http://kariera.mk

Në burg kush pi cigare në plazh

para 9 muajve - Zhurnal

Tajlanda do të ndalojë pirjen e duhanit në disa prej plazheve më të frekuentuara nga turistët me perspektivën e deri një viti burg për ata që kapen duke e shkelur këtë ligj. Lëvizja ndjek një vëzhgim të...

Në burg kush pi cigare në plazh

para 9 muajve - Lajmi.net

Tajlanda do të ndalojë pirjen e duhanit në disa prej plazheve më të frekuentuara nga turistët me perspektivën e deri një viti burg për ata që kapen duke e shkelur këtë ligj. Lëvizja ndjek një vëzhgim të...

Në burg kush pi cigare në plazh

para 9 muajve - Infokusi

Tajlanda do të ndalojë pirjen e duhanit në disa prej plazheve më të frekuentuara nga turistët me perspektivën e deri një viti burg për ata që kapen duke e shkelur këtë ligj. Lëvizja ndjek një vëzhgim të...

Një vit burg ose 3850 euro gjobë nëse pi cigare në plazh!

para 9 muajve - Aktuale

Në Tajlandë, turistët që pinë cigare në plazh mund të dënohen deri në një vit burg ose marrin gjobë deri në shumën prej 3850 dollarë. Autoritetet tajlandeze do të nisin që të marrin masa në lidhje me këtë...

Në burg kush pi cigare në plazh

para 9 muajve - Top Channel

Tajlanda do të ndalojë pirjen e duhanit në disa prej plazheve më të frekuentuara nga turistët me perspektivën e deri një viti burg për ata që kapen duke e shkelur këtë ligj. Lëvizja ndjek një vëzhgim të...

Dënim me burg për pirjen e duhanit në plazh!

para 9 muajve - Sovrani

Tajlanda do të ndalojë pirjen e duhanit në disa prej plazheve më të frekuentuara nga turistët me perspektivën e deri një viti burg për ata që kapen duke e shkelur këtë ligj. Lëvizja ndjek një vëzhgim të...

Tajlanda vendos ligjin ekstrem, dënim me burg për ata që pijnë cigare në plazh

para 9 muajve - Opinion

Pirja e duhanit ne plazh konsiderohet si shkelje ligjore. Tajlanda ka aprovuar një ligj të ri ku ndalohet pirja e duhanit në plazh. Masa do të zbatohet në 20 plazhe që përfshijnë destinacionin turistik...

Ky shtet i dënon me 1 vit burg, ata që pinë duhan në plazh

para 9 muajve - Gazeta Express

Tailanda ka aprovuar një ligj të ri për të ndaluar pirjen e duhanit në plazhet më të njohura. Ata që kapen duke e shkelur ligjin do të përballen derinë nj vit burg. Masa do të zbatohet deri në 20 plazhe...

Ky shtet i dënon me 1 vit burg ata që pinë duhan në plazh

para 9 muajve - Infokusi

Tailanda ka aprovuar një ligj të ri për të ndaluar pirjen e duhanit në plazhet më të njohura. Ata që kapen duke e shkelur ligjin do të përballen deri në një vit burg. Masa do të zbatohet në 20 plazhe që...

Tajlanda i dënon me 1 vit burg ata që pinë duhan në plazh

para 9 muajve - Gazeta Fjala

Tailanda ka aprovuar një ligj të ri për të ndaluar pirjen e duhanit në plazhet më të njohura. Ata që kapen duke e shkelur ligjin do të përballen deri në një vit burg. Masa do të zbatohet në 20 plazhe që...

Shteti i cili i dënon me 1 vit burg ata që pinë duhan në plazh

para 9 muajve - Insajderi

Tailanda ka aprovuar një ligj të ri për të ndaluar pirjen e duhanit në plazhet më të njohura. Ata që kapen duke e shkelur ligjin do të përballen derinë nj vit burg. Masa do të zbatohet deri në 20 plazhe...

1 vjet burgim për ata që pinë duhanin në plazhet e Tailandës

para 9 muajve - Klan Kosova

Tailanda ka aprovuar një ligj të ri për të ndaluar pirjen e duhanit në plazhet më të njohura, transmeton Klan Kosova. Ata që kapen duke e shkelur ligjin do të përballen derinë nj vit burg. Masa do të zbatohet...

Ky shtet i dënon me 1 vit burg, ata që pinë duhan në plazh

para 9 muajve - Indeks online

Tailanda ka aprovuar një ligj të ri për të ndaluar pirjen e duhanit në plazhet më të njohura. Ata që kapen duke e shkelur ligjin do të përballen derinë nj vit burg. Masa do të zbatohet deri në 20 plazhe...

Ky shtet i dënon me 1 vit burg ata që pinë duhan në plazh

para 9 muajve - Periskopi

Tailanda ka aprovuar një ligj të ri për të ndaluar pirjen e duhanit në plazhet më të njohura. Ata që kapen duke e shkelur ligjin do të përballen derinë nj vit burg. Masa do të zbatohet deri në 20 plazhe...

Ky shtet i dënon me 1 vit burg, ata që pinë duhan në plazh

para 9 muajve - Arbresh

Tailanda ka aprovuar një ligj të ri për të ndaluar pirjen e duhanit në plazhet më të njohura. Ata që kapen duke e shkelur ligjin do të përballen derinë nj vit burg. Masa do të zbatohet deri në 20 plazhe...

Ky shtet i dënon me 1 vit burg, ata që pinë duhan në plazh

para 9 muajve - Gazeta Monitor

019a4880-b4b4-468d-b5af-e257f11b6ec8 Tailanda ka aprovuar një ligj të ri për të ndaluar pirjen e duhanit në plazhet më të njohura. Ata që kapen duke e shkelur ligjin do të përballen derinë nj vit burg....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK