http://kariera.mk

Paul Pogba rikthehet te Man Utd në këtë ndeshje

para 9 muajve - Sovrani

Ylli i Manchester United, Paul Pogba mund të rikthehet në aksion te “Djajtë e Kuq” në ndeshjen kundër Swanseas në ‘Carabao Cup’ më 24 tetor. Reprezentuesi francez ka qenë jashtë fushës që nga 12 shtatori...

Paul Pogba rikthehet te Man Utd në këtë ndeshje

para 9 muajve - Arbresh

Ylli i Manchester United, Paul Pogba mund të rikthehet në aksion te “Djajtë e Kuq” në ndeshjen kundër Swanseas në ‘Carabao Cup’ më 24 tetor. Reprezentuesi francez ka qenë jashtë fushës që nga 12 shtatori...

Manchester United bën një gjest të madh për Pogba

para 9 muajve - Infokusi

Manchester United do të punësojë mjek të specializuar për të ndihmuar Paul Pogba në rimëkëmbjen e lëndimeve, transmeton OARinfo. Djajtë e kuq duan të sjellin dikë që mund të shikojë lëndimin e francezit,...

Javën e ardhshme pritet të rikthehet Paul Pogba

para 9 muajve - Medial

Paul Pogba mund të rikthehet për Manchester Unitedin më herët se sa që ishte pritur. Siç duket Paul Pogba do të kthehet më shpejtë se sa që është menduar nga lëndimi që po e mban atë jashtë fushave. Sipas...

Lajm i mirë për Mourinhon e Unitedin, ja kur pritet të rikthehet Pogba

para 9 muajve - GazetaBlic

Paul Pogba mund të rikthehet për Manchester Unitedin më herët se sa që ishte pritur. Siç duket Paul Pogba do të kthehet më shpejtë se sa që është menduar nga lëndimi që po e mban atë jashtë fushave. Sipas...

Pogba ia jep Unitedit një super-lajm

para 9 muajve - Lajmi.net

. Paul Pogba është më mirë dhe do të kthehet shumë shpejtë. Ky është lajmi shumë i mirë që e ka marrë Manchester United sot. Francezi ka postuar në Instagram një video ku shihet duke vrapuar, përcjellë...

Lajm fantastik nga Paul Pogba, ja kur kthehet

para 9 muajve - Sovrani

Siç duket Paul Pogba do të kthehet më shpejtë se sa që është menduar nga lëndimi që po e mban atë jashtë fushave. Sipas mediave britanike lojtari mund të rikthehet gjatë javës së ardhshme, shkruan Sovrani.info...

Paul Pogba rikthehet në stërvitje

para 9 muajve - Zhurnal

Paul Pogba është rikthyer në stërvitje, një muaj pas largimit nga fusha për shkak të një lëndimi. Reprezentuesi i Francës pësoi tërheqje muskulore në fitoren 3 me 0 ndaj Baselit më 12 shtator duke ngjallur...

Paul Pogba rikthehet në stërvitje

para 9 muajve - Arbresh

Paul Pogba është rikthyer në stërvitje, një muaj pas largimit nga fusha për shkak të një lëndimi. Reprezentuesi i Francës pësoi tërheqje muskulore në fitoren 3 me 0 ndaj Baselit më 12 shtator duke ngjallur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK