http://kariera.mk

220 milionë euro nga letrat me vlerë

para 11 muajve - Lajmi.net

. “Vlera e shpallur në ankande ishte 220.0 milionë euro”, thuhet në raportin e BQK-së, për Vlerësimin Tremujor të Ekonomisë. Sipas BQK-së në krahasim me periudhën e njëjtë të vitit paraprak, numri dhe...

220 milionë euro nga Letrat me Vlerë

para 11 muajve - Koha.net

Banka Qendrore e Republikës së Kosovës (BQK), ka njoftuar se deri në qershor 2017 numri i ankandeve për emetimin e letrave me vlerë të Qeverisë së Kosovës arriti në 10. “Vlera e shpallur në ankande ishte...

220 milionë euro nga letrat me vlerë

para 11 muajve - Telegrafi

Banka Qendrore e Kosovës (BQK), ka njoftuar se deri në qershor 2017 numri i ankandeve për emetimin e letrave me vlerë të Qeverisë së Kosovës arriti në 10. “Vlera e shpallur në ankande ishte 220.0 milionë...

220 milionë euro nga letrat me vlerë

para 11 muajve - Indeks online

Banka Qendrore e Republikës së Kosovës (BQK), ka njoftuar se deri në qershor 2017 numri i ankandeve për emetimin e letrave me vlerë të Qeverisë së Kosovës arriti në 10. “Vlera e shpallur në ankande ishte...

Letrat me Vlerë arritën në 220 milionë euro

para 11 muajve - Insajderi

Banka Qendrore e Republikës së Kosovës (BQK), ka njoftuar se deri në qershor 2017 numri i ankandeve për emetimin e letrave me vlerë të Qeverisë së Kosovës arriti në 10. “Vlera e shpallur në ankande ishte...

220 milionë euro nga letrat me vlerë

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Banka Qendrore e Republikës së Kosovës (BQK), ka njoftuar se deri në qershor 2017 numri i ankandeve për emetimin e letrave me vlerë të Qeverisë së Kosovës arriti në 10. “Vlera e shpallur në ankande ishte...

220 milionë euro nga letrat me vlerë

para 11 muajve - Arbresh

Banka Qendrore e Republikës së Kosovës (BQK), ka njoftuar se deri në qershor 2017 numri i ankandeve për emetimin e letrave me vlerë të Qeverisë së Kosovës arriti në 10. “Vlera e shpallur në ankande ishte...

220 milionë euro nga letrat me vlerë

para 11 muajve - KosovaPress

“Vlera e shpallur në ankande ishte 220.0 milionë euro”, thuhet në raportin e BQK-së, për Vlerësimin Tremujor të Ekonomisë, raporton RTKlive. Sipas BQK-së në krahasim me periudhën e njëjtë të vitit paraprak,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK