http://kariera.mk

Aktori i njohur i sëmurë, qeveria jep 50 milionë për mjekimin e tij

para 11 muajve - Syri

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan nga një sëmundje e rëndë. Në mbledhjen e kësaj të mërkure, Këshilli i Ministrave ka miratuar vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekësh të reja aktorit,...

Aktori i mirënjohur shqiptar në gjendje të rëndë, qeveria 5 mln lekë fond

para 11 muajve - Gazeta Express

​Aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa, djali i së madhes Margarita Xhepa, po kalon ditë të vështira. Aktori 60-vjeçar vuan nga një sëmundje e rëndë, dhe për kurimin e saj qeveria shqiptare ka menduar t’i...

Aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa është sëmurë. Qeveria del me vendim

para 11 muajve - NOA

Aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa po vuan nga një sëmundje e rëndë e cila i rrezikon jetën. Në përpjekje për ta shëruar, qeveria shqiptare ka vendosur që të japë një fond financiar për kurimin e tij jashtë...

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa në gjendje të rëndë, Qeveria 50 milionë lekë për kurimin e tij

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Një fond prej 50 milionë lekësh janë akorduar me vendim të Këshillit të Ministrave për kurmin e aktorit të njohur Ndriçim Xhepa, i cili prej kohësh vuan nga një sëmundje e rëndë. Paratë e mara nga Fondi...

Aktorit i njohur Ndriçim Xhepa në gjendje të rëndë, Qeveria 50 milionë lekë për kurimin e tij

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm Kërkesa e fundit e Dritan Priftit për miqtë: “Lutjuni Zotit që ta kaloj shpejt këtë sëmundje dhe…” 1 hour ago Profil/ Kush ishte Dritan Prifti, studenti i harvardit, i urryeri dhe miku...

Aktori Ndriçim Xhepa i sëmurë Qeveria i jep 5 mln lekë për kurim

para 11 muajve - Shqiptarja

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë. Qeveria ka miratuar në mbledhjen e kësaj të mërkure vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekë të reja...

Aktorit i njohur Ndriçim Xhepa në gjendje të rëndë, Qeveria 50 milionë euro për kurimin e tij

para 11 muajve - ElbasaniPlus

Artikuj të ngjashëm E tmerrshme/ 19 vjeçari plagos gjyshërit për 200 lekë, arrestohet 60 mins ago A ka lidhje atentati ndaj të afërmve të Aldo Bares me krimet e bandës? 11 hours ago Dritan Prifti është...

Aktori i mirënjohur shqiptar në gjendje të rëndë, qeveria 5 mln lekë fond

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Aktori i mirënjohur Ndriçim Xhepa, djali i së madhes Margarita Xhepa, po kalon ditë të vështira. Aktori 60-vjeçar vuan nga një sëmundje e rëndë, dhe për kurimin e saj qeveria shqiptare ka menduar t’i vijë...

Ndriçim Xhepa për kurim jashtë vendit, qeveria jep 5 mln lekë të reja

para 11 muajve - Java News

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë. Qeveria ka miratuar në mbledhjen e kësaj të mërkure vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekë të reja...

Ndriçim Xhepa i sëmurë, qeveria e dërgon për kurim jashtë vendit

para 11 muajve - Lajme.al

Aktori i njohur Ndriçim Xhepa vuan prej një kohe të gjatë nga një sëmundje e rëndë. Qeveria ka miratuar në mbledhjen e kësaj të mërkure vendimin që i akordon një fond financiar prej 5 milionë lekë të reja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK