http://kariera.mk

AXHENDA/ Qeveria “zhvendoset” për dy ditë në Vlorë, takime, dreka e darka (Dokumenti)

para 11 muajve - Koha Jone

Qeveria “Rama 2” do të mblidhet në Vlorë, për dy ditë me radhë, ku tashme eshte zbardhur axhenda e plotë të takimeve që do zhvillojë si kryeministri ashtu edhe ministrat e kabinetit kete fundjave ne qytetin...

AXHENDA/ Qeveria “zhvendoset” për dy ditë në Vlorë, takime, dreka e darka (Dokumenti)

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Ndryshe nga herët e tjera qeveria “Rama 2” do të mblidhet në Vlorë, për dy ditë me radhë. Gazetarja Marsela Karapanço ka siguruar për “ BalkanWeb ” axhendën e plotë të takimeve që do zhvillojë...

Qeveria zbarkon për dy ditë në Vlorë

para 11 muajve - Ora news

Për dy ditë me radhë më 13 dhe 14 tetor, mbledhja e Këshillit të Ministrave do të bëhet në Vlorë. Në agjendën e siguruar nga Ora News, bëhet më dije se nesër në orën 10:30, bëhet nisja nga Tirana ku do...

Zbardhet axhenda e mbledhjes së Këshillit të Ministrave në Vlorë

para 11 muajve - Sot News

Qeveria “Rama 2” do të mblidhet në qytetin e Vlorës këtë fundjavë. Ndërkohë është bërë publike axhenda e plotë të takimeve që do zhvillojë si kryeministri ashtu edhe ministrat e kabinetit. Përveç takimeve...

Zbulohet dokumenti/ Qeveria ‘zhvendoset’ për dy ditë në Vlorë, takime, dreka e darka

para 11 muajve - Opinion

Qeveria Rama do të mblidhet në Vlorë për dy ditë me radhë ku përveç takimit me kryeminsitrin, ministrat do të shkojnë edhe nëpër fshatra ku do të takohen nga afër me banorët, por nuk do të mungojnë as...

Zbardhet axhenda, çfarë do bëjë Edi Rama dhe ministrat gjatë 2 ditëve në Vlorë

para 11 muajve - Gazeta Express

Pas Llogarasë dhe Velipojës, Edi Rama do të mbledhë qeverinë për herë të tretë jo formalisht në qytetin e Vlorës. Për 2 ditë qeveria Rama do të jetë në zona të ndryshme të qarkut të Vlorës, ku ndër të...

Mbledhje qeverie në fundjavë, zbardhet axhenda e “Rama 2”

para 11 muajve - Java News

Pas Llogarasë dhe Velipojës, Edi Rama do të mbledhë qeverinë për herë të tretë jo formalisht në qytetin e Vlorës. Për 2 ditë qeveria Rama do të jetë në zona të ndryshme të qarkut të Vlorës, ku ndër të...

Pas Velipojës, Rama zhvendos Qeverinë në Vlorë të premten dhe të shtunën

para 11 muajve - NOA

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë qeverinë në qytetin e Vlorës të premten dhe të shtunën. Mbledhja e qeverisë vjen në vijim të porosisë së Ramës për ta zhvendosur qeverinë në rrethe. Mësohet gjithashtu...

Qeveria mbledhje fundjave në Vlorë

para 11 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë qeverinë në qytetin bregdetar të Vlorës ditën e premte dhe të shtunë. Kjo është mbledhja e tretë e qeverisë jashtë Tiranës që prej përzgjedhjes së emrave për qeverinë...

Inisiativa e Ramës, pas Velipojes mbledh qeverinë në Vlorë

para 11 muajve - Gazeta Tema

Pas Velipojës, kabineti qeveritar do të mblidhet në qytetin e Vlorës këtë fundjavë. Mbledhja do të jetë ditën e premte dhe të shtunë dhe bëhet në vijim të pororisë së kryeministrit për të zhvendosur qeverinë në rrethe.

Zbardhet axhenda e mbledhjes së qeverisë në Vlorë: ja çdo të bëjë Rama dhe ministrat…

para 11 muajve - AlbPress

Edi Rama do të mbledhë qeverinë në Vlorë, duke zbatuar kështu vendimin e marrë se 1 herë në muaj takimet do të zhvilloheshin në qytete të ndryshme të vendit. Për 2 ditë qeveria “Rama2” do të jetë në zona...

Rama mbledh në fundjavë ministrat në Vlorë

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Kryeministri Edi Rama mbledh qeverinë në Vlorë të premten dhe të shtunën. Mbledhja vjen në vijim të porosisë së Rames për ta zhvendosur qeverinë në rrethe. Ministrat do të kenë disa aktivitete në institucione...

Publikohet programi i mbledhjes dyditore të qeverisë në Vlorë

para 11 muajve - Illyria

Për dy ditë me radhë më 13 dhe 14 tetor, mbledhja e Këshillit të Ministrave do të bëhet në Vlorë Nesër në orën 10:30, bëhet nisja nga Tirana ku do të inspektohet investimi për rehabilitimin e skemës së...

Rama mbledh qeverinë në Vlorë

para 11 muajve - Koha.net

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë ditën e premte kabinetin në Vlorë. Kreu i qeverisë kishte paralajmëruar një muaj më parë, se kabineti do të mblidhet në çdo qark të vendit, për t’u njohur me problemet...

Rama zhvendos mbledhjen e qeverisë në Jug, ja ku do zhvillohet takimi me ministrat

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Kryeministri Edi Rama Rama mbledh qeverinë në Vlorë të premten dhe të shtunën. Mbledhja në vijim të porosisë së Rames për ta zhvendosur qeverinë në rrethe. Ministrat do të kenë disa aktivitete...

Qeveria ‘zhvendoset’ për dy ditë në Vlorë, takime, dreka e darka

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Qeveria Rama do të mblidhet në Vlorë për dy ditë me radhë ku përveç takimit me kryeminsitrin, ministrat do të shkojnë edhe nëpër fshatra ku do të takohen nga afër me banorët, por nuk do të mungojnë as...

Qeveria jashtë Tiranës! Ja ku i mbledh Rama ministrat në fundjavë

para 11 muajve - Gazeta Express

Mbledhja e radhës e qeverisë së Shqipërisë do të mbahet në qytetin bregdetar të Vlorës, brenda të premtes dhe të shtunës. Kjo është mbledhja e tretë e qeverisë jashtë Tiranës që prej përzgjedhjes së emrave...

Rama mbledh qeverinë në Vlorë

para 11 muajve - Sot News

Kabineti qeveritar do të mblidhet në qytetin e Vlorës këtë fundjavë. Mbledhja do të zhvillohetditën e premte dhe të shtunë dhe bëhet në vijim të pororisë së kryeministrit për të zhvendosur qeverinë në...

Rama mbledh qeverinë në Vlorë

para 11 muajve - Vizion Plus

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë ditën e premte kabinetin në Vlorë. Kreu i qeverisë kishte paralajmëruar një muaj më parë, se kabineti do të mblidhet në çdo qark të vendit, për t’u njohur me problemet...

Pas Velipojes, Rama mbledh qeverinë në Vlorë

para 11 muajve - Ora news

Pas Velipojës, kabineti qeveritar do të mblidhet në qytetin e Vlorës këtë fundjavë. Mbledhja do të jetë ditën e premte dhe të shtunë dhe bëhet në vijim të pororisë së kryeministrit për të zhvendosur qeverinë...

Rama mbledh në fundjavë ministrat për “kamping” në Vlorë

para 11 muajve - Koha Jone

Kryeministri Edi Rama mbledh qeverinë në Vlorë të premten dhe të shtunën. Mbledhja vjen në vijim të porosisë së Rames për ta zhvendosur qeverinë në rrethe. Ministrat do të kenë disa aktivitete në institucione...

Rama mbledh qeverinë në Vlorë të premten dhe të shtunën

para 11 muajve - Shqiptarja

Kryeministri Edi Rama ka vendosur që të premten dhe të shtunën të mbledhë qeverinë në qytetin e Vlorës. Mbledhja në Vlorë  vijim të porosisë se Ramës për ta zhvendosur qeverinë në rrethe. Ministrat do...

Ja ku do i mbledhë Rama ministrat për fundjavë…

para 11 muajve - Te Sheshi

Mbledhja e rradhës e qeverisë “Rama2” do të mbahet në qytetin bregdetar të Vlorës, brenda të premtes dhe të shtunës. Kjo është mbledhja e tretë e qeverisë jashtë Tiranës, që prej përzgjedhjes së emrave...

Rama mbledh në Vlorë qeverinë dhe deputetët e Qarkut

para 11 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama ka vendosur që të premten dhe të shtunën të mbledhë qeverinë në qytetin e Vlorës. Mbledhja në Vlorë bëhet në vijim të porosisë se Ramës për ta zhvendosur qeverinë në rrethe. Ministrat...

Ja ku do i mbledhë Rama ministrat për fundjavë…

para 11 muajve - AlbPress

Mbledhja e rradhës e qeverisë “Rama2” do të mbahet në qytetin bregdetar të Vlorës, brenda të premtes dhe të shtunës. Kjo është mbledhja e tretë e qeverisë jashtë Tiranës, që prej përzgjedhjes së emrave...

Qeveria jashtë Tiranës! Ja ku i mbledh Rama ministrat në fundjavë

para 11 muajve - Lajme.al

Mbledhja e radhës e qeverisë së Shqipërisë do të mbahet në qytetin bregdetar të Vlorës, brenda të premtes dhe të shtunës. Kjo është mbledhja e tretë e qeverisë jashtë Tiranës që prej përzgjedhjes së emrave...

Rama zhvendos mbledhjen e qeverisë në Jug, ja ku do zhvillohet takimi me ministrat

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë qeverinë në qytetin e Vlorës të premten dhe të shtunën. Mbledhja e qevrissë vjen në vijim të porosisë së Rames për ta zhvendosur qeverinë në rrethe. Gjithashtu ‘BalkanWeb’...

KM Rama do ta mbledhë qeverinë në Vlorë

para 11 muajve - Illyria

Ministrat do të kenë disa aktivitete në institucione me deputetët e zonës Kryeministri Edi Rama ka vendosur që të premten dhe të shtunën të mbledhë qeverinë në qytetin e Vlorës. Mbledhja në Vlorë bëhet...

Rama mbledh qeverinë në Vlorë

para 11 muajve - Arbresh

Kryeministri Edi Rama do të mbledhë ditën e premte kabinetin në Vlorë. Kreu i qeverisë kishte paralajmëruar një muaj më parë, se kabineti do të mblidhet në çdo qark të vendit, për t’u njohur me problemet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK