http://kariera.mk

Mbi 50 ndryshimtarë nga shtetet e ndryshme në Shkollën e Diasporës në Kosovë

para 9 muajve - Telegrafi

Më 11 tetor 2017, organizata GERMIN ka bërë hapjen solemne të Shkollës së Diasporës në Kosovë, e cila po mbahet për herë të parë në vendin tonë. Shkolla e Diasporës në Kosovë, e cila do të zgjasë deri...

Mbi 50 ndryshimtarë nga shtetet e ndryshme në Shkollën e Diasporës në Kosovë

para 9 muajve - Almakos

Më 11 tetor 2017, organizata GERMIN ka bërë hapjen solemne të Shkollës së Diasporës në Kosovë, e cila po mbahet për herë të parë në vendin tonë. Shkolla e Diasporës në Kosovë, e cila do të zgjasë deri...

Gratë te burrat do të ndryshonin katër gjëra, ndërkaq ata nga to kërkojnë vetëm një gjë shumë të thjeshtë

para 9 muajve - Gazeta Liria

Martesën e bëjnë partnerët të cilët janë të gatshëm për kompromis dhe përshtatje. _____________________________________________________________________________________________ MARKETING

Mbi 50 ndryshimtarë nga shtetet e ndryshme në Shkollën e Diasporës në Kosovë

para 9 muajve - Gazeta Liria

Më 11 tetor 2017, organizata GERMIN ka bërë hapjen solemne të Shkollës së Diasporës në Kosovë, e cila po mbahet për herë të parë në vendin tonë. _____________________________________________________________________________________...

Mbi 50 “ndryshimtarë” në Shkollën e Diasporës në Kosovë

para 9 muajve - Albinfo

Kjo shkollë është hapur më 11 tetor 2017 dhe do të zgjasë deri më 15 tetor 2017, ndërsa ka mbledhur rreth 50 pjesëmarrës nga 17 vende të ndryshme të botës, duke i përfshirë specialistët lokal dhe nga diaspora...

Mbi 50 ndryshimtarë nga shtetet e ndryshme në Shkollën e Diasporës në Kosovë

para 9 muajve - Arbresh

Më 11 tetor 2017, organizata GERMIN ka bërë hapjen solemne të Shkollës së Diasporës në Kosovë, e cila po mbahet për herë të parë në vendin tonë. Shkolla e Diasporës në Kosovë, e cila do të zgjasë deri...

Ja katër gjërat që gratë do të ndrysonin te burrat dhe kërkojnë vetëm një gjë të thjeshtë prej tyre

para 9 muajve - InfoShqip

Martesën e bëjnë partnerët të cilët janë të gatshëm për kompromis dhe përshtatje. Për të pasur sukses në jetën e përbashkët, bashkëshortët patjetër duhet t’i ndihmojnë njëri-tjetrit dhe të ndryshojnë,...

Gratë te burrat do të ndryshonin katër gjëra, ndërkaq ata nga to kërkojnë vetëm një gjë shumë të thjeshtë

para 9 muajve - Telegrafi

Martesën e bëjnë partnerët të cilët janë të gatshëm për kompromis dhe përshtatje. Për të pasur sukses në jetën e përbashkët, bashkëshortët patjetër duhet t’i ndihmojnë njëri-tjetrit dhe të ndryshojnë,...

Gratë te burrat do të ndryshonin katër gjëra, ndërkaq ata nga to kërkojnë vetëm një gjë shumë të thjeshtë

para 9 muajve - Almakos

Martesën e bëjnë partnerët të cilët janë të gatshëm për kompromis dhe përshtatje. Për të pasur sukses në jetën e përbashkët, bashkëshortët patjetër duhet t’i ndihmojnë njëri-tjetrit dhe të ndryshojnë,...

Mbi 50 ndryshimtarë nga shtetet e ndryshme në Shkollën e Diasporës në Kosovë

para 9 muajve - Bota Press

Në 11 tetor 2017, organizata GERMIN ka bërë hapjen solemne të Shkollës së Diasporës në  Kosovë, e cila po mbahet për herë të parë në vendin tonë. Shkolla e Diasporës në Kosovë, e cila do të zgjasë deri...

Ademi takon nënkryetarin e DSD në Parlamentin Evropian

para 9 muajve - Gazeta Express

Ministri në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë, Edmond Ademi, për Marrëdhëniet me Diasporën, sot realizoi takim pune me deputetin dhe nënkryetarin e Grupit Socialist dhe Demokrat në Parlamentit Evropian...

Ademi, takim me deputetin dhe nënkryetarin e DSD në PE

para 9 muajve - Medial

Ministri në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë, Edmond Ademi, për Marrëdhëniet me Diasporën, sot realizoi takim pune me deputetin dhe nënkryetarin e Grupit Socialist dhe Demokrat në Parlamentit Evropian...

Ministri Ademi realizoi takim me deputetin dhe nënkryetar të DSD në PE

para 9 muajve - Almakos

Ministri në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë, Edmond Ademi, për Marrëdhëniet me Diasporën, sot realizoi takim pune me deputetin dhe nënkryetarin e Grupit Socialist dhe Demokrat në Parlamentit Evropian...

Ministri Ademi realizoi takim me deputetin dhe nënkryetar të DSD në PE

para 9 muajve - Almakos

Ministri në Qeverinë e Republikës së Maqedonisë, Edmond Ademi, për Marrëdhëniet me Diasporën, sot realizoi takim pune me deputetin dhe nënkryetarin e Grupit Socialist dhe Demokrat në Parlamentit Evropian...

Rroga më e madhe, nuk ju bën më të lumtur – këto gjashtë gjëra PO

para 9 muajve - Gazeta Liria

Nëse keni menduar të punoni disa orë më gjatë, të mos pushoni vikendeve e të punoni madje edhe me kolegët më të neveritshëm, vetëm që të fitoni më shumë para – mendoni sërish.

Rroga më e madhe, nuk ju bën më të lumtur

para 9 muajve - Syri

Nëse keni menduar të punoni disa orë më gjatë, të mos pushoni vikendeve e të punoni madje edhe me kolegët më të neveritshëm, vetëm që të fitoni më shumë para - mendoni sërish. Kompania për hulumtime Glassdoor,...

Rroga më e madhe, nuk ju bën më të lumtur – këto gjashtë gjëra PO

para 9 muajve - Almakos

Nëse keni menduar të punoni disa orë më gjatë, të mos pushoni vikendeve e të punoni madje edhe me kolegët më të neveritshëm, vetëm që të fitoni më shumë para – mendoni sërish. Kompania për hulumtime Glassdoor,...

Rroga më e madhe, nuk ju bën më të lumtur – këto gjashtë gjëra PO

para 9 muajve - Infokusi

Nëse keni menduar të punoni disa orë më gjatë, të mos pushoni vikendeve e të punoni madje edhe me kolegët më të neveritshëm, vetëm që të fitoni më shumë para – mendoni sërish. Kompania për hulumtime Glassdoor,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK