http://kariera.mk

Ronaldo pa flokë? Shikojeni Messin dhe të tjerët

para 9 muajve - Lajmi.net

. Cristiano Ronaldo shquhet për aftësitë e tij si futbollist por edhe për frizurën që gjithmonë e rregullon para dhe gjatë ndeshjeve. Por, në rrjetet sociale janë publikuar një galeri e fotomontazheve...

Mediat spanjolle zbulojnë, Dybala nuk shkon te Barça nëse Messi qëndron

para 9 muajve - Telegrafi

Mediat spanjolle kanë zbuluar se sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, kurrë nuk do të konsiderojë transferimin në Barcelonë nëse ylli i skuadrës, Lionel Messi qëndron. Dybala u lidh me një lëvizje të madhe...

Mediat spanjolle zbulojnë, Dybala nuk shkon te Barça nëse Messi qëndron

para 9 muajve - Almakos

Mediat spanjolle kanë zbuluar se sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, kurrë nuk do të konsiderojë transferimin në Barcelonë nëse ylli i skuadrës, Lionel Messi qëndron. Dybala u lidh me një lëvizje të madhe...

Paulo Dybala refuzon Barçën për shkak të Lionel Messit

para 9 muajve - Arbresh

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala dëshiron të nënshkruaj me Real Madridi për shkak të Lionel Messit. Barcelona ka qenë duke kërkuar transferimin e Dybalas pasi gjiganti në La Liga shiti Neymarin te Paris...

Dybala në La Liga, jo te Barcelona

para 9 muajve - GazetaBlic

Real Madridi nuk ka hequr ende dorë nga Paulo Dybala. Madrilenët e kanë ndërmend ta rivalizojnë gjigantin tjetër spanjoll, Barcelona, e cila po ashtu e do futbollistin argjentinas të Juventusit. Presidenti...

Reali pas Dybalas

para 9 muajve - Gazeta e re

Real Madridi nuk ka hequr ende dorë nga Paulo Dybala. Madrilenët e kanë ndërmend ta rivalizojnë gjigantin tjetër spanjoll, Barcelona, e cila po ashtu e do futbollistin argjentinas të Juventusit. Presidenti...

Dybala i lumtur që pa magjinë e Lionel Messit nga afër

para 9 muajve - Arbresh

Sulmuesi i Argjentinës, Paulo Dybala e përshkroi vetën si “me fat” që ishte në gjendje të shoh magjinë e Lionel Messit nga afër kur kombëtarja e tij u kualifikua në Kampionatin Botëror. Një hat-trick nga...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK