http://kariera.mk

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve,...

Pak ditë pas dasmës Besniku i kthehet ‘dashnisë’ së parë

para 11 muajve - Lajmi.net

Këngëtari i njohur, Besnik Qaka nga grupi NRG Band si duket është duke u angazhuar për një projekt të ri muzikor. Këtë e dëshmon fotografia e publikuar nga vetë ai në Instastory ku shihet se ia ka mësyrë...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 11 muajve - GazetaBlic

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 11 muajve - Gazeta Express

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Pas martesës, Besniku i futet punës për këngën e re

para 11 muajve - RTV 21

Besniku i rikthehet punës në studio Ka pak ditë që anëtari i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka është martuar, ndërsa tani i është kthyer normalitetit, madje ka bërë të ditur se ka nisur punën për realizimin...

Pas martesës, Besniku i futet punës për këngën e re

para 11 muajve - RTV 21

Besniku i rikthehet punës në studio Ka pak ditë që anëtari i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka është martuar, ndërsa tani i është kthyer punës, madje ka bërë të ditur se ka nisur punën për realizimin e projektit...

Pas dasmës, Besniku i “NRG Band” i rikthehet punës në studio për projektet e reja

para 11 muajve - Telegrafi

Dasma e tij bëri shumë bujë në media. Solisti i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka muajin e kaluar kurorëzoi dashurinë e tij me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP. Lexo po ashtu: Besnik...

Cilat janë planet e Besnikut pas martesës?!

para 11 muajve - 10minuta

Një ndër të famshmit që i dha fund beqarisë para disa ditëve, ishte edhe anëtari i njohur i grupit "NRG Band", Besnik Qaka. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 11 muajve - Infokusi

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 11 muajve - Sovrani

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Labi filloi përgatitjet e dasmës, kjo është surpriza

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Labi vetëm sa filloi përgatitjet e dasmës së tij. E ka marrë seriozisht që dasma e tij të jetë sfiduese e dasmave më me zë të kësaj vere, kështu që ai ka angazhuar edhe ekipe për ta dekoruar...

Pas martesës, Besniku planifikon diçka tjetër

para 11 muajve - Arbresh

Ditë më parë, Besnik Qaka, anëtari i njohur i grupit “NRG Band”, i ka dhënë fund beqarisë. Besniku dhe e fejuara e tij Lolita Begolli, kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë në prani të familjarëve, miqve...

Pas dasmës, Besniku i “NRG Band” i rikthehet punës në studio për projektet e reja

para 11 muajve - Almakos

Dasma e tij bëri shumë bujë në media. Solisti i grupit “NRG Band”, Besnik Qaka muajin e kaluar kurorëzoi dashurinë e tij me martesë në një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP. Lexo po ashtu: Pas gjithë...

Fotoja e fundit e bashkëshortes së ardhshme të Labit na bën të mendojmë se është shtatzënë

para 11 muajve - Medial

Ata do të lidhin në martesë lidhjen e tyre të dashurisë, më 15 tetor. Moderatori i njohur shqiptar dhe e fejuara e tij, kanë vendosur që këtë vit t’i japin fund beqarisë. Po flasim për Labinot Gashin dhe...

E fundit: Labinot Gashi do të bëhet baba?

para 11 muajve - GazetaBlic

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndresën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë...

Qëndresa shtatëzënë?

para 11 muajve - 10minuta

Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë deri në dasmën e moderatorit të njohur Labinot Gashi me Qëndresën. Padyshim do të jetë një nga dasmat më të përfolura. Një festë suprizë pas natës së beqarisë i kanë bërë...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 11 muajve - Telegrafi

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndrën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë fundjavën...

Ja pse po martohet Labi, Qëndresa shtatzënë?

para 11 muajve - OraInfo

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

E fundit: Labinot Gashi do të bëhet baba?

para 11 muajve - Infokusi

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndresën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë...

Nuk do ta besoni se cilën këngëtare e ka zgjedhur Labi për dasmën e tij

para 11 muajve - OraInfo

Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe I kanë raportet si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuret Gashi thotë se çdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator I njohur Labinot Gashi martohet...

Qendresa shtatzënë?

para 11 muajve - GazetaBlic

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

Qendresa shtatzënë?

para 11 muajve - Gazeta Express

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

Nuk do të besoni se cila këngëtare do të këndoj në dasmën e Labit

para 11 muajve - Zhurnal

Loading... Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe I kanë raportet si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuret Gashi thotë se çdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator I njohur Labinot...

Një festë e dytë beqarie për Qëndresën, një befasi e tillë nga shoqëria e saj

para 11 muajve - OraInfo

Qëndresa u befasua nga një surprizë e përgatitur nga shoqëria e saj në një vend që iu zbukurua vetëm për të, përcjell ORAinfo. Një festë e tillë e organizuar enkas për të, Qëndresa nuk mund të mos e ndajë...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 11 muajve - Tetova1

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndrën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë fundjavën...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 11 muajve - Almakos

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndrën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë fundjavën...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 11 muajve - Arbresh

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndresën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë...

Qendresa shtatzënë?

para 11 muajve - Lajm

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

Labinot Gashi do të bëhet baba, Qëndresa shtatzënë?

para 11 muajve - Bota Press

Kanë mbetur disa ditë nga dasma e Labinot Gashit me të fejuarën e tij Qëndrën, por mediat vazhdojnë të spekulojnë. Një nga çiftet e njohura të shoubizit do ta kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë fundjavën...

Nuk do të besoni se cila këngëtare do të këndoj në dasmën e Labit

para 12 muajve - GazetaBlic

Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe I kanë raportet si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuret Gashi thotë se çdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator I njohur Labinot Gashi martohet...

E fejuara e Labit shtatzënë?

para 11 muajve - Periskopi

Vetëm pak ditë kanë mbetur derisa moderatori i njohur Labinot Gashi-Labi dhe e fejuara e tij Qendresa Bajrami t’i japin fund beqarisë. Çifti i njohur i estradës kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë...

Shkurte Gashi do të këndojë në dasmën e Labit?

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe I kanë raportetg si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuretg Gahsi thotë se cdo këshillë e merr tashmë nga Labi.e moderator I njohur Labinot...

Shkurte Gashi do të këndojë në dasmën e Labit?

para 12 muajve - Tetova Sot

Ata kanë qenë në Zhurma e dukeshin ashtu sic edhe i kanë raportetg si vëlla e motër, madje këngëtarja Shkuretg Gahsi thotë se cdo këshillë e merr tashmë nga Labi. E moderator i njohur Labinot Gashi martohet...

Festa e dytë e beqarisë e të fejuarës së Labit , ja çfarë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme

para 12 muajve - Blitz

Më datën 15 tetor një tjetër çift i njohur i showbiz-it shqiptar, Labinot Gashi dhe Qndres Bajrami do të kurorëzojnë në martesë lidhjen e tyre disa vjeçare. Ashtu siç e do zakoni edhe Qëndresa ka festuar...

Qëndresa publikon pamje nga festa e saj, një nuse kaq e bukur

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Qëndresa e Labit duket të jetë nusja më e lumtur që ka një shoqëri të tillë, e cila nuk po i ndal surprizat ndaj saj, përcjell ORAinfo.Mbrëmjen e kaluar ajo ka festuar festën e beqarisë të organizuar...

Qëndresa publikon pamje nga festa e saj, një nuse kaq e bukur

para 12 muajve - GazetaBlic

Qëndresa e Labit duket të jetë nusja më e lumtur që ka një shoqëri të tillë, e cila nuk po i ndal surprizat ndaj saj, përcjell ORAinfo.Mbrëmjen e kaluar ajo ka festuar festën e beqarisë të organizuar nga...

VIDEO-FOTO/ Pak para dasmës, ‘çmendet’ e fejuara e prezantuesit shqiptar

para 12 muajve - Syri

Më 16 tetor ata do t’i japin fund beqarisë, duke kurorëzuar në martesë lidhjen e tyre disavjeçare. Por, siç është bërë traditë tashmë edhe në Shqipëri e Kosovë, dasmës i paraprin festa e beqarisë, të cilën...

Kështu festoi mbrëmë Qendresa “natën e beqarisë”. Publikohen imazhe të reja

para 12 muajve - Gazeta Express

Vetëm edhe pak ditë kanë mbetur deri në dasmën e moderatorit të njohur Labinot Gashi-Labi. Siç edhe ka paralajmëruar, dasma e tij padyshim se do të jetë ndër më të përfolurat në mediet rozë, transmeton...

U martua pak ditë më parë, por, nuk do ta besoni ku po i kalon Besniku ditët pas martesës

para 12 muajve - Zhurnal

Loading... Këngëtari pejan, Besnik Qaka u martua pak ditë më parë me bukuroshen Lolitën, shkruan ORAinfo. Dasma e tij bëri mjaftë bujë në media dhe pati shumë mysafir të ftuar. Pas dasmës ai ka vendosur...

Qëndresa e Labit në natën e beqarisë, duket mjaft bukur

para 12 muajve - Telegrafi

Labinot Gashi do të martohet shumë shpejt dhe tashmë e fejuara e tij, Qëndresa, po kalon momentet e fundti si beqare. Ajo në një seri postimesh në rrjetet sociale ka treguar se si po kalon momentet e fundit...

Kështu po e feston “natën e beqarisë” Qendresa e Labit

para 12 muajve - Gazeta Express

Qendresa Bajrami dhe Labinot Gashi pritet që ti jepin shumë shpejt fund beqarisë Kanë mbetur edhe pak ditë kur prezantuesi dhe autori i “Një kafe me Labin”, Labinot Gashi – Labi do t’i jep fund beqarisë....

Qëndresa feston natën e beqarisë, shikoni se si duket gruaja e ardhshme e Labit

para 12 muajve - Indeks online

Qëndresa Bajrami për pak ditë do të bëhet zonja Gashi dhe do të bëhet bashkëshortja e prezantuesit Labinot Gashi. Ajo ka festuar natën e beqarisë nga ku ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në...

Kjo është surpriza që i kanë bërë Qëndresës në prag të martesës

para 12 muajve - Lajmi.net

Kanë mbetur vetëm edhe shtatë ditë nga dasma e moderatorit të njohur Labinot Gashit dhe të fejuarës së tij Qëndresa Bajramit. Dyshja dashurinë e tyre disa vjeçare do ta kurorëzojnë me martesë më 16 tetor...

E fejuara e Labit surprizohet nga shoqet pak para dasmës!

para 12 muajve - Prive

Statusin si e fejuar do ta mbaj edhe pak ditë, pasiqë të dielën Qëndresa Bajrami do të jetë nuse në familjen Gashi. Martesa është një hap i madh e padyshim një event shumë i rëndësishëm në jetë, prandaj...

Qëndresa e Labit në natën e beqarisë, duket mjaft bukur

para 12 muajve - Almakos

Labinot Gashi do të martohet shumë shpejt dhe tashmë e fejuara e tij, Qëndresa, po kalon momentet e fundti si beqare. Ajo në një seri postimesh në rrjetet sociale ka treguar se si po kalon momentet e fundit...

FOTO-VIDEO/ Moment emocionues: Këngëtari shqiptar i NRG Band i këndon nuses ‘live’ në dasmë

para 12 muajve - Syri

Besnik Qaka pak ditë më parë i dha fund beqarisë duke u martuar me të fejuarën, Lolita Begolli. Një nga dasmat më të përfolura të këtij viti kaloi me shumë vëmendje për çiftin nga mediat shqiptare. Tani...

FOTO-VIDEO/ Moment emocionues: Këngëtari shqiptar NRG Band i këndon nuses ‘live’ në dasmë

para 12 muajve - Syri

Besnik Qaka pak ditë më parë i dha fund beqarisë duke u martuar me të fejuarën, Lolita Begolli. Një nga dasmat më të përfolura të këtij viti kaloi me shumë vëmendje për çiftin nga mediat shqiptare. Tani...

Qëndresa feston natën e beqarisë, shikoni se si duket gruaja e ardhshme e Labit

para 12 muajve - Sovrani

Qëndresa Bajrami për pak ditë do të bëhet zonja Gashi dhe do të bëhet bashkëshortja e prezantuesit Labinot Gashi. Ajo ka festuar natën e beqarisë nga ku ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në...

Mbrëmë nusja e Labit e pati kanagjegjin, por shikoni çka bën sonte ajo

para 12 muajve - Periskopi

Mbrëmë ishte kanagjegji i bukuroshes Qëndresa Bajramit, e fejuara e moderatorit Labinot Gashi – Labi, shkruan “Kosovarja”. Qëndresa ditën e djeshme dukej shumë bukur me fustanin dhe frizurën e saj, të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK