http://kariera.mk

Amerika premton mbështetje në zhvillimin ekonomik të Kosovës

para 9 muajve - GazetaBlic

Gjatë qëndrimit të tij në Uashington, Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ku po merr pjesë në takimet vjetore të Bankës Botërore dhe Fondit Monetar Ndërkombëtar, është takuar me Matthew Palmer,...

Amerika premton mbështetje në zhvillimin ekonomik të Kosovës

para 9 muajve - Klan Kosova

Gjatë qëndrimit të tij në Uashington, Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ku po merr pjesë në takimet vjetore të Bankës Botërore dhe Fondit Monetar Ndërkombëtar, është takuar me Matthew Palmer,...

Amerika premton mbështetje për ekonominë e Kosovës

para 9 muajve - Indeks online

Gjatë qëndrimit të tij në Uashington, Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ku po merr pjesë në takimet vjetore të Bankës Botërore dhe Fondit Monetar Ndërkombëtar, është takuar me Matthew Palmer,...

Lluka takohet me Matthew Palmer të Departamentit të Shtetit Amerikan

para 9 muajve - Lajmi.net

Gjatë qëndrimit të tij në Uashington, Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ku po merr pjesë në takimet vjetore të Bankës Botërore dhe Fondit Monetar Ndërkombëtar, është takuar me Matthew Palmer,...

Amerika premton mbështetje për ekonominë e Kosovës

para 9 muajve - Infokusi

Gjatë qëndrimit të tij në Uashington, Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ku po merr pjesë në takimet vjetore të Bankës Botërore dhe Fondit Monetar Ndërkombëtar, është takuar me Matthew Palmer,...

Departamentit i Shtetit amerikan përkrah zhvillimin ekonomik të Kosovës

para 9 muajve - Arbresh

Gjatë qëndrimit të tij në Washington, Ministri i Zhvillimit Ekonomik, Valdrin Lluka, ku po merr pjesë në takimet vjetore të Bankës Botërore dhe Fondit Monetar Ndërkombëtar, është takuar me Matthew Palmer,...

Lluka në Uashington merr mbështetjen për zhvillimin ekonomik

para 9 muajve - KosovaPress

Sipas një komunikate të MZHE-së, Lluka dhe Palmer kanë biseduar rreth zhvillimeve të fundit në Kosovë, me theks të veçantë, progresin e zhvillimin ekonomik të vendit tonë. Ministri Lluka shfrytëzoi rastin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK