http://kariera.mk

Nga dy prokurorë në çdo komunë për ditën e zgjedhjeve

para 10 muajve - GazetaBlic

Zyrtarët e Prokurorisë së Kosovës bëjnë të ditur se për ta ruajtur votën e qytetarëve më 22 tetor janë caktuar nga 2 prokurorë kujdestarë në 38 komunat e vendit gjersa prokurorët tjerë do të jenë në Dhomën...

Nga dy prokurorë në çdo komunë për ditën e zgjedhjeve

para 10 muajve - Lajmi.net

Zyrtarët e Prokurorisë së Kosovës bëjnë të ditur se për ta ruajtur votën e qytetarëve më 22 tetor janë caktuar nga 2 prokurorë kujdestarë në 38 komunat e vendit gjersa prokurorët tjerë do të jenë në Dhomën...

Ditën e zgjedhjeve prokurorët do të jenë nëpër komuna

para 10 muajve - Albeu

Zyrtarët e Prokurorisë së Kosovës bëjnë të ditur se për ta ruajtur votën e qytetarëve më 22 tetor janë caktuar nga 2 prokurorë kujdestarë në 38 komunat e vendit gjersa prokurorët tjerë do të jenë në Dhomën...

Nga dy prokurorë në çdo komunë për ditën e zgjedhjeve

para 10 muajve - Infokusi

Zyrtarët e Prokurorisë së Kosovës bëjnë të ditur se për ta ruajtur votën e qytetarëve më 22 tetor janë caktuar nga 2 prokurorë kujdestarë në 38 komunat e vendit gjersa prokurorët tjerë do të jenë në Dhomën...

Nga dy prokurorë në çdo komunë për ditën e zgjedhjeve

para 10 muajve - Gazeta e re

Zyrtarët e Prokurorisë së Kosovës bëjnë të ditur se për ta ruajtur votën e qytetarëve më 22 tetor janë caktuar nga 2 prokurorë kujdestarë në 38 komunat e vendit gjersa prokurorët tjerë do të jenë në Dhomën...

Nga dy prokurorë në çdo komunë për ditën e zgjedhjeve

para 10 muajve - Gazeta Fjala

Zyrtarët e Prokurorisë së Kosovës bëjnë të ditur se për ta ruajtur votën e qytetarëve më 22 tetor janë caktuar nga 2 prokurorë kujdestarë në 38 komunat e vendit gjersa prokurorët tjerë do të jenë në Dhomën...

KQZ-ja dhe OSBE-ja gati për zgjedhjet lokale

para 10 muajve - RTV 21

Daka : OSBE-ja do të na përkrahë teknikisht.- Braathu : Do të ndihmojmë për zgjedhje sa më të mira Kryetarja e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka është takuar me shefin e misionit të OSBE-së,...

OSBE do të përkrahë Komisionin Qendror të Zgjedhjeve në ditën e zgjedhjeve me një numër të madh të stafit që do

para 10 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 12 tetor - OSBE do të përkrahë Komisionin Qendror të Zgjedhjeve në ditën e zgjedhjeve me një numër të madh të stafit që do të jetë aktiv në komunat veriore. Kështu ka deklaruar shefi i Misionit...

OSBE do të angazhojë mbi 220 vëzhgues në komunat veriore

para 10 muajve - Koha.net

​OSBE do të përkrahë KQZ-në me mbi 220 vëzhgues që do të jetë aktiv në komunat veriore gjatë ditës së zgjedhjeve, më 22 tetor. Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu, gjatë...

OSBE: Do të jenë zgjedhjet më të mira në aspektin teknik

para 10 muajve - Lajmi.net

OSBE do të përkrahë KQZ-në ditën e zgjedhjeve me një numër të madh të stafit që do të jetë aktiv në komunat veriore ditën e zgjedhjeve. Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu,...

OSBE do të angazhojë mbi 220 vëzhgues në komunat veriore

para 10 muajve - Indeks online

OSBE do të përkrahë KQZ-në me mbi 220 vëzhgues që do të jetë aktiv në komunat veriore gjatë ditës së zgjedhjeve, më 22 tetor. Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu, gjatë...

OSBE do të ofrojë përkrahje teknike për KQZ-në në zgjedhjet lokale

para 10 muajve - Telegrafi

OSBE do të përkrahë Komisionin Qendror të Zgjedhjeve në ditën e zgjedhjeve me një numër të madh të stafit që do të jetë aktiv në komunat veriore. Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë,...

OSBE: Ju ndihmojmë të arrini zgjedhjet më të mira në aspektin teknik

para 10 muajve - RTV 21

Daka tha se kanë përfunduar të gjitha punët e mëdha për ditën e zgjedhjeve OSBE do të përkrahë KQZ-në ditën e zgjedhjeve me një numër të madh të stafit që do të jetë aktiv në komunat veriore ditën e zgjedhjeve....

OSBE: Do të jenë zgjedhjet më të mira në aspektin teknik

para 10 muajve - Koha.net

OSBE do të përkrahë KQZ-në ditën e zgjedhjeve me një numër të madh të stafit që do të jetë aktiv në komunat veriore ditën e zgjedhjeve. Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu,...

OSBE: Do të jenë zgjedhjet më të mira në aspektin teknik

para 10 muajve - GazetaBlic

OSBE do të përkrahë KQZ-në ditën e zgjedhjeve me një numër të madh të stafit që do të jetë aktiv në komunat veriore ditën e zgjedhjeve. Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu,...

OSBE: Do të jenë zgjedhjet më të mira në aspektin teknik

para 10 muajve - Indeks online

OSBE do të përkrahë KQZ-në ditën e zgjedhjeve me një numër të madh të stafit që do të jetë aktiv në komunat veriore ditën e zgjedhjeve. Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu,...

Lokalet e 22 tetorit: mbi 220 vëzhgues në komunat veriore

para 10 muajve - Te Sheshi

​OSBE do të përkrahë Komisionin Qendror të Zgjedhejve me mbi 220 vëzhgues në komunat veriore gjatë ditës së zgjedhjeve, më 22 tetor. Këtë e ka konfirmuar shefi i i këtij Misioni, Jan Braathu, gjatë vizitës...

OSBE do të ofrojë përkrahje teknike për KQZ-në në zgjedhjet lokale

para 10 muajve - Almakos

OSBE do të përkrahë Komisionin Qendror të Zgjedhjeve në ditën e zgjedhjeve me një numër të madh të stafit që do të jetë aktiv në komunat veriore. Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë,...

OSBE: Do të jenë zgjedhjet më të mira në aspektin teknik

para 10 muajve - Gazeta Monitor

OSBE do të përkrahë KQZ-në ditën e zgjedhjeve me një numër të madh të stafit që do të jetë aktiv në komunat veriore ditën e zgjedhjeve. Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu,...

OSBE do të angazhojë mbi 220 vëzhgues në komunat veriore

para 10 muajve - Gazeta e re

OSBE do të përkrahë KQZ-në me mbi 220 vëzhgues që do të jetë aktiv në komunat veriore gjatë ditës së zgjedhjeve, më 22 tetor. Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu, gjatë...

OSBE do të angazhojë mbi 220 vëzhgues në komunat veriore

para 10 muajve - KosovaPress

Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu, gjatë vizitës që i ka bërë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, ku tha se ndihma e OSBE-së në zgjedhjet e 22 tetorit do të jetë teknike....

OSBE do të ofrojë përkrahje teknike për KQZ-në në zgjedhjet lokale

para 10 muajve - Bota Press

OSBE do të përkrahë Komisionin Qendror të Zgjedhjeve në ditën e zgjedhjeve me një numër të madh të stafit që do të jetë aktiv në komunat veriore.\ Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë,...

Për këtë arsye OSBE-ja beson se këto do jenë zgjedhjet më të mira

para 10 muajve - Sovrani

OSBE do të përkrahë KQZ-në ditën e zgjedhjeve me një numër të madh të stafit që do të jetë aktiv në komunat veriore ditën e zgjedhjeve. Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu,...

OSBE: Do të jenë zgjedhjet më të mira në aspektin teknik

para 10 muajve - Arbresh

OSBE do të përkrahë KQZ-në ditën e zgjedhjeve me një numër të madh të stafit që do të jetë aktiv në komunat veriore ditën e zgjedhjeve. Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu,...

OSBE: Do të jenë zgjedhjet më të mira në aspektin teknik

para 10 muajve - Gazeta e re

OSBE do të përkrahë KQZ-në ditën e zgjedhjeve me një numër të madh të stafit që do të jetë aktiv në komunat veriore ditën e zgjedhjeve. Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu,...

OSBE: Do të jenë zgjedhjet më të mira në aspektin teknik

para 10 muajve - KosovaPress

Kështu ka deklaruar shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu, gjatë vizitës që i ka bërë Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, përderisa shtoi se ndihma e OSBE-së në zgjedhjet e 22 tetorit do të...

Shefi i Misionit të OSBE-së viziton KQZ-në

para 10 muajve - RTV 21

Daka dhe Braathu do të japin deklarata për media Shefi i Misionit të OSBE-së në Kosovë, Jan Braathu viziton Komisionin Qendror të Zgjedhjeve, i cili do të pritet nga kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK