndimet e Romelu Lukakut dhe Marouane Fellainit do të ndikojnë në rezultatin e ndeshjes ndërmjet Manchester Unitedit dhe Liverpoolit. Sulmuesi, i cili...

Ceballos tërheq interesimin e Milan-it

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas Sport, ‘Rosonerët’ dëshirojnë që Ceballos të jetë lideri i mesfushës së tyre, edhe pse ai u transferua nga Betisi në Real Madrid gjatë kësaj vere, shkruan KosovaPress. Spanjolli ka luajtur vetëm...

Coutinho i bashkohet Barcelonës në janar?

para 11 muajve - Tetova Sot

Philippe Coutinho në janar mund t’i bashkohet Barcelonës Sipas të përditshmes sportive katallane, Mundo Deportivo, Philippe Coutinho ka një marrëveshje me Liverpoolin që të largohet në janar. Coutinho...

Real Madridi me ofertë të parezistueshme për Tottenhamin, ofron dy tre yje për Harry Kanen

para 11 muajve - Telegrafi

Real Madridi e ka shumë seriozisht transferimin e sulmuesit anglez Harry Kane nga Tottenhami. Për këtë Florentino Perez ofron tre lojtarë të formacionit bazë për sulmuesin. Në listë janë ish dyshja e Tottenhamit...

Juventus e fut në plane Giroud

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Juvetnus është duke planifikuar blerjen e sulmuesit të Arsenal, Olivier Giroud. Ata planifikojnë që francezin ta transferojnë në fund të sezonit aktual. Ai gjatë verës kishte refuzuar një largim nga Emirates...

Punë e kryer ! Barcelona e transferon zëvendësuesin e Neymarit

para 11 muajve - OraInfo

Barcelona është e gatshme të bëjë një tjetër ofertw për yllin e Liverpoolit, Philippe Coutinho, ka konfirmuar CEO i klubit Oscar Grau, edhe pse ardhja e tij do të vijë me një kosto të madhe, transmeton...

“Barcelona ka para që ta blejë Coutinhon në janar”

para 11 muajve - Gazeta Express

Oscar Grau, drejtori ekzekutiv i Barcelonës, ka një lajm të mirë për tifozët Barcelona ka para që të blejë lojtar në afatin kalimtar të janarit, çoftë edhe yllin e Liverpoolit,  Philippe Coutinho. "Ne...

Juventus e fut në plane Giroud

para 11 muajve - Klan Kosova

Juvetnus është duke planifikuar blerjen e sulmuesit të Arsenal, Olivier Giroud. Ata planifikojnë që francezin ta transferojnë në fund të sezonit aktual. Ai gjatë verës kishte refuzuar një largim nga Emirates...

I “krisuri” Perez i ofron Tottenhamit tre super lojtarë për Harry Kane

para 11 muajve - GazetaBlic

Florentino Perez e dëshiron me çdo kusht verën e ardhshme në skuadrën e tij sulmuesin e Tottenhamit Harry Kane. Për këtë Florentino Perez ofron tre lojtarë të formacionit bazë për sulmuesin e rrezikshëm...

Martinez: Lukaku është përmirësuar shumë

para 11 muajve - Medial

Trajneri i Belgjikës, Roberto Martinez nuk ka asnjë dyshim se Romelu Lukaku është përmirësuar që kur iu bashkua Manchester Unitedit. Martinez kishte punuar me yllin belg tek Everton, raporton KosovaPress....

Çka po ndodh me Ozilin

para 11 muajve - Gazeta Express

Asnjë skuadre nuk është e gatshme t’ia paguaj pagën Mesut Ozil Mesut Ozil në fund të sezonit do të jetë lojtar i lirë, pasi i skadon kontrata me skuadrën e Arsenalit. Bisedimet mes Arsenalit dhe Ozilit...

Ozil ‘shokon’ të gjithë me ekipin e ri

para 11 muajve - OraInfo

Mesut Ozil, mund të qëndrojë në Arsenal, ani pse është duke u kërkuar nga një numër i madh i skuadrave, përcjell ORAinfo. Futbollisti gjerman është në vitin e fundit të kontratës së tij të Topcinjët pas...

“Mund ta blejmë Coutinhon që në janar”

para 11 muajve - Tetova1

Barcelona është e gatshëm ta bëjë edhe një përpjekje që ta ofrojë në skuadër Philippe Coutinhon, dhe këtë e konfirmon CEO i klubit, Oscar Grau. Klubi nga Camp Nou u mundua që ta blejë lojtarin gjatë verës,...

“Mund ta blejmë Coutinhon që në janar”

para 11 muajve - Almakos

Barcelona është e gatshëm ta bëjë edhe një përpjekje që ta ofrojë në skuadër Philippe Coutinhon, dhe këtë e konfirmon CEO i klubit, Oscar Grau. Klubi nga Camp Nou u mundua që ta blejë lojtarin gjatë verës,...

“Barcelona ka para që ta blejë Coutinhon në janar”

para 11 muajve - Almakos

Oscar Grau, drejtori ekzekutiv i Barcelonës, ka një lajm të mirë për tifozët Barcelona ka para që të blejë lojtar në afatin kalimtar të janarit, çoftë edhe yllin e Liverpoolit, Philippe Coutinho. “Ne kemi...

Befason Real Madrid, ofron tre yje për Kanen

para 11 muajve - Zhurnal

Real Madrid e dëshiron me çdo kusht yllin e Tottenhamit, Harry Kane Sipas Diario Gol, Real Madrid e ka marrë seriozisht transferimin e sulmuesit anglez, Harry Kane nga Tottenhami. Diario Gol shkruan se...

Befason Real Madrid, ofron tre yje për Kanen

para 11 muajve - Politiko

Sipas Diario Gol, Real Madrid e ka marrë seriozisht transferimin e sulmuesit anglez, Harry Kane nga Tottenhami. Diario Gol shkruan se Los Blancos janë të gatshëm t’i sakrifikojnë tre yje për Kanen, përcjell...

Super ‘BISHA’ kërkon transferimin te Manchester United

para 11 muajve - OraInfo

Mbrojtësi i Tottenhamit, Danny Rose dëshiron të bashkohet me Manchester United në një marrëveshje prej 45 milionë funtesh në fund të sezonit, raporton Daily Star, transmeton ORAinfo. Rose është gjithashtu...

Ozilit nuk ia paguan askush 330 mijë në javë

para 12 muajve - Klan Kosova

Asnjë klub nuk është i gatshëm që t’ia paguajë Mesut Ozilit 330 mijë funte në javë, që ta transferojë si agjent të lirë, pohon The Sun, transmeton Klan Kosova. Ozil është përfolur tash sa kohë për një...

Punë e kryer ! Barcelona e transferon zëvendësuesin e Neymarit

para 11 muajve - Infokusi

Barcelona është e gatshme të bëjë një tjetër ofertw për yllin e Liverpoolit, Philippe Coutinho, ka konfirmuar CEO i klubit Oscar Grau, edhe pse ardhja e tij do të vijë me një kosto të madhe, transmeton...

LAJMI I FUNDIT: Arsenali pritet t’i vazhdojë kontratën super futbollistit

para 11 muajve - Sovrani

Menaxheri i mesfushorit turk të Arsenalit, Mesut Ozil, Erkut Sogut ka thënë se ekipi londinez po avancon në vazhdimin e kontratës së lojtarit. Kontrata e mesfushorit, Ozil përfundon në qershor të vitit...

“Barcelona ka para që ta blejë Coutinhon në janar”

para 11 muajve - Infokusi

Oscar Grau, drejtori ekzekutiv i Barcelonës, ka një lajm të mirë për tifozët Barcelona ka para që të blejë lojtar në afatin kalimtar të janarit, çoftë edhe yllin e Liverpoolit,  Philippe Coutinho. “Ne...

Real Madrid ofron tre futbollistë për blerjen e Kane nga Tottenham

para 11 muajve - Lajmi.net

. Real Madrid ka shtuar përpjekjet për transferimin e sulmuesit të Tottenham Hotspur, Harry Kane. “Diario Gol” raporton se “Los Blancos” janë të gatshëm të ofrojnë tre futbollistë për blerjen e tij. Real...

Real i ofron Tottenham-it, tre yje për një

para 12 muajve - Klan Kosova

Real Madrid është gati të bëjë një sakrificë të madhe, vetëm e vetëm që në radhët e veta ta ketë sulmuesin e Tottenham Hotspur, Harry Kane. Los Blancos, përveç Gareth Bale, kanë shprehur gatishmëri që...

Befason Real Madrid, ofron tre yje për Kanen

para 12 muajve - Gazeta Express

Real Madrid e dëshiron me çdo kusht yllin e Tottenhamit, Harry Kane Sipas Diario Gol, Real Madrid e ka marrë seriozisht transferimin e sulmuesit anglez, Harry Kane nga Tottenhami. Diario Gol shkruan se...

Milan me përforcim nga Barcelona, çmimi 20 milionë euro

para 12 muajve - Lajmi.net

. Barcelona ka caktuar çmimin e shitjes së Gerard Deulofeu. Pas rikthimit të tij te skuadra katalane gjatë afatit kalimtar të verës, Deulofeu prapë është i gatshëm të largohet nga Camp Nou. “Mundo Deportivo”...

Barcelona cakton çmimin e Deulofeut

para 12 muajve - Gazeta Express

Drejtuesit e Barcelonës kanë vendosur çmimin e Gerard Deulofeu Gerard Deulofeu mund të largohet nga Barcelona në mini afatin kalimtar të janarit. Sipas të përditshmes sportive katallane, Mundo Deportivo,...

Real Madridi me ofertë të parezistueshme për Tottenhamin, ofron dy tre yje për Harry Kanen

para 11 muajve - Almakos

Real Madridi e ka shumë seriozisht transferimin e sulmuesit anglez Harry Kane nga Tottenhami. Për këtë Florentino Perez ofron tre lojtarë të formacionit bazë për sulmuesin. Në listë janë ish dyshja e Tottenhamit...

Rose do kalimin te United

para 12 muajve - Klan Kosova

Mbrojtësi i Tottenham Hotspur, Danny Rose, kërkon që t’i bashkohet Manchester United-it në një marrëveshje 45 milionë funtëshe në fund të stinorit, raporton Daily Star, transmeton Klan Kosova. Rose është...

Super ‘BISHA’ kërkon transferimin te Manchester United

para 11 muajve - Infokusi

Mbrojtësi i Tottenhamit, Danny Rose dëshiron të bashkohet me Manchester United në një marrëveshje prej 45 milionë funtesh në fund të sezonit, raporton Daily Star, transmeton ORAinfo. Rose është gjithashtu...

Çka po ndodh me Ozilin?

para 11 muajve - Infokusi

Asnjë skuadre nuk është e gatshme t’ia paguaj pagën Mesut Ozil. Mesut Ozil në fund të sezonit do të jetë lojtar i lirë, pasi i skadon kontrata me skuadrën e Arsenalit. Bisedimet mes Arsenalit dhe Ozilit...

U KRY! Milan po e transferon yllin e Barcelonës

para 12 muajve - OraInfo

Barcelona ka vendosur çmimin për futbollistin,  Gerard Deulofeu, transmeton ORAinfo. Pas aktivizimit të klauzolës së rikthimit në verë, tani ish-futbollsiti i Milanit mund të largohet nga blaugranët përsëri...

Befason Real Madrid, ofron tre yje për Kanen

para 11 muajve - Infokusi

Real Madrid e dëshiron me çdo kusht yllin e Tottenhamit, Harry Kane Sipas Diario Gol, Real Madrid e ka marrë seriozisht transferimin e sulmuesit anglez, Harry Kane nga Tottenhami. Diario Gol shkruan se...

Giroud në radarin e klubeve italiane

para 12 muajve - Medial

Dy ekipet e mëdha italiane, Interi dhe Juventusi kanë hyrë në garë për sulmuesin e Arsenal-it, Olivier Giroud. Francezi nuk është më zgjedhja e parë në sulmin e londinezëve pas transferimit të Alexandre...

Asnjë klub i gatshëm për të ofruar pagën e kërkuar nga ylli i Arsenalit

para 11 muajve - Arbresh

Mesut Ozil raportohet se ka dështuar për të ngjallur interesim për ndonjë ofertë serioze për shërbimet e tij dhe mund të qëndrojë te Arsenali duke nënshkruar kontratë të re afatgjate. Reprezentuesi i Gjermanisë...

Barcelona transferon Coutinhon në janar

para 12 muajve - Zhurnal

Philippe Coutinho në janar mund t’i bashkohet Barcelonës Sipas të përditshmes sportive katallane, Mundo Deportivo, Philippe Coutinho ka një marrëveshje me Liverpoolin që të largohet në janar. Coutinho...

“Barcelona ka para që ta blejë Coutinhon në janar”

para 11 muajve - Bota Press

Oscar Grau, drejtori ekzekutiv i Barcelonës, ka një lajm të mirë për tifozët Barcelona ka para që të blejë lojtar në afatin kalimtar të janarit, çoftë edhe yllin e Liverpoolit,  Philippe Coutinho. “Ne...

CEO i Barçës vjen me lajmin e madh: Jemi gati të blejmë Coutinhon në janar

para 11 muajve - Sovrani

Barcelona është gati për t’a bërë sulmin e radhë për Philippe Coutinhon në merkaton e janarit, transmeton Sovrani.info. Është drejtori i përgjithshëm i klubit katalanas Oscar Grau ai që sot ka zbuluar...

LAJMI I FUNDIT: Barcelona-Coutinho, tani po ndodh çmenduria!

para 12 muajve - OraInfo

Sipas të përditshmes sportive katallane, Mundo Deportivo, Philippe Coutinho ka një marrëveshje me Liverpoolin që të largohet në janar. Coutinho shpreson që klubi nga Anfield do ta mbajë premtimin, derisa...

Barcelona cakton çmimin e Deulofeut

para 11 muajve - Almakos

Drejtuesit e Barcelonës kanë vendosur çmimin e Gerard Deulofeu Gerard Deulofeu mund të largohet nga Barcelona në mini afatin kalimtar të janarit. Sipas të përditshmes sportive katallane, Mundo Deportivo,...

Coutinho – Barcelona, ndodh ajo që nuk e priste askush

para 12 muajve - Lajmi.net

. Philippe Coutinho mund të largohet nga Liverpool, gjatë afatit kalimtar të janarit. “Mundo Deportivo” raporton se ylli brazilian ka marrëveshje me “Reds” që të largohet nga ekipi në fillim të vitit 2018....

‘Tërmet’ në Spanjë ! Real Madrid po e transferon yllin e madh

para 12 muajve - OraInfo

Real Madrid  është gati të ofrojnë Tottenhamit, Gareth Bale, Karim Benzema dhe Luka Modric për Harry Kane, transmeton ORAinfo. Spurs insistojnë që ata nuk kanë nevojë të shesin yllin e Anglisë. Por spektakli...

Barcelona transferon Coutinhon në janar

para 12 muajve - Gazeta Express

. Philippe Coutinho në janar mund t’i bashkohet Barcelonës Sipas të përditshmes sportive katallane, Mundo Deportivo, Philippe Coutinho ka një marrëveshje me Liverpoolin që të largohet në janar. Coutinho...

U KRY! Milan po e transferon yllin e Barcelonës

para 12 muajve - Infokusi

Barcelona ka vendosur çmimin për futbollistin,  Gerard Deulofeu, transmeton ORAinfo. Pas aktivizimit të klauzolës së rikthimit në verë, tani ish-futbollsiti i Milanit mund të largohet nga blaugranët përsëri...

Barcelona cakton çmimin e Deulofeut

para 12 muajve - Infokusi

Drejtuesit e Barcelonës kanë vendosur çmimin e Gerard Deulofeu Gerard Deulofeu mund të largohet nga Barcelona në mini afatin kalimtar të janarit. Sipas të përditshmes sportive katallane, Mundo Deportivo,...

Ylli i Tottenhamit: Dua të luajë për Mourinhon

para 11 muajve - Sovrani

Merkatoja e janarit mund t’a sjellë shumë lehtë një mbrojtës të ri tek Manchester United, transmeton Sovrani.info. Kjo pasi sipas raportimeve nga ‘Daily Star’, është vetë ylli i skuadrës së Tottenhamit...

Rose ta refuzojë Chelsea-n për Manchester United-in

para 11 muajve - KosovaPress

Sipas Starsport, mbrojtësi anglez do të largohet nga Tottenham Hotspur gjatë verës, dhe ‘Old Trafford’ është destinacioni i tij i preferuar, raporton KosovaPress. Jose Mourinho e ka identifikuar 27 vjeçarin...

LAJMI I FUNDIT: Barcelona-Coutinho, tani po ndodh çmenduria!

para 12 muajve - Infokusi

Sipas të përditshmes sportive katallane, Mundo Deportivo, Philippe Coutinho ka një marrëveshje me Liverpoolin që të largohet në janar. Coutinho shpreson që klubi nga Anfield do ta mbajë premtimin, derisa...

Reali ‘hipnotizohet’ pas Kane, ofron tre superyje për shërbimet e tij

para 11 muajve - Sovrani

Real Madridi dhe presidenti Florentino Perez duket se janë të hipnotizuar pas yllit të Tottenham Hotspurs Harry Kane i cili ka mahnitur të gjithë me performancat e tij të jashtëzakonshme si me klubin ashtu...

Sulmuesi largohet nga Barcelona për 20 milionë euro

para 11 muajve - Arbresh

Siç raportojnë mediat spanjolle, anësori i Barcelonës mund të largohet nga Camp Nou në një të ardhme të afërt. Gerard Deulofeu mund të largohet nga gjiganti katalunas në një të ardhme të afërt, raporton...

Real Madridi ofron tre futbollistë për yllin e Tottenhamit

para 11 muajve - Insajderi

Real Madrid e dëshiron me çdo kusht yllin e Tottenhamit, Harry Kane. Sipas Diario Gol, Real Madrid e ka marrë seriozisht transferimin e sulmuesit anglez, Harry Kane nga Tottenhami. Diario Gol shkruan se...

Liverpooli shet Coutinhon në janar

para 11 muajve - Arbresh

Liverpooli mund të jetë i gatshëm të shes mesfushorin Philippe Coutinho në muajin janar. Nuk është sekret që braziliani është shënjestër kryesore e Barcelonës, e cila nuk ia doli të arrijë marrëveshje...

Milan dëshiron rikthimin e Deulofeu

para 11 muajve - Gazeta e re

Gerard Deulofeu sërish ka zgjuar interesim nga Milan. Barcelona ka caktuar çmimin e shitjes së Gerard Deulofeu. Pas rikthimit të tij te skuadra katalane gjatë afatit kalimtar të verës, Deulofeu prapë është...

Befason Real Madrid, ofron tre yje për Kanen

para 12 muajve - Gazeta Fjala

Real Madrid e dëshiron me çdo kusht yllin e Tottenhamit, Harry Kane Sipas Diario Gol, Real Madrid e ka marrë seriozisht transferimin e sulmuesit anglez, Harry Kane nga Tottenhami. Diario Gol shkruan se...

​Inter dhe Juventus në garë për Giroud

para 12 muajve - AlbPortali

Dy ekipet e mëdha italiane, Interi dhe Juventusi kanë hyrë në garë për sulmuesin e Arsenal-it, Olivier Giroud. Loading... Francezi nuk është më zgjedhja e parë në sulmin e londinezëve pas transferimit...

​Inter dhe Juventus në garë për Giroud

para 12 muajve - 10minuta

Dy ekipet e mëdha italiane, Interi dhe Juventusi kanë hyrë në garë për sulmuesin e Arsenal-it, Olivier Giroud. Francezi nuk është më zgjedhja e parë në sulmin e londinezëve pas transferimit të Alexandre...

Coutinho – Barcelona, ndodh ajo që nuk e priste askush

para 12 muajve - Gazeta e re

Philippe Coutinho më në fund mund t’i bashkohet Barcelonës në janarin e vitit 2018. Philippe Coutinho mund të largohet nga Liverpool, gjatë afatit kalimtar të janarit. “Mundo Deportivo” raporton se ylli...

Klubet e mëdha zhgënjejnë Ozilin

para 12 muajve - Sovrani

Mesfushori i Arsenalit Mesut Ozil dëshiron me çdo kush largimin sa më të shpejtë nga ‘Emirates Stadium’, por këkesat e tij mbi pagën sezonale paraqesin problemin kryesor në plotësimin e dëshirës së tij,...

Inter dhe Juventus në garë për Giroud

para 12 muajve - KosovaPress

Francezi nuk është më zgjedhja e parë në sulmin e londinezëve pas transferimit të Alexandre Lacazette në ‘Emirates’, duke mos startuar në asnjë ndeshje këtë sezonë, transmeton KosovaPress. 31 vjeçari kishte...

“Çmendet” Reali, ofron tre yje për sulmuesin Harry Kane

para 12 muajve - Arbresh

‘Los Blancos’ shpresojnë të arrijnë një marrëveshje për të bindur Daniel Levyn të shes sulmuesin në formë të Anglisë Real Madridi është i gatshëm t’i ofroj Tottenhamit yjet si Gareth Bale, Karim Benzema...

Coutinho i bashkohet Barcelonës në janar?

para 12 muajve - Periskopi

Philippe Coutinho në janar mund t’i bashkohet Barcelonës Sipas të përditshmes sportive katallane, Mundo Deportivo, Philippe Coutinho ka një marrëveshje me Liverpoolin që të largohet në janar. Coutinho...

Lukaku është përmirësuar shumë që kur iu bashkua Manchester Unitedit

para 12 muajve - KosovaPress

Martinez kishte punuar me yllin belg tek Everton, raporton KosovaPress. “Romelu është pjekur nga transferimi i tij tek Manchester United”, tha Martinez. “Ai është ende një lojtar shumë i ri, por ai i ka...

Zbulohet gjithçka: Ky është pakti që Coutinho ka me Liverpoolin

para 12 muajve - Sovrani

Transferimi i Philippe Coutinhos tek Barcelona mund të konkretizohet në merkaton e janarit, gjithmonë nëse klubi dëshiron t’a bëj këtë pasi lojtari tashmë ka arritur një marrëveshje me klubin anglez, transmeton...

A do të ndodhë ky shkëmbim mes Realit dhe Arsenalit ?

para 12 muajve - Medial

Merkatoja e janarit mund t’i shoh dy klubet e mëdha Evropiane Arsenalin dhe Real Madridin në bisedime për të realizuar njërin nga shkëmbimet më interesante të viteve të fundit. Sipas informacioneve që...

​Inter dhe Juventus e duan sulmuesin e Arsenalit

para 12 muajve - Gazeta Express

Dy skuadrat e mëdha italiane, Inter dhe Juventus janë duke u interesuar për sulmuesin e Arsenalit. Oliver Giroud Sulmuesi francez, Oliver Giroud ka humbur vendin e tij në formacionin e parë të Arsene Wenger,...

Barcelona synon talentin e Realit, përgatit ofertën për Cerballos

para 12 muajve - Te Sheshi

Barcelona kërkon të befasojë Realin e Madridit. Sipas mediave spanjolle, katalonjasit janë interesuar për talentin e Realit, Dani Ceballos. Drejtuesit e Barcelonës e vlerësojnë shumë futbollistin, ndaj...

Inter dhe Juventus pas super lojtarit të Arsenalit

para 12 muajve - Sovrani

Skuadra e Juventusit dhe Interit janë të interesuar për sulmuesin e Arsenalit, Olivier Giroud. Pas transferimit të Lacazette, Giroud nuk po ka vend në formacionin bazë të Arsenalit dhe po mendon largimin...

Barcelona tronditë Realin, ia merr talentin e madh

para 12 muajve - Sovrani

Barcelona kërkon të befasojë Real Madridin. Sipas mediave spanjolle, katalunasit janë interesuar fuqishëm për talentin e Realit, Dani Ceballos. Drejtuesit e Barcelonës e vlerësojnë shumë futbollistin,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK