http://kariera.mk

Ëndrra e madhe e Berishës: E dua trofeun e Ligës së Evropës me Atalantën

para 9 muajve - Telegrafi

Portieri shqiptar, Etrit Berisha është duke kaluar nëpër një formë të jashtëzakonshme. Numri një i Atalantës ka qenë vendimtar këtë vit me klubin zi kaltër si në Serie A ashtu edhe në Ligën e Evropës....

Berisha: Ambicia ime të fitoj Europa League me Atalantën

para 9 muajve - Ina

Shqipëria luajti ndeshjen mbyllëse të eliminatoreve për Botërorin “Rusi-2018” ndaj Italisë, një ndeshje e mirë në aspektin e lojës, me humbje me rezultat të ngushtë 0-1. Më shumë se loja dhe rezultati,...

Ëndrra e madhe e Berishës: E dua trofeun e Ligës së Evropës me Atalantën

para 9 muajve - Almakos

Portieri shqiptar, Etrit Berisha është duke kaluar nëpër një formë të jashtëzakonshme. Numri një i Atalantës ka qenë vendimtar këtë vit me klubin zi kaltër si në Serie A ashtu edhe në Ligën e Evropës....

Etrit Berisha flet për mediat italiane: Ambicia ime të fitoj Europa League me Atalantën

para 9 muajve - Sot News

Shqipëria luajti ndeshjen mbyllëse të eliminatoreve për Botërorin “Rusi-2018” ndaj Italisë, një ndeshje e mirë në aspektin e lojës, me humbje me rezultat të ngushtë 0-1. Më shumë se loja dhe rezultati,...

Berisha: Ambicia ime të fitoj Europa League me Atalantën

para 9 muajve - Shenja

Shqipëria luajti ndeshjen mbyllëse të eliminatoreve për Botërorin “Rusi-2018” ndaj Italisë, një ndeshje e mirë në aspektin e lojës, me humbje me rezultat të ngushtë 0-1. Më shumë se loja dhe rezultati,...

Etrit Berisha ëndërron Europa League

para 9 muajve - Klan

Etrit Berisha po kalon një periudhë të jashtëzakonshme tek Atalanta. Skuadra bergamakse po ecën mirë në Serie A dhe kupat e Europës. Portieri shqiptar është një element kryesor në këtë sukses të deritanishëm...

Berisha: Nuk jemi mësuar të luajmë ndeshje çdo 3 ditë, por falë trajnerit Gasperinit po ia dalim

para 9 muajve - Albeu

Etrit Berisha po kalon një nga momentet e tij më fantastik të klubi i Atalantës, duke i transformuar në një lider të padiskutueshëm te kjo skuadër, pas 3 sezoneve jo pozitive te Lacio. Në një deklaratë...

Berisha: Nuk jemi mësuar të luajmë çdo 3 ditë, ëndërroj trofeun e Ligës së Europës

para 9 muajve - Panorama

Etrit Berisha po kalon një moment fantastik të klubi i Atalantës, duke i transformuar në një lider të padiskutueshëm te kjo skuadër, pas 3 sezoneve jo pozitive te Lacio. Në një prononcim për “Corriere...

Portieri shqiptar e ka seriozisht, do trofeun e Europa League

para 9 muajve - Syri

Etrit Berisha po kalon një moment pozitiv në aspektin personal, pasi ka arritur të transformohet në një lider të padiskutueshëm tek Atalanta pas 3 sezoneve në dritëhije te Lazio. Tashmë portieri i lindur...

Berisha befason të gjithë, kjo është ëndrra e tij

para 9 muajve - Lajmi.net

. Etrit Berisha po kalon një moment pozitiv në aspektin personal pasi ka arritur të transformohet në një lider të padiskutueshëm te Atalanta pas 3 sezoneve në dritëhije te Lazio. Tashmë portieri i lindur...

Berisha: Ëndrra ime është fitorja në Evropa Ligë

para 9 muajve - Medial

Etrit Berisha po kalon një moment pozitiv në aspektin personal pasi ka arritur të transformohet në një lider të padiskutueshëm te Atalanta pas 3 sezoneve në dritëhije te Lazio. Tashmë portieri i lindur...

Berisha befason të gjithë, kjo është ëndrra e tij

para 9 muajve - Infokusi

Etrit Berisha po kalon një moment pozitiv në aspektin personal pasi ka arritur të transformohet në një lider të padiskutueshëm te Atalanta pas 3 sezoneve në dritëhije te Lazio. Tashmë portieri i lindur...

Gardiani i portës së Kombëtares zgjedh trofeun e ëndërrave, nuk është Seria A

para 9 muajve - Albeu

Etrit Berisha po kalon një moment pozitiv në aspektin personal pasi ka arritur të transformohet në një lider të padiskutueshëm te Atalanta pas 3 sezoneve në dritëhije te Lazio. Tashmë portieri i lindur...

Berisha ëndërron trofeun e Europa League

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Etrit Berisha po kalon një moment pozitiv në aspektin personal pasi ka arritur të transformohet në një lider të padiskutueshëm te Atalanta pas 3 sezoneve në dritëhije te Lazio. Tashmë portieri i lindur...

Rrëfehet Berisha, zbulon ëndrrat e tij

para 9 muajve - Arbresh

Etrit Berisha po kalon një moment pozitiv në aspektin personal pasi ka arritur të transformohet në një lider të padiskutueshëm te Atalanta pas 3 sezoneve në dritëhije te Lazio. Tashmë portieri i lindur...

Berisha ëndërron trofeun e Europa League

para 9 muajve - SuperSport

Etrit Berisha po kalon një moment pozitiv në aspektin personal pasi ka arritur të transformohet në një lider të padiskutueshëm te Atalanta pas 3 sezoneve në dritëhije te Lazio. Tashmë portieri i lindur...

Berisha: Ëndrra mbetet “Europa League”, por duhet të jemi realistë

para 9 muajve - Gazeta e re

Etrit Berisha ka marrë një rol udhëheqës në Seria A dhe në ekipin e tij kombëtar. Thomas Strakosha duket se e ka vënë në presion patriotin e tij, duke mëtuar të jetë ai mes kuadratit të Shqipërisë, pas...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK