http://kariera.mk

Lewandowski: Nuk më intereson Topi i Artë

para 9 muajve - GazetaBlic

Robet Lewandowski ka thënë se nuk i intereson Topi i Artë. Sulmuesi i Bayern Munichut, Robet Lewandowski është në mesin e 30 të kandidatëve për Topin e Artë. Por, polaku ka thënë se nuk i intereson aspak...

Lewandowskit nuk i intereson “Topi i Artë”

para 9 muajve - Lajmi.net

. Robert Lewandowski ka thënë se nuk është i përqendruar të fitojë “Topin e Artë”. Sulmuesi i Bayern Munichut është në mesin e kandidatëve për çmimin e futbollistit më të mirë të vitit në botë. Por, ai...

Lewandowski: Nuk më intereson Topi i Artë

para 9 muajve - Gazeta Express

Robet Lewandowski thotë se nuk i intereson Topi i Artë Sulmuesi i Bayern Munichut, Robet Lewandowski është në mesin e 30 të kandidatëve për Topin e Artë. Por, polaku ka thënë se nuk i intereson aspak ky...

Lewandowski: Nuk më intereson Topi i Artë

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Robet Lewandowski thotë se nuk i intereson Topi i Artë Sulmuesi i Bayern Munichut, Robet Lewandowski është në mesin e 30 të kandidatëve për Topin e Artë. Por, polaku ka thënë se nuk i intereson aspak ky...

Lewandowski: Nuk më intereson Topi i Artë

para 9 muajve - Sovrani

Robet Lewandowski ka thënë se nuk i intereson Topi i Artë Sulmuesi i Bayern Munichut, Robet Lewandowski është në mesin e 30 të kandidatëve për Topin e Artë. Por, polaku ka thënë se nuk i intereson aspak...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK