http://kariera.mk

Facebook sjell “postimet 3D”

para 9 muajve - Ina

Jeni lodhur duke qenë të kufizuar vetëm në tekste, fotografi dhe video kur postoni në Facebook ? Lajme të mira! Rrjeti gjigand social ka prezantuar “Postimet 3D”, një lloj i ri i postimeve në Faqen e të...

Facebook sjell ?postimet 3D?

para 9 muajve - Albeu

Jeni lodhur duke qenë të kufizuar vetëm në tekste, fotografi dhe video kur postoni në Facebook ? Lajme të mira! Rrjeti gjigand social ka prezantuar “Postimet 3D”, një lloj i ri i postimeve në Faqen e të...

Facebook sjell “postimet 3D”

para 9 muajve - Gazeta Express

Jeni lodhur duke qenë të kufizuar vetëm në tekste, fotografi dhe video kur postoni në Facebook? Lajme të mira! Rrjeti gjigand social ka prezantuar “Postimet 3D”, një lloj i ri i postimeve në Faqen e të...

Facebook sjell “postimet 3D”

para 9 muajve - Infokusi

Jeni lodhur duke qenë të kufizuar vetëm në tekste, fotografi dhe video kur postoni në Facebook? Lajme të mira! Rrjeti gjigand social ka prezantuar “Postimet 3D”, një lloj i ri i postimeve në Faqen e të...

Prezantohen “postimet 3D” nga Facebook

para 9 muajve - Sovrani

Rrjeti gjigand social ka prezantuar “Postimet 3D”, një lloj i ri i postimeve në Faqen e të Rejave që i lejon njerëzit të krijojnë objekte 3D, dhe më pas t’i postojnë ato direkt në Facebook. Të gjithë përdoruesit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK