http://kariera.mk

Edhe Austria do të zgjerojë kontrollet brenda Shengenit

para 9 muajve - Indeks online

Pas Gjermanisë, edhe Austria ka ndërmend të zgjerojë kontrollin nëpër kufijtë brenda Shengenit. Vendimi për ta zgjeruar kontrollin, Vjena zyrtare së shpejti do t’ia dorëzojë Komisionit Evropian, bëhet...

Gjermania zgjat kontrollet kufitare deri në maj të 2018-ës

para 9 muajve - Syri

Gjermania do të zgjasë deri në maj 2018 kontrollet në kufi, një vendim i justifikuar nga kërcënimi terrorist dhe lufta kundër imigracionit të paligjshëm, theksoi sot ministri gjerman i Brendshëm, Thomas...

Gjermania zgjat kontrollet kufitare deri në maj të 2018-ës

para 9 muajve - Tetova Sot

Gjermania do të zgjasë deri në maj 2018 kontrollet në kufi, një vendim i justifikuar nga kërcënimi terrorist dhe lufta kundër imigracionit të paligjshëm, theksoi sot ministri gjerman i Brendshëm, Thomas...

Edhe Austria do të zgjerojë kontrollet brenda Shengenit

para 9 muajve - Periskopi

Pas Gjermanisë, edhe Austria ka ndërmend të zgjerojë kontrollin nëpër kufijtë brenda Shengenit. Vendimi për ta zgjeruar kontrollin, Vjena zyrtare së shpejti do t’ia dorëzojë Komisionit Evropian, bëhet...

Edhe Austria do të zgjerojë kontrollet brenda Shengenit

para 9 muajve - 10minuta

Pas Gjermanisë, edhe Austria ka ndërmend të zgjerojë kontrollin nëpër kufijtë brenda Shengenit. Vendimi për ta zgjeruar kontrollin, Vjena zyrtare së shpejti do t’ia dorëzojë Komisionit Evropian, bëhet...

Austria do të zgjerojë kontrollet brenda Shengenit

para 9 muajve - Arbresh

Pas Gjermanisë, edhe Austria ka ndërmend të zgjerojë kontrollin nëpër kufijtë brenda Shengenit. Vendimi për ta zgjeruar kontrollin, Vjena zyrtare së shpejti do t’ia dorëzojë Komisionit Evropian, bëhet...

Edhe Austria do të zgjerojë kontrollet brenda Shengenit

para 9 muajve - Gazeta e re

Pas Gjermanisë, edhe Austria ka ndërmend të zgjerojë kontrollin nëpër kufijtë brenda Shengenit. Vendimi për ta zgjeruar kontrollin, Vjena zyrtare së shpejti do t’ia dorëzojë Komisionit Evropian, bëhet...

Edhe Austria do të zgjerojë kontrollet brenda Shengenit

para 9 muajve - KosovaPress

Vendimi për ta zgjeruar kontrollin, Vjena zyrtare së shpejti do t’ia dorëzojë Komisionit Evropian, bëhet e ditur nga Ministria e Punëve të Brendshme e Austrisë./KosovaPress/

Gjermania zgjat kontrollet kufitare deri në maj të 2018's

para 9 muajve - Gazeta Express

Gjermania do të zgjasë deri në maj 2018 kontrollet në kufi, një vendim i justifikuar nga kërcënimi terrorist dhe lufta kundër imigracionit të paligjshëm, theksoi sot ministri gjerman i Brendshëm, Thomas...

​Gjermania zgjat deri në maj 2018 kontrollet kufitare

para 9 muajve - Indeks online

Gjermania do të zgjasë deri në maj 2018 kontrollet në kufi, një vendim i justifikuar nga kërcënimi terrorist dhe lufta kundër imigracionit të paligjshëm, theksoi sot ministri gjerman i Brendshëm, Thomas...

Gjermania zgjat kontrollet kufitare deri në maj të 2018-s

para 9 muajve - Tetova Sot

Gjermania do të zgjasë deri në maj 2018 kontrollet në kufi, një vendim i justifikuar nga kërcënimi terrorist dhe lufta kundër imigracionit të paligjshëm, theksoi sot ministri gjerman i Brendshëm, Thomas...

Gjermania zgjat deri në maj kontrollet kufitare

para 9 muajve - Sovrani

Gjermania do të zgjasë deri në maj 2018 kontrollet në kufi, një vendim i justifikuar nga kërcënimi terrorist dhe lufta kundër imigracionit të paligjshëm, theksoi sot ministri gjerman i Brendshëm, Thomas...

Gjermania zgjat deri në maj 2018 kontrollet kufitare

para 9 muajve - Java News

Gjermania do të zgjasë deri në maj 2018 kontrollet në kufi, një vendim i justifikuar nga kërcënimi terrorist dhe lufta kundër imigracionit të paligjshëm, theksoi sot ministri gjerman i Brendshëm, Thomas...

Ja deri kur i zgjat Gjermania kontrollet kufitare

para 9 muajve - Periskopi

Gjermania do të zgjasë deri në maj 2018 kontrollet në kufi, një vendim i justifikuar nga kërcënimi terrorist dhe lufta kundër imigracionit të paligjshëm, theksoi sot ministri gjerman i Brendshëm, Thomas...

Gjermania zgjat deri në maj 2018 kontrollet kufitare

para 9 muajve - KosovaPress

“Situata e sigurisë në Bashkimin Evropian, apo disa vende, përfshirë Gjermaninë, janë goditur nga sulme terroriste dramatike”, theksoi në një komunikatë, Maiziere, ndërkohë që kontrollet në kufijtë gjermanë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK