http://kariera.mk

Gazeta e Barcelonës zbulon ekipin e ri të Zidane, nga viti 2018

para 9 muajve - Lajmi.net

Zinedine Zidane ka ofertë të bëhet selektor i Francës pas "Kampionatit botëror 2018". Zinedine Zidane mund të largohet nga Real Madrid. “Mundo Deportivo” shkruan se trajneri francez mund të vendos për...

Lamtumirë Real, Zidane befason me klubin e ri

para 9 muajve - Gazeta Express

. Zinedine Zidane në fund të sezonit mund të largohet nga Real Madridi Trajneri francez, Zinedine Zidane dhe Real Madrid mund të ndahen në fund të sezonit, edhe pse kanë kontratë deri në vitin 2020. Sipas...

Lamtumirë Real, Zidane befason me klubin e ri

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Zinedine Zidane në fund të sezonit mund të largohet nga Real Madridi Trajneri francez, Zinedine Zidane dhe Real Madrid mund të ndahen në fund të sezonit, edhe pse kanë kontratë deri në vitin 2020. Sipas...

Lamtumirë Real, Zidane mund të largohet nga klubi spanjoll

para 9 muajve - Insajderi

Zinedine Zidane në fund të sezonit mund të largohet nga Real Madridi. Trajneri francez, Zinedine Zidane dhe Real Madrid mund të ndahen në fund të sezonit, edhe pse kanë kontratë deri në vitin 2020. Sipas...

Lamtumirë Real, Zidane befason me klubin e ri

para 9 muajve - Sovrani

inedine Zidane në fund të sezonit mund të largohet nga Real Madridi Trajneri francez, Zinedine Zidane dhe Real Madrid mund të ndahen në fund të sezonit, edhe pse kanë kontratë deri në vitin 2020. Sipas...

Zidane i thotë lamtumirë Real Madridit?!

para 9 muajve - Sovrani

Zinedine Zidane në fund të sezonit mund të largohet nga Real Madridi. Trajneri francez, Zinedine Zidane dhe Real Madrid mund të ndahen në fund të sezonit, edhe pse kanë kontratë deri në vitin 2020. Sipas...

Zidane një fitore larg rekordit historik të Guardiolas

para 9 muajve - Aktuale

Ndeshja e vikendit me Getafen do të jetë e veçantë për Real Madridin e Zinedine Zidane, që do të ketë shansin të thyejnë një rekord të Pep Guardiolas, bëjnë të ditur mediat spanjolle, transmeton Gazeta...

Zidane një fitore larg rekordit historik të Guardiolas

para 9 muajve - Gazeta Express

Zidane dëshiron të thyejë një tjetër rekord të Guardiolas, atë me më së shumti fitore me radhë në udhëtim. Ndeshja e vikendit me Getafen do të jetë e veçantë për Real Madridin e Zinedine Zidane, që do...

Perezi ‘frikësohet’ nga Al-Khelaifi, PSG kërkon seriozisht Zidanen

para 9 muajve - Telegrafi

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është duke u përballur me një sulm bërthamor nga Paris Saint-Germain për trajnerin e tyre, Zinedine Zidane. Sipas mediumit spanjoll Diario Gol , presidenti...

Perezi ‘frikësohet’ nga Al-Khelaifi, PSG kërkon seriozisht Zidanen

para 9 muajve - Almakos

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez është duke u përballur me një sulm bërthamor nga Paris Saint-Germain për trajnerin e tyre, Zinedine Zidane. Sipas mediumit spanjoll Diario Gol , presidenti...

Pochetino: E kam dobësi Zidanin

para 9 muajve - Gazeta Express

Pochettino paralajmëron Realin - "në Santiago Bernabeu për fitore". Mauricio Pochettino ka lavdëruar Zinedine Zidanen para ndeshjes mes Tottenham e Real Madrid. Sipas trajnerit të Tottenham, Reali ka qenë...

Pochetino: E kam dobësi Zidanin

para 9 muajve - Tetova Sot

Pochettino paralajmëron Realin – “në Santiago Bernabeu për fitore”. Mauricio Pochettino ka lavdëruar Zinedine Zidanen para ndeshjes mes Tottenham e Real Madrid. Sipas trajnerit të Tottenham, Reali ka qenë...

Pochetino: E kam dobësi Zidanin

para 9 muajve - Infokusi

Mauricio Pochettino ka lavdëruar Zinedine Zidanen para ndeshjes mes Tottenham e Real Madrid. Sipas trajnerit të Tottenham, Reali ka qenë ekipi më i mirë në botë në vitet e fundit, por ka thënë se në “Santiago...

Tetori muaji me fat për gjigantin spanjoll! Shikoni çfarë do të ndodh

para 9 muajve - Infokusi

Real Madrid do të kthehet në garën e La Ligës këtë të shtunë, pas pushimit të ndeshjeve ndërkombëtare, dhe do ta bëjë këtë për të filluar përpjekjen e tyre të rikthimit në La Liga, transmeton ORAinfo....

Tetori pa udhëtime, katër ndeshje në Madrid për Realin

para 9 muajve - Telegrafi

Muaji tetor mund të jetë më i suksesshëm për këtë fillim sezon për Real Madridin, ku po ashtu mund të tejkalohen problemet e mëdha me rezultate në shtëpi. Reali nuk do të luaj jashtë kryeqytetit spanjoll...

Tetori pa udhëtime, katër ndeshje në Madrid për Realin

para 9 muajve - Almakos

Muaji tetor mund të jetë më i suksesshëm për këtë fillim sezon për Real Madridin, ku po ashtu mund të tejkalohen problemet e mëdha me rezultate në shtëpi. Reali nuk do të luaj jashtë kryeqytetit spanjoll...

Tetori pa udhëtime, katër ndeshje në Madrid për Realin

para 9 muajve - Periskopi

Muaji tetor mund të jetë më i suksesshëm për këtë fillim sezon për Real Madridin, ku po ashtu mund të tejkalohen problemet e mëdha me rezultate në shtëpi. Reali nuk do të luaj jashtë kryeqytetit spanjoll...

Tetori pa udhëtime, katër ndeshje në Madrid për Realin

para 9 muajve - Gazeta e re

Muaji tetor mund të jetë më i suksesshëm për këtë fillim sezon për Real Madridin, ku po ashtu mund të tejkalohen problemet e mëdha me rezultate në shtëpi. Reali nuk do të luaj jashtë kryeqytetit spanjoll...

‘Problem’ i madh për Zidanen

para 9 muajve - Infokusi

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është para vendimeve të mëdha. Zinedine Zidane është në dilemë të madhe. Trajneri i Real Madridit ballafaqohet me një sfidë të madhe të përzgjedh se cilët futbollist...

Zidane njofton Perezin rreth problemit të Ronaldos

para 9 muajve - Sovrani

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i shqetësuar që Cristiano Ronaldo mund të pësojë këtë sezon. 32-vjeçarit i është dhënë pushim i rregullt nga gjiganti në La Liga edicionin e kaluar por për...

Zidane njofton Perezin rreth problemit të Ronaldos

para 9 muajve - Arbresh

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është i shqetësuar që Cristiano Ronaldo mund të pësojë  këtë sezon. 32-vjeçarit i është dhënë pushim i rregullt nga gjiganti në La Liga edicionin e kaluar por...

‘Problem’ i madh për Zidanen

para 9 muajve - Lajmi.net

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është para vendimeve të mëdha. Zinedine Zidane është në dilemë të madhe. Trajneri i Real Madridit ballafaqohet me një sfidë të madhe të përzgjedh se cilët futbollist...

‘Problem’ i madh për Zidanen

para 9 muajve - Fol

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane është para vendimeve të mëdha. Trajneri i Real Madridit ballafaqohet me një sfidë të madhe të përzgjedh se cilët futbollist t’i pushojë në ndeshjen kundër Getafes...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK