http://kariera.mk

Ushtria turke fut tanket në Siri

para 9 muajve - GazetaBlic

Në orët e mbrëmjes edhe 200 ushtarë të forcave speciale turke kanë hyrë në territorin e Sirisë dhe janë drejtuar drejt Idilit. Mësohet se këtë herë ushtarët turq kanë hyrë edhe me tanke në këtë qytet ndërsa...

Ushtria turke fut disa tanke në Siri

para 9 muajve - Indeks online

Në orët e mbërmjes edhe 200 ushtarë të forcave speciale turkekanë hyrë në territorin e Sirisë dhe janë drejtuar drejt Idilit. Mësohet se këtë herë ushtarët turq kanë hyrë edhe me tanke në këtë qytet ndërsa...

Ushtria turke fut tanket në Siri

para 9 muajve - Gazeta Express

Në orët e mbrëmjes edhe 200 ushtarë të forcave speciale turke kanë hyrë në territorin e Sirisë dhe janë drejtuar drejt Idilit. Mësohet se këtë herë ushtarët turq kanë hyrë edhe me tanke në këtë qytet ndërsa...

VIDEO/ Ushtria turke fut tanket në Siri

para 9 muajve - Syri

Në orët e mbërmjes edhe 200 ushtarë të forcave speciale turke kanë hyrë në territorin e Sirisë dhe janë drejtuar drejt Idilit. Mësohet se këtë herë ushtarët turq kanë hyrë edhe me tanke në këtë qytet ndërsa...

Ushtria turke fut tanket në Siri

para 9 muajve - Infokusi

Në orët e mbrëmjes edhe 200 ushtarë të forcave speciale turke kanë hyrë në territorin e Sirisë dhe janë drejtuar drejt Idilit. Mësohet se këtë herë ushtarët turq kanë hyrë edhe me tanke në këtë qytet ndërsa...

Ushtria turke fut tanket në Siri

para 9 muajve - Lajm

Në orët e mbërmjes edhe 200 ushtarë të forcave speciale turke kanë hyrë në territorin e Sirisë dhe janë drejtuar drejt Idilit. Mësohet se këtë herë ushtarët turq kanë hyrë edhe me tanke në këtë qytet ndërsa...

Ushtria turke fut tanket në Siri

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Në orët e mbrëmjes edhe 200 ushtarë të forcave speciale turke kanë hyrë në territorin e Sirisë dhe janë drejtuar drejt Idilit. Mësohet se këtë herë ushtarët turq kanë hyrë edhe me tanke në këtë qytet,...

Ushtria turke fut tanket në Siri

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Në orët e mbrëmjes edhe 200 ushtarë të forcave speciale turke kanë hyrë në territorin e Sirisë dhe janë drejtuar drejt Idilit. Mësohet se këtë herë ushtarët turq kanë hyrë edhe me tanke në këtë qytet ndërsa...

Ushtria turke fut tanket në Siri

para 9 muajve - Arbresh

Në orët e mbrëmjes edhe 200 ushtarë të forcave speciale turke kanë hyrë në territorin e Sirisë dhe janë drejtuar drejt Idilit. Mësohet se këtë herë ushtarët turq kanë hyrë edhe me tanke në këtë qytet ndërsa...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK