http://kariera.mk

Përplas me makinë të moshuarin, arrestohet 26-vjeçari

para 9 muajve - Klan

Një i ri është arrestuar në qytetin bregdetar të Vlorës pasi ka aksidentuar lehtë një 79-vjeçar. Sipas policisë, është arrestuar në flagrancë Marjo Shapllo, 26 vjeç, pasi tek kryqëzimi i Kalit të Trojës,...

Përplas me makinë të moshuarin, arrestohet 26-vjeçari

para 9 muajve - Mapo

Një i ri është arrestuar në qytetin bregdetar të Vlorës pasi ka aksidentuar lehtë një 79-vjeçar. Sipas policisë, është arrestuar në flagrancë Marjo Shapllo, 26 vjeç, pasi tek kryqëzimi i Kalit të Trojës,...

Vlorë, Aksident rrugor makina përplas 79-vjeçarin

para 9 muajve - Shqiptarja

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë ku në bulevardin “Ismail Qemali”, një makinë ka përplasur një 79-vjeçarë. Sipas policisë mjeti tip “Audi A4” drejtohej nga 26-vjeçari Marjo Shapolli,...

Aksident në Vlorë, makina përplas 79-vjeçarin

para 9 muajve - Java News

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë ku në bulevardin “Ismail Qemali”, një makinë ka përplasur një 79-vjeçarë. Sipas policisë mjeti tip “Audi A4” drejtohej nga 26-vjeçari Marjo Shapolli,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK