http://kariera.mk

Të dielën fillon ngrohja nga Termokosi

para 9 muajve - Telegrafi

Zyrtarët e Termokos-it kanë njoftuar se kanë bërë të gjitha përgatitjet për fillimin e ngrohjes për qytetarët e Prishtinës. Kryeshefi i Termokos-it, Naser Canolli tha për RTK se gjatë verës kanë bërë përgatitjes...

Të dielën një pjesë e qytetarëve të Prishtinës do të ngrohen

para 9 muajve - Albeu

Zyrtarë të NP “Termokos” njoftuan se kanë bërë të gjitha përgatitjet për fillimin e ngrohjes për qytetarët e Prishtinës. Kështu i tha RTK-së Naser Canolli, kryeshef i NP “Termokos”. Canolli tha se gjatë...

Lajm i mirë nga Termokosi

para 9 muajve - GazetaBlic

Zyrtarë të NP “Termokos” njoftuan se kanë bërë të gjitha përgatitjet për fillimin e ngrohjes për qytetarët e Prishtinës. Kështu i tha RTK-së Naser Canolli, kryeshef i NP “Termokos”. Canolli tha se gjatë...

Ngrohja në kryeqytet fillon këtë fundjavë

para 9 muajve - Lajmi.net

. Për të diskutuar rreth kësaj çështjeje në  lidhje të drejtpërdrejt, i ftuar në emisionin e mëngjesit në RTK, ishte Naser Canolli, kryeshef  i NP “Termokos”. Canolli tha se gjatë verës kanë bërë përgatitjes...

Lajm i mirë nga Termokosi

para 9 muajve - Gazeta Express

Zyrtarë të NP “Termokos” njoftuan se kanë bërë të gjitha përgatitjet për fillimin e ngrohjes për qytetarët e Prishtinës. Kështu i tha RTK-së Naser Canolli, kryeshef i NP “Termokos”. Canolli tha se gjatë...

Të dielën “Termokosi” nis ngrohjen e kryeqytetit

para 9 muajve - Koha.net

Zyrtarë të NP “Termokos” njoftuan se kanë bërë të gjitha përgatitjet për fillimin e ngrohjes për qytetarët e Prishtinës. Kështu i tha RTK-së Naser Canolli, kryeshef i NP “Termokos”. Canolli tha se gjatë...

Lajm i mirë nga Termokosi

para 9 muajve - Infokusi

Zyrtarë të NP “Termokos” njoftuan se kanë bërë të gjitha përgatitjet për fillimin e ngrohjes për qytetarët e Prishtinës. Kështu i tha RTK-së Naser Canolli, kryeshef i NP “Termokos”. Canolli tha se gjatë...

“Termokos”, gati për dimër

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Zyrtarë të NP “Termokos” njoftuan se kanë bërë të gjitha përgatitjet për fillimin e ngrohjes për qytetarët e Prishtinës. Kështu i tha RTK-së Naser Canolli, kryeshef i NP “Termokos”. Canolli tha se gjatë...

Lajm i mirë nga Termokosi

para 9 muajve - Periskopi

Zyrtarë të NP “Termokos” njoftuan se kanë bërë të gjitha përgatitjet për fillimin e ngrohjes për qytetarët e Prishtinës. Kështu i tha RTK-së Naser Canolli, kryeshef i NP “Termokos”. Canolli tha se gjatë...

Lajm i mirë nga Termokosi

para 9 muajve - Bota Press

Zyrtarë të NP “Termokos” njoftuan se kanë bërë të gjitha përgatitjet për fillimin e ngrohjes për qytetarët e Prishtinës. Kështu i tha RTK-së Naser Canolli, kryeshef i NP “Termokos”. Canolli tha se gjatë...

Lajm i mirë nga Termokosi

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Zyrtarë të NP “Termokos” njoftuan se kanë bërë të gjitha përgatitjet për fillimin e ngrohjes për qytetarët e Prishtinës. Kështu i tha RTK-së Naser Canolli, kryeshef i NP “Termokos”. Canolli tha se gjatë...

Lajm i mirë nga Termokosi, ja kur startojnë me ngrohje

para 9 muajve - Sovrani

Zyrtarë të NP “Termokos” njoftuan se kanë bërë të gjitha përgatitjet për fillimin e ngrohjes për qytetarët e Prishtinës. Kështu i tha RTK-së Naser Canolli, kryeshef i NP “Termokos”. Canolli tha se gjatë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK