http://kariera.mk

Pakistan: Shtyhet procesi kundër ish-kryeministrit për shkak të përleshjeve

para 9 muajve - Portalb

Një gjykatë në Pakistan e ka shty procesin lidhur me padinë kundër ish-kryeministrit, Nawaz Sharif, dhe kundër vajzës së tij dhe bashkëshortit të saj, të akuzuar për korrupsion, pas përleshjeve ndërmjet...

Pakistan: Shtyhet procesi kundër ish-kryeministrit për shkak të përleshjeve

para 9 muajve - Lajmi.net

Një gjykatë në Pakistan e ka shty procesin lidhur me padinë kundër ish-kryeministrit, Nawaz Sharif, dhe kundër vajzës së tij dhe bashkëshortit të saj, të akuzuar për korrupsion, pas përleshjeve ndërmjet...

Pakistan: Shtyhet procesi kundër ish-kryeministrit për shkak të përleshjeve

para 9 muajve - Evropa e Lirë

Një gjykatë në Pakistan e ka shty procesin lidhur me padinë kundër ish-kryeministrit, Nawaz Sharif, dhe kundër vajzës së tij dhe bashkëshortit të saj, të akuzuar për korrupsion, pas përleshjeve ndërmjet...

Shtyhet procesi kundër ish-kryeministrit në Pakistan

para 9 muajve - Arbresh

Një gjykatë në Pakistan e ka shty procesin lidhur me padinë kundër ish-kryeministrit, Nawaz Sharif, dhe kundër vajzës së tij dhe bashkëshortit të saj, të akuzuar për korrupsion, pas përleshjeve ndërmjet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK