http://kariera.mk

“Rusia 2018”, Granit Xhaka në mesin e më të mirëve

para 9 muajve - GazetaBlic

Xhaka është lojtari i katër që ka bërë më së shumti pasime në ndeshjet kualifikuese të Botërorit “Rusia 2018”. Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, është në mesin e lojtarëve që me më së shumti...

“Rusia 2018”, Granit Xhaka në mesin e më të mirëve

para 9 muajve - Zhurnal

Xhaka është lojtari i katër që ka bërë më së shumti pasime në ndeshjet kualifikuese të Botërorit “Rusia 2018”. Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, është në mesin e lojtarëve që me më së shumti...

“Rusia 2018”, Granit Xhaka në mesin e më të mirëve

para 9 muajve - Ina

Xhaka është lojtari i katër që ka bërë më së shumti pasime në ndeshjet kualifikuese të Botërorit “Rusia 2018”. Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, është në mesin e lojtarëve që me më së shumti...

“Rusia 2018”, Granit Xhaka në mesin e më të mirëve

para 9 muajve - Gazeta Express

. Xhaka është lojtari i katër që ka bërë më së shumti pasime në ndeshjet kualifikuese të Botërorit “Rusia 2018”. Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, është në mesin e lojtarëve që me më së shumti...

“Rusia 2018”, Granit Xhaka në mesin e më të mirëve

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Xhaka është lojtari i katër që ka bërë më së shumti pasime në ndeshjet kualifikuese të Botërorit “Rusia 2018”. Mesfushori shqiptar i Arsenalit, Granit Xhaka, është në mesin e lojtarëve që me më së shumti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK