http://kariera.mk

Atentati në Lushnje, viktimat u vranë kot. Shënjeshtra shpëtoi

para 11 muajve - Top Channel

Forcat speciale dhe drejtues të lartë të Policisë po qëndrojnë në Lushnje, për të lokalizuar Laert Haxhiun dhe Orgest Bilbilin, autorët e atentatit ku mbetën të vrarë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Qytetarët...

Atentati në Lushnje, viktimat u vranë kot. Shënjeshtra shpëtoi

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Forcat speciale dhe drejtues të lartë të Policisë po qëndrojnë në Lushnje, për të lokalizuar Laert Haxhiun dhe Orgest Bilbilin, autorët e atentatit ku mbetën të vrarë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Qytetarët...

Atentati në Lushnje, viktimat u vranë kot. Shënjeshtra shpëtoi

para 11 muajve - Mapo

Forcat speciale dhe drejtues të lartë të Policisë po qëndrojnë në Lushnje, për të lokalizuar Laert Haxhiun dhe Orgest Bilbilin, autorët e atentatit ku mbetën të vrarë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Qytetarët...

Maskara në Lushnje, viktimat u vranë kot. Shënjeshtra shpëtoi

para 11 muajve - Koha Jone

Forcat speciale dhe drejtues të lartë të Policisë po qëndrojnë në Lushnje, për të lokalizuar Laert Haxhiun dhe Orgest Bilbilin, autorët e atentatit ku mbetën të vrarë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Qytetarët...

Historia e bandës në Shqipëri, vrasjet monstruoze dhe masakra që tronditën vendin

para 11 muajve - Indeks online

Edhe pse kanë kuluar 21 vite nga krijimi i Bandës së Lushnjes përsëri, hasmëritë në atë qytetet, vijojnë të jenë prezent. ABC News sjellë të plotë, të gjithë dinamikën e ekzekutimeve, me dy grupeve, ai...

Atentati, shenjat e plumbave e gjurmët e gjakut në vendngjarje

para 11 muajve - Shqiptarja

Gazetari i Report tv ka shkuar në vendin ku ndodhi atentati në Lushnje mbrëmjen e djeshme, ku mbetën të vrarë Zamir Latifi, 23 vjeç dhe Jurgen Hoxha, 22 vjeç. I plagosur ka mbetur edhe shoku i viktimave,...

Fati është me të! Nipi i Aldo Bares i shpëtoi tragjedisë në "fije të perit"

para 11 muajve - Gazeta Express

Nipi i Aldo Bares emri i të cilit dje në media u përfol si një nga personat e plagosur në atentatin që i mori jetën dy të rinjve në Lushnje, ka qenë i pranishëm në tavolinën që u pushtua nga plumbat e...

DËSHMITË/ Nipi i Aldo Bares iku nga lokali 30 minuta para masakrës në Lushnjë

para 11 muajve - BalkanWeb

LUSHNJE- “BalkanWeb” mëson të tjera detaje nga atentati i dyfishtë i një dite më parë, ku në një kafe në rrugë, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Urës së Përroit”, në Lushnjë u ekzekutuan Jurgen Hoxha dhe...

DËSHMITË/ Nipi i Aldo Bares u largua nga lokali 30 minuta para masakrës

para 11 muajve - Syri

Detaje të reja bëhen me dije nga atentati i dyfishtë i një dite më parë, ku në një kafe në rrugë, në vendin e quajtur “Kryqëzimi i Urës së Përroit”, në Lushnjë u ekzekutuan Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi,...

Historiku i Bandës së Lushnjes, vrasjet monstruoze mes tyre dhe krimet që vazhdojnë

para 11 muajve - Tetova Sot

Edhe pse kanë kaluar 21 vite nga krijimi i Bandës së Lushnjes përsëri, hasmëritë në atë qytetet, vijojnë të jenë prezent. Kjo është dinamika e ekzekutimeve, me dy grupeve, ai i Aldo Bares dhe Artur Dajës....

KOMENT/ Elbasani, Lushnja...., ku do të "kollitet" sërish kallashi?!

para 11 muajve - Albeu

Nga Albeu.com Vendi është përfshirë nga një luftë e egër mes bandave rivale në disa qytete kohët e fundit dhe pa bërë një analizë të thellë të shkaqeve do të spekulohej nëse do të arrihej në një konkluzion...

Historiku i Bandës së Lushnjes, vrasjet monstruoze mes tyre dhe krimet që vazhdojnë

para 11 muajve - Indeks online

Edhe pse kanë kaluar 21 vite nga krijimi i Bandës së Lushnjes përsëri, hasmëritë në atë qytetet, vijojnë të jenë prezent. Kjo është dinamika e ekzekutimeve, me dy grupeve, ai i Aldo Bares dhe Artur Dajës....

Familjarët e nipit të ‘Aldo Bares’: S’ka lidhje me ngjarjen, po na implikon media dhe politika

para 11 muajve - Koha Jone

Policia po punon për zbardhejen e ngjarjes së rëndë të ndodhur ditën e djehsme në Lushnje ku mbetën të vdekur dy persona. Një ndër personat e shoqëruar për këtë ngjarje është edhe Xhulio Shkurti, nipi...

Historiku i Bandës së Lushnjes, vrasjet monstruoze mes tyre dhe krimet që vazhdojnë

para 11 muajve - Syri

Edhe pse kanë kaluar 21 vite nga krijimi i Bandës së Lushnjes përsëri, hasmëritë në atë qytetet, vijojnë të jenë prezent. Kjo është dinamika e ekzekutimeve, me dy grupeve, ai i Aldo Bares dhe Artur Dajës....

35 plumba mbi viktimën, rivalët e Bares i bëjnë trupin shoshë të riut

para 11 muajve - Albeu

Në foto është burri që u mbijetoi bresherive të kallashnikovit në Lushnjë. Një plumb e preku në këmbë. Eshtë jashtë rrezikut për jetën. Bujar Turku po kalonte pranë lokalit ku ishin ulur shenjestrat e...

Lushnje/Mbi 30 plumba në trup… masakra ndaj dy të rinjëve

para 11 muajve - Koha Jone

Dalin detaje të reja nga masakra në Lushnje, sa i përket vrasjes së dy të rinjve ndodhur pasditen e djeshme. Burime nga policia bëjnë me dije se dy autorët e dyshuar që janë shpallur edhe në kërkim janë:...

?Lufta? e bandave në Lushnje, u qëllua nga 3 armë të ndryshme

para 11 muajve - Albeu

Atentati i përgjakshëm në Lushnjë ka rikthyer në vëmëndje bandat dhe ngjarjet kriminale në këtë qytet. Nga ky atentat kanë mbetur të vrarë dy shtetas dhe dy të tjerë janë plagosur . Mësohet se persona...

Lushnja prej vitesh e terrorizuar nga bandat, Artur Dajës i prenë kokën dhe ekspozuan në qytet

para 11 muajve - Gazeta Express

Edhe pse kanë kaluar 21 vite nga krijimi i Bandës së Lushnjes përsëri, hasmëritë në atë qytetet, vijojnë të jenë prezent. ABC News sjellë të plotë, të gjithë dinamikën e ekzekutimeve, me dy grupeve, ai...

Historiku i Bandës së Lushnjes, vrasjet monstruoze

para 11 muajve - ABC News

Edhe pse kanë kuluar 21 vite nga krijimi i Bandës së Lushnjes përsëri, hasmëritë në atë qytetet, vijojnë të jenë prezent. ABC News sjellë të plotë, të gjithë dinamikën e ekzekutimeve, me dy grupeve, ai...

Identifikohen autorët e vrasjes së Lushnjes

para 11 muajve - Top Channel

Janë identifikuar dhe shpallur në kërkim nga policia  të dyshuarit si autorë të atentatit në lushnjë.  Laert Haxhiu dhe Orgest Bilbili dy  emra nuk jane emra të panjohur per prokurorinë dhe policine e...

HETIMET/ Autori i atentatit i vrau shokun Aldo Bares, vjet tentoi t’i vriste nipin në Lushnjë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Policia e shtetit tha të enjten se autorët e dyshuar të kësaj ngjarje ku mbetën të plagosur edhe dy persona, janë Laert Haxhiu dhe Orges Bilbili, të dy me precedentë penalë të mëparshëm. Në vendin e krimit...

"Çuna na vranë"! Si u tentua "shfarosja" në Lushnje, kalimtarit i kalon vdekja para syve!

para 11 muajve - Gazeta Express

Një burrë i ka shpëtuar mrekullisht breshërive të kallashnikovit në atentatin e djeshëm në Lushnje që i mori jetën dy të rinjve dhe la të plagosur një person të tretë. Një plumb e preku atë në këmbë. Por...

Hakmarrja e grupeve rivale: Qëllimi ishte të vriteshin të gjithë, nipi i Aldo Bares u ngrit nga tavolina 10 minuta para atentatit

para 11 muajve - Opinion

Në foto është burri që u mbijetoi bresherive të kallashnikovit në Lushnjë. Një plumb e preku në këmbë. Eshtë jashtë rrezikut për jetën. Bujar Turku po kalonte pranë lokalit ku ishin ulur shenjestrat e...

Masakra e Lushnjës

para 11 muajve - ABC News

Në foto është burri që u mbijetoi bresherive të kallashnikovit në Lushnjë. Një plumb e preku në këmbë. Eshtë jashtë rrezikut për jetën Bujar Turku po kalonte pranë lokalit ku ishin ulur shenjestrat e atentatorëve,...

Si vra "Iriqi", killeri i bandës së Aldo Bares nga personat që tentuan t'i shuanin familjen dje

para 11 muajve - Albeu

Laert Haxhiu , personi i shpallur në kërkim nga policia për atentatin e djeshëm në Lushnje ku mbeten dy të vrarë dhe dy të plagosur ishte i dënuar më parë për vrasjen e Gerti Lalës, i cili njihej edhe...

Autori i atentatit, vjet tentoi t’i vriste nipin Aldo Bares

para 11 muajve - Ora news

Policia e shtetit tha të enjten se autorët e dyshuar të kësaj ngjarje ku mbetën të plagosur edhe dy persona, janë Laert Haxhiu dhe Orges Bilbili, të dy me precedentë penalë të mëparshëm. Në vendin e krimit...

Rikthehen ‘hijet’ e 97-ës, ‘komisariati i Aldos’ dhe shëtitja me kokën e armikut, lufta e egër e bandave

para 11 muajve - Java News

Vrasja e dy personave në qytetin e Lushnjes, të cilët njihen si persona të afërt me Aldo Baren ka rikthyer edhe njëherë hijet e përplasjeve mes bandave të ’97-ës. Dy viktimat, vetëm 10 minuta para se të...

35 plumba mbi viktimën, rivalët e Bares i bëjnë trupin shoshë të riut

para 11 muajve - Lajm

Në foto është burri që u mbijetoi bresherive të kallashnikovit në Lushnjë. Një plumb e preku në këmbë. Eshtë jashtë rrezikut për jetën. Bujar Turku po kalonte pranë lokalit ku ishin ulur shenjestrat e...

35 plumba mbi viktimën, rivalët e Bares i bëjnë trupin shoshë të riut

para 11 muajve - Tetova1

Në foto është burri që u mbijetoi bresherive të kallashnikovit në Lushnjë. Një plumb e preku në këmbë. Eshtë jashtë rrezikut për jetën. Bujar Turku po kalonte pranë lokalit ku ishin ulur shenjestrat e...

Autori i atentatit, i vrau shokun Aldo Bares, vjet tentoi ti vriste nipin

para 11 muajve - Ora news

Policia e shtetit tha të enjten se autorët e dyshuar të kësaj ngjarje ku mbetën të plagosur edhe dy persona, janë Laert Haxhiu dhe Orges Bilbili, të dy me precedentë penalë të mëparshëm. Në vendin e krimit...

Historia e bandës shqiptare, vrasjet monstruoze dhe masakra që tronditën vendin

para 11 muajve - Insajderi

Edhe pse kanë kuluar 21 vite nga krijimi i Bandës së Lushnjes përsëri, hasmëritë në atë qytetet, vijojnë të jenë prezent. ABC News sjellë të plotë, të gjithë dinamikën e ekzekutimeve, me dy grupeve, ai...

Historia e bandës shqiptare, vrasjet monstruoze dhe masakra që tronditën vendin

para 11 muajve - Periskopi

Edhe pse kanë kuluar 21 vite nga krijimi i Bandës së Lushnjes përsëri, hasmëritë në atë qytetet, vijojnë të jenë prezent. ABC News sjellë të plotë, të gjithë dinamikën e ekzekutimeve, me dy grupeve, ai...

?Mbretëroi? 10 vite, Aldo Bare hapi komisariatin e tij mes Lushnjes

para 11 muajve - Albeu

Kapoja e Lushnjes Aldo Bare është rikthyer sërish në vëmendje për shkak të atentatit të djeshëm ndaj nipit të tij, atentat i cili dyshohet se është kryer nga rivali i bandës së Aldo Bares. Ditën e djeshme...

“Çuna na vranë…” Fjalët e fundit të një prej viktimave në Lushnje

para 11 muajve - Java News

Një burrë i ka shpëtuar mrekullisht breshërive të kallashnikovit në atentatin e djeshëm në Lushnje që i mori jetën dy të rinjve dhe la të plagosur një person të tretë. Një plumb e preku atë në këmbë. Por...

Lushnja e terrorizuar nga bandat, Artur Dajës i prenë kokën dhe ekspozuan në qytet

para 11 muajve - Lajme.al

Edhe pse kanë kaluar 21 vite nga krijimi i Bandës së Lushnjes përsëri, hasmëritë në atë qytetet, vijojnë të jenë prezent. ABC News sjellë të plotë, të gjithë dinamikën e ekzekutimeve, me dy grupeve, ai...

Donin të shuanin familjen e Aldo Bares, kush janë Orges Bilbili dhe Laert Haxhiu

para 11 muajve - Albeu

Policia deklaroi se kishte identifikuar dhe shpallur në kërkim Orges Bilbilin dhe Orges Haxhiun për atentatin e djeshëm në Lushnje ku mbetën të vrarë dy persona dhe u plagosen dy të tjerë. Të dy ata janë...

Vrasjet në Lushnjë/ Kush është rivali i Aldo Bares, që vrau 'Iriqin'

para 11 muajve - Syri

Laert Haxhiu, personi i shpallur në kërkim si autor i dyshuar për atentatin e djeshëm në Lushnjë, ku mbetën të vrarë dy të rinj, nuk është një emër i panjohur për policinë. Haxhiu, 25 vjeç, i cilësuar...

Kush është "Iriqi", killeri i bandës së Aldo Bares që shëtiste me tomson në mes të qytetit

para 11 muajve - Albeu

Policia ka shpallur Laert Haxhiun në kërkim për atentatin e djeshëm në Lushnje ku mbetën të vrarë dy persona dhe dy të tjerë u plagosën. Laert Haxhiu nuk është një emër i panjohur për organet e rendit,...

Identifikohen autorët e vrasjes në Lushnje

para 11 muajve - Lajmi.net

. Janë identifikuar dhe shpallur në kërkim nga policia  të dyshuarit si autorë të atentatit në lushnjë.  Laert Haxhiu dhe Orgest Bilbili dy  emra nuk janë emra të panjohur për prokurorinë dhe policinë...

Vrasjet në Lushnjë/ Kush është ‘Iriqi’, rivali i Aldo Bares i shpallur në kërkim

para 11 muajve - Syri

Laert Haxhiu, personi i shpallur në kërkim si autor i dyshuar për atentatin e djeshëm në Lushnjë, ku mbetën të vrarë dy të rinj, nuk është një emër i panjohur për policinë. Haxhiu, 25 vjeç, i cilësuar...

Masakra e Lushnjës, zbulohen autorët

para 11 muajve - RTSH

Policia thotë se ka identifikuar autorët e atentatatit të një dite më parë në Lushnje, ku mbetën të vrarë dy shokët Jurger Hoxha, 22 vjeç dhe Zamir Latifi, 23 vjeç. Sipas saj ata janë Laert Haxhiu dhe...

Identifikohen autorët e vrasjes së Lushnjes

para 11 muajve - Klan Kosova

Policia e Lushnjes ka identifikuar autorët e vrasjes së dyfishtë të një dite më parë, ku mbetën të vrarë dy shokët Jurgen Hoxha, 22 vjeç dhe Zamir Latifi, 23 vjeç. L.H dhe O.B janë shpallur në kërkim tashmë....

Masakra në Lushnjë, detajet e reja: Një prej viktimave i armatosur, ja ku po kërkohet për vrasësit

para 11 muajve - BalkanWeb

LUSHNJË- Policia e Shtetit ka publikuar emrat e të dyshuarve kryesorë për vrasjen e dyfishtë në Lushnjë duke dhënë edhe detaje për ngjarjen. Policia ka rritur të identifikojë autorët nga pamjet filmike...

35 plumba mbi viktimën, rivalët e Bares i bëjnë trupin shoshë të riut

para 11 muajve - Periskopi

Në foto është burri që u mbijetoi bresherive të kallashnikovit në Lushnjë. Një plumb e preku në këmbë. Eshtë jashtë rrezikut për jetën. Bujar Turku po kalonte pranë lokalit ku ishin ulur shenjestrat e...

Masakra e Lushnjes, ja kush janë autorët

para 11 muajve - Vizion Plus

Policia identifikon dhe shpall në kërkim dy autorët e atentarit të mbrëmshëm në qytetin e Lushnjes ku humbën jetën dy të rinj. Autorët e dyshuar janë Laert Haxhiu dhe Ogerst Bilbili. Ata rezultojnë se...

Kush është rivali i Aldo Bares i shpallur në kërkim për atentatin në Lushnjë, nga vrasja e ‘Iriqit’ tek arrestimi për drogë

para 11 muajve - BalkanWeb

LUSHNJE- Laert Haxhiu, personi i shpallur në kërkim si autor i dyshuar për atentatin e djeshëm në Lushnjë, ku mbetën të vrarë dy të rinj, nuk është një emër i panjohur për policinë. Haxhiu, 25 vjeç, i...

Zbulohen autorët e atentatit në Lushnje

para 11 muajve - RTV 21

Dyshohet se autorët e mundshëm janë shtetasit në kërkim L.H dhe O.B. Policia e shtetit shqiptar ka informuar se është në kërkim dy personave, lidhur me  me ngjarjen e ndodhur mbrëmë në qytetin e Lushnjes,...

LAJM I FUNDIT/ Identifikohet autori i vrasjes së dyfishtë në Lushnje (EMRI)

para 11 muajve - BalkanWeb

LUSHNJË- Policia dhe Prokuroria e Lushnjës kanë identifikuar një person si autorin e dyshuar të vrasjes së dyfishtë dje në qytet. Bëhet fjalë për Laert Haxhiun, i cili akuzohet edhe për plagosjen një vit...

Identifikohen autorët e vrasjes së dyfishtë në Lushnje

para 11 muajve - Ina

Policia e Shtetit, duket se ka mundur të identifikojë dy persona si autorë të mundshëm të ngjarjes së ditës së djeshme në Lushnje, ku mbetën të vrara dy persona dhe dy të tjerë të plagosur. Siç bën me...

I vrau ?Iriqin?, rivali i Aldo Bares kthehet për t?i shuar edhe familjen

para 11 muajve - Albeu

Laert Haxhiu është personi i shpallur në kërkim si autor i dyshuar i atentatit të djeshëm në Lushnjë, ku mbetën të vrarë dy të rinj, e u plagosën dy të tjerë. Vetëm pak orë nga ngjarja e rëndë në Lushnje...

Kush është rivali i Aldo Bares që bëri masakrën në Lushnje, nga vrasja e ‘Iriqit’ tek arrestimi për drogë

para 11 muajve - Gazeta Express

Duket se ngjarja e rëndë e ditën së djeshme në Lushnje, ka qenë e mirëmenduar, pasi emrat që janë dhënë nga policia si autorë të dyshuar lidhur me vrasjen e dy personave nuk janë të panjohur, madje njihen...

Merret në mbrojtje nipi i Aldo Bares Dyshohet se ishte shënjestër e atentatit

para 11 muajve - Shqiptarja

LUSHNJE- Policia ka marrë në mbrojtje nipin e Aldo Bares pas ngjarjes mbrëmë ku mbetën dy të vdekur. Xhulio Shkurti pas ngjarjes është shoqëruar në komisariat dhe është marrë në mbrojtje, pasi dyshohet...

Nipi i Aldo Bares i shpëton dy atentave, shokët e tij u vranë. Autorët edhe pse në kërkim kryen masakër në Lushnje

para 11 muajve - Opinion

Policia ka identifikuar autorët e masakrës së Lushnjës ku mbetën të vrarë dy 26 vjeçarë, Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Në fakt, dy autorët e krimit të rëndë janë të shpallur në kërkim policor prej një...

Nipi shoqërohet për vrasjet në Lushnjë, indinjohen familjarët e Aldo Bares: Nuk ka lidhje me…

para 11 muajve - BalkanWeb

LUSHNJË- Pas shoqërimit të Xhulio Shkurtit, nipit të Aldo Bares nga policia në lidhje me vrasjen e dy të rinjve dje, kanë reaguar familjarët kreut të bandës së Lushnjës. Të indinjuar ata kanë deklaruar...

Historia e hakmarrjes me Aldo Baren, që solli dy viktimat mbrëmë

para 11 muajve - Shqiptarja

Lushnje- Laert Haxhiu është një emër i njohur për drejtësinë shqiptare, pasi është me precedent penal. Përpos dy vrasjeve mbrëmë në Lushnje, ai akuzohet edhe ai autor i atentatit para një viti në Lushnje...

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutimet në Lushnjë, shoqërohet nipi i Aldo Bares: Ja ku isha kur ndodhi vrasja

para 11 muajve - BalkanWeb

LUSHNJE- Një ditë pas atentatit me dy të vrarë në Lushnjë, policia ka shoqëruar nipin e Aldo Bares. “BalkanWeb” mëson se Xhulio Shkurti, është kushëri me Jurgen Hoxhën, viktimë e atentatit. Nga ngjarja...

Atentat në Lushnje, vriten 2 të rinj, plagoset një i tretë

para 11 muajve - Portalb

Dy të rinj u vranë dhe tjetër mbeti i plagosur pasditen e së mërkurës në Lushnjë në një atentat të mirë përgatitur. Viktima mbetën dy shokët Zaimir Latifi, 23 vjeç dhe Jurgen Hoxha, 22 vjeç të cilët po...

Atentati në Lushnjë, identifikohen autorët e dyshuar për vrasje

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Lidhur me ngjarjen e ndodhur mbrëmë në qytetin e Lushnjes, në vendin e quajtur  “Kryqëzimi i Urës së Përroit“ ku u qëlluan me armë zjarri e për pasojë kanë gjetur vdekjen shtetasit Zamir Latifi, 26 vjeç,...

Atentati në Lushnje, identifikohen autorët që ekzekutuan 2 të rinjtë

para 11 muajve - Sot News

Identifikon autorët e atentatit të mbrëmshëm në Lushnje dhe janë shpallur në kërkim. Ngjarja ndodhi mbrëmë në qytetin e Lushnjes, në vendin e quajtur  “Kryqëzimi i Urës së Përroit“ ku u qëlluan me armë...

Kush është rivali i Aldo Bares i shpallur në kërkim për atentatin në Lushnjë, nga vrasja e ‘Iriqit’ tek arrestimi për drogë

para 11 muajve - Koha Jone

Laert Haxhiu, personi i shpallur në kërkim si autor i dyshuar për atentatin e djeshëm në Lushnjë, ku mbetën të vrarë dy të rinj, nuk është një emër i panjohur për policinë. Haxhiu, 25 vjeç, i cilësuar...

Identifikohen autorët e atentatit në Lushnje

para 11 muajve - Ora news

Identifikohen autorët e atentatit në Lushnje Njoftimi i policisë Policia identifikon brenda pak orësh autorët e ngjarjes së mbrëmshme në Lushnje dhe i shpalli në kërkim; janë me precedente penalë. Lidhur...

Atentati në Lushnjë, shoqërohet nipi i Aldo Bares

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Në lidhje me atentatin e mbrëmshëm, ku mbetën të vrarë dy persona në qendër të Lushnjës dhe u plagosën dy të tjerë, policia ka shoqëruar shtetasin Xhulio Kurti, nipi i Aldo Bares. Personi në  fjalë pritet...

Atentati në Lushnjë, publikohen emrat e të dyshuarve për vrasje

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Lidhur me ngjarjen e ndodhur mbrëmë në qytetin e Lushnjes, në vendin e quajtur  “Kryqëzimi i Urës së Përroit“ ku u qëlluan me armë zjarri e për pasojë kanë gjetur vdekjen shtetasit Zamir Latifi, 26 vjeç,...

ATENTATI ME DY TË VRARË, IDENTIFIKOHEN DY AUTORËT. ZBULOHET LIDHJA ME NIPIN E ALDO BARES

para 11 muajve - NOA

Identifikohen autorët e dyshuar të krimit që mbrëmjen e djeshme tronditi qytetin e Lushnjes, duke shpallur në kërkim dy persona të cilët rezultojnë me precedentë penalë. Ndërkohë njëri prej viktimave rezultonte...

Policia identifikon autorët: Si u rikthye lufta e bandave në Lushnje

para 11 muajve - Mapo

Prokuroria dhe Policia e Lushnjes duket se e kanë emrin e personit të dyshuar për masakrën e djeshme të ndodhur në mes të qytetit. Burime nga policia thanë për ABCNews kanë bërë të ditur se është shpallur...

DOSSIER/ Krimet e tmerrshme të bandës së Aldo Bares: Nuk linin të plagosur, vetëm të vrarë

para 11 muajve - Albeu

Atentati i djeshëm në Lushnjes, ku mbetën të vrarë dy të rinj dhe dy të tjerë u plagosën risolli në vëmendjen myzeqarëve krimet e tmerrshme të ndodhura në qytet mes bandës së Aldo Bares dhe të Artur Dajes....

Reagojnë familjarët e Aldo Bares: S?kemi lidhje me ngjarjen

para 11 muajve - Albeu

Pas shoqërimit të Xhulio Shkurtit, nipit të Aldo Bares nga policia në lidhje me vrasjen e dy të rinjve dje, kanë reaguar familjarët kreut të bandës së Lushnjës. Ngjarja e djeshme në Lushnje ku mbeten të...

E FUNDIT/ Zbardhen autorët e krimit të dyfishtë në Lushnje

para 11 muajve - Albeu

Policia ka identifikuar autorët e ngjarjes së rëndë në Lushnje ku mbetën të vdekur dy të rinj dhe u plagosën dy të tjerë. Viktimat e pasdites së djeshme Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi njihen si miqtë e...

Atentati në Lushnjë, shoqërohet nipi i Aldo Bares; shpallet në kërkim një person

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Në lidhje me atentatin e mbrëmshëm, ku mbetën të vrarë dy persona në qendër të Lushnjës dhe u plagosën dy të tjerë, policia ka shoqëruar shtetasin Xhulio Kurti, nipi i Aldo Bares. Personi në  fjalë pritet...

Identikohen autorët e krimit që tronditi Lushnjen

para 11 muajve - Indeks online

Policia e Lushnjes bën me dije se ka identifikuar brenda pak orësh autorët e ngjarjes së mbrëmshme në Lushnje dhe i ka shpallur në kërkim. Theksohet se ata janë persona me precedente penalë. NJOFTIMI I...

Masakra e Lushnjes, merret në pyetje nipi i Aldo Bares

para 11 muajve - ABC News

Prokuroria e Lushnjes shpalli të dyshuar për masakrën në qendër të qytetit, shtetasin Laert Haxhiun. Ky person që mendohet të jetë njëri nga tre autorët, është në kërkim pasi është dënuar në mungesë me...

Atentati me dy të vrarë dhe dy të plagosur, shoqërohet në polici nipi i Aldo Bares

para 11 muajve - NOA

Pak orë pas atentatit të mbrëmjes së të mërkurës ku dy persona mbetën të vrarë dhe dy të tjerë mbetën të plagosur, policia e Lushnjes ka shoqëruar në polici nipin e Aldo Bares, Xhulio Shkurtin. Nipi i...

Identifikohen autorët e vrasjes së dyfishtë në Lushnje

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia e Shtetit, duket se ka mundur të identifikojë dy persona si autorë të mundshëm të ngjarjes së ditës së djeshme në Lushnje, ku mbetën të vrara dy persona dhe dy të tjerë të plagosur. Siç bën me...

"Çuna na vranë"! Si u tentua "shfarosja" në Lushnje, kalimtarit i kalon vdekja para syve!

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një burrë i ka shpëtuar mrekullisht breshërive të kallashnikovit në atentatin e djeshëm në Lushnje që i mori jetën dy të rinjve dhe la të plagosur një person të tretë. Një plumb e preku atë në këmbë. Por...

ZYRTARE nga policia: Ja kush janë dy autorët e masakrës me dy të vrarë në Lushnje

para 11 muajve - Syri

Policia identifikon brenda pak orësh autorët e ngjarjes së mbrëmshme në Lushnje dhe i shpalli në kërkim; janë me precedente penalë. Lidhur me ngjarjen e ndodhur mbrëmë në qytetin e Lushnjes, në vendin...

Lajmi i fundit/ Policia identifikon autorët e atentatit në Lushnjë

para 11 muajve - Opinion

Lidhur me ngjarjen e ndodhur mbrëmë në qytetin e Lushnjes, në vendin e quajtur  “Kryqëzimi i Urës së Përroit“ ku u qëlluan me armë zjarri e për pasojë kanë gjetur vdekjen shtetasit Z.L, 26 vjeç, banues...

Masakra në Lushnje: Ja kush dyshohet, reagon fisi Bare

para 11 muajve - Mapo

Gjatës natës forcat speciale kanë ushtruar kontrolle në lagjet periferike të Lushnjës në kuadër të hetimeve për atentatin e ndodhur pasditen e djeshme (11 tetor 2017) ku mbetën të vrarë dy persona ndërsa...

?Lufta në Lushnje?, nipi i Aldo Bares shoqërohet me urgjencë në polici

para 11 muajve - Albeu

Policia ka shoqëruar në polici nipin e Aldo Bares , një ditë pas atentatit me dy të vrarë në Lushnjë. Nipi i Aldo Bares ishte kushëri me njërën nga viktimat e atentatit. Ditën e djeshme në Lushnje atentati...

Nipi shoqërohet për vrasjet në Lushnjë, indinjohen familjarët e Aldo Bares: Nuk ka lidhje me…

para 11 muajve - Koha Jone

Pas shoqërimit të Xhulio Shkurtit, nipit të Aldo Bares nga policia në lidhje me vrasjen e dy të rinjve dje, kanë reaguar familjarët kreut të bandës së Lushnjës. Të indinjuar ata kanë deklaruar se nipi...

Ekzekutimi i dy personave në Lushnje, shoqërohet në polici nipi i Aldo Bares

para 11 muajve - Gazeta Express

Nipi i Aldo Bares, Xhulio Shkurti është shoqëruar ditën e sotme në Polici, pas vrasjes së dy personave në Lushnje ditën e djeshme. Shoqërimi I tij në polici, është bërë si person që mund të ketë dijeni...

Atentat në Lushnje, vriten 2 të rinj, plagoset një i tretë

para 11 muajve - MRT

Dy të rinj u vranë dhe tjetër mbeti i plagosur pasditen e së mërkurës në Lushnjë..... Dy të rinj u vranë dhe tjetër mbeti i plagosur pasditen e së mërkurës në Lushnjë në një atentat të mirë përgatitur....

Një ditë pas atentatit, shoqërohet në polici nipi i Aldo Bares

para 11 muajve - Ora news

Një ditë pas atentatit në Lushnjë ku mbetën të vrarë dy persona, policia ka shoqëruar nipin e Aldo Bares Xhulio Shkurti. Ky i fundit mbeti i plagosur në atentatin e ndodhur pasditen e djeshme në vendin...

Zbardhet emri, ja kush është njeriu i dyshuar për masakrën me dy të vdekur në Lushnje

para 11 muajve - Koha Jone

Prokuroria dhe Policia e Lushnjes duket se e kanë emrin e personit të dyshuar për masakrën e djeshme të ndodhur në mes të qytetit. Burime nga policia kanë bërë të ditur se është shpallur në kërkim Laert...

Atentati mafioz i Lushnjës/ Flet nipi i Aldo Bares, Xhulio Shkurti: S’kam lidhje me ngjarjen, isha tek berberi

para 11 muajve - Opinion

Një ditë pas ngjarjes së rëndë të Lushnjës ky u vranë dy persona dhe u plagosën dy të tjerë është marrë në pyetje nga policia Xhulio Shkurti, djali i vëllait të Aldo Bares (Alfred Shkurti) pasi dyshohet...

Atentati me dy të vdekur në Lushnje shoqërohet nipi i Aldo Bares

para 11 muajve - Shqiptarja

LUSHNJE- Pas atentatit me dy të vdekur mbrëmë, policia ka shoqëruar në polici edhe nipin e Aldo Bares, Xhulio Shkurti. Vijon... dy.b/shqiptarja.com Ndalohet riprodhimi i shkrimit!

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutimet në Lushnjë, shoqërohet nipi i Aldo Bares: Ja ku isha kur ndodhi vrasja

para 11 muajve - Koha Jone

Një ditë pas atentatit me dy të vrarë në Lushnjë, policia ka shoqëruar nipin e Aldo Bares. “BalkanWeb” mëson se Xhulio Shkurti, është kushëri me Jurgen Hoxhën, viktimë e atentatit. Nga ngjarja e djeshme...

Atentati me dy të vrarë në Lushnje, nipi i Aldo Bares përfundon në polici

para 11 muajve - Syri

Një ditë pas atentatit me dy të vrarë në Lushnjë, policia ka shoqëruar nipin e Aldo Bares. Xhulio Shkurti, është kushëri me Jurgen Hoxhën, viktimë e atentatit. Nga ngjarja e djeshme që tronditi Lushnjën...

Zbardhet emri, ja kush është njeriu i dyshuar për masakrën me dy të vdekur në Lushnje

para 11 muajve - Syri

Prokuroria dhe Policia e Lushnjes duket se e kanë emrin e personit të dyshuar për masakrën e djeshme të ndodhur në mes të qytetit. Burime nga policia kanë bërë të ditur se është shpallur në kërkim Laert...

Pas atentatit, Forcat Speciale zbarkojnë në Lushnje

para 11 muajve - Ora news

Gjatës natës Forcat Speciale kanë ushtruar kontrolle në lagjet periferike të Lushnjës në kuadër të hetimeve për atentatin e ndodhur pasditen e djeshme (11 tetor 2017) ku mbetën të vrarë dy persona ndërsa...

Pamje të rënda nga atentati mafioz i Lushnjës, me dy të vrarë e dy të plagosur. Detaje të ngjarjes

para 11 muajve - Opinion

Një atentat mafioz tronditi pasditen e djeshme qytetin e vogël të Lushnjës. Të dhënat paraprake të policisë e lidhin ngjarjen me të famshmin e krimit Aldo Bare i cili ndodhet pas hekurave prej disa vitesh....

Atentati me dy viktima në Lushnje, dyshohet për pazaret e drogës në Belgjikë dhe Holandë

para 11 muajve - Gazeta Express

Qyteti i Lushnjës ka përjetuar ngjarjet e viteve 1997-1998, pasi dy të rinj, banorë të këtij qyteti janë ekzekutuar në qendër me breshëri automatiku. Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha, kanë mbetur të vrarë,...

Atentati në Lushnjë, lidhja e viktimave me Aldo Baren

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Viktimat Atentati me breshëri kallashnikovi në Lushnjë, ku humbi jetën 23-vjeçari Zamir Latifi si dhe 22-vjeçari Jurgen Hoxha, dyshohet se ka lidhje me larje hesapesh mes bandave të qytetit. Dyshohet se...

Si ?mbretëroi? Aldo Bare dhe banda e vrasësve të Lushnjes

para 11 muajve - Albeu

Atentati i përgjakshëm i ndodhur dje në Lushnje ku mbetën të vdekur dy të rinj dhe janë plagosur dy të tjerë, ka rikthyer në vëmendje, bandën famëkeqe të Aldo Bares . Kjo për shkak se, njëri nga të rinjtë...

Atentati me dy të vrarë në Lushnje, identifikohen autorët. Zbulohet lidhja me nipin e Aldo Bares

para 11 muajve - Tetova Sot

Identifikohen autorët e dyshuar të krimit që mbrëmjen e djeshme tronditi qytetin e Lushnjes, duke shpallur në kërkim dy persona të cilët rezultojnë me precedentë penalë. Ndërkohë njëri prej viktimave rezultonte...

Identifikohen autorët e vrasjes së Lushnjes

para 11 muajve - Infokusi

Policia e Lushnjes ka identifikuar autorët e vrasjes së dyfishtë të një dite më parë, ku mbetën të vrarë dy shokët Jurgen Hoxha, 22 vjeç dhe Zamir Latifi, 23 vjeç. L.H dhe O.B janë shpallur në kërkim tashmë....

Pas Elbasanit, tani Lushnja: Detajet e një krimi tronditës

para 11 muajve - Mapo

Ekzekutohen me armë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha, të plagosur mbetën edhe Marius Xhepaxhiu dhe Bujar Turku. Si ndodhi krimi pak metra larg komisariatit dhe autorët që pas largimit i vunë zjarrin automjetit....

Historia/ Kush është rivali i Aldo Bares i shpallur në kërkim për masakrën në Lushnje

para 11 muajve - Java News

Laert Haxhiu, personi i shpallur në kërkim si autor i dyshuar për atentatin e djeshëm në Lushnjë, ku mbetën të vrarë dy të rinj, nuk është një emër i panjohur për policinë. Haxhiu, 25 vjeç, i cilësuar...

Identifikohen autorët e vrasjes së Lushnjes

para 11 muajve - 24 ore

Janë identifikuar dhe shpallur në kërkim nga policia  të dyshuarit si autorë të atentatit në lushnjë.  Laert Haxhiu dhe Orgest Bilbili dy  emra nuk jane emra të panjohur per prokurorinë dhe policine e...

?Lufta? në Lushnje, zbulohet lidhja e frikshme e viktimave me Aldo Baren

para 11 muajve - Albeu

Viktimat e pasdites së djeshme Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi njihen si miqtë e ngushtë të Xhulio Shkurtit, djali i vëllait të Aldo Bares (Alfred Shkurtit). Ky i fundit mbeti i plagosur me 25 shtator të...

Masakra e Lushnjës – Ky është shteti i Ramës

para 11 muajve - Gazeta 55

Dy të vrarë e tre të plagosur është bilanci i vrasjes së shumëfishtë mbrëmë në Lushnje. Masakra që terrorizoi vendin është tregues i ortakërisë 4-vjeçare të çiftit Rama-Tahiri me krimin e organizuar për...

‘Nipi ynë s’ka asnjë lidhje me ngjarjen’, indinjohen familjarët e Aldo Bares: Mos na implikoni kot

para 11 muajve - Java News

Pas shoqërimit të Xhulio Shkurtit, nipit të Aldo Bares nga policia në lidhje me vrasjen e dy të rinjve dje, kanë reaguar familjarët kreut të bandës së Lushnjës. Të indinjuar ata kanë deklaruar se nipi...

Vrasja e dysfishtë në Lushnje, identifikohet autori…

para 11 muajve - Blitz

Policia dhe Prokuroria e Lushnjës kanë identifikuar një person si autorin e dyshuar të vrasjes së dyfishtë dje në qytet. Balkanweb bën me dije se është shpallur në kërkim shtetasi me inicialet Laert Haxhiu,...

Atentati me dy të vdekur dhe dy të plagosur, një nga viktimat i afërm i Aldo Bares

para 11 muajve - NOA

Dalin detaje të reja lidhur me atentatin me dy të vrarë dhe dy të plagosur mbrëmjen e së mërkurës në qytetin e Lushnjes. Në atentatin me breshëri kallashnikovi humbi jetën 23-vjeçari Zamir Latifi si dhe...

Identifikohen autorët e masakrës me dy të vrarë në Lushnje

para 11 muajve - Java News

Policia identifikon brenda pak orësh autorët e ngjarjes së mbrëmshme në Lushnje dhe i shpalli në kërkim; janë me precedente penalë. Ata janë Laert Haxhiu dhe O.B. Lidhur me ngjarjen e ndodhur mbrëmë në...

EMRI/ Identifikohet autori i masakrës me dy të vrarë në Lushnje

para 11 muajve - Java News

Policia dhe Prokuroria e Lushnjës kanë identifikuar një person si autorin e dyshuar të vrasjes së dyfishtë dje në qytet. Bëhet fjalë për Laert Haxhiun, i cili akuzohet edhe për plagosjen një vit më parë...

Vrasjet në Lushnje për drogën viktima sa u kthye nga Belgjika

para 11 muajve - Shqiptarja

Qyteti i Lushnjës ka përjetuar ngjarjet e viteve 1997-1998 , pasi dy të rinj, banorë të këtij qyteti janë ekzekutuar në qëndër me breshëri automatiku. Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha, kanë mbetur të vrarë,...

Masakra në Lushnje, shoqërohet nipi i Aldo Bares. Ja çfarë deklaroi në polici

para 11 muajve - Java News

Pas atentatit me dy të vdekur mbrëmë, policia ka shoqëruar në polici edhe nipin e Aldo Bares, Xhulio Shkurti. Nga ngjarja e djeshme që tronditi Lushnjën dhe mbarë opinionin publik, përveç Hoxhës, humbi...

Masakra në Lushnje, shoqërohet nipi i Aldo Bares: Isha te berberi kur ndodhi vrasja

para 11 muajve - Java News

Pas atentatit me dy të vdekur mbrëmë, policia ka shoqëruar në polici edhe nipin e Aldo Bares, Xhulio Shkurti. Nga ngjarja e djeshme që tronditi Lushnjën dhe mbarë opinionin publik, përveç Hoxhës, humbi...

Vriten dy të rinj në një atentat mafioz në Lushnje, autorët djegin automjetin

para 11 muajve - Sot News

Një atentat mafioz me dy viktima është shënuar rreth orës 18:00 në qytetin e Lushnjes. Dy të vrarë dhe një i plagosur në gjendje të rëndë është bilanci i ngjarjes së ndodhur në shëtitoren kryesore dhe...

Identifikohen autorët e vrasjes së Lushnjes

para 11 muajve - AlbPortali

Policia e Lushnjes ka identifikuar autorët e vrasjes së dyfishtë të një dite më parë, ku mbetën të vrarë dy shokët Jurgen Hoxha, 22 vjeç dhe Zamir Latifi, 23 vjeç. L.H dhe O.B janë shpallur në kërkim tashmë...

Identifikohen autorët e vrasjes së Lushnjes

para 11 muajve - Lajme.al

Janë identifikuar dhe shpallur në kërkim nga policia  të dyshuarit si autorë të atentatit në lushnjë.  Laert Haxhiu dhe Orgest Bilbili dy  emra nuk jane emra të panjohur per prokurorinë dhe policine e...

Kush është rivali i Aldo Bares, i shpallur në kërkim për masakrën në Lushnje

para 11 muajve - Lajme.al

Laert Haxhiu, personi i shpallur në kërkim si autor i dyshuar për atentatin e djeshëm në Lushnjë, ku mbetën të vrarë dy të rinj, nuk është një emër i panjohur për policinë. Haxhiu, 25 vjeç, i cilësuar...

Identifikohen autorët e vrasjes së Lushnjes

para 11 muajve - AlbPortali

Policia e Lushnjes ka identifikuar autorët e vrasjes së dyfishtë të një dite më parë, ku mbetën të vrarë dy shokët Jurgen Hoxha, 22 vjeç dhe Zamir Latifi, 23 vjeç. L.H dhe O.B janë shpallur në kërkim tashmë....

Hasmëritë e bandës së Lushnjes dhe atentati me dy viktima, ja pistat ku po heton policia

para 11 muajve - Java News

Qyteti i Lushnjës ka përjetuar ngjarjet e viteve 1997-1998, pasi dy të rinj, banorë të këtij qyteti janë ekzekutuar në qendër me breshëri automatiku. Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha, kanë mbetur të vrarë,...

Atentati me dy viktima në Lushnje, dyshohet për pazaret e drogës në Belgjikë

para 11 muajve - Java News

Qyteti i Lushnjës ka përjetuar ngjarjet e viteve 1997-1998, pasi dy të rinj, banorë të këtij qyteti janë ekzekutuar në qendër me breshëri automatiku. Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha, kanë mbetur të vrarë,...

Identifikohen autorët e vrasjes së Lushnjes

para 11 muajve - 10minuta

Policia e Lushnjes ka identifikuar autorët e vrasjes së dyfishtë të një dite më parë, ku mbetën të vrarë dy shokët Jurgen Hoxha, 22 vjeç dhe Zamir Latifi, 23 vjeç. L.H dhe O.B janë shpallur në kërkim tashmë...

Identifikohen autorët e vrasjes së Lushnjes

para 11 muajve - Gazeta e re

Policia e Lushnjes ka identifikuar autorët e vrasjes së dyfishtë të një dite më parë, ku mbetën të vrarë dy shokët Jurgen Hoxha, 22 vjeç dhe Zamir Latifi, 23 vjeç. L.H dhe O.B janë shpallur në kërkim tashmë...

Identifikohen autorët e vrasjes së Lushnjes

para 11 muajve - Fakti Ditor

Policia e Lushnjes ka identifikuar autorët e vrasjes së dyfishtë të një dite më parë, ku mbetën të vrarë dy shokët Jurgen Hoxha, 22 vjeç dhe Zamir Latifi, 23 vjeç. L.H dhe O.B janë shpallur në kërkim tashmë....

Identifikohen autorët e vrasjes së Lushnjes

para 11 muajve - KosovaPress

Me marrjen e njoftimit nga ana e policisë u organizua puna dhe u ngritën menjëherë pika kontrolli nëpër kryqëzimet, hyrjet dhe daljet në qytet  me qëllim kapjen e autorëve.  U njoftua policitë e Fierit,...

Vrasja e dyfishtë në Lushnje, policia pretendon se ka identifikuar autorët…

para 11 muajve - Te Sheshi

Policia e Shtetit pretendon se ka identifikuar autorët e vrasjes së dyfishtë të ndodhur pasditen e djeshme në Lushnje, ku mbetën të plagosur edhe dy shtetas. Siç bën me dije policia,  rezulton se ngjarja...

LAJM I FUNDIT/ Identifikohet autori i vrasjes së dyfishtë në Lushnje (EMRI)

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Policia dhe Prokuroria e Lushnjës kanë identifikuar dy persona si autorë të dyshuar të vrasjes së dyfishtë dje në qytet. Bëhet fjalë për Laert Haxhiun, i cili akuzohet edhe për plagosjen një vit më parë...

Ekzekutimet në Lushnjë, shoqërohet nipi i Aldo Bares: Ja ku isha kur ndodhi vrasja

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një ditë pas atentatit me dy të vrarë në Lushnjë, policia ka shoqëruar nipin e Aldo Bares, kreu i bandës kriminale të këtij qyteti, dënuar me burg përjetë. mësohet se Xhulio Shkurti, është kushëri me Jurgen...

A ka lidhje atentati ndaj të afërmve të Aldo Bares me krimet e bandës?

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Dy viktimat e atentatit të sotëm në Lushnje , Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi, janë të afërm të Aldo Bares, ish-kapo i Bandës së Lushnjes. Dy viktimat njihen edhe si shokë të ngushtë të Xhulio Shkurtit,...

Dyshohet se është djegur vetura e atentatit në Lushnje

para 11 muajve - Arbresh

Një atentat mafioz me dy viktima është shënuar rreth orës 18:00 në qytetin e Lushnjes. Dy të vrarë dhe një i plagosur në gjendje të rëndë është bilanci i ngjarjes së ndodhur në shëtitoren kryesore dhe...

Viktimat në Lushnje, hakmarrje ndaj Aldo Bares? “Lidhja” e atentatit me vrasjet që kanë tronditur qytetin

para 11 muajve - BalkanWeb

Viktimat e pasdites së sotme Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi njihen si miqtë e ngushtë të Xhulio Shkurtit, djali i vëllait të Aldo Bares (Alfred Shkurtit). Ky i fundit mbeti i plagosur me 25 shtator të vitit...

2 të vdekur dhe 2 të plagosur në mes të qytetit të gjithë shqiptar

para 11 muajve - TV Koha

Policia e Lushnjes jep detaje të reja për vrasjen e dyfishtë dhe plagosjen që ndodhi gjatë pasdites së sotme. Sipas Policisë, vrasja ka ndodhur në lagjen “Loni Dhamo”, në vendin e quajtur “Ura e Përroit”,...

Identifikohen dy persona që mbetën të vrarë

para 11 muajve - GazetaBlic

Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 18:00 (11 tetor 2017 ) në lagjen “Loni Dhamo”, në vendin e quajtur “Ura e Përroit” në shëtitoren e qytetit, një zonë kjo mjaft e populluar. Viktimat janë identifikuar...

A ka lidhje atentati ndaj të afërmve të Aldo Bares me krimet e bandës?

para 11 muajve - Shqiptarja

Dy viktimat e atentatit të sotëm në Lushnje , Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi, janë të afërm të Aldo Bares, ish-kapo i Bandës së Lushnjes. Dy viktimat njihen edhe si shokë të ngushtë të Xhulio Shkurtit,...

Ekzekutohen 2 persona në Lushnjë, ka edhe të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Dy të rinj u vranë dhe tjetër mbeti i plagosur pasditen e së mërkurës në Lushnjë në një atentat të mirë përgatitur. Viktima mbetën dy shokët Zaimir Latifi, 23 vjeç dhe Jurgen Hoxha, 22 vjeç të cilët po...

Atentat në Lushnje, vriten 2 të rinj, plagoset një i tretë

para 11 muajve - Top Channel

Dy të rinj u vranë pasditen e së mërkurës në Lushnjë në një atentat të mirëpërgatitur dhe një i tretë është plagosur rëndë. Viktimat janë Zaimir Latifi, 23 vjeç dhe Jurgen Hoxha, 22 vjeç, ndërsa pronari...

Detajet e reja për vrasjet në Lushnje, çfarë po bënin dy viktimat përpara ekzekutimit

para 11 muajve - Gazeta Express

Janë zbuluar detajet e para rreth atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Lushnjës. Burime për “Panorama” bëjnë me dije se viktimat janë 27 vjeçari Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Ndërsa...

Një nga viktimat në Lushnje i afërm i Aldo Bares, nipi u plagos

para 11 muajve - Ora news

Qyteti i Lushnjës ka përjetuar orë tmerri pasditen e së mërkurës ku persona të paidentifikuar kanë ekzekutuar me breshëri automatiku dy shtetas e kanë plagosur edhe dy të tjerë. Gjithçka ka nisur në orët...

Detaje/ Atentati në Lushnjë, ja çfarë po bënin viktimat në momentin kur u qëlluan

para 11 muajve - Mapo

Janë zbuluar detajet e para rreth atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Lushnjës. Burime për “Panorama” bëjnë me dije se viktimat janë 27 vjeçari Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha ....

Detaje/ Atentati në Lushnjë, ja çfarë po bënin viktimat në momentin kur u qëlluan

para 11 muajve - Indeks online

Janë zbuluar detajet e para rreth atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Lushnjës. Burime për “Panorama” bëjnë me dije se viktimat janë 27 vjeçari Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha....

Lushnje, atentat me dy viktima

para 11 muajve - Portalb

Dy persona u vranë dhe një tjetër u plagos rëndë në një atentat në qytetin e Lushnjës të mërkurën pas dite. Viktimat janë identifikuar si Jurgen Hoxha 22 vjeç dhe Zaimir Latifi 23 vjeç, ndërsa është plagosur...

Qëllohet me armë zjarri ndaj një automjeti në Gjirokastër, një i plagosur

para 11 muajve - ABC News

Një 25 vjeçar ka mbetur i plagosur pasi u qëllua me armë zjarri gjatë kohës që po lëvizte me një automjet në Gjirokastër. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor rural Buz-Memaliaj pranë fshatit...

Lushnje, atentat me dy viktima

para 11 muajve - RTSH

Dy persona u vranë dhe një tjetër u plagos rëndë në një atentat në qytetin e Lushnjës të mërkurën pas dite. Viktimat janë identifikuar si Jurgen Hoxha 22 vjeç dhe Zaimir Latifi 23 vjeç, ndërsa është plagosur...

Lushnje, dy viktima në një atentat

para 11 muajve - RTSH

Dy persona u vranë dhe një tjetër u plagos rëndë në një atentat në qytetin e Lushnjës të mërkurën pas dite. Viktimat janë identifikuar si Jurgen Hoxha 22 vjeç dhe Zaimir Latifi 23 vjeç, ndërsa është plagosur...

Masakra mesazh për Aldo Baren? Lidhja e dy viktimave me…

para 11 muajve - Koha Jone

Atentati mafioz këtë të mërkurë në Lushnje ka rikthyer edhe një herë luftën mes bandave të këtij qyteti, hakmarrja e të cilave duket se vazhdon ende sot pas 20 vitesh nga viti i errët 1997. Kjo pasi viktimat...

Misteri i masakrës në Lushnje, si i nxori policia armët nga makina e djegur

para 11 muajve - Koha Jone

Pak pas masakrës së Lushnjes, është gjetur një automjet i djegur në rrugën Lushnje-Berat, në vendin e quajtur ‘Çukas i Vjetër’, si dhe tre armë zjarri. Automjeti i cili dyshohet të jetë i autorëve të masakrës,...

Atentati në Lushnje, Çako mbledh me urgjencë drejtuesit e policisë

para 11 muajve - Shqiptarja

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako, ka thirrur me urgjencë drejtuesit e policisë, pas atentatit mafioz në Lushnjë, ku u vranë dy persona me breshëri automatiku. Jurgen Hoxha dhe Zamir...

Vrasjet në Lushnje, hakmarrje ndaj Aldo Bares?

para 11 muajve - Opinion

Viktimat e pasdites së sotme Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi njihen si miqtë e ngushtë të Xhulio Shkurtit, djali i vëllait të Aldo Bares (Alfred Shkurtit). Ky i fundit mbeti i plagosur me 25 shtator të vitit...

Atentati me dy të vdekur dhe 2 të plagosur në Lushnje, publikohen fotot e viktimave

para 11 muajve - NOA

Publikohen fotot e 2 personave që mbetën të vdekur në atentatin e ndodhur pasditen e sotme në Lushnje. Sipas Policisë, vrasja ka ndodhur në lagjen "Loni Dhamo", në vendin e quajtur "Ura e Përroit", ku...

Rritet bilanci i të plagosurve në Lushnjë, policia: Plumbat goditën edhe një kalimtar, ja si ndodhi atentati

para 11 muajve - BalkanWeb

LUSHNJË- Policia e Shtetit jep informacione zyrtare për ngjarjen e rëndë që tronditi sot qytetin e Lushnjës ku mbetën të vrarë dy të rinj dhe u plagos rëndë një tjetër. Në datën 11.10.2017 në lagjen “Loni...

Cilët janë Zamir Lati dhe Jurgen Hoxha që u ekzekutuan në mes të Lushnjës

para 11 muajve - Indeks online

Të tjera detaje behën të ditura lidhur me atentatin që ndodhi në qendër të qytetit të Lushnjës pranë komisariatit të policisë. Nga atentati mbetën të vrarë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Ndërsa i plagosur...

Atentati me dy viktima në Lushnje, kush ishte shënjestra dhe lidhja me bandën e Aldo Bares

para 12 muajve - BalkanWeb

LUSHNJË- Të tjera detaje dalin në dritë nga atentati me dy të vrarë në qendër të Lushnjës. Nga të dhënat paraprake, ‘BalkanWeb’ mëson se ngjarja në fjalë ka qenë e mirëorganizuar nga persona ende të paidentifikuar....

Vrasja e dyfishtë - Hakmarrje ndaj Aldo Bares?

para 11 muajve - Syri

Viktimat e pasdites së sotme Jurgen Hoxha dhe Zamir Latifi njihen si miqtë e ngushtë të Xhulio Shkurtit, djali i vëllait të Aldo Bares (Alfred Shkurtit). Ky i fundit mbeti i plagosur me 25 shtator të vitit...

Detaje nga ngjarja – Atentati në Lushnjë, 23 vjeçari i vrarë i sapo kthyer nga Italia

para 11 muajve - Koha Jone

Një prej viktimave që humbi jetën si pasojë e një atentati me armë zjarri në Lushnjë ishte emigrant në Itali. Shtetasi Zamir Latifi, 23 vjeç kishte pak ditë që ishte kthyer nga Itali. Ai ishte në një nga...

Pamje të rënda nga vendi ku u krye atentati në Lushnje (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës në Lushnje ku si pasojë e një atentati të kryer në qendër të vendit dy persona kanë humbur jetën dhe 1 ka mbetur i plagosur . Pamjet e më sipërme janë...

Vriten 2 të rinj e plagoset një i tretë në Lushnje

para 11 muajve - Koha.net

Dy të rinj u vranë pasditen e së mërkurës në Lushnjë në një atentat të mirëpërgatitur dhe një i tretë është plagosur rëndë. Viktimat janë Zaimir Latifi, 23 vjeç dhe Jurgen Hoxha, 22 vjeç, ndërsa pronari...

Policia tregon si ndodhi atenati në Lushnje: Plumbat goditën edhe një kalimtar

para 11 muajve - Sot News

Policia e Shtetit jep informacione zyrtare për ngjarjen e rëndë në qytetin e Lushnjës ku mbetën të vrarë dy të rinj dhe u plagos rëndë një tjetër. Sipas policisë, plumbi kapi edhe një kalimtar që lëvizte...

Atentati me dy të vdekur në Lushnjë, Çako mbledh me urgjencë drejtuesit e policisë

para 12 muajve - BalkanWeb

LUSHNJE- Pas atentatit me dy të vrarë në qendër të Lushnjës, drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako ka mbledhur urgjentisht drejtuesit e policisë. ‘BalkanWeb’ mëson se Çako ka mbledhur strukturat lidhur...

Atentati në Lushnje/ Nipi i Aldo Bares nuk rezulton i plagosur, ishte shenjestër e atentatit

para 11 muajve - Opinion

Atentati mafioz i kryer pasditen e sotme në qytetin e Lushnjes ku prodhoi një bilanc tragjik me dy të vdekur dhe dy të plagosur, kishte nën shënjestër Xhulio Shkurtin, nipin e Aldo Bares. Burime jo zyrtare...

Atentati në Lushnjë, kush janë viktimat dhe 2 të plagosur, gjendet makina e djegur, armët…

para 11 muajve - Tetova Sot

Policia e Shtetit reagoi zyrtarisht në lidhje me atentatin e ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Lushnjës. Forcat blu bëjnë me dije se në datën 11.10.2017 në lagjen “Loni Dhamo”, në vendin e quajtur...

Atentati në Lushnjë/ Policia gjen një automjet të djegur, dyshohet se i përket autorëve

para 12 muajve - BalkanWeb

LUSHNJE – Pak momente nga ngjarja e rëndë në Lushnjë, ku u vranë me armë zjarri 2 persona dhe 1 tjetër mbeti i plagosur dalin në dritë të tjera detaje. Burime nga policia bëjnë me dije për “BalkanWeb”...

Atentati në Lushnjë, 23 vjeçari vrarë i sapo kthyer nga Italia

para 11 muajve - Ora news

Një prej viktimave që humbi jetën si pasojë e një atentati me armë zjarri në Lushnjë ishte emigrant në Itali. Shtetasi Zamir Latifi, 23 vjeç kishte pak ditë që ishte kthyer nga Itali. Ai ishte në një nga...

Qëllohen me armë dy persona që udhëtonin me makinë

para 12 muajve - Klan

Një automjet në lëvizje është sulmuar me armë zjarri në në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj. Nga të shtënat me armë ka mbetur i plagosur një 25-vjeçar me iniciale D.M që ndodhej brenda makinës, ndërkohë...

Video-Foto/ Atentat në Lushnje, dy të vrarë dhe tre të plagosur

para 12 muajve - Klan

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi....

Gjendet një makinë e djegur, dyshohet e atentatorëve të Lushnjes

para 12 muajve - Klan

Një automjet është gjetur i djegur në aksin rrugor Lushnje – Berat në vendin e quajtur ‘Çukas i Vjetër’. Lajmi konfirmohet nga burimore policore të tvklan.al. Dyshohet se është makina e atentatorëve të...

Lushnje/Masakër si në ’97, zbardhet dinamika si u vranë dy të rinjtë

para 11 muajve - Koha Jone

Lushnja po përjeton një masakër, të cilën nuk e kishte parë që nga viti i largët i 1997. Dy të rinj janë vrarë pasditen e së mërkurës, në një atentat të mirëpërgatitur, dhe tre të tjerë janë plagosur nga...

"Lufta" në Lushnje, policia zbardh dinamikën e ngjarjes

para 11 muajve - Albeu

Në datën 11.10.2017 në lagjen " Loni Dhamo ", në vendin e quajtur "Ura e Përroit" Lushnje , nga persona të paidentifikuar ende është qëlluar me armë zjarri automatik dhe si pasojë kanë ndërruar jetë 2...

DETAJE TË REJA NGA NGJARJA KU U VRANË 2 PERSONA DHE MBETËN 2 TË PLAGOSUR

para 11 muajve - NOA

Policia e Lushnjes jep detaje të reja për vrasjen e dyfishtë dhe plagosjen që ndodhi gjatë pasdites së sotme. Sipas Policisë, vrasja ka ndodhur në lagjen "Loni Dhamo", në vendin e quajtur "Ura e Përroit",...

Shpërthen lufta mes bandave në Lushnje

para 11 muajve - Opinion

Fantazmat e vjetra të krimit në qytetin e Lushnjes, pasditen e sotme, kanë prodhuar një bilanc tragjik me dy të vdekur dhe tre të plagosur. Burime nga policia thanë se historia e përgjakshme e Elbasanit...

Rritet bilanci i të plagosurve në Lushnjë, policia: Plumbat goditën edhe një kalimtar, ja si ndodhi atentati

para 11 muajve - Mapo

Policia e Shtetit jep informacione zyrtare për ngjarjen e rëndë që tronditi sot qytetin e Lushnjës ku mbetën të vrarë dy të rinj dhe u plagos rëndë një tjetër. Në datën 11.10.2017 në lagjen “Loni Dhamo”,...

Atentati në Lushnjë, gjendet një makinë e djegur me 3 automatikë

para 11 muajve - Ora news

Një automjet është gjetur i djegur në aksin rrugor Lushnjë-Berat, brenda të cilës ishin tre armë zjarri automatike. Policia e Shtetit bën me dije se në sallën operative mbërriti një telefonatë ku tregonte...

FOTO/ Atentati në Lushnjë, dy viktimat të shtrira në rrugë (Pamje të rënda)

para 12 muajve - BalkanWeb

Pamje të rënda vijnë nga vendi ku ndodhi atentati me armë zjarri sot në Lushnjë, ku për pasojë humbën jetën 2 persona dhe u plagos një tjetër. Ngjarja në fjalë ndodhi pranë komisariatit të qytetit, tek...

LAJM I FUNDIT/ Atentati në Lushnjë, kush është 23-vjeçari tjetër që u ekzekutua në mes të qytetit

para 12 muajve - BalkanWeb

LUSHNJË- Lushnja është tronditur sot nga një krim i trefishtë. Dy të rinj janë ekzekutuar shumë pranë Komisariatit të Lushnjës, ndërsa një i tretë është plagosur rëndë dhe ndodhet në gjendje të rëndë në...

Atentat në Lushnje, dy të vrarë dhe tre të plagosur (Video,+18)

para 12 muajve - Telegrafi

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes, pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi....

Identifikohet edhe viktima e dytë e atentatit në Lushnje

para 11 muajve - Albeu

Është zbardhur emri i personit të dytë, i cili mbeti i vdekur në atentatin e pasdites së sotme në Lushnje . Sipas burimeve policore, ai është Jurgen Hoxha , 26 vjeç, djali i një biznesmeni. Ndërkohë, viktimë...

Atentati në Lushnjë, kush janë viktimat dhe 2 të plagosur, gjendet makina e djegur, armët...

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia e Shtetit reagoi zyrtarisht në lidhje me atentatin e ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Lushnjës. Forcat blu bëjnë me dije se në datën 11.10.2017 në lagjen "Loni Dhamo", në vendin e quajtur...

Ekzekutimi në Lushnje, kush është lidhja e viktimave me mafiozin Aldo Bare

para 11 muajve - Gazeta Express

Të tjera detaje dalin në dritë nga ekzekutimi mafioz i ndodhur rreth një orë më parë në qytetin e Lushnjes, ku mbetën të vrarë dy persona. Atentatorët i janë afruar objektivit përmes një makine dhe më...

Atentati në Lushnjë, Haki Çako mbledh drejtuesit e policisë

para 11 muajve - Gazeta Express

Drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako ka mbledhur urgjentisht drejtuesit e policisë pak pas atentatit me 2 viktima në Lushnjë. Si pasojë e një atentati në qytetin e Lushnjës humbën jetën Jurgen Hoxha...

Vrasja e dyfishtë/ Policia jep detaje: Ja çfarë gjetëm në ‘makinën e atentatorëve’

para 11 muajve - Syri

Në datën 11.10.2017 në lagjen "Loni Dhamo", në vendin e quajtur "Ura e Përroit" Lushnje, nga persona të paidentifikuar ende është qëlluar me armë zjarri automatik dhe si pasojë kanë ndërruar jetë 2 shtetas,...

Identifikohet një nga personat e vrarë në Lushnje

para 12 muajve - Klan Kosova

Dy të rinj janë ekzekutuar pasditen e sotme në lagjen “Loni Dhamo” të Lushnjës, pas një atentati ndaj tyre. Zamir Latifi, 27 vjeç, mësohet se është njëri prej viktimave, ndërsa ende nuk është identifikuar...

Vriten dy persona në Lushnje

para 12 muajve - Klan Kosova

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje. Sipas raportimeve të mara, dy persona kanë humbur jetën, ndërsa një tjerët ka mbetur i plagosur./syri.net Interesante

Atentati me armë në Lushnje, zbulohet lidhja e Jurgen Hoxhës me bandën e Aldo Bares

para 12 muajve - Sot News

Dalin detaje të tjera nga atentati me armë në qendër të Lushnjes ku u ekzekutuan dy të rinj dhe u plagos një tjetër. Burimet bëjnë me dije se ngjarja në fjalë ka qenë e mirëorganizuar nga persona ende...

Atentati me dy të vdekur në Lushnjë, Çako mbledh me urgjencë drejtuesit e policisë

para 12 muajve - Koha Jone

Pas atentatit me dy të vrarë në qendër të Lushnjës, drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako ka mbledhur urgjentisht drejtuesit e policisë. ‘BalkanWeb’ mëson se Çako ka mbledhur strukturat lidhur me ngjarjen...

Identifikohet një nga personat e vrarë në Lushnje

para 12 muajve - Lajmi.net

Dy të rinj janë ekzekutuar pasditen e sotme në lagjen “Loni Dhamo” të Lushnjës, pas një atentati ndaj tyre. Zamir Latifi, 27 vjeç, mësohet se është njëri prej viktimave, ndërsa ende nuk është identifikuar...

Identifikohet edhe viktima e dytë e atentatit në Lushnje

para 12 muajve - Lajmi.net

Është zbardhur emri i personit të dytë, i cili mbeti i vdekur në atentatin e pasdites së sotme në Lushnje. Sipas burimeve policore, ai është Jurgen Hoxha, 26 vjeç, djali i një biznesmeni. Ndërkohë, viktimë...

Atentati mafioz në Lushnjë/ Çako mbledh drejtuesit e Policisë. Detajet

para 12 muajve - Syri

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Haki Çako, ka thirrur me u8rgjencë drejtuesit e policisë, pas atentatit në Lushnjë, ku u vranë dy persona. Ndërkohë që tashmë  në vendin e krimit ndodhen forcat...

Atentati me dy të vdekur në Lushnjë, Çako mbledh me urgjencë drejtuesit e policisë

para 12 muajve - Mapo

Pas atentatit me dy të vrarë në qendër të Lushnjës, drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako ka mbledhur urgjentisht drejtuesit e policisë. ‘BalkanWeb’ mëson se Çako ka mbledhur strukturat lidhur me ngjarjen...

Atentati në Lushnje/ Identifikohet viktima e dytë

para 12 muajve - Opinion

Është zbardhur emri i personit të dytë, i cili mbeti i vdekur në atentatin e pasdites së sotme në qytetin e Lushnjes, ku humbën jetën dy të rinj dhe u plagosën tre të tjerë. Sipas burimeve policore, ai...

LAJM I FUNDIT/ Identifikohet njëri nga viktimat e atentatit me armë në qendër të Lushnjes

para 12 muajve - BalkanWeb

LUSHNJË- Dy të rinj janë ekzekutuar sot në Lushnjë. Mësohet se një prej viktimave është 27-vjeçari Zamir Latifi, ndërsa viktima e dytë nuk është identifikuar ende. Po kështu mësohet se i plagosur ka mbetur...

Atentati me dy të vdekur në Lushnje autorët djegin makinën në Fier

para 12 muajve - Shqiptarja

Një automjeti i është vënë flaka në fshatin Çukaj të Fierit. Makina dyshohet se i përket autorëve të atentatit me dy të vdekur në Lushnje pasditen e kësaj të mërkure. Drejt venditë të ngjarjes janë nisur forca të shumta policie.

Lushnjë; ekzekutohen 2 persona, ka edhe të plagosur

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Ekzekutohen dy persona në qytetin e Lushnjës mbrëmjen e kësaj të mërkure. Nga të dhënat paraprake thuhet se bëhet fjalë për një atentat mafioz dhe se vrasja e dyfishtë  ndodhi në shëtitoren e qytetit në...

Gjendet një makinë e djegur, dyshohet se u përdor në vrasjen e dyfishtë

para 12 muajve - Koha Jone

Një automjet i djegur është gjetur në rrugën Lushnje – Berat. Makina e gjetur në vendin e quajtur “Çukas i Vjetër”, dyshohet se është përdorur prej autorëve të vrasjes së dyfishtë në Lushnje.

Ekzekutimi i dy të rinjve në Lushnje, Çako mbledh me urgjencë drejtuesit e policisë

para 12 muajve - Sot News

Pas atentatit me dy të vrarë në qendër të Lushnjës, drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako ka mbledhur urgjentisht drejtuesit e policisë. Çako ka mbledhur strukturat lidhur me ngjarjen në fjalë. Sakaq,...

U plagos një vit më parë në qendër të Lushnjes/ Kush është Xhulio Shkurti, nipi i Aldo Bares?

para 12 muajve - Opinion

Një vit më parë, Xhulio Shkurti, nipi i Aldo Bares, është plagosur bashkë me shokun e tij Sajmo Xhelili në qendër të qytetit të Lushnjes. Antentati ndaj tij ndodhi pranë lagjes Çlirimi, vetëm 100 metra...

Emrat dhe foto/ Atentati mafioz në Lushnje, viktimat miq të Aldo Bares, ja kush janë të plagosurit

para 12 muajve - Opinion

Lushnja është tronditur sot nga një krim i dyfishtë. Dy të rinj janë ekzekutuar shumë pranë Komisariatit të Lushnjës, ndërsa 3 të tjerë janë plagosur dhe ndodhen në gjendje të rëndë në spital. Një nga...

EMRI/ Identifikohet viktima e dytë. Ja kush është djali i biznesmenit që u ekzekutua

para 12 muajve - Syri

Zbardhet emri i personit të dytë, i cili mbeti i vdekur në atentatin e pasdites së sotme në Lushnje. Sipas burimeve policore, ai është Jurgen Hoxha, 26 vjeç, djali i një biznesmeni. Ndërkohë, viktimë ka...

Nipi i Aldo Bares është plagosur edhe para një viti në qendër të Lushnjës

para 12 muajve - Albeu

Një vit më parë, Xhulio Shkurti, nipi i Aldo Bares , është plagosur bashkë me shokun e tij Sajmo Xhelili në qendër të qytetit të Lushnjes . Antentati ndaj tij ndodhi pranë lagjes Çlirimi, vetëm 100 metra...

Gjendet një makinë e djegur në Lushnjë, dyshohet se u përdor në vrasjen e dyfishtë

para 12 muajve - Ina

Një automjet i djegur është gjetur në rrugën Lushnje – Berat. Makina e gjetur në vendin e quajtur “Ccukas i Vjetër” dhe dyshohet se është përdorur prej autorëve të vrasjes së dyfishtë në Lushnje . Nga...

FOTO/Ja dy viktimat që iu bë atentat edhe një vit më parë

para 12 muajve - Shqiptarja

Indentifikohen dy viktimat e atentatit në qendër të qytetit të Lushnjes pasditen e kësaj të mërkure. Zamir Latifi, 23-vjeç dhe Sajmo Xhelili, 24-vjeç u qëlluan për vdekje me breshëri automatiku nga një...

Detaje të atentatit në Lushnje/ Policia gjen një automjet të djegur, dyshohet se i përket autorëve

para 12 muajve - Sot News

Pas atenatit me armë në qytetin e Lushnjës ku si pasojë ndërruan jetë dy persona dhe një tjetër u plagos, dalin në dritë të tjera detaje. Burime nga policia bëjnë me dije pse një automjet është gjetur...

Atentati në Lushnjë/ Policia gjen një automjet të djegur, dyshohet se i përket autorëve

para 12 muajve - Mapo

Pak momente nga ngjarja e rëndë në Lushnjë, ku u vranë me armë zjarri 2 persona dhe 1 tjetër mbeti i plagosur dalin në dritë të tjera detaje. Burime nga policia bëjnë me dije për “BalkanWeb” se një automjet...

Identifikohet një nga personat e vrarë në Lushnje

para 12 muajve - GazetaBlic

Dy të rinj janë ekzekutuar pasditen e sotme në lagjen “Loni Dhamo” të Lushnjës, pas një atentati ndaj tyre. Zamir Latifi, 27 vjeç, mësohet se është njëri prej viktimave, ndërsa ende nuk është identifikuar...

Shpërthen lufta mes bandave në Lushnje

para 12 muajve - Koha Jone

Pas historisë të përgjakshme në Elbasan, e njëjta skemë mund të riprodhohet edhe në Lushnje, një qytet që ka përjetuar orë të gjata tmerri sot në mbrëmje. Dy të vrarë dhe tre të plagosur, (njëri prej të...

Atentati me 2 të vdekur në Lushnje, i plagosur nipi i Aldo Bares

para 12 muajve - Mapo

Atentat me armë zjarri në qendër të qytetit të Lushnjes, pak metra larg komisariatit të policisë. Dy persona kanë mbetur të vdekur nga breshëria e kallashnikovit, ndërsa një person i tretë raportohet se...

Gjendet një makinë e djegur në Lushnjë, dyshohet se u përdor në vrasjen e dyfishtë

para 12 muajve - Albeu

Një automjet i djegur është gjetur në rrugën Lushnje - Berat. Makina e gjetur në vendin e quajtur “Ccukas i Vjetër” dhe dyshohet se është përdorur prej autorëve të vrasjes së dyfishtë në Lushnje . Nga...

Atentati në Lushnje, dy viktimat miq të kreut të bandës së Lushnjës

para 12 muajve - Indeks online

Janë zbuluar detajet e para rreth atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Lushnjës. Burime për “Panorama” bëjnë me dije se njëri nga viktimat është 27 vjeçari Zamir Lativi. Dy të...

Atentati në Lushnjë, identifikohet edhe viktima e dytë që u ekzekutua me armë

para 12 muajve - Sot News

Lushnja është tronditur sot nga një krim i trefishtë. Dy të rinj janë ekzekutuar shumë pranë Komisariatit të Lushnjës, ndërsa një i tretë është plagosur rëndë dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital....

Vriten dy persona në Lushnje

para 12 muajve - Lajmi.net

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje. Sipas raportimeve të mara, dy persona kanë humbur jetën, ndërsa një tjerët ka mbetur i plagosur./syri.net

Nipi i Aldo Bares është plagosur edhe para një viti në qendër të Lushnjes

para 12 muajve - Opinion

Një vit më parë, Xhulio Shkurti, nipi i Aldo Bares, është plagosur bashkë me shokun e tij Sajmo Xhelili në qendër të qytetit të Lushnjes. Antentati ndaj tij ndodhi pranë lagjes Çlirimi, vetëm 100 metra...

Identifikohet një nga personat e vrarë në Lushnje. Ja kush është

para 12 muajve - Syri

Dy të rinj janë ekzekutuar pasditen e sotme në lagjen “Loni Dhamo” të Lushnjës, pas një atentati ndaj tyre. Zamir Latifi, 27 vjeç, mësohet se është njëri prej viktimave, ndërsa ende nuk është identifikuar...

Kush është Sajmo Xhelili, personi i vrarë në Lushnjë, i shpëtoi atentatit në 2016

para 12 muajve - Gazeta Express

Një atentat me kallashnikov ndodhi pasditen e sotme në Lushnjë, ku për pasojë 2 persona humbën jetën dhe disa persona të tjerë mbetën të plagosur. Një prej viktimave është identifikuar si shtetasi Zamir...

LAJM I FUNDIT/ Atentat në mes të qytetit, dy të vrarë e një i plagosur në Lushnje

para 12 muajve - BalkanWeb

LUSHNJË- Një ekzekutim i dyfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnjë. Ndonëse ende nuk ka informacione zyrtare, paraprakisht mësohet se dy persona janë vrarë me armë zjarri në një atentat në shëtitoren...

Atentat në Lushnje/Vriten 2 të rinj, njëri kunat i Aldo Bares

para 12 muajve - Koha Jone

Dy të rinj janë ekzekutuar pasditen e sotme në lagjen “Loni Dhamo” të Lushnjës, pas një atentati ndaj tyre. Atentati mafioz me kallash në mes të qytetit, ka lënë dy viktima dhe tre të plagosur, ndërsa...

Atentati me armë në Lushnje, identifikohet njëri nga të rinjtë që u ekzekutua

para 12 muajve - Sot News

Dy të rinj u ekzekutuan sot në Lushnjë, si pasojë e një atentati me armë. Sipas burimeve të policisë, një prej viktimave është 27-vjeçari, Zamir Latifi, ndërsa viktima e dytë nuk është identifikuar ende....

Gjendet një makinë e djegur, dyshohet e të jetë e autorëve të atentatit të Lushnjes

para 12 muajve - Opinion

Një automjet është gjetur i djegur në aksin rrugor Lushnje – Berat në vendin e quajtur Çukas i Vjetër. Lajmi konfirmohet nga burimore policore të tvklan.al Dyshohet se është makina e atentatorëve të Lushnjes,...

Gjendet një makinë e djegur, dyshohet se u përdor në vrasjen e dyfishtë

para 12 muajve - Syri

Një automjet i djegur është gjetur në rrugën Lushnje - Berat. Makina e gjetur në vendin e quajtur “Ccukas i Vjetër”, dyshohet se është përdorur prej autorëve të vrasjes së dyfishtë në Lushnje. © SYRI.net Komentet Shto koment

Masakër në mes të Lushnjes

para 12 muajve - ABC News

Një atenat mafioz me dy viktima ka ndodhur rreth orës 18:00 në qytetin e Lushnjes. Dy të vrarë dhe tre të plagosur në gjendje të rëndë është bilanci i ngjarjes së ndodhur në një shëtitore kryesore dhe...

Ja kush është një nga viktimat në Lushnjë/ Foto

para 12 muajve - Mapo

Foto 1 nga 4 Policia vijon pqër zbardhjen e dy vrasjeve sot në Lushnjë. Një prej viktimave është 27-vjeçari Zamir Latifi, ndërsa viktima e dytë nuk është identifikuar ende. Po kështu mësohet se i plagosur...

Identifikohet një nga personat e vrarë nga atentati në Lushnje

para 12 muajve - Albeu

Dy të rinj janë ekzekutuar pasditen e sotme në lagjen “Loni Dhamo” të Lushnjës , pas një atentati ndaj tyre. Zamir Latifi, 27 vjeç, raportohet të jetë njëri prej viktimave, ndërsa ende nuk është identifikuar...

IDENTIFIKOHET NJËRI PREJ VIKTIMAVE TË ATENTATIT NË LUSHNJE

para 12 muajve - NOA

Detaje të reja dalin në dritë nga atentati i sotëm në Lushnjë, ku mbetën të vrarë dy persona. Mësohet se njëri prej viktimave është Zamir Latifi, ndërsa nuk dihet ende identiteti i personit tjetër të vrarë....

Atentati me armë në Lushnjë, kush është i riu që u ekzekutua

para 12 muajve - Sot News

Dy të rinj u ekzekutuan sot në Lushnjë, si pasojë e një atentati me armë. Sipas burimeve të policisë, një prej viktimave është 27-vjeçari, Zamir Latifi, ndërsa viktima e dytë nuk është identifikuar ende....

Gjendet një makinë e djegur, dyshohet e atentatorëve të atentatit të Lushnjes

para 12 muajve - Opinion

Një automjet është gjetur i djegur në aksin rrugor Lushnje – Berat në vendin e quajtur Çukas i Vjetër. Lajmi konfirmohet nga burimore policore të tvklan.al Dyshohet se është makina e atentatorëve të Lushnjes,...

Tronditet Lushnja, atentat me armë zjarri, dy të vrarë dhe tre të plagosur

para 12 muajve - Opinion

Dy persona janë vrarë dhe 3 jane plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme. Mësohet se viktimat janë dy të rinj, ndërsa identiteti i tyre nuk...

FotoLajm/ Atentati në Lushnje, viktima dhe nipi i Aldo Bares

para 12 muajve - Opinion

(Foto: Majtas, Xhulio Shkurti dhe djathtas viktima Zamir Latifi) Atentati mafioz që ndodhi vetëm pak minuta më parë në qendër të Lushnjes ka lënë dy të vdekur dhe tre të plagosur. Burime ende të pakonfirmuara...

Shkëmbim zjarri në mes të Lushnjës, dy të vrarë

para 12 muajve - Vizion Plus

Nje ngjare e rende ka ndodhur pak minuta me pare ne qytetin e Lushnjës. Pas nje shkëmbimi me arme zjarri, dy persona jane vrare,  ndërsa nje i trete është plagosur rende. Ngjarja ka ndodhur pranë komisariatit...

Përplasja mes grupeve në Lushnjë, i plagosur nipi i Ado Bares

para 12 muajve - Albeu

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur në qendër të qytetit të Lushnjes , pak metra larg komisariatit të policisë. Dy persona kanë mbetur të vdekur nga breshëria e kallashnikovit, ndërsa një person i tretë...

Atentati në Lushnje, personi i plagosur është nipi i Aldo Bares!

para 12 muajve - Gazeta Express

Breshëria e automatikut kallashnikov ka tmerruar pak minutsa më parë qytetin e Lushnjes, ku të shtënat i kanë marrë jetën dy të rinjve. Ende nuk janë identifikuar viktimat, por dyshohet se njëri prej tyre...

FOTO/ Identifikohet një nga personat e vrarë në Lushnje. Ja kush është

para 12 muajve - Syri

Dy të rinj janë ekzekutuar pasditen e sotme në lagjen “Loni Dhamo” të Lushnjës, pas një atentati ndaj tyre. Zamir Latifi, 27 vjeç, mësohet se është njëri prej viktimave, ndërsa ende nuk është identifikuar...

Atentat me armë, ekzekutohen dy persona, një plagoset

para 12 muajve - RTV 21

Ngjarja e rëndë ka ndodhur qendër të shëtitores së qytetit Dy persona u ekzekutuan me armë zjarri pasditen e sotme në një atentat me armë zjarri në Lushnjes. Ngjarja e rëndë ka ndodhur qendër të shëtitores...

Atentat në Lushnje, vriten 2 të rinj. Forcat speciale zbarkojnë në qytet

para 12 muajve - Koha Jone

Dy të rinj janë ekzekutuar pasditen e sotme në lagjen “Loni Dhamo” të Lushnjës, pas një atentati ndaj tyre. Atentati mafioz me kallash në mes të qytetit, ka lënë dy viktima dhe tre të plagosur, ndërsa...

Atentati me 2 të vdekur në Lushnje, i plagosur nipi i Ado Bares

para 12 muajve - Syri

Atentat me armë zjarri në qendër të qytetit të Lushnjes, pak metra larg komisariatit të policisë. Dy persona kanë mbetur të vdekur nga breshëria e kallashnikovit, ndërsa një person i tretë raportohet se...

Tronditet Lushnja, atentat me armë zjarri, dy të vrarë

para 12 muajve - Opinion

Dy persona janë vrarë dhe një tjetër është plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme. Mësohet se viktimat janë dy të rinj, ndërsa identiteti...

FOTO/ Atentat me armë zjarri, 2 të vrarë dhe 1 i plagosur

para 12 muajve - Syri

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje. Sipas raportimeve të mara, dy persona kanë humbur jetën, ndërsa një tjerët ka mbetur i plagosur. © SYRI.net Komentet Shto koment

Dalin pamjet e para nga atentati me armë zjarri në Lushnje (FOTO LAJM)

para 12 muajve - Albeu

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje . Sipas raportimeve të para, dy persona kanë humbur jetën, ndërsa një tjerët ka mbetur i plagosur. /albeu.com/

Atentat me armë zjarri në Lushnje, 2 të vrarë dhe 1 i plagosur

para 12 muajve - Albeu

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje . Sipas raportimeve të para, dy persona kanë humbur jetën, ndërsa një tjerët ka mbetur i plagosur . /albeu.com/

Atentat me armë zjarri ndaj të riut

para 12 muajve - Klan Kosova

Atentat me armë zjarri në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku shtetasit D.H dhe D.M, të dy banues në Memaliaj duke udhëtuar me mjetin tip Ford  me targa...

Atentat në Lushnjë, vriten 2 persona, plagoset një tjetër

para 12 muajve - Indeks online

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lushnjën pasditen e sotme. Dy persona janë ekzekutuar dhe një i tretë mendohet të jetë i plagosur nga një atentat në shëtitoren e qytetit. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për ngjarjen.

Përplasje grupesh në Lushnjë, 2 të vrarë, një i plagosur

para 12 muajve - Indeks online

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lushnjën pasditen e sotme.  Dy persona janë ekzekutuar dhe një i tretë mendohet të jetë i plagosur nga një përplasje mes grupesh në shëtitoren e qytetit. Burime për “Panorama”...

Lushnjë; ekzekutohen 2 persona, dyshohet për 1 të plagosur

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Ekzekutohen dy persona në qytetin e Lushnjës mbrëmjen e kësaj të mërkure. Nga të dhënat paraprake thuhet se bëhet fjalë për një atentat mafioz dhe se vrasja e dyfishtë  ndodhi në shëtitoren e qytetit në...

Vijnë pamjet e para nga atentati me dy të vrarë në Lushnjë

para 12 muajve - Syri

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje. Dy persona u ekzekutuan me armë zjarri. Ngjarja e rëndë ka ndodhur qendër të shëtitores së qytetit. Nga të shtënat me armë ka mbetur i...

Tronditet Lushnja, atentat me armë zjarri, dy të vrarë dhe një i plagosur

para 12 muajve - Opinion

Dy persona janë vrarë dhe një tjetër është plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes pasditen e sotme. Mësohet se viktimat janë dy të rinj, ndërsa identiteti...

Atentat në mes të qytetit, dy të vrarë e një i plagosur në Lushnjë

para 12 muajve - Mapo

Foto 1 nga 2 KUJDES, PAMJE SHQETËSUESE Një ekzekutim i dyfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnjë. Ndonëse ende nuk ka informacione zyrtare, paraprakisht mësohet se dy persona janë vrarë me armë zjarri...

Atentat me armë në Lushnje, ekzekutohen dy persona, një plagoset

para 12 muajve - Ora news

Dy persona u ekzekutuan me armë zjarri pasditen e sotme në një atentat me armë zjarri në Lushnjes. Ngjarja e rëndë ka ndodhur qendër të shëtitores së qytetit. Nga të shtënat me armë ka mbetur i plagosur...

Lushnjë, ekzekutohen në makinë dy persona

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Ekzekutohen dy persona në qytetin e Lushnjës mbrëmjen e kësaj të mërkure. Nga të dhënat paraprake thuhet se bëhet fjalë për një atentat mafioz dhe se vrasja e dyfishtë  ndodhi në shëtitoren e qytetit në...

Panik në qytetin e Lushnjes, dy persona ekzekutohen në mes të shëtitores së qytetit

para 12 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Lushnje, dy persona janë ekzekutuar me breshëri kallashnikovi në shëtitoren e qytetit. Sipas raportimeve të para, mësohet se njëri nga viktimat është 27 vjeçari Zamir...

FOTO/ Atentat me armë zjarri në Lushnje, 2 të vrarë dhe 1 i plagosur

para 12 muajve - Syri

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje. Sipas raportimeve të mara, dy persona kanë humbur jetën, ndërsa një tjerët ka mbetur i plagosur. Lajm në përditësim... © SYRI.net Komentet Shto koment

Qëllohet me armë makina në ecje, një i plagosur në Memaliaj

para 12 muajve - Ina

Një person ka mbetur i plagosur pasi makina ku ai udhëtonte me një shokun e tij është sulmuar me armë ndërsa ishte në lëvizje. Ngjarja ka ndodhur në aksin Memaliaj-Tepelenë në afërsi të fshatit Buz, ku...

Atenat me armë në Lushnje, ekzekutohen 2 persona, plagoset një tjetër

para 12 muajve - Sot News

Dy persona janë ekzekutuar dhe një tjetër është plagosur në Lushnje si pasojë e një atentati me armë. Ndonëse ende nuk ka informacione zyrtare, paraprakisht mësohet se dy persona janë vrarë me armë zjarri...

Atentat në Lushnjë, raportohet për dy viktima

para 12 muajve - NOA

Qyteti i Lushnjës është tronditur nga një ngjarje e rëndë në shëtitoren kryesore, ku raportimet e para konfirmojnë se ka edhe viktima. Burime të NOA.AL bëjnë me dije se janë dëgjuar të shtëna me armë zjarri,...

Atentat në Lushnje, vriten 2 të rinj

para 12 muajve - Koha Jone

Dy të rinj janë ekzekutuar pasditen e sotme në lagjen “Loni Dhamo” të Lushnjës, pas një atentati ndaj tyre. Ndërsa ende nuk janë identifikuar dy të rinjtë që janë ekzekutuar, nga hetimet paraprake rezulton...

Pritë me armë/ Autori qëllon makinën në ecje, plagoset 25-vjeçari në Memaliaj

para 12 muajve - BalkanWeb

GJIROKASTËR- Një i ri ka mbetur i plagosur gjatë një prite me armë në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 17:00 në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj, në fshatin Xhafaj, bashkia Memaliaj....

Atentat me armë zjarri në Lushnje, 2 të vrarë dhe 1 i plagosur

para 12 muajve - Syri

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje. Sipas raportimeve të mara, dy persona kanë humbur jetën, ndërsa një tjerët ka mbetur i plagosur. Lajm në përditësim... © SYRI.net Komentet Shto koment

GALERI / Kush janë dy të rinjtë, viktima të atentatit në Lushnje

para 11 muajve - Java News

Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha janë dy viktimat e atentatit mafioz të Lushnjes. Ndërsa i plagosur rëndë ka mbetur Marjus Xhepexhiu. Plumbat kanë kapur dhe kalimtarin e identifikuar si Bujar Turku. Në ngjarje...

Atentat me armë zjarri ndaj të riut

para 12 muajve - GazetaBlic

Atentat me armë zjarri në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku shtetasit D.H dhe D.M, të dy banues në Memaliaj duke udhëtuar me mjetin tip Ford me targa...

Atentati në Lushnjë: Ja çfarë po bënin viktimat në momentin kur u qëlluan

para 11 muajve - Sovrani

Janë zbuluar detajet e para rreth atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Lushnjës. Burime për “Panorama” bëjnë me dije se viktimat janë 27 vjeçari Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha....

Të shtëna me armë ndaj makinës 1 person i plagosur

para 12 muajve - Shqiptarja

Memaliaj- Dy persona duke udhëtuar me makinë  në aksin rrugor Buz- Memaliaj, të fshatin Xhafaj janë qëlluar me armë zjarri  nga një  person i paidentifikuar dhe për pasojë është plagosur njëri prej personave...

Plagoset me armë 25-vjeçari në Memaliaj, në kërkim autori

para 12 muajve - Ina

Një i ri ka mbetur i plagosur gjatë ditës së sotme në Memaliaj si pasojë  e një prite një person ende i paindentifikuar. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 17:00 në aksin rrugor rural Buz-...

Atentat me armë zjarri në Memaliaj, plagoset 25-vjeçari

para 12 muajve - Albeu

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur në Memaliaj . Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku shtetasit D.H dhe D.M, të dy banues në Memaliaj duke udhëtuar me mjetin...

Pritë makinës në Memaliaj, plagoset me armë zjarri një person

para 12 muajve - NOA

Një person është plagosur me armë zjarri si pasojë e një atentati të ndodhur pasditen e sotme, teksa udhëtonte me makinë. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj, në fshatin Xhafaj. Dy persona...

Atentat me armë zjarri, plagoset i riu

para 12 muajve - Syri

Një i ri ka mbetur i plagosur në një atentat me armë zjarri në Memaliaj pasditen e sotme. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku D.H., dhe D.M., të dy banues në Memaliaj,...

Pritë me armë/ Autori qëllon makinën në ecje, plagoset 25-vjeçari në Memaliaj

para 12 muajve - Mapo

Një i ri ka mbetur i plagosur gjatë një prite me armë në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 17:00 në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj, në fshatin Xhafaj, bashkia Memaliaj. Dy shtetasit...

Qëllohet me armë makina në ecje, një i plagosur në Memaliaj

para 12 muajve - Gazeta Express

Një person ka mbetur i plagosur me armë pasi makina ku ai udhëtonte me një shokun e tij është sulmuar me armë ndërsa ishte në lëvizje. Ngjarja ka ndodhur në aksin Memaliaj-Tepelenë në afërsi të fshatit...

Atentat me armë zjarri në Memaliaj, plagoset 25-vjeçari

para 12 muajve - Opinion

Atentat me armë zjarri në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku shtetasit D.H dhe D.M, të dy banues në Memaliaj duke udhëtuar me mjetin tip Ford  me targa...

Atentat në Memaliaj, plagoset 25-vjeçari

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Një i ri ka mbetur i plagosur si pasojë e atentati ttë ndodhur pasditen e kësaj të mërkure. Ngjarja ka ndodhur  në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku sipas policisë shtetasit D.H dhe...

Plagoset me armë 25-vjeçari në Memaliaj, në kërkim autori

para 12 muajve - Sot News

Një i ri ka mbetur i plagosur gjatë ditës së sotme në Memaliaj si pasojë  e një prite një person ende i paindentifikuar. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 17:00 në aksin rrugor rural Buz-...

Atentat në Memaliaj – Dy persona qëllohen me armë ndërsa lëviznin me Ford, plagoset njëri

para 12 muajve - Koha Jone

Atentat me armë zjarri në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku shtetasit D.H dhe D.M, të dy banues në Memaliaj duke udhëtuar me mjetin tip Ford  me targa...

Atentat me armë zjarri ndaj të riut

para 12 muajve - Syri

Atentat me armë zjarri në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku shtetasit D.H dhe D.M, të dy banues në Memaliaj duke udhëtuar me mjetin tip Ford  me targa...

Plagoset nipi i Aldo Bares, vriten dy të tjerë. Lushnja në “shtetërrethim”

para 11 muajve - Blitz

Vetëm pak më parë në lagjen “Loni Dhamo” të Lushnjës ka ndodhur një atentar, ku raportohen dy të vdekur dhe një I plagosur. Nga ky atentat kanë mbetur të vdekur  Zamir Latifi 23 vjeç dhe Jurgen Hoxha dhe...

Dy persona qëllohen me armë ndërsa lëviznin me Ford, plagoset njëri

para 12 muajve - Ora news

Atentat me armë zjarri në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku shtetasit D.H dhe D.M, të dy banues në Memaliaj duke udhëtuar me mjetin tip Ford  me targa...

Atentat në Lushnje, dy të vrarë dhe tre të plagosur

para 11 muajve - Shenja

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes, pasditen e sotme. ABC News raporton se njëri nga viktimat është Zamir Latifi....

I vrari në Lushnjë posa ishte kthyer nga Italia

para 11 muajve - Arbresh

Një prej viktimave që humbi jetën si pasojë e një atentati me armë zjarri në Lushnjë, Zamir Latifi, 23 vjeç, ishte emigrant në Itali. I ndjeri kishte pak ditë që ishte kthyer nga Italia. Ai ishte në një...

Atentat me dy të vrarë në Lushnje, policia zbardh ngjarjen

para 11 muajve - Java News

Qyteti i Lushnjes është tronditur mbrëmjen e sotme ndërsa një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur. Mësohet se si pasojë e disa të shtënave me armë, të paktën dy persona kanë mbetur të vrarë dhe...

Atentati në Lushnje/ Zbarkon RENEA, Haki Çako mbledhje urgjente me drejtuesit e policisë

para 11 muajve - Java News

Pas atentatit me dy të vrarë në qendër të Lushnjës, drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako ka mbledhur urgjentisht drejtuesit e policisë. Mësohet  se Çako ka mbledhur strukturat lidhur me ngjarjen në...

Atentat në Lushnje, dy persona humbin jetën!

para 12 muajve - Blitz

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Lushnjës, ku dy persona kanë mbetur të vrarë pas një atentati në qendë të qytetit. Njëri prej viktimave është identifikuar si Zamir Latifi 27...

Atentati në Lushnjë/ Policia gjen një automjet të djegur në ‘Çukas i Vjetër’, dyshohet se është i autorëve

para 12 muajve - Java News

Pak momente nga ngjarja e rëndë në Lushnjë, ku u vranë me armë zjarri 2 persona dhe 1 tjetër mbeti i plagosur dalin në dritë të tjera detaje. Burime nga policia bëjnë me dije se një automjet është gjetur...

E dhimbshme: Këta janë dy të rinjt që u vranë sonte/ Pamje

para 11 muajve - Bota Press

Të tjera detaje behën të ditura lidhur me atentatin që ndodhi në qendër të qytetit të Lushnjës pranë komisariatit të policisë. Nga atentati mbetën të vrarë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Ndërsa i plagosur...

Dy të vrarë dhe një i plagosur në atentatin në Lushnjë

para 11 muajve - Albinfo

Dy të rinj shqiptarë janë vrarë pasditen e së mërkurës në Lushnjë, në një atentat të mirëpërgatitur dhe një i tretë është plagosur rëndë. Viktimat janë Z. Latifi, 23 vjeç dhe J. Hoxha, 22 vjeç, ndërsa...

Atentat me dy të vrarë në Lushnje, plagoset rëndë nipi i Aldo Bares

para 12 muajve - Java News

Qyteti i Lushnjes është tronditur mbrëmjen e sotme ndërsa një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur. Mësohet se si pasojë e disa të shtënave me armë, të paktën dy persona kanë mbetur të vrarë dhe...

Një prej të vrarëve në Lushnjë i shpëtoi atentatit në 2016

para 12 muajve - Java News

Një atentat me kallashnikov ndodhi pasditen e sotme në Lushnjë, ku për pasojë 2 persona humbën jetën dhe disa persona të tjerë mbetën të plagosur. Një prej viktimave është identifikuar si shtetasi Zamir...

Atentat në Lushnje, dy të vrarë dhe tre të plagosur

para 11 muajve - AlbPortali

Dy persona janë vrarë dhe tre të tjerë janë plagosur në një atentat me armë zjarri që ndodhi në shëtitoren e qytetit të Lushnjes, pasditen e sotme. Loading... ABC News raporton se njëri nga viktimat është...

Atentat të rinjve në Lushnje, dy të vrarë dhe një i plagosur tek “Ura e Përroit”

para 12 muajve - Java News

Qyteti i Lushnjes është tronditur mbrëmjen e sotme ndërsa një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur. Mësohet se si pasojë e disa të shtënave me armë, të paktën dy persona kanë mbetur të vrarë dhe...

‘Masakër’ në Lushnje, dy të vrarë dhe një i plagosur tek “Ura e Përroit”

para 12 muajve - Java News

Qyteti i Lushnjes është tronditur mbrëmjen e sotme ndërsa një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur. Mësohet se si pasojë e disa të shtënave me armë, të paktën dy persona kanë mbetur të vrarë dhe...

Dy të rinj vriten me armë, një tjetër në gjendje kritike për jetën

para 11 muajve - Insajderi

Dy të rinj u vranë pasditen e së mërkurës në Lushnjë në një atentat të mirëpërgatitur dhe një i tretë është plagosur rëndë. Viktimat janë Zaimir Latifi, 23 vjeç dhe Jurgen Hoxha, 22 vjeç, ndërsa pronari...

Dalin pamjet e para nga atentati me armë zjarri në Lushnje

para 12 muajve - Infokusi

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje. Sipas raportimeve të para, dy persona kanë humbur jetën, ndërsa një tjerët ka mbetur i plagosur. /albeu.com/ Etiketa: LUSHNJE Policia sulm

Cilët janë Zamir Lati dhe Jurgen Hoxha që u ekzekutuan në mes të Lushnjës

para 11 muajve - Arbresh

Të tjera detaje behën të ditura lidhur me atentatin që ndodhi në qendër të qytetit të Lushnjës pranë komisariatit të policisë. Nga atentati mbetën të vrarë Zamir Latifi dhe Jurgen Hoxha. Ndërsa i plagosur...

Atentat në Lushnjë, vriten 2 persona, plagoset një tjetër

para 12 muajve - Infokusi

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lushnjën pasditen e sotme. Dy persona janë ekzekutuar dhe një i tretë mendohet të jetë i plagosur nga një atentat në shëtitoren e qytetit. Policia ndodhet në vendngjarje...

Atentat me armë zjarri në Lushnje, 2 të vrarë dhe 1 i plagosur

para 12 muajve - Tetova1

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnje. Sipas raportimeve të para, dy persona kanë humbur jetën, ndërsa një tjerët ka mbetur i plagosur. /albeu.com/

Atentati mafioz në Lushnje, Policia e Shtetit jep detajet mbi ngjarjen…

para 11 muajve - Te Sheshi

Policia e Shtetit reagoi zyrtarisht në lidhje me atentatin e ndodhur në qytetin e Lushnjës. Përmes një deklarate, policia bëri të ditur se në datën 11.10.2017 në lagjen “Loni Dhamo”, në vendin e quajtur...

‘Masakër’ në Lushnje, dy të vrarë dhe një i plagosur te Ura e Përroit

para 12 muajve - Java News

Qyteti i Lushnjes është tronditur mbrëmjen e sotme ndërsa një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur. Mësohet se si pasojë e disa të shtënave me armë, të paktën dy persona kanë mbetur të vrarë dhe një tjetër i plagosur. VIJON…

Atentati mafioz në Lushnje, Policia e Shtetit jep detajet mbi ngjarjen…

para 11 muajve - AlbPress

Policia e Shtetit reagoi zyrtarisht në lidhje me atentatin e ndodhur në qytetin e Lushnjës. Përmes një deklarate, policia bëri të ditur se në datën 11.10.2017 në lagjen “Loni Dhamo”, në vendin e quajtur...

Atentati në Lushnjë, kush janë viktimat dhe 2 të plagosur, gjendet makina e djegur, armët...

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Policia e Shtetit reagoi zyrtarisht në lidhje me atentatin e ndodhur pak minuta më parë në qytetin e Lushnjës. Forcat blu bëjnë me dije se në datën 11.10.2017 në lagjen "Loni Dhamo", në vendin e quajtur...

Identifikohet edhe viktima e dytë e atentatit në Lushnje

para 11 muajve - Arbresh

Është zbardhur emri i personit të dytë, i cili mbeti i vdekur në atentatin e pasdites së sotme në Lushnje. Sipas burimeve policore, ai është Jurgen Hoxha, 26 vjeç, djali i një biznesmeni. Ndërkohë, viktimë...

Sulmohet me armë makina në ecje, një i plagosur në Memaliaj

para 12 muajve - Java News

Një person ka mbetur i plagosur pasi makina ku ai udhëtonte me një shokun e tij është sulmuar me armë ndërsa ishte në lëvizje. Ngjarja ka ndodhur në aksin Memaliaj-Tepelenë në afërsi të fshatit Buz, ku...

Identifikohet një nga personat e vrarë në Lushnje

para 11 muajve - Gazeta e re

Dy të rinj janë ekzekutuar pasditen e sotme në lagjen “Loni Dhamo” të Lushnjës, pas një atentati ndaj tyre. Zamir Latifi, 27 vjeç, mësohet se është njëri prej viktimave, ndërsa ende nuk është identifikuar...

Komunikata e policisë/Ja si ndodhi ngjarja ku humbën jetën 2 persona

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Në datën 11.10.2017 në lagjen”Loni Dhamo”, në vendin e quajtur “Ura e Përroit” Lushnje, nga persona të paidentifikuar ende është qëlluar me armë zjarri automatik dhe si pasojë kanë ndërruar jetë 2 shtetas,...

Atentati në Lushnje, Çako mbledh drejtuesit e policisë: RENEA blindon qytetin

para 11 muajve - Te Sheshi

Pas atentatit me dy të vrarë dhe një të plagosur në qendër të Lushnjës, drejtori i Policisë së Shtetit, Haki Çako ka mbledhur urgjentisht drejtuesit e policisë. Ndërkohë, në vendin e krimit ndodhen forcat...

Atentat në Lushnje, vriten 2 të rinj, plagoset një i tretë

para 12 muajve - KosovaPress

Viktimat janë Zaimir Latifi 27 vjeç dhe Jurgen Hoxha, ndërsa pronari i lokalit, Marius Xhepexhiu, është në gjendje kritike për jetën.  Dy shënjestrat e atentatit po qëndronin pranë një lokali të frekuentuar...

Gjendet një makinë e djegur, dyshohet të jetë e personave që ekzekutuan 2 persona

para 12 muajve - ElbasaniPlus

Një automjet është gjetur i djegur në aksin rrugor Lushnje – Berat në vendin e quajtur ‘Çukas i Vjetër’. Lajmi konfirmohet nga burimore policore të tvklan.al. Dyshohet se është makina e atentatorëve të...

Atentati në Lushnje, dy viktimat miq të kreut të bandës së Lushnjës

para 12 muajve - Arbresh

Janë zbuluar detajet e para rreth atentatit të ndodhur mbrëmjen e sotme në qendër të qytetit të Lushnjës. Burime për “Panorama” bëjnë me dije se njëri nga viktimat është 27 vjeçari Zamir Lativi. Dy të...

Atentati në Lushnje: dy viktima dhe 1 i plagosur…

para 12 muajve - Te Sheshi

Atentati me breshëri automatiku në qytetin e Lushnjes ka shkaktuar dy viktima dhe 3 të plagosur. Ngjarja e rëndë, që ka tmerruar banorët, ka ndodhur në shëtitoren e qytetit, shumë pranë komisariatit të...

Atentati në Lushnjë, kush është 23-vjeçari tjetër që u ekzekutua në mes të qytetit

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Lushnja është tronditur sot nga një krim i trefishtë. Dy të rinj janë ekzekutuar shumë pranë Komisariatit të Lushnjës, ndërsa një i tretë është plagosur rëndë dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital.Viktima...

Masakra në mes të qytetit. Shtohet bilanci i të lënduarve

para 12 muajve - ElbasaniPlus

Një atenat mafioz me dy viktima ka ndodhur rreth orës 18:00 në qytetin e Lushnjes. Fillimisht u raportua për 2 të vrarë dhe 1 të plagosur. Më informacionet më të fundit numri i  të plagosurve është 3 dhe...

Atentati në Lushnje, personi i plagosur është nipi i Aldo Bares

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Breshëria e automatikut kallashnikov ka tmerruar pak minuta më parë qytetin e Lushnjes, ku të shtënat i kanë marrë jetën dy të rinjve. Ende nuk janë identifikuar viktimat, por dyshohet se njëri prej tyre...

Foto nga vendi i ngjarjes ku u vranë me kallashnikov 2 persona

para 12 muajve - ElbasaniPlus

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur në qendër të qytetit të Lushnjes, pak metra larg komisariatit të policisë. Dy persona kanë mbetur të vdekur nga breshëria e kallashnikovit, ndërsa një person i tretë...

Shkëmbim zjarri në mes të Lushnjës, dy të vrarë

para 12 muajve - Gazeta e re

Nje ngjare e rende ka ndodhur pak minuta me pare ne qytetin e Lushnjës. Pas nje shkëmbimi me arme zjarri, dy persona jane vrare, ndërsa nje i trete është plagosur rende. Ngjarja ka ndodhur pranë komisariatit...

Lushnje: dy persona ekzekutohen në qendër të qytetit…

para 12 muajve - AlbPress

Dy persona janë ekzekutuar në shëtitoren e Lushnjes. Nga të dhënat paraprake mësohet se njëri prej viktimave është 27-vjeçari Z.L. Gjithashtu viktima tjetër është në moshë të re. Ekzekutimi mafioz ka ndodhur...

Lushnje: dy persona ekzekutohen në qendër të qytetit…

para 12 muajve - Te Sheshi

Dy persona janë ekzekutuar në shëtitoren e Lushnjes. Nga të dhënat paraprake mësohet se njëri prej viktimave është 27-vjeçari Z.L. Gjithashtu viktima tjetër është në moshë të re. Ekzekutimi mafioz ka ndodhur...

Lajmi i fundit: Atentat me armë zjarri ndaj të riut

para 12 muajve - Bota Press

Atentat me armë zjarri në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku shtetasit D.H dhe D.M, të dy banues në Memaliaj duke udhëtuar me mjetin tip Ford me targa...

Atentat në Lushnjë, vriten dy persona, plagoset një tjetër

para 12 muajve - Periskopi

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Lushnjën pasditen e sotme. Dy persona janë ekzekutuar dhe një i tretë mendohet të jetë i plagosur nga një atentat në shëtitoren e qytetit. Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për ngjarjen.

Atentat në mes të qytetit, dy të vrarë në Lushnje

para 12 muajve - Lajme.al

Një ekzekutim i dyfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnjë. Paraprakisht mësohet se dy persona janë vrarë me armë zjarri gjatë një përplasje me armë. Burime nga Policia e Shtetit konfirmuan  se ngjarja...

LAJM I FUNDIT/ Atentat në mes të qytetit, dy të vrarë e një i plagosur në Lushnje

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

LUSHNJË- Një ekzekutim i dyfishtë ka ndodhur pasditen e sotme në Lushnjë. Ndonëse ende nuk ka informacione zyrtare, paraprakisht mësohet se dy persona janë vrarë me armë zjarri në një atentat në shëtitoren...

Atentat me armë zjarri ndaj 25-vjeçarit

para 12 muajve - Periskopi

Atentat me armë zjarri në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku shtetasit D.H dhe D.M, të dy banues në Memaliaj duke udhëtuar me mjetin tip Ford  me targa...

Atentat me armë zjarri ndaj të riut

para 12 muajve - Arbresh

Atentat me armë zjarri në Memaliaj. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor rural Buz- Memaliaj në fshatin Xhafaj, ku shtetasit D.H dhe D.M, të dy banues në Memaliaj duke udhëtuar me mjetin tip Ford me targa...

Sulmohet me armë makina në ecje, një i plagosur në Memaliaj

para 12 muajve - Lajme.al

Një person ka mbetur i plagosur pasi makina ku ai udhëtonte me një shokun e tij është sulmuar me armë ndërsa ishte në lëvizje. Ngjarja ka ndodhur në aksin Memaliaj-Tepelenë në afërsi të fshatit Buz, ku...

Qëllohet me armë makina në ecje, një i plagosur në Memaliaj

para 12 muajve - Gazeta Telegraf

Një person ka mbetur i plagosur pasi makina ku ai udhëtonte me një shokun e tij është sulmuar me armë ndërsa ishte në lëvizje. Ngjarja ka ndodhur në aksin Memaliaj-Tepelenë në afërsi të fshatit Buz, ku...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK