http://kariera.mk

Protesta e parë e kapitalit

para 11 muajve - Mapo

Kompanitë e mëdha kryesore në vend dhe shoqatat e biznesit bëhen bashkë në tubimin për të sensibilizuar institucionet dhe qytetarët në luftën kundër informalitetit. Diskutantët kërkojnë nisma ligjore dhe...

Protesta e biznesit, fillim për kapitalizmin modern

para 11 muajve - Mapo

Nga Ervis Iljazaj Dje, Shoqata e Bashkimit të Biznesit Shqiptar, ka protestuar kundër informalitetit. Ndoshta kjo është hera e parë që biznesi shqiptar proteston publikisht për një çështje të caktuar....

Marshim kundër informalitetit

para 11 muajve - Vizion Plus

Dhjetëra te rinj, biznese dhe punëmarrës kanë marshuar në mënyrë paqësore në bulevardin qendror për një kauzë, sa të rëndësishme aq edhe sfiduese, informalitetin. Me një tullumbac të zi në duar që simbolizon...

Biznesi marshim paqësor kundër informalitetit

para 11 muajve - Ora news

Nën sloganin “Për një ekonomi më të drejtë”, biznesi marshoi sot paqësisht në Tiranë për të sensibilizuar të gjithë qytetarët për rëndësinë e luftës kundër informalitetit. Në marshimin një orësh, nga 15:00...

Shoqatat e Biznesit marshim në bulevard kundër informalitetit

para 11 muajve - ABC News

Një marshim sensibilizues është mbajtur në Tiranë kundër informalitetit, me moton “Për një ekonomi më të drejtë.” Organizatorët, një grup shoqatash të biznesit, vendase e të huaja që sensibilizimin e opinionit...

Shoqata e biznesit marshim paqësor: T'i themi jo informalitetit

para 11 muajve - Shqiptarja

“Për një ekonomi më të drejtë”, me këtë slogan, biznesi do të marshojë paqësisht sot në Tiranë. Nëpërmjet kësaj iniciative biznesi kërkon të sensibilizojë të gjithë qytetarët për rëndësinë e luftës kundër...

Informaliteti/ Bizneset marshojnë nesër në qendër të Tiranës

para 11 muajve - Mapo

Në kuadër të luftës ndaj informalitetit, kesaj plage të madhe të shoqërisë shqiptare që e ka veçuar këtë vend jo vetëm nga vendet e zhvilluara të BE-së, por edhe nga vendet e rajonit, Shoqata “Bashkimi...

Marshimi i shoqatave të biznesit: T’i themi jo informalitetit

para 11 muajve - Mapo

“Për një ekonomi më të drejtë”. Me këtë slogan do të marshohet sot në Tiranë. Kësaj radhe nuk janë sindikatat apo shoqëria civile, por është biznesi që me këtë iniciativë kërkon të sensibilizojë të gjithë...

Biznesi marshon, Ngjela: Rama do rrëzohet si Ramiz Alia

para 11 muajve - Mapo

“Për një ekonomi më të drejtë”. Me këtë slogan do të marshohet sot në Tiranë. Kësaj radhe nuk janë sindikatat apo shoqëria civile, por është biznesi që me këtë iniciativë kërkon të sensibilizojë të gjithë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK