http://kariera.mk

Qeveria e Kosovës sot mban mbledhjen e radhës

para 9 muajve - Lajmi.net

Sot do të mbahet mbledhja e Qeverisë së Republikës së Kosovës. Zyra për Komunikim me Publik ka njoftuar se sot do të mbahet mbledhja e Qeverisë së Republikës së Kosovës, por nuk është bërë e ditur se cili është rendi i ditës.

Sot mblidhet Qeveria e Kosovës

para 9 muajve - GazetaBlic

Qeveria e Kosovës do të mbaj sot mbledhjen e saj të radhës. Sipas njoftimit të qeverisë, mbledhja do të mbahet nga ora 14:00.

Sot mblidhet Qeveria e Kosovës

para 9 muajve - Indeks online

Qeveria e Kosovës do të mbaj sot mbledhjen e saj të radhës. Sipas njoftimit të qeverisë, mbledhja do të mbahet nga ora 14, shkruan Indeksonline.

Sot mblidhet Qeveria e Kosovës

para 9 muajve - Infokusi

Qeveria e Kosovës do të mbaj sot mbledhjen e saj të radhës. Sipas njoftimit të qeverisë, mbledhja do të mbahet nga ora 14./INFOKUSI Etiketa: Kosovë mbedhje Qeveria

Qeveria e Kosovës sot mban mbledhjen e radhës

para 9 muajve - Gazeta e re

Sot do të mbahet mbledhja e Qeverisë së Republikës së Kosovës. Zyra për Komunikim me Publik ka njoftuar se sot në orën 14:00, do të mbahet mbledhja e Qeverisë së Republikës së Kosovës, por nuk është bërë...

Qeveria e Kosovës sot mban mbledhjen e radhës

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Sot do të mbahet mbledhja e Qeverisë së Republikës së Kosovës. Zyra për Komunikim me Publik ka njoftuar se sot në orën 14:00, do të mbahet mbledhja e Qeverisë së Republikës së Kosovës, por nuk është bërë...

Sot mblidhet Qeveria e Kosovës

para 9 muajve - Periskopi

Qeveria e Kosovës do të mbaj sot mbledhjen e saj të radhës. Sipas njoftimit të qeverisë, mbledhja do të mbahet nga ora 14:00.

Sot mblidhet Qeveria e Kosovës

para 9 muajve - Arbresh

Qeveria e Kosovës do të mbaj sot mbledhjen e saj të radhës. Sipas njoftimit të qeverisë, mbledhja do të mbahet nga ora 14.

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK