http://kariera.mk

Serbët kërkojnë që ta marrin Thaçin mes tyre, detaje tronditëse për stërgjyshin

para 9 muajve - Albeu

Mediat në Serbi kanë filluar të shkruajnë për, siç thonë ata, stërgjyshin e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi . Për të, thonë se fillimisht ishte klerik ortodoks, e më pas u konvertua në fenë myslimane....

Mediat serbe: Stërgjyshi i Thaçit ishte serb

para 9 muajve - GazetaBlic

Mediat në Serbi kanë filluar të shkruajnë për, siç thonë ata, stërgjyshin e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi. Për të, thonë se fillimisht ishte klerik ortodoks, e më pas u konvertua në fenë myslimane....

Mediat serbe: Stërgjyshi i Thaçit ishte serb

para 9 muajve - Gazeta Express

Mediat në Serbi kanë filluar të shkruajnë për, siç thonë ata, stërgjyshin e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi. Për të, thonë se fillimisht ishte klerik ortodoks, e më pas u konvertua në fenë myslimane....

Mediet serbe: Stërgjyshi i Thaçit ishte serb

para 9 muajve - Gazeta Liria

Mediet në Serbi kanë filluar të shkruajnë për, siç thonë ata, stërgjyshin e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi. Për të thonë se fillimisht ishte klerik ortodoks, e më pas u konvertua në fenë myslimane.

Mediat e Beogradit: Stërgjyshi i Thaçit ishte serb

para 9 muajve - Lajme.al

Mediet në Serbi kanë filluar të shkruajnë për, siç thonë ata, stërgjyshin e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi. Për të thonë se fillimisht ishte klerik ortodoks, e më pas u konvertua në fenë myslimane....

Shokojnë mediat serbe: Stërgjyshi i Thaçit ishte serb

para 9 muajve - Bota Press

Mediat në Serbi kanë filluar të shkruajnë për, siç thonë ata, stërgjyshin e Presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi. Për të, thonë se fillimisht ishte klerik ortodoks, e më pas u konvertua në fenë myslimane....

Mediat serbe shkruajnë për stërgjyshin e Thaçit: Ishte serb

para 9 muajve - Periskopi

Media serbe “Vestinet” ka thënë se stërgjyshi i Presidentit të Kosovës Hashim Thaçit më parë ishte ortodoks por në fillim të shekullit XX’të ishte konvertuar në fenë islame. Sipas këtij burimi, stërgjyshi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK