http://kariera.mk

Lufthansa blen pjesën më të madhe të avionëve të Air Berlin

para 11 muajve - Albinfo

Linja ajrore më e madhe e Gjermanisë, Lufthansa do të blejë më shumë se gjysmën e avionëve të konkurrentit të tij të falimentuar Air Berlin, është shprehur shefi ekzekutiv Carsten Spohr, shkruan ‘thelocal.de’....

Lufthansa nënshkruan marrëveshje me Air Berlin-in e falimentuar

para 11 muajve - Gazeta e re

Spohr theksoi se kompania do ta nënshkruajë marrëveshjen të enjten. Mediat gjermane informojnë se Carsten Spohr, drejtori ekzekutiv i aviokompanisë Lufthansa, ka thënë se kompania e tij sot do të nënshkruajë...

Lufthansa nënshkruan marrëveshje me Air Berlin-in e falimentuar

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv BERLIN (AA) – Mediat gjermane informojnë se Carsten Spohr, drejtori ekzekutiv i aviokompanisë Lufthansa, ka thënë se kompania e tij sot do të nënshkruajë marrëveshje për blerjen e pjesës...

“Air Berlin” zbret aeroplanët më 28 tetor

para 12 muajve - Albinfo

Linja ajrore gjermane “Air Berlin” njoftoi se do të ndalojë fluturimet deri më 28 tetor. Kompania shpalli falimentimin në gusht dhe avionët e saj fluturojnë falë kredisë së shtetit. Pastaj menaxhmenti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK