http://kariera.mk

Terror në disko, shqiptari dhe marokeni thërrasin “Allah Akbar”

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Frikë dhe ankth në orët e mbrëmjes në qytetin e Firences. Sipas mediave italiane, një shqiptar 30-vjeçar dhe një maroken 31 vjeç, kanë terrorizuar njerëzit që ndodheshin në një diskotekë në qytetin e vjetër...

Shqiptari bën terror në Itali dhe sulet me thikë, ulërin “Allahu Akbar”

para 9 muajve - NOA

Një shqiptar ka shkaktuar terror të vërtetë në Firenze të Italisë, ku së bashku me një maroken me thikë në dorë ka thirrur “Allahu Akbar”. Gjithçka ka ndodhur gjatë natës së lënë pas, në një diskotekë...

Shqiptari dhe marokeni terrorizojnë Firencen

para 9 muajve - Portalb

Momente terrori mbrëmjen e së enjtes në qytetin e Firences. Një shqiptar 30-vjeçar dhe një maroken 31 vjeçar terrorizuan njerëzit që ndodheshin në një diskotekë në qytetin e vjetër italian. Në gjendje...

Shqiptari dhe marokeni terrorizojnë Firencen

para 9 muajve - ABC News

Momente terrori mbrëmjen e së enjtes në qytetin e Firences. Një shqiptar 30-vjeçar dhe një maroken 31 vjeçar terrorizuan njerëzit që ndodheshin në një diskotekë në qytetin e vjetër italian. Në gjendje...

Shqiptari dhe marokeni terror në Itali, me thika në disko duke thërritur “Allahu Akber”

para 9 muajve - Opinion

Një incident ka ndodhur në një diskotekë në Firence të Italisë ku një shqiptar së bashku me një maroken kanë terrorizuar personat e ndodhur aty teksa me thika nëpër duar thërrisnin “Allahu Akbar”.  Roja...

Itali, "Allahu Akbar", shqiptari e marokeni terror në lokalin e natës

para 9 muajve - Shqiptarja

Një 30-vjeçar shqiptarë dhe një maroken kanë terrorizuar personat në një diskotekë në Firenze të Italisë pasi kanë hyrë me thikë në dorë e duke thirrur “ Allahu Akbar”. Sipas medieve italiane të dy personat...

Me thikë në dorë e thirrje “Allahu Akbar”, shqiptari dhe marokeni terrorizojnë banorët në Itali

para 9 muajve - BalkanWeb

ITALI – Një shqiptar dhe një marokan kanë terrorizuar banorët në Firenze të Italisë, pasi me thikë në dorë kanë bërë thirrje “Allahu Akbar”. Ngjarja ka ndodhur në një diskotekë, teksa shqiptari rreth 31...

Me thikë në dorë e ‘Allah Akbar’, shqiptari dhe marokeni bëjnë terror në Firence

para 9 muajve - Koha.net

Orë frikë në orët e natës në qytetin e Firences. Një shqiptar 30-vjeçar dhe një maroken 31 vjeç kanë terrorizuar njerëzit që ndodheshin në një diskotekë në qytetin e vjetër italian. Në gjendje të dehur...

Shqiptari dhe marokeni terrorizojnë Italinë, me thikë në dorë dhe duke thirrur “Allahu Akbar”…

para 9 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Firenze të Italisë ku një shqiptar dhe nja maroken kanë terrorizuar banorët. Siç bën me dije mediat të dy ata, duke mbajtur thika në dorë, në një diskotekë,...

“Allah Akbar”, shqiptari dhe marokeni terrorizojnë Firencen

para 9 muajve - Ora news

Një shqiptar dhe një maroken kanë shkaktuar terror gjatë natës në Firence të Italisë. Mediat italiane shkruajnë se një maroken 31 vjeç dhe një shqiptar 30 vjeç në gjendje të dehur ata janë futur në një...

"Çmendet" shqiptari, i dehur e më thikë në dorë terrorizon italianët

para 9 muajve - Albeu

Orë tmerri kanë përjetuar italianët në Firence e shkak për këtë është bërë një shqiptar edhe një maroken. Burime nga mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari 30-vjeçar dhe shoku i tij maroken kanë terrorizuar...

“Allah Akbar”, shqiptari me thikë në dorë terrorizon italianët

para 9 muajve - Indeks online

Orë tmerri kanë përjetuar italianët në Firence e shkak për këtë është bërë një shqiptar edhe një maroken. Burime nga mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari 30-vjeçar dhe shoku i tij maroken kanë terrorizuar...

Me thikë në dorë dhe ‘Allah Akbar’, shqiptari dhe marokeni bëjnë terror në Firence

para 9 muajve - Koha Jone

Orë frikë në orët e natës në qytetin e Firences. Një shqiptar 30-vjeçar dhe një maroken 31 vjeç, kanë terrorizuar njerëzit që ndodheshin në një diskotekë në qytetin e vjetër italian. Në gjendje të dehur...

Me thikë në dorë dhe ‘Allah Akbar’, shqiptari dhe marokeni bëjnë terror në Firence

para 9 muajve - Syri

Orë frikë në orët e natës në qytetin e Firences. Një shqiptar 30-vjeçar dhe një maroken 31 vjeç, kanë terrorizuar njerëzit që ndodheshin në një diskotekë në qytetin e vjetër italian. Në gjendje të dehur...

FOTO/ Me thikë në dorë dhe ‘Allah Akbar’, shqiptari dhe marokeni bëjnë terror në Firence

para 9 muajve - Syri

Orë frikë në orët e natës në qytetin e Firences. Një shqiptar 30-vjeçar dhe një maroken 31 vjeç, kanë terrorizuar njerëzit që ndodheshin në një diskotekë në qytetin e vjetër italian. Në gjendje të dehur...

Me thikë në dorë e ‘Allah Akbar’, shqiptari dhe marokeni bëjnë terror në Firence

para 9 muajve - Sovrani

Orë frikë në orët e natës në qytetin e Firences. Një shqiptar 30-vjeçar dhe një maroken 31 vjeç kanë terrorizuar njerëzit që ndodheshin në një diskotekë në qytetin e vjetër italian. Në gjendje të dehur...

Shqiptari terrorizon italianët pasi thërret ‘Allahu Akbar’ në diskotekë

para 9 muajve - Insajderi

Një shqiptar dhe një maroken i kanë terrorizuar italianët në Firencë në një diskotekë. Mediat shqiptare raportojnë se shqiptari 30-vjeçar dhe shoku i tij maroken kanë terrorizuar njerëzit që ndodheshin...

Shqiptari terrorizon italianët, bërtet ‘Allahu Akbar’ në diskotekë

para 9 muajve - Albinfo

Një shqiptar dhe një maroken i kanë terrorizuar italianët në Firencë në një diskotekë. Mediat shqiptare raportojnë se shqiptari 30-vjeçar dhe shoku i tij maroken kanë terrorizuar njerëzit që ndodheshin...

Me thikë në dorë e ‘Allah Akbar’, shqiptari dhe marokeni bëjnë terror në Firence

para 9 muajve - Periskopi

Orë frikë në orët e natës në qytetin e Firences. Një shqiptar 30-vjeçar dhe një maroken 31 vjeç kanë terrorizuar njerëzit që ndodheshin në një diskotekë në qytetin e vjetër italian. Në gjendje të dehur...

“Allah Akbar”, shqiptari me thikë në dorë terrorizon italianët

para 9 muajve - Arbresh

Orë tmerri kanë përjetuar italianët në Firence e shkak për këtë është bërë një shqiptar edhe një maroken. Burime nga mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari 30-vjeçar dhe shoku i tij maroken kanë terrorizuar...

Shqiptari dhe marokeni i dehur terrorizojnë italianët në një diskotekë

para 9 muajve - ElbasaniPlus

Orë tmerri kanë përjetuar italianët në Firence e shkak për këtë është bërë një shqiptar edhe një maroken. Burime nga mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari 30-vjeçar dhe shoku i tij maroken kanë terrorizuar njerëzit që...

Me thikë në dorë dhe ‘Allah Akbar’, shqiptari dhe marokeni bëjnë terror në Firence

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Orë frikë në orët e natës në qytetin e Firences. Një shqiptar 30-vjeçar dhe një maroken 31 vjeç, kanë terrorizuar njerëzit që ndodheshin në një diskotekë në qytetin e vjetër italian. Në gjendje të dehur...

“Allah Akbar”, shqiptari me thikë në dorë terrorizon italianët

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Orë tmerri kanë përjetuar italianët në Firence e shkak për këtë është bërë një shqiptar edhe një maroken. Burime nga mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari 30-vjeçar dhe shoku i tij maroken kanë terrorizuar...

“Allah Akbar”, shqiptari me thikë në dorë terrorizon italianët

para 9 muajve - Bota Press

Orë tmerri kanë përjetuar italianët në Firence e shkak për këtë është bërë një shqiptar edhe një maroken. Burime nga mediat italiane bëjnë me dije se shqiptari 30-vjeçar dhe shoku i tij maroken kanë terrorizuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK