http://kariera.mk

Pacollin nuk e ftojnë në Beograd për procesin e Berlinit

para 9 muajve - Zhurnal

Prishtinë, 13 tetor - Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është pamundësuar pjesëmarrja në Beograd në kuadër të diskutimeve për Procesin e Berlinit për vendet e Ballkanit Perëndimor, pjesë...

Pacollin nuk e ftojnë në Beograd për procesin e Berlinit

para 9 muajve - Albeu

Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli , i është pamundësuar pjesëmarrja në Beograd në kuadër të diskutimeve për Procesin e Berlinit për vendet e Ballkanit Perëndimor, pjesë e të cilit është edhe...

Në Beograd diskutohet për Procesin e Berlinit pa Kosovën

para 9 muajve - Gazeta Express

Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është pamundësuar pjesëmarrja në Beograd në kuadër të diskutimeve për Procesin e Berlinit për vendet e Ballkanit Perëndimor, pjesë e të cilit është edhe...

Në Beograd diskutohet për Procesin e Berlinit pa Kosovën

para 9 muajve - Koha.net

Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është pamundësuar pjesëmarrja në Beograd në kuadër të diskutimeve për Procesin e Berlinit për vendet e Ballkanit Perëndimor, pjesë e të cilit është edhe...

Në Beograd diskutohet për Procesin e Berlinit pa Kosovën

para 9 muajve - Gazeta Liria

Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është pamundësuar pjesëmarrja në Beograd në kuadër të diskutimeve për Procesin e Berlinit për vendet e Ballkanit Perëndimor, pjesë e të cilit është edhe...

Në Beograd diskutohet për proçesin e Berlinit pa Kosovën

para 9 muajve - Te Sheshi

Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është pamundësuar pjesëmarrja në Beograd në kuadër të diskutimeve për Proçesin e Berlinit për vendet e Ballkanit Perëndimor, pjesë e të cilit është edhe...

Kosova nuk mori ftesë për ‘Procesin e Berlinit’ në Beograd

para 9 muajve - Insajderi

Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është pamundësuar pjesëmarrja në Beograd në kuadër të diskutimeve për Procesin e Berlinit për vendet e Ballkanit Perëndimor, pjesë e të cilit është edhe...

Në Beograd diskutohet për Procesin e Berlinit pa Kosovën

para 9 muajve - 24 ore

Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është pamundësuar pjesëmarrja në Beograd në kuadër të diskutimeve për Procesin e Berlinit për vendet e Ballkanit Perëndimor, pjesë e të cilit është edhe...

Në Beograd diskutohet për Procesin e Berlinit pa Kosovën

para 9 muajve - Bota Press

Botapress, 13 tetor- Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është pamundësuar pjesëmarrja në Beograd në kuadër të diskutimeve për Procesin e Berlinit për vendet e Ballkanit Perëndimor, pjesë...

Në Beograd diskutohet për Procesin e Berlinit pa Kosovën

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është pamundësuar pjesëmarrja në Beograd në kuadër të diskutimeve për Procesin e Berlinit për vendet e Ballkanit Perëndimor, pjesë e të cilit është edhe...

Në Beograd diskutohet për Procesin e Berlinit, Kosovës i pamundësohet pjesëmarrja

para 9 muajve - Periskopi

Ministrit të Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli, i është pamundësuar pjesëmarrja në Beograd në kuadër të diskutimeve për Procesin e Berlinit për vendet e Ballkanit Perëndimor, pjesë e të cilit është edhe...

Trump nënshkruan urdhëresën për Kujdesin Shëndetësor

para 9 muajve - Gazeta Liria

Presidenti Donald Trump, i frustruar nga dështimi i Kongresit për të shfuqizuar dhe zëvendësuar ObamaCare, ka nënshkruar një urdhër ekzekutiv ditën e enjte, në mënyrë që të lehtësoj për qytetarët blerjen...

Shmangia e shikimit, rrit dhembjet

para 9 muajve - Gazeta Liria

Shmangia e shikimit e shikimit nga një ngjarje e dhimbshme, rrit pasigurinë nervore në tru, duke bërë që perceptimi i dhembjes të jetë më i fortë. ___________________________________________________________________________________...

“Lamtumirë” Big Ben

para 9 muajve - Gazeta Liria

Ora e famshme e londineze, Big Ben, do t’i nënshtrohet një rikonstruksioni të plotë. E për këtë arsye “Kulla Elizabet” është rrethuar nga skelat, të cilat do t’u pengojnë pamjen, jo vetëm londinezëve,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK