http://kariera.mk

Copëzimi në shtete të vogla nuk është zgjidhje për BE-në

para 9 muajve - Koha Jone

A duhen shpërfillur shtetet e vjetra nacionale për të shpallur një “Europë të rajoneve”? Për Katalonjën kjo tingëllon si një rrugëdalje nga tollovia politike, por BE-ja do të përfundonte në kaos, mendon...

Copëzimi në shtete të vogla nuk është zgjidhje për BE-në

para 9 muajve - Ora news

A duhen shpërfillur shtetet e vjetra nacionale për të shpallur një “Europë të rajoneve”? Për Katalonjën kjo tingëllon si një rrugëdalje nga tollovia politike, por BE-ja do të përfundonte në kaos, mendon...

Shumë rajone kërkojnë pavarësinë, copëzimi do ta çojë BE-në kaos

para 9 muajve - Indeks online

A duhen shpërfillur shtetet e vjetra nacionale për të shpallur një “Europë të rajoneve”? Për Katalonjën kjo tingëllon si një rrugëdalje nga tollovia politike, por BE-ja do të përfundonte në kaos, mendon...

Shumë rajone kërkojnë pavarësinë, copëzimi do ta çojë BE-në kaos

para 9 muajve - Infokusi

A duhen shpërfillur shtetet e vjetra nacionale për të shpallur një “Europë të rajoneve”? Për Katalonjën kjo tingëllon si një rrugëdalje nga tollovia politike, por BE-ja do të përfundonte në kaos, mendon...

Copëzimi në shtete të vogla nuk është zgjidhje për BE-në

para 9 muajve - Sovrani

Nga Bernd Riegert A duhen shpërfillur shtetet e vjetra nacionale për të shpallur një “Europë të rajoneve”? Për Katalonjën kjo tingëllon si një rrugëdalje nga tollovia politike, por BE-ja do të përfundonte...

Copëzimi në shtete të vogla nuk është zgjidhje për BE-në

para 9 muajve - Respublica

Katalonja nuk është i vetmi rajon në Europë, që kërkon më shumë pavarësi. Skocia, Tiroli i Jugut, Aland, Flandra e ndoshta edhe Bavaria. Lista nuk është e plotë. Disa rajone madje nuk kërkojnë mëvetësinë,...

Copëzimi në shtete të vogla nuk është zgjidhje për BE-në

para 9 muajve - Koha.net

A duhen shpërfillur shtetet e vjetra nacionale për të shpallur një “Europë të rajoneve”? Për Katalonjën kjo tingëllon si një rrugëdalje nga tollovia politike, por BE-ja do të përfundonte në kaos, mendon...

Copëzimi në shtete të vogla nuk është zgjidhje për BE-në

para 9 muajve - Gazeta Liria

A duhen shpërfillur shtetet e vjetra nacionale për të shpallur një “Europë të rajoneve”? Për Katalonjën kjo tingëllon si një rrugëdalje nga tollovia politike, por BE-ja do të përfundonte në kaos, mendon Bernd Riegert.

Koment: Copëzimi në shtete të vogla nuk është zgjidhje për BE-në

para 9 muajve - Lajmi.net

A duhen shpërfillur shtetet e vjetra nacionale për të shpallur një "Europë të rajoneve"? Për Katalonjën kjo tingëllon si një rrugëdalje nga tollovia politike, por BE-ja do të përfundonte në kaos, mendon...

Koment: Copëzimi në shtete të vogla nuk është zgjidhje për BE-në

para 9 muajve - DW

A duhen shpërfillur shtetet e vjetra nacionale për të shpallur një "Europë të rajoneve"? Për Katalonjën kjo tingëllon si një rrugëdalje nga tollovia politike, por BE-ja do të përfundonte në kaos, mendon...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK