http://kariera.mk

Shqiptari hedh të dashurën nga dritarja, ja si arsyetohet

para 9 muajve - Medial

Ka nisur procesi në Gjykatën e Landit në Dyseldorf me të pandehur 40-vjeçarin shqiptar Ardi T. Ky i fundit akuzohert se ka rrëzuar të dashurën 24-vjeçare nga dritarja. Sipas mediave gjermane, ai ka qenë...

Gjermanët në dilemë: E hodhi apo jo shqiptari të dashurën nga dritarja

para 9 muajve - Albeu

Ka nisur procesi në Gjykatën e Landit në Dyseldorf me të pandehur 40-vjeçarin shqiptar Ardi T. Ky i fundit akuzohert se ka rrëzuar të dashurën 24-vjeçare nga dritarja . Sipas mediave gjermane, ai ka qenë...

Shqiptari hedh të dashurën nga dritarja, mund të marrë 11 vjet e gjysmë burg

para 9 muajve - Koha.net

Prokurori duke arsyetuar akuzën ka thënë se gruan e rrëzuar do ta shoqërojë gjatë gjithë jetës paraliza e shkaktuar nga rrëzimi. Mbrojtja thotë se ajo është rrëzuar aksidentalisht Në procesin që po zhvillohet...

Shqiptari hedh të dashurën nga dritarja, ja si arsyetohet

para 9 muajve - GazetaBlic

Ka nisur procesi në Gjykatën e Landit në Dyseldorf me të pandehur 40-vjeçarin shqiptar Ardi T. Ky i fundit akuzohert se ka rrëzuar të dashurën 24-vjeçare nga dritarja. Sipas mediave gjermane, ai ka qenë...

Shqiptari hedh të dashurën nga dritarja, ky është arsyetimi i tij në gjyq!

para 9 muajve - Indeks online

Ka nisur procesi në Gjykatën e Landit në Dyseldorf me të pandehur 40-vjeçarin shqiptar Ardi T. Ky i fundit akuzohert se ka rrëzuar të dashurën 24-vjeçare nga dritarja. Sipas mediave gjermane, ai ka qenë...

Befason në gjyq shqiptari që hodhi nga dritarja të dashurën 16 vjet më të re: Ajo më vodhi 1800 euro dhe pastaj…

para 9 muajve - BalkanWeb

Një 40-vjeçar shqiptar ka dalë dje para bankës së të akuzuarve në Gjykatën e Landit në Dyseldorf, nën akuzën se ka hedhur nga dritarja të dashurën e tij 24 vjeçe. Shqiptari Ardi T., ka qenë partner i gruas,...

Shqiptari hedh të dashurën nga dritarja, por trillon historinë e rrallë që la me gojë hapur gjermanët

para 9 muajve - Gazeta Express

Nis procesi në Gjykatën e Landit në Dyseldorf me te pandehur shqiptarin Ardi T., sot 40 vjeçar, i cili akuzohet se ka rrëzuar te dashuren 24 vjeçarare nga dritarja. Ai ka qenë partner i gruas, e cila para...

Shqiptari hedh të dashurën nga dritarja, ja si arsyetohet

para 9 muajve - Infokusi

Ka nisur procesi në Gjykatën e Landit në Dyseldorf me të pandehur 40-vjeçarin shqiptar Ardi T. Ky i fundit akuzohert se ka rrëzuar të dashurën 24-vjeçare nga dritarja. Sipas mediave gjermane, ai ka qenë...

Shqiptari që hodhi nga dritarja të dashurën, ndërton skenën në gjyq me lodrat Lego

para 9 muajve - Syri

Në Gjykatën e Landit në Dyseldorf ka nisur gjyqi ndaj të pandehurit shqiptariArdi T,  40 vjeç, i cili akuzohet se ka rrëzuar te dashuren 24 vjeçarare nga dritarja. Ai ka qenë partner i gruas, e cila para...

Hedh të dashurën nga dritarja, historia e shqiptarit që habiti gjermanët

para 9 muajve - AlbPress

Nis proçesi në Gjykatën e Landit në Dyseldorf me te pandehur shqiptarin Ardi T, 40-vjeç, i cili akuzohet se ka hedhur tw dashurwn 24-vjeçare nga dritarja. Ai ka qenë partner i gruas, e cila para një viti...

Shqiptari hedh të dashurën nga dritarja, viktima në paralizë

para 9 muajve - Sovrani

Ka nisur procesi në Gjykatën e Landit në Dyseldorf me të pandehur 40-vjeçarin shqiptar Ardi T. Ky i fundit akuzohert se ka rrëzuar të dashurën 24-vjeçare nga dritarja. Sipas mediave gjermane, ai ka qenë...

Shqiptari hedh të dashurën nga dritarja, ky është arsyetimi i tij në gjyq!

para 9 muajve - Arbresh

Ka nisur procesi në Gjykatën e Landit në Dyseldorf me të pandehur 40-vjeçarin shqiptar Ardi T. Ky i fundit akuzohet se ka rrëzuar të dashurën 24-vjeçare nga dritarja. Sipas mediave gjermane, ai ka qenë...

Hedh të dashurën nga dritarja, historia e shqiptarit që habiti gjermanët

para 9 muajve - Te Sheshi

Nis proçesi në Gjykatën e Landit në Dyseldorf me te pandehur shqiptarin Ardi T, 40-vjeç, i cili akuzohet se ka hedhur të dashurën 24-vjeçare nga dritarja. Ai ka qenë partner i gruas, e cila para një viti...

Shqiptari hedh të dashurën nga dritarja, ky është arsyetimi i tij në gjyq!

para 9 muajve - Bota Press

Ka nisur procesi në Gjykatën e Landit në Dusseldorf me të pandehur 40-vjeçarin shqiptar Ardi T. Ky i fundit akuzohert se ka rrëzuar të dashurën 24-vjeçare nga dritarja. Sipas mediave gjermane, ai ka qenë...

Shqiptari hedh të dashurën nga dritarja, befason në gjyq me dëshminë

para 9 muajve - Lajme.al

Nis procesi në Gjykatën e Landit në Dyseldorf me te pandehur shqiptarin Ardi T., sot 40 vjeçar, i cili akuzohet se ka rrëzuar te dashuren 24 vjeçarare nga dritarja. Ai ka qenë partner i gruas, e cila para...

Ardi T. mund të marrë 11 vjet e gjysmë burg për rrëzimin e partneres së tij nga dritarja

para 9 muajve - Albinfo

Prokurori duke arsyetuar akuzën ka thënë se gruan e rrëzuar do ta shoqërojë gjatë gjithë jetës paraliza e shkaktuar nga rrëzimi. Mbrojtja thotë se ajo është rrëzuar aksidentalisht Në procesin që po zhvillohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK