http://kariera.mk

Honor me ekranin pa korniza, në dhjetor?

para 9 muajve - Infokusi

Honor sapo ka prezantuar 7X, por një njoftim tjetër është shumë pranë. Kompania dërgoi ftesa për medie për një ngjarje në Londër. 5 dhjetori do të jetë dita kur do të prezantohet një smartphone me korniza...

Honor me ekranin pa korniza, në dhjetor?

para 9 muajve - Ina

Honor sapo ka prezantuar 7X, por një njoftim tjetër është shumë pranë. Kompania dërgoi ftesa për medie për një ngjarje në Londër. 5 dhjetori do të jetë dita kur do të prezantohet një smartphone me korniza...

Honor me ekranin pa korniza, në dhjetor?

para 9 muajve - GazetaBlic

Honor sapo ka prezantuar 7X, por një njoftim tjetër është shumë pranë. Kompania dërgoi ftesa për medie për një ngjarje në Londër. 5 dhjetori do të jetë dita kur do të prezantohet një smartphone me korniza...

Honor me ekranin pa korniza, në dhjetor?

para 9 muajve - Telegrafi

Honor sapo ka prezantuar 7X, por një njoftim tjetër është shumë pranë. Kompania dërgoi ftesa për medie për një ngjarje në Londër. 5 dhjetori do të jetë dita kur do të prezantohet një smartphone me korniza...

Huawei Mate 10 me Android Oreo

para 9 muajve - Telegrafi

Gjithmonë pritej, por tani kemi një konfirmim zyrtar – Huawei Mate 10, i cili do të arrijë më 16 tetor, do të punoj me Android 8.0 Oreo. Kjo është konfirmuar nga kompania në llogarinë e saj zyrtare në...

Huawei Mate 10 me Android Oreo

para 9 muajve - Almakos

Gjithmonë pritej, por tani kemi një konfirmim zyrtar – Huawei Mate 10, i cili do të arrijë më 16 tetor, do të punoj me Android 8.0 Oreo. Kjo është konfirmuar nga kompania në llogarinë e saj zyrtare në...

Honor me ekranin pa korniza, në dhjetor?

para 9 muajve - Almakos

Honor sapo ka prezantuar 7X, por një njoftim tjetër është shumë pranë. Kompania dërgoi ftesa për medie për një ngjarje në Londër. 5 dhjetori do të jetë dita kur do të prezantohet një smartphone me korniza...

YouTube po teston AutoPlay për Android

para 9 muajve - Periskopi

YouTube po teston një veçori të re automatike për videot. Të mos ngatërrohet me një veçori ekzistuese të ngjashme (që lejon aplikacionin celular të luajë automatikisht videon tjetër pas përfundimit të...

Huawei me lajme për Honor 7X

para 9 muajve - Infokusi

Huawei sapo ka prezantuar Honor 7X, që do të thotë se nën-marka e tyre ka hyrë zyrtarisht në botën e ekraneve 18: 9. LCD ka masën 5.93 “- të gjerë gati sa 5.5” të Honor 6X, por më i gjatë. Ajo ka rezolucion...

Veçori për videot, YouTube po teston AutoPlay për Android

para 9 muajve - BalkanWeb

YouTube po teston një veçori të re automatike për videot. Të mos ngatërrohet me një veçori ekzistuese të ngjashme (që lejon aplikacionin celular të luajë automatikisht videon tjetër pas përfundimit të...

Huawei me lajme për Honor 7X

para 9 muajve - Telegrafi

Huawei sapo ka prezantuar Honor 7X, që do të thotë se nën-marka e tyre ka hyrë zyrtarisht në botën e ekraneve 18: 9. LCD ka masën 5.93 “- të gjerë gati sa 5.5” të Honor 6X, por më i gjatë. Ajo ka rezolucion...

YouTube po teston AutoPlay për Android

para 9 muajve - Telegrafi

YouTube po teston një veçori të re automatike për videot. Të mos ngatërrohet me një veçori ekzistuese të ngjashme (që lejon aplikacionin celular të luajë automatikisht videon tjetër pas përfundimit të...

Huawei me lajme për Honor 7X

para 9 muajve - Almakos

Huawei sapo ka prezantuar Honor 7X, që do të thotë se nën-marka e tyre ka hyrë zyrtarisht në botën e ekraneve 18: 9. LCD ka masën 5.93 “- të gjerë gati sa 5.5” të Honor 6X, por më i gjatë. Ajo ka rezolucion...

YouTube po teston AutoPlay për Android

para 9 muajve - Almakos

YouTube po teston një veçori të re automatike për videot. Të mos ngatërrohet me një veçori ekzistuese të ngjashme (që lejon aplikacionin celular të luajë automatikisht videon tjetër pas përfundimit të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK