http://kariera.mk

Mercedesi i ri CLS arrin në nëntor

para 9 muajve - Koha.net

Gjenerata e tretë e limuzinës coupe do të ketë premierën në panairin e ardhshëm të automobilave në Los Anxhelos. CLS aktual ka debutuar në vitin 2010 dhe Mercedes po i afrohet fundit të zhvillimit të pasuesit...

Në nëntor vjen Mercedesi i ri, shumë elegant

para 9 muajve - Ina

Gjenerata e tretë e limuzinës coupe do të ketë premierën në panairin e ardhshëm të automobilave në Los Anxhelos. CLS aktual ka debutuar në vitin 2010 dhe Mercedes po i afrohet fundit të zhvillimit të pasuesit...

Mercedesi i ri CLS arrin në nëntor

para 9 muajve - Gazeta e re

Gjenerata e tretë e limuzinës coupe do të ketë premierën në panairin e ardhshëm të automobilave në Los Anxhelos, transmeton KosovaPress. CLS aktual ka debutuar në vitin 2010 dhe Mercedes po i afrohet fundit...

Në nëntor vjen Mercedesi i ri, shumë elegant

para 9 muajve - Gazeta Express

Gjenerata e tretë e limuzinës coupe do të ketë premierën në panairin e ardhshëm të automobilave në Los Anxhelos. CLS aktual ka debutuar në vitin 2010 dhe Mercedes po i afrohet fundit të zhvillimit të pasuesit...

Mercedesi i ri CLS arrin në nëntor

para 9 muajve - RTV 21

Gjenerata e tretë e limuzinës coupe do të ketë premierën në panairin e ardhshëm të automobilave në Los Anxhelos CLS aktual ka debutuar në vitin 2010 dhe Mercedes po i afrohet fundit të zhvillimit të pasuesit...

Mercedesi i ri CLS arrin në nëntor

para 9 muajve - KosovaPress

CLS aktual ka debutuar në vitin 2010 dhe Mercedes po i afrohet fundit të zhvillimit të pasuesit të tij, për çka dëshmojnë edhe fotografitë e reja spiunuese të automjetit në Gjermani. Prodhuesi nga Shtutgarti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK